Emery wspiera Özila

Emery wspiera Özila 25.07.2018, 09:35, Michał Kuźma 17 komentarzy

Mesut Özil po rezygnacji z występów w reprezentacji Niemiec ponownie spotkał się z bardzo dużą krytyką, w szczególności niemieckich mediów i prezydenta Bayernu Ulli Hoenessa. Trener Arsenalu Unai Emery odpowiadając na pytania dziennikarzy wziął swojego piłkarza w obronę i stwierdził, że Özil może liczyć na wsparcie klubu.

O rezygnacji Özila z występów w reprezentacji narodowej...

Wszyscy w klubie chcemy pomóc Mesutowi, by poczuł się tutaj jak w domu, jak u rodziny. Klub jest jak rodzina dla każdego zawodnika. On czuje, że może z nami pracować każdego dnia i jest to dla nas dobre, że zdecydował się przybyć tutaj i trenować z nami przed zbliżającymi się dwoma meczami.

Czy zgadza się z decyzją Özila...

Jestem z niego bardzo zadowolony. Wszyscy piłkarze trzymają się razem, a Mesut ma szacunek u wszystkich zawodników.

Czy rozmawiał z Özilem na temat jego decyzji...

Jeszcze nie, ponieważ przybył do nas dopiero w niedzielę. Potrzebuje on normalności, dlatego zdecydowałem się mu dać trochę czasu, by czuł się z nami dobrze.

O tym co powinna zrobić DFB...

To osobista decyzja Mesuta i szanuję ją.

Czy to co powiedział Mesut w swoim oświadczeniu jest niepokojące...

On myśli o tym, co jest dla niego najlepsze. Wyjaśnił powody swojej decyzji, a my powinniśmy go wesprzeć.

Czy Mesut jest przygotowany mentalnie...

Ma doświadczenie, ma jakość i ma świetną mentalność, a my pomożemy mu, by czuł się tutaj dobrze i pokazał swoją jakość. Jestem przekonany, że zagra dla nas wielki sezon.

O komentarzach Ulli Hoenessa...

Szanuję wszystkich i ich opinie. Jesteśmy profesjonalistami i potrzebne jest zrozumienie, praca i trzymanie się razem. Wiemy, że piłka nożna poddawana jest opiniom i krytyce, ale mamy mentalność i jakość by wyeliminować tego typu opinie.

Mesut ÖzilReprezentacja NiemiecUnai Emery autor: Michał Kuźma źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
mitmichael komentarzy: 4585825.07.2018, 14:09

Emery buduje rodzinna atmosfere w Arsenalu. Musi dobrze ustawic Ozila i nadac mu cele, nie strzelania bo od tego mamy ludzi ale do tego co potrafi najlepiej, do asyst, do kluczowych podan. Ozil jest w statnie wrocic do tego co na poczatku po przyjsciu do Arsenalu czyli do asyst, ktorych zaliczyl wtedy az 19. Taki wlasnie Ozil da druzynie najwiecej

zly_kanonier komentarzy: 466825.07.2018, 12:58

"Jakościowy" wywiad :D

kuzguwu komentarzy: 114825.07.2018, 12:29

Najważniejsze, że jest jakość. Emery postępuje tak jak powinien postąpić trener- daje wsparcie zawodnikowi, mam nadzieję, że Ozil odpłaci się grą w tym seoznie.

Forever_gunner komentarzy: 238125.07.2018, 11:37

Ozil odpowiednio ustawiony na boisku i obarczony konkretnymi zadaniami taktycznymi może jeszcze o sobie przypomnieć. Niech Emery go dobrze wykorzysta.

Leehu komentarzy: 966825.07.2018, 11:23

Jest jakość i jakoś tak człowiekowi się ciepło na sercu robi jak czytał wypowiedź Wengera :D

SoulStorm komentarzy: 493925.07.2018, 10:55

@Gunerxxx: Bardziej obserwatorzy rodem z k.com bazujący/opierając się na informacjach ze wszystkich medialnych źródeł dodając przy tym ciut swojego grosza.

Gunerxxx komentarzy: 129225.07.2018, 10:41

@SoulStorm: Ekspertów rodem z kanonierzy.com? Jakoś im nie wierzę. Wydaje mi się, że skoro Emery mówi, że ma silną mentalność, to raczej ja ma.

SoulStorm komentarzy: 493925.07.2018, 10:35

@Gunerxxx: Zapytaj oto telewizyjnych ekspertów,którzy niejednokrotnie podkreślali,że Özila najsłabszą stroną jest właśnie psychika.

Gunerxxx komentarzy: 129225.07.2018, 10:31

Jak wy to robicie, że nie znając osobiście człowieka wiecie jaką ma psychikę? :)

SoulStorm komentarzy: 493925.07.2018, 10:20

I co mu da to wsparcie skoro psychikę ma gorszą od Gołoty ? lol

Marcel90 komentarzy: 432325.07.2018, 10:19

Ozil jeszcze udowodni w tym sezonie ile jest wart - przynajmniej mam taka nadzieje

MVTI komentarzy: 1552 newsów: 57225.07.2018, 10:03

@michalal: Nawet 'znawcom'.

kwiatinho komentarzy: 465025.07.2018, 10:03

Tak na prawdę to Özil padł ofiarą własnych cyferek. Od niego oczekuje się goli asyst i finezji. Jak drużyna wygrywa to często ma swój udział. Rzadko się zdarza żeby Arsenal wygrał a Ozil nic nie zagrał. Natomiast jak Arsenal przegrywa to często jest najsłabszym ogniwem. Na pewno potrzebuje spokoju i wsparcia oraz kogoś w razie czego mógłby zrzucić ciężar rozgrywania. Dla nas petarda że zrezygnował z kadry. Wszystkie wakacje wolne do tego kilka tygodni w trakcie sezonu

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3328 newsów: 6725.07.2018, 09:57

Wrzucę zaraz pełny wywiad z Emerym.

metjuAFC komentarzy: 234425.07.2018, 09:47

Ozil to zawodnik, który potrafi wygrać mecz jednym czy dwoma dobrymi podaniami, ale jego psychika jest tak słaba, że czasami ma się wrażenie że Niemiec tylko czeka na zakończenie meczu i szybki powrót do domu. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla niego udany i zamknie usta wszystkim krytykom.

michalal komentarzy: 960725.07.2018, 09:40

Świetne podejście Emerego. Tak jak pisałem wczoraj... Mam przeczucie że Mesut będzie chciał zamknąć twarze wielu "znawcą" i zagra świetny sezon.

Ech0z komentarzy: 150925.07.2018, 09:38

no dobrze wsparcie sie przyda malemu

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 21.04.2019 - godzina 17:00
? : ?
Watford - Arsenal 15.04.2019 - godzina 21:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool34267185
2. Man City33272483
3. Tottenham332211067
4. Arsenal33206766
5. Chelsea34206866
6. Man United33197764
7. Leicester341451547
8. Wolves331381247
9. Everton341371446
10. Watford331371346
11. West Ham341261642
12. Bournemouth341251741
13. Crystal Palace341161739
14. Burnley341161739
15. Newcastle341081638
16. Southampton33991536
17. Brighton33961833
18. Cardiff34942131
19. Fulham34552420
20. Huddersfield Town34352614
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero197
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang185
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1612
Jamie Vardy154
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette137
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.48
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna