Edu wraca do domu!

Edu wraca do domu! 09.07.2019, 16:43, Kamil Garczorz 1930 komentarzy

Oficjalna strona Arsenalu poinformowała o tym, że Edu został dyrektorem technicznym klubu.

Edu, który poprzednio pracował w Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej, po zwycięstwie Brazylii w Copa America, będzie pierwszą osobą piastującą to stanowisko w Arsenalu. Poleci wraz z Kanonierami do Stanów Zjednoczonych, gdzie w czwartek rozpoczną przygotowania do sezonu.

Jako dyrektor techniczny, były piłkarz Arsenalu będzie koordynował pracę zespołu trenerskiego, akademii, scoutingu oraz transferów w celu nadzorowania rozwoju i wzmacniania klubu.

W klubie przywitał go Raul Sanllehi, który cieszy się możliwości współpracy z Brazylijczykiem.

- Jesteśmy zadowoleni, że możemy powitać go w zespole. Ma duże doświadczenie oraz wiedzę, ale najważniejsze jest to, że to prawdziwy człowiek Arsenalu. Rozumie klub i to, co chcemy reprezentować.

- Jego przybycie jest ostatnim i bardzo ważnym elementem układanki w naszym rozwoju infrastruktury. Będzie blisko współpracować z Unaiem Emerym oraz trenerami pierwszego zespołu i odgrywać istotną rolę w prowadzeniu naszej filozofii w piłkarskich działaniach.

Swojej radości nie ukrywa również Edu.

- Arsenal ma zawsze szczególne miejsce w moim sercu i jestem zachwycony z możliwości powrotu w nowej roli. Mamy silny skład i bardzo utalentowanych młodych piłkarzy. Z przyjemnością patrzę naprzód.

Edu był piłkarzem Arsenalu od 2001 roku, a ponadto członkiem składu "Niezwyciężonych". Rozegrał dla klubu 127 meczów. W 2005 roku zamienił Londyn na Valencię, gdzie trenerem był Emery.

Edu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Ziebka komentarzy: 204712.07.2019, 20:05

@Marzag:

Nie wiemy co bedzie. Ja wyraziłem tylko to jak ja bym chciał żeby to wyglądało. A co będzie to się okaże hehe. Znów jakiegoś trupa w ostatni dzień podpiszemy. Damy mu tyle ile nigdy nie miał i miał nie będzie i będziemy się z nim męczyć do końca sezonu haha

Marzag komentarzy: 32005 newsów: 112.07.2019, 20:03

@Ziebka: Krystian nie dostanie szansy, będzie chciał odejść. Jeśli nie odejdzie to go wyślą do Championship.

Ziebka komentarzy: 204712.07.2019, 20:01

@Marzag:

No i jeszcze Krystian. Niech łapią doświadczenie. Zobaczyć czy udźwigną czy sprzedajemy w lato. Jak znowu maja kupić jakiegoś trupa typu Elneny czy wziąć jakiegoś Lichsteinera to wole dać szanse młodym. Moim zdaniem albo przychodzi młody zdolny albo kozak typu Zaha który realnie nas wzmocni. Żadnych półśrodków

Marzag komentarzy: 32005 newsów: 112.07.2019, 19:59

@Ziebka: Tylko, że Saliba najprawdopodobniej po kupieniu go zostanie rok we Francji, więc w na ŚO Arsenalu będą Mustafi, Chambers, Papa, Mavropanos, Holding i Kościelny jeśli go nie sprzedadzą.

Ziebka komentarzy: 204712.07.2019, 19:54

A kościelnego puścić za 5m. Wole żeby bielik albo mavro popełniali błędy niz oglądać starego goscia który na nas lekko napluł

Ziebka komentarzy: 204712.07.2019, 19:53

Z budżetem 40m nie ma co się wychylać

Ziebka komentarzy: 204712.07.2019, 19:53

Ja jestem mega zadowolony z okienka jak tylko podpiszemy Salibe dla mnie możemy nikogo nie brać. Od początku mówiłem spisać następny rok na „straty” sprawdzić którzy młodzi się nadają których odpalić. Czekać aż naciagacza skończą się kontrakty i pomału budować klub od nowa ;)

entap komentarzy: 132012.07.2019, 19:49

@Mixerovsky: na początek Ligę Europy ofkors

gnabry_ komentarzy: 3927 newsów: 112.07.2019, 19:28

Bardzo dziękuje za pomoc. W szczególności @thide ale również @SoulStorm: (miałeś racje - problemem był wadliwy napęd, który czytał jedynie płyty cd) i jeszcze @JanikK: za to, że kilka razy pod rząd mówił mi o instalacji z pendriva, a ja nadal o to pytam. Serdecznie pozdrawiam. Miłego wieczoru.

