Emery zadowolony z ostatnich występów Ramseya

Emery zadowolony z ostatnich występów Ramseya 21.01.2019, 11:38, Patryk Bielski 24 komentarzy

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Aaron Ramsey po sezonie na zasadzie wolnego transferu przeniesie się do Juventusu. Walijczyk, mimo podpisania wstępnego kontraktu z klubem z Turynu, w ostatnich spotkaniach z armatką na piersi daje z siebie wszystko, co docenia menadżer Kanonierów - Unai Emery.

- Rozmawialiśmy o sytuacji Ramseya trzy miesiące temu, a teraz jest już po wszystkim - decyzja została podjęta, zarówno przez klub jak i piłkarza. Aaron musi zadbać o swoją przyszłość dla rodziny. Dla nas ważne jest natomiast, by w dalszej części sezonu grał tak jak w spotkaniu z Chelsea - stwierdził hiszpański szkoleniowiec.

- Jestem z niego bardzo zadowolony, ponieważ w ostatnich miesiącach pozostawał skupiony. Dwa tygodnie temu, kiedy graliśmy wyjazdowe spotkanie z Blackpoool, gdzie kibice gości zgotowali nam piekielne przywitanie, powiedział do mnie: "Chcę grać i pomóc drużynie". Takiej mentalności od niego oczekuję. Nie musiałem pytać, czy chce wystąpić przeciwko Chelsea. Pomógł nam swoją jakością.

Aaron RamseyUnai Emery autor: Patryk Bielski źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
brachol23 komentarzy: 30322.01.2019, 11:21

@glock9mm: Czlowieku tu chodzi o profesjonalizm a nie traktowanie graczy jak u arabow. Co to za chora mentalnosc w twojej glowie panuje? Lewy w Bvb tez gral do konca i mimo ze odchodzil do najwiekszego rywala wszyscy zachowywali sie profesjonalnie. Przykladow mozna mnozyc a ty tu jakies patologiczne myslenie proponujesz.

GROMALL komentarzy: 507422.01.2019, 09:02

Z nim w składzie gramy lepiej.Szkoda że odchodzi.

JanikK komentarzy: 16387 newsów: 222.01.2019, 00:30

na bt sport zrobili cala analize jak ramsey uzupelnial formację i byl kluczowy do sukcesu
To samo na canal plus tez wystawili mu wysoką ocenę
eksperty

glock9mm komentarzy: 18822.01.2019, 00:00

@brachol23: tu są i podtrzymuja swoje zdanie!!
Czasami czytajac komentarze na k.com mam wrazenie ze ja inny mecz ogladalem, albo wynik tak bardzo wzmorzył u wszystkich objawy pomroczności jasnej. Poza pierwszymi 30 minutami reszta spotkania to rownia pochyla. Z minuty na minute było coraz gorzej i chyba tylko to ze chelsea zapomniala jak sie w piłkę gra skonczylo sie dobrze, a ramsey byl jednym z inżynierów tej meczarni. Snuł sie po boisku niczym kopacze z ekstraklasy, nie wracal do obrony i nie stosowal presingu. Imho gdyby zamiast chelsea wstawic drużynę grajaca szybciej i bardziej ofensywnie wynik moglby byc z gola inny.

Zeby nie bylo-Panowie ja osobiscie bardzo lubie arona, niesamowicie ciesze sie z wyniku ale czasami trzeba zdjac różowe okulary.

zly_kanonier komentarzy: 505721.01.2019, 23:22

To co się obecnie dzieje utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że Aaron to przedziwny gracz.
Szacun dla niego.

kamil47 komentarzy: 148621.01.2019, 15:28

@clash123: jorghino już od kilku meczy nie istnieje.

ZielonyLisc komentarzy: 1396721.01.2019, 14:37

A więc czemu go sprzedajesz???!!!

Koo7i komentarzy: 46921.01.2019, 14:20

Ktoś w ogóle oglądał mecz z Chelsea? Bo z tego co czytam, to połowa nie oglądała. Aarona jak lubię, to to spotkanie to była kwintesencja piętek i zagrań niecelnych. Szczęściem, że nie odbiły nam się one czkawką. Kszaka i Rambo zagrali na miarę tego do czego nas przyzwyczaili. Guendozi bywał wszędzie, a Barkley powinien wylecieć na koniec. Wracając do Ramseya, nie rozumiem tego artykułu, bo nijak się ma do realnej oceny jego gry w sobotę.

clash123 komentarzy: 142421.01.2019, 14:09

Aaron z Chelsea zagrał bardzo dobrze. Jorghino nie istniał i to wielka zasługa Ramseya

Cartman_KG komentarzy: 84821.01.2019, 13:53

I btw. Dobrze, ze odchodzi. Nieudolny tajtycznie jest niesamowicie. Techniki i zapalu mu nie odmawiam ale to nie to.

Cartman_KG komentarzy: 84821.01.2019, 13:52

Przeciez on z Chelsea zagral piach. Nie wracał się do obrony. Jak nas gnietli to sobie chodził w poprzednim k boiska a ja tylko gromami rzucalem. Nawet auba sie wracal... a ten sobie truchtal niczym ozil

Fabri4 komentarzy: 7974 newsów: 4821.01.2019, 13:46

Następne pięć spotkań zagra fatalnie i tyle go widzieli

Armata500 komentarzy: 3546 newsów: 7321.01.2019, 13:45

Szkoda, że Ramsey odchodzi. Należy pochwalić jego profesjonalizm i to, że mimo świadomości, że to jego ostatnie kilka miesięcy w klubie, stara się i daje z siebie wszystko na boisku. Forma nie zawsze była odpowiednia, sporo kontuzji, ale Ramsey zostanie przeze mnie zapamiętany jako bardzo pozytywna postać w historii naszego klubu.

imprecis komentarzy: 18138 newsów: 2121.01.2019, 13:44

Mój ulubiony piłkarz. Wciąż mam żal do klubu, że odchodzi.

fabregas1987 komentarzy: 2072621.01.2019, 13:11

Jeżeli Ramsey dogra ten sezon z takim zaangażowaniem jak dotychczas będę mieć do niego dozgonny szacunek.

Leehu komentarzy: 1003521.01.2019, 13:03

Moim zdaniem to z kontaktem Ramseya to było tak że jak Wenger odchodził to rzucał tymi kontraktami z Gazidisem jak leci, 300k dla Ozila, 170k dla Auby, 80k dla Elneny'ego, no i te 150k dla Ramsey'a... potem przyszło lato trener się zmienił, potrzebował lekko przebudować skład, przyszli nowi gracze i ktoś w końcu się jorgnął że jak Ramsey ten kontrakt przedłuży to nie będziemy spełniać FFP, stąd decyzja o cofnięciu tego kontraktu, poza tym Aaron w tamtym okresie nie grał jakoś powalająco. Teraz jedyne co nam zostało to chwalić Walijczyka za profesjonalizm. :)

MaciekGoooner komentarzy: 28102 newsów: 521.01.2019, 12:45

Szkoda, że się nie dogadali, no i przynajmniej Ramsey pokazuje profesjonalizm na boisku, bo w rozmowach nt. kontraktu nie wiadomo jak było.

brachol23 komentarzy: 30321.01.2019, 12:23

Gdzie sa teraz ci ludzie co tu pisali, zeby go potraktowac jak Rabiota?

Argudo komentarzy: 10696 newsów: 621.01.2019, 12:14

Szacunek dla Aarona, mógłby mieć już wywalone, bo z nowym klubem już dogadany, ale mimo to wciąż pokazuje się z dobrej strony na boisku.
Smutno mi, że odchodzi.

Redzik (redaktor) komentarzy: 15254 newsów: 9021.01.2019, 12:07

Skończył z pietkami a skupił się na tym co robi najlepiej i od razu widać efekty.

Maciekkk10 komentarzy: 254321.01.2019, 12:02

No raczej dziwne by było, gdyby musiał pytać zawodnika z ciągle ważnym kontraktem, czy chce zagrać... My możemy dzwonić po kolegach i pytać, czy chcą zagrać na orliku w piłkę.

tyson880 komentarzy: 987721.01.2019, 11:55

Niech gra tak do końca z armatką na piersi.

JanikK komentarzy: 16387 newsów: 221.01.2019, 11:53

:’(

Pampiszon komentarzy: 27521.01.2019, 11:49

Rambo skurczybyk wystrzeliwuje z formą gdy nikt się tego nie spodziewa, a jak go trzeba to kontuzja albo piętki.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl