Emery o meczu, Martinezie i Guendouzim

Emery o meczu, Martinezie i Guendouzim 31.07.2019, 23:35, Tomasz Kowalski 9 komentarzy

Arsenal wygrał z Angers po serii jedenastek. Bohaterem Kanonierów okazał się Emiliano Martinez, któremu Unai Emery nie szczędził pochwał.

o występie...
To było dobre 90 minut. Korzystaliśmy z innych zawodników, a ponadto w wyjściowym składzie znalazło się wielu młodych graczy, którzy otrzymali szansę w meczu przeciwko mocnej drużynie, który nie należał do najłatwiejszych. Dokonaliśmy wielu zmian w drugiej połowie, aby zawodnicy otrzymali możliwość wejścia w odpowiedni rytm. Wynik nie jest ważny, ale uważam, że w pierwszej połowie mieliśmy zbyt dużo problemów. W drugiej części gry nasz zespół wyglądał lepiej, bardziej kontrolowaliśmy ten mecz. Możemy być dumni z naszego występu, dzięki któremu kontynuujemy postępy z pewnymi zawodnikami, którzy mogą nabrać rytmu meczowego.

o Martinezie...
Jego postawa w konkursie jedenastek jest bardzo ważna, ponieważ w trakcie sezonu może dojść do podobnych sytuacji w pucharach. W meczach z Realem Madryt i Angers staraliśmy się zdobywać bramki z rzutów karnych, a ponadto bramkarze otrzymali możliwość wykazania się i obronienia prób rywali.

o Matteo Guendozim...
Dla nas ważne jest to, że wielu zawodników może gromadzić minuty na boisku. Matteo wrócił nieco później od innych, podobna sytuacja jest z Lucasem Torreirą, Mohamedem Elnenym, a czekamy jeszcze na Alexa Iwobiego. Przed nami ostatni mecz towarzyski, który rozegramy przeciwko FC Barcelonie. Następnie rozpoczniemy sezon ligowy.

AngersKonferencja prasowaUnai Emery autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
Thierry_H komentarzy: 999 newsów: 101.08.2019, 09:57

O ile pre-season napawa ogólnie optymizmem, to nazywanie Angers "dobrą drużyną" jest dla mnie bardzo niepokojącym zjawiskiem.

pumeks komentarzy: 2080801.08.2019, 08:42

Emery bez Iwobiego nie zacznie sezonu :)

Elastico07 komentarzy: 1243701.08.2019, 07:18

@Fabri4 napisał: "Było też pytanie o Pepe, czemu go nie ma?"
Deal done,wszyscy o tym wiedzą więc po co o niego pytać? Dzisiaj oficjalka pewnie będzie.

Ech0z komentarzy: 1034401.08.2019, 06:07

Myślałem że nasi młodzi są troszkę lepsi, smuci to że takie Angers nie pozwoliło im wyjść z własnej połowy a najlepszym zawodnikiem na boisku był Reine Adelaide..

kuzguwu komentarzy: 536701.08.2019, 00:56

"Jego postawa w konkursie jedenastek jest bardzo ważna, ponieważ w trakcie sezonu może dojść do podobnych sytuacji w pucharach."

Chyba potwierdził Martineza jako dwójkę.

migus11 komentarzy: 131401.08.2019, 00:23

@KapitanJack10: raczej gorzej niż lepiej

Fabri4 komentarzy: 9942 newsów: 5001.08.2019, 00:02

Było też pytanie o Pepe, czemu go nie ma?

Freo98 komentarzy: 612831.07.2019, 23:54

@KapitanJack10: miał pare głupich strat, a tak zagrał jak typowy Matteo nic wielkiego xd

KapitanJack10 komentarzy: 5326 newsów: 431.07.2019, 23:37

Nie oglądałem meczu. Czemu akurat o Guendo pytali? Jakoś szczególnie źle zagrał czy cuś?