mistiqueAFC komentarzy: 2675712.07.2019, 19:12

Walczymy Rafa!

kamil47 komentarzy: 128512.07.2019, 19:04

@Mixerovsky: zagrać w finale LM

kwiatinho komentarzy: 551612.07.2019, 19:01

Teoria spiskowa brzmi...
Przez ponad miesiąc władze klubu sondowały który piłkarz jest za ile do wyjęcia. Ułożyli listy A B C D i teraz przedstawią rachunek Stasiowi. Stasiu wyjmie książeczkę czekową i wypisze 12,5 mln £ z czego 5 mln € będzie z transferu Bennacera. Wszyscy wrócą z płaczem do domu.

Placio komentarzy: 92912.07.2019, 18:55

Ktoś chętny na meczyk w cska? :)

WindKai komentarzy: 37612.07.2019, 18:39

@Mixerovsky: Patrząc na naszą aktualną sytuację to już lepiej przegrać w finale LM,więcej hajsu przytulimy i ogarniemy kadrę xD

Ziebka komentarzy: 204712.07.2019, 18:37

Te niektóre pytania wasze w tych sondach są tak durne ze szkoda klikać.... przecież ta sonda teraz to narzucanie odpowiedzi...

Argudo komentarzy: 10231 newsów: 612.07.2019, 18:35

@ChatCrapGetBanged:

W Polsce raczej nie, coś czytałem, że w Stanach czy Anglii jest to jeden z elementów ceremonii.

Siller komentarzy: 107012.07.2019, 18:34

@Mixerovsky: Wolę transfery.

Siller komentarzy: 107012.07.2019, 18:33

@Michu: Wszystko fajnie, tylko narazie Saliby nie ma i wcale nie musi być. Ja już się cieszyłem na niego i dostałem policzek od Kuraków, więc wolę teraz poczekałbym na oficjalkę na twoim miejscu.

Mixerovsky komentarzy: 2085 newsów: 512.07.2019, 18:31

@Taki:

No to możemy zrobić sondę. :) Bo ja bym taki pewny nie był. To znaczy jestem pewny, ale w zupełnie odmiennym kierunku co ty. Ja uważam, że przede wszystkim dla kibica liczy się to co w gablocie, a nie przegrany finał.

Kibice Kanonierzy, wolicie wygrać Fa Cup, czy zagrać w finale LM i przegrać?

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105112.07.2019, 18:30

@Marcinafc93:
https://www.youtube.com/watch?v=J8y8Ziwswe0

Marcinafc93 komentarzy: 2036912.07.2019, 18:29

@Damaks: Nie znam Malcolma

Michu komentarzy: 85512.07.2019, 18:21

Jestem ciekawy jak Holding będzie grał po kontuzji, w sumie najbardziej bede go obserwowal ze wszystkich Kanonierow na przygotowaniach przed sezonowych. Moze stac sie kocur, albo byc przecietniakiem.
Dla mnie to material na dobrego obronce, ale caly czas czegos brakuje, chyba pewnosci siebie. Wydaje mi się, że Emery bedzie gral nim caly sezon w pierwszym skladzie i dolaczal do niego Sokratisa, a za rok przyjdzie Saliba i bedziemy grali blokiem defensywnym: Holding & Saliba ciekawe czy sie sprawdzi :D:D

mallen komentarzy: 1677912.07.2019, 18:17

Teraz powinniśmy wjechać na pełnej i zwinąć Salibe razem z Ceballosem.

LONDON IS RED!

Damaks komentarzy: 111412.07.2019, 18:12

de Light i Malcolm to przyszłość piłki.

DontCry komentarzy: 737312.07.2019, 18:11

@thide: Dzięki, sprawdzę.

Taki komentarzy: 47612.07.2019, 18:11

@Tevez napisał: "Ustalmy sobie coś. Arsenal w ostatniej dekadzie 3 razy zdobył FA Cup. Liliputy o takich sukcesach mogą sobie tylko pomarzyć. Dla niech największym osiągnięciem jest doczołganie się na wielkim farcie do finału Ligi Mistrzów w którym zbłaźnili się trącać gola już w pierwszej minucie spotkania."
Zdecydowana większość kibiców i piłkarzy z chęcią odda FA Cup za finał Ligi Mistrzów.

FabsFAN komentarzy: 1868212.07.2019, 18:07

@SoulStorm:
Programujesz może?

Kowal96 komentarzy: 1346312.07.2019, 18:04

@Ranczomen:

Niestety nie.

hot995 komentarzy: 5417 newsów: 512.07.2019, 18:02

Jeżeli Saliba ostatecznie dołączy do Tottenhamu, to będzie to porażka wyłącznie władz klubu i nikogo innego. Zero usprawiedliwień. Mieli wystarczająco dużo czasu na dogadanie się i zamknięcie transferu. Negocjacje już trochę trwają. Sam piłkarz był zdecydowany na przenosiny do Arsenalu, a zarząd jeszcze się bawił, żeby coś ugrać na premiach, więc może się to zemścić. Skąpstwo czasami nie popłaca.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 477412.07.2019, 18:02

@Argudo napisał: "To jest trochę jak w słabej komedii romantycznej, kiedy główny bohater wchodzi do kościoła tuż przed zawarciem przysięgi."

Swoją drogą, czy na ślubach naprawdę mówi się ten tekst "jeśli ktoś ma coś przeciwko to niech wjeżdża teraz"?

kamil47 komentarzy: 128512.07.2019, 17:58

Griezmann oficjalnie w Barcelonie, może coś ruszy z Malcolmem.

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105112.07.2019, 17:57

@Redzik: https://img2.thejournal.ie/inline/2968746/original/?width=630&version=2968746

mmmm, mój ulubiony baton

thide (redaktor) komentarzy: 30021 newsów: 105112.07.2019, 17:56

@DontCry: Markus

macc komentarzy: 446112.07.2019, 17:56

@Sobieski14:

Spokojnie, podobno Edu ma, ale tylko na Amerykę Południową...

Ranczomen komentarzy: 815712.07.2019, 17:56

Nie robili transferów, bo teraz za kasę, która została, pójdą do kasyna w Las Vegas razem ze Stanleyem i będą rozmnażać środki :D

Chlopek komentarzy: 1510 newsów: 112.07.2019, 17:53

@Tevez: Nie zdziwił bym się jeśliby się okazało, że w poprzednich latach, ani Wenger, ani Gazdis nie prosili o dodatkowe fundusze. Tylko akceptowali politykę. Kromka to bizmesmen jak klub będzie schodzić coraz niżej to i wartość aukcyjna klubu spadnie. Może mają jakiś plan.

SoulStorm (zawieszony) komentarzy: 636412.07.2019, 17:50

@Chlopek: Wydali wszystkie pieniądze z budżetu transferowego na ogóra z IV ligi brazylijskiej to polecieli upaść na kolana przed wielkim Stanem Kroenke błagając go o kilka groszy na następny transfer.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 477412.07.2019, 17:50

W ogóle skauci Norwich zjadają Svena. Naściągali zawodników którzy kompletnie nie radzili sobie w gorszych ligach i to pięknie wypaliło. Z 60 punktów wskoczyli na 94 pkt.

Pisałem jakiś czas temu o trendzie sprzed lat, że jak zawodnik nie wypalił w jednym klubie Premier League to przechodził do innego i tak w kółko, bo o ile był w miarę ograny to gwarantował solidność.

Ten trend później przeniósł się do Championship - wchodziłeś w kadrę jakiegokolwiek klubu z drugiej ligi i znałeś po kilka nazwisk. Teraz i Championship zaczyna gardzić tym systemem.

Norwich nie ma wraków z Premier League. Ściągnęli gościa z ligi duńskiej, kilku z drugiej ligi niemieckiej, gościa z Hiszpanii, Szkocji. Praktycznie same niewypały z innych lig za grosze, a jednak odpalili.

Są kluby jak Wolves które wyszły z podziemia na porządnych zawodnikach z innych krajów, są kluby jak Norwich które rozwinęły ogórów z innych lig, no i jest sporo tych, które katują Brytoli i nawet jak przypadkiem awansują to znowu spadną, bo przecież ich zawodnicy nie sprawdzili się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Nikt nie pytał, ale taka moja analiza xd Dlatego podoba mi się Norwich i będę trzymał kciuki żeby się utrzymali i dalej polowali na perełki.

Tevez komentarzy: 331012.07.2019, 17:49

@Chlopek: I dobroduszny Kowboj przekaże im walizkę z 200 mln w gotówce na transfery. Pewne info 100%.

