FA Youth Cup: Arsenal 2 - 4 Everton

FA Youth Cup: Arsenal 2 - 4 Everton 19.02.2013, 10:32, Marcin Witkowski 11 komentarzy

Młodzieżowa drużyna Arsenalu odpadła z FA Youth Cup po przegranej z Evertonem. O wyniku spotkania przesądziło pierwszych 9 minut drugiej połowy, gdy The Toffees strzelili 3 gole.

Skład Arsenalu:

Deyan Iliev, Hector Bellerin, Zac Fagan, Isaac Hayden, Brandon Ormonde-Ottewill, Alfred Mugabo, Jack Jebb, Kristoffer Olsson, Anthony Jeffrey (65. Austin Lipman), Serge Gnabry, Chuba Akpom

Bramki dla Kanonierów strzelali Chuba Akpom w 11 minucie oraz Serge Gnabry w 72 minucie.

Akademia Arsenalu gra jednak dalej w europejskich pucharach - 6 marca rozegra mecz z Interem Mediolan w ćwierćfinale NextGen Series.

FA Youth Cup autor: Marcin Witkowski źrodło: arsenal.com
Lukiner komentarzy: 194919.02.2013, 19:09

Akpom znów gola strzelił. Powoli można by go do pierwszego składu dawać...

kamil_malin komentarzy: 933219.02.2013, 17:34

O ile w ofensywie są 2-3 perełki, które w prawdopodobnie w przyszłości będą kluczowymi zawodnikami pierwszego składu, to o graczach defensywnych tego powiedzieć nie można. Mam tu szczególnie na myśli środkowych obrońców.

Dobra defensywa to podstawa, od tego zaczyna się budowę dobrej drużyny. Niestety w Arsenalu to nie wygląda najlepiej. To odnosi się zarówno do pierwszej drużyny jak i młodzieżowej.

Yakub97 komentarzy: 574619.02.2013, 13:23

Kolejny dowód by Gnabriego i Akpoma włączać do pierwszego składu.
Szczególne teraz szanse Gnabry powienien dostawać a Akpom od lata...

thide komentarzy: 32389 newsów: 185219.02.2013, 13:22

to czekamy na gnabrego i akpoma w 1 skladzie. gnabry niby cos tam pogral ale bardzo malo. chociaz na rezerwe by sie przydali bo maja jakas motywacje a gervinho wyjdzie, pobiega, machnie noga w lewo a to w prawo, straci pilke i tyle

bazibas komentarzy: 26819.02.2013, 13:09

Arsenal wygra LM a młodzi tą swoją LM :D

Control komentarzy: 146419.02.2013, 13:03

Cóż, nawet młodzież daje ciała, wielka szkoda, ale - taka jest piłka, cóż poradzisz Panie władzo.

hei007 komentarzy: 352819.02.2013, 12:21

Skoro młodzież ma być naszą przyszłością to muszą wygrywać, a i im nie idzie ;/.

aaron komentarzy: 336519.02.2013, 12:07