Chlopek komentarzy: 1510 newsów: 112.07.2019, 17:46

Może Raul, Vein, Edu nie kupują nic bo czekali na turne do USA i tam mają zamiar odwiedzić Sztanleja Kromke na ranczu ?
Bo z tego, co czytam wszyscy trzej polecieli.

SoulStorm (zawieszony) komentarzy: 636412.07.2019, 17:44

@Argudo: Odpowiedź jest prosta.Aby kolejny raz obnażyć nieudolność Arsenalu w kwestiach transferowych.

ToMo_18 komentarzy: 13077 newsów: 1112.07.2019, 17:44

@Argudo: Nie wiem na ile to prawda. Aczkolwiek pojawiają się głosy, że Spurs wykorzystało fakt, że całe grono zarządzające w Arsenalu jest na tournee.

Argudo komentarzy: 10231 newsów: 612.07.2019, 17:39

Sky sources understand that #THFC are in talks with #ASSE over Saliba and in case their offer got accepted, final decision would be that of the player to decide between them and #AFC.

Pytanie brzmi, czemu dopiero teraz Tottenham sobie przypomniał o Salibie?
To jest trochę jak w słabej komedii romantycznej, kiedy główny bohater wchodzi do kościoła tuż przed zawarciem przysięgi.

DontCry komentarzy: 737312.07.2019, 17:37

Szukam fotela, taki do laptopa / biurka, najchętniej zapłaciłbym maksymalnie 500 - 600 złotych polskich, ktoś się orientuje? Gdzie najlepiej zamówić, jaki wybrać? Czy regulowania oparcia jest niezbędne?

Mój obecny się już nieco "zużył" i nie do końca jest dla mnie dostosowany, kręgosłup po 3-4 godzinkach daje o sobie znać. Jak ktoś ma jakieś rekomendacje, to byłby wdzięczny.

DontCry komentarzy: 737312.07.2019, 17:31

Mi tam się dobrze Palace oglądało, Wan-Bissaka to był w tym sezonie absolutny świr, gość nie do przejścia, jak nie czyściutki odbiór, to wślizg. Dynamika, siła, zmysł taktyczny, mało się nie zakochałem. Ofensywnie troszeczkę gorzej, ale do United pasuje idealnie.

Jotę też bardzo przyjemnie się ogląda, jest troszeczkę chaotyczny, ale gra bardzo inteligentnie, świetnie się go ogląda, bardzo fajny refleks przy wychodzeniu na pozycji czy też zmysł do gry kombinacyjnej.

W Evertonie z kolei z przyjemnością patrzyło się na wejścia Digne, świetny transfer, wszedł z buta do Premier League i robił z tą ligą co chciał.

We WHU na mnie ogromne wrażenie zrobił Declan Rice, spokój, świetny w odbiorze, przy rozgrywaniu używa prostych środków, ale bardzo pożyteczny zawodnik.

No i na zakończenie moja ulubiona drużyna z tego sezonu - Bournemouth. Jak trafił im się dobry meczyk, to robili niesamowity wiatr, bardzo skuteczni przy wyprowadzeniu kontrataków, szkoda, że to drużyna nieregularna i z ubytkami w kadrze (bramkarz, boki obrony, środkowy obrońca, rozgrywający / b2b - do kontuzji Cook'a jakoś to wyglądało), przy czym kibicuję im mocno.

Premier League wracaj już, bo się doczekać nie mogę :)

Damaks komentarzy: 111412.07.2019, 17:30

@Redzik: de Light - świetny zawodnik.

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 312.07.2019, 17:21

@mallen
I zaraz pewnie będziemy się interesowali jakimś polskim Cebullasem.

Sobieski14 komentarzy: 465912.07.2019, 17:20

@ChatCrapGetBanged: No ja duzo WHU, Wilkow i City jeszcze oglądałem wiec jak mowisz to Norwich tez lukne ;)

Mialem na dysku podsumowania sezonow, takie dlugie fragmenty wszystkich meczow z sezonow 10/11, 11/12 i 12/13 to pieknie sie to oglądało.

mallen komentarzy: 1677912.07.2019, 17:18

KFC odgrywa się za to, że my zaczęliśmy interesować się Ceballosem.

Reamoner komentarzy: 204612.07.2019, 17:16

@Tevez: no przed nimi gra eriksen a przed naszymi dm kto gra ? Powinien ozil ale od połowy sezonu już był spalony u emeryta ... pół sezonu graliśmy 5-2-1-2 z czego kreatywnie zawodnicy w pomocy to 1 iwobi albo 1 miki ustawieni na skrzydle ... szał

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna