Fulham na deskach, 5-1 dla Arsenalu w derbach!

Fulham na deskach, 5-1 dla Arsenalu w derbach! 07.10.2018, 14:00, Łukasz Wandzel 2316 komentarzy Derby kojarzą się z wielkimi emocjami, wzmożoną intensywnością meczu, częstymi pojedynkami fizycznymi i niejednokrotnie obfitują w bramki. Choć nie wszystkie te elementy mogliśmy oglądać tego popołudnia w starciu Arsenalu z The Cottagers, kibice Kanonierów nie mają powodów do narzekań. Ich drużyna zmiażdżyła Fulham w spotkaniu wyjazdowym. Zdobycie trzech punktów było obowiązkiem podopiecznych Unaia Emery'ego, ale nie dość, że Arsenal kontynuuje serię zwycięstw, to w końcu robi to we wspaniałym stylu. Drużyna z The Emirates wygrała dużą różnicą bramek, przy czym każde trafienie mogło się podobać, a niektóre wręcz zapierały dech w piersiach.

Składy obu drużyn:

Fulham:
Bettinelli - Odoi, Ream (54' Kamara), Le Marchand - Christie, Zambo Anguissa (62' McDonald), Serii, Sessegnon - Vietto (83' Johansen), Schürrle, Mitrović.

Arsenal: Leno - Monreal, Holding, Mustafi, Bellerin - Xhaka, Torreira - Iwobi (67' Ramsey), Welbeck (62' Aubameyang), Mchitarian - Lacazette (80' Guendouzi).

oceń zawodników po meczu

Miejsce w tabeli Fulham zobowiązywało Arsenal do zwycięstwa w tym spotkaniu, ale wśród zespołu The Cottagers znajdowali się zawodnicy, którzy byli zdolni do postraszenia przy bramce Bernda Leno. Niemiecki golkiper już na początku spotkania został wystawiony na próbę, ale udanie wywiązał się ze swoich obowiązków.

Nie można przyznać, że podczas pierwszych 45. minut na Craven Cottage panowała atmosfera derbów. Co prawda, piłkarze obu ekip nie odstawiali nogi, więc nie brakowało starć fizycznych, a szczególnie często faulowany był Alexandre Lacazette. Nie zmienia to jednak faktu, że ogółem gracze Fulham nie naciskali na Arsenal, który mając przewagę, powoli i swobodnie konstruował akcje.

To przyniosło skutek w 29. minucie, kiedy nastąpiło otwarcie wyniku. Pędzący w stronę bramki Bettinelliego Alex Iwobi zaczekał na Nacho Monreala, który posłał niskie podanie w środek pola karnego. Tam znajdował się już zabójczo skuteczny Alexandre Lacazette. Francuz znakomicie wziął na plecy obrońcę i pokonał bramkarza gospodarzy. Wykończenie to ostatnio drugie imię napastnika Arsenalu, 1-0.

Gospodarze znakomicie uśpili czujność Kanonierów, ponieważ przez większość czasu nie potrafili stworzyć poważnego zagrożenia pod bramką Leno. Nic nie zapowiadoło, by podopieczni Slavišy Jokanovićia mieli odpowiedzieć na gola, a wystarczyło lekkie podanie Luciano Vietto, aby Andre Schürrle tuż przed przerwą zmusił bramkarza Arsenalu do wyciągnięcia piłki z siatki, 1-1!

Po przerwie The Gunners od razu ruszyli do ataku, chcąc jak najszybciej ponownie wyjść na prowadzenie. Kapitan Fulham, Marcus Bettinelli, przez chwilę skutecznie przeszkadzał gościom w osiągnięciu tego celu, choćby przy uderzeniu Hectora Bellerina. Bramkarz gospodarzy nie mógł jednak nic poradzić na późniejszy strzał Alexandre'a Lacazette'a. Francuz bajecznie uderzył skozłowaną piłkę zza szesnastki, a precyzja jego strzału sprawiła, że to musiał być gol na 2-1.

Drużyna Fulham nieudolnie dążyła do remisu. Szczególnie aktywny po stronie gospodarzy byl Aboubakar Kamara, ale wchodzącemu z ławki francuskiemu napastnikowi niewiele wychodziło. Arsenal Emery'ego jednak szybko zamknął usta Wieśniakom po efektownej akcji rodem z PlayStation. Wielką wyobraźnią odznaczyli się Bellerin i Ramsey, którzy podawali do siebie piłkę górą. Następnie futbolówka wylądowała na lewej stronie u Aubameyanga, który dograł do Ramseya. Walijczyk popisał się w tej sytuacji fantazyjnym wykończeniem. Akcja nie warta opisania, tylko zobaczenia!

To nie był koniec kanonady w wykonaniu Kanonierów. Pierre-Emerick Aubameyang chyba pozazdrościł trafienia Ramseyowi, ale chyba też Lacazette'owi, ponieważ Gabończyk, podobnie jak Francuz przy swojej pierwszej bramce, po otrzymanym podaniu wziął obrońcę na plecy i popisał się znakomitym wykończeniem. Chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego PEA postanowił uzyskać taką samą zdobycz bramkową jak Lacazette, dlatego po podaniu Ramseya ponownie wpisał się na listę strzelców. Pastwienie się nad zrezygnowanymi piłkarzami Fulham ostatnim gwizdkiem zakończył sędzia. Fulham 1, Arsenal 5.

Sponsorem serwisu jest sklep z gadżetami Arsenalu Fanzone.pl

FulhamPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Kill_Bill komentarzy: 10312.10.2018, 07:54

Zieliński fajny piłkarz, ale na 20 minut.

ZielonyLisc komentarzy: 819012.10.2018, 07:46

@MVTI: No spoko dajmy mu czas bo na niego zasługuje ale serio nie chcę mi się łudzić z nadzieją, że nagle wystrzelimy z grą i wszyscy będziemy się cieszyć bo powiedzmy sobie szczerze, że zawsze tak mówimy i zazwyczaj nic z tego nie wynika. Ja wiem, że to już podchodzi pod lament i takie polaczkowe narzekanie może rzeczywiście mamy zbyt wielkie oczekiwania wobec naszej reprezentacji ale kurna no skoro przez 90 minut!!!! nie do graliśmy do Lewego/Piątka ŻADNEJ piłki, po której mogliby oddać chociaż groźny strzał na bramkę Patricio no to sorry. Znowu większość gry opiera się na podaniach wzdłuż i wszerz na linii pomocy i obrony. Wcześniej opoeraliśmy nasze ataki na skrzydłach i to nam wychodziło i pozwalało stworzyć przewagę na połowie, a teraz nawet tego nie mamy.

filo94 komentarzy: 4468 newsów: 212.10.2018, 07:30

Ale by się obejrzało taki Arsenal vs Leicester w piątkowy wieczór o godzinie 21...

f4bregas komentarzy: 61212.10.2018, 05:31

Wynik wynikiem, ale Kubie sie ta bramka za caloksztalt reprezentacyjnej kariery po prostu nalezala, dla mnie juz zawsze bedzie ikona tej kadry.

cwalin komentarzy: 115012.10.2018, 03:49

Szkoda ze przerwa na rep.

ZelGrey komentarzy: 165812.10.2018, 01:52

@WilSHARE:
Paru zagranicznych trenerow by sie znalazlo.
Ranieri. Bilic. Hasenhuttl. Paulo Sousa.
Zaraz zwolniony bedzie tez Jardim.
Moznaby tez pomyslec o Danie Petrescu czy Carlosie Queirozie.

Innymi slowy - znalazl by sie kandydat do pracy z tymi zawodnikami, gdyby PZPN byl sklonny zaplacic.

michal192837465 komentarzy: 572112.10.2018, 01:02

Glik tak słabo zagrał, dlatego, że miał kryć Silvę, ale nie wiedział którego.

praptak komentarzy: 633911.10.2018, 23:47

Spokojnie ****a bo pójdziecie na łańcuch

MVTI (redaktor) komentarzy: 710 newsów: 49511.10.2018, 23:20

@ZielonyLisc napisał: "W sumie panowie... Nie oszukujmy siebie samych i najzwyklej w świecie przyznajmy, że Brzęczek żadnej rewolucji w kadrze nie dokona bo to nie ten poziom i pogóźdźmy się z faktem, że może uda nam się wygrywać fartem mecze w tej całej LN na poziomie A (tak?). Najwyżej spadniemy do niższego poziomu i tam postaramy się coś ugrać."

Nie można myśleć też tak negatywnie, Brzęczek poprowadził kadre w zaledwie kilku meczach. Dajmy mu przede wszystkim czas.

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 23:19

W sumie panowie... Nie oszukujmy siebie samych i najzwyklej w świecie przyznajmy, że Brzęczek żadnej rewolucji w kadrze nie dokona bo to nie ten poziom i pogóźdźmy się z faktem, że może uda nam się wygrywać fartem mecze w tej całej LN na poziomie A (tak?). Najwyżej spadniemy do niższego poziomu i tam postaramy się coś ugrać.

TheBestGooner komentarzy: 184611.10.2018, 23:13

@mistiqueAFC: oby nie za paczkę fajek gdy Zibi chciał zajarać.

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 23:11

@sWinny: U nas ten ostatni aspekt to tak 50/50. Mimo to BARDZO dużo zależy od trenera!! Jak to powiedział rysiek p. ten od Madery ,, głową psuje się od góry".

mistiqueAFC komentarzy: 2499011.10.2018, 23:10

Ja mam pytanie do ludzi którzy znają Brzęczka z Ekstraklasy.
Czy ta jego Wisła Płock była aż taka dobra żeby chłopa pchać od razu na selekcjonera?Miała jakiś styl który Jurek chce wprowadzić w reprezentacji?Pytam, bo do dzisiaj się zastanawiam za co on dostał tą robotę

MVTI (redaktor) komentarzy: 710 newsów: 49511.10.2018, 23:09

@KapitanJack10 napisał: "nowy trener po dwóch remisach (w tym z Włochami na wyjeździe) i porażce 3:2 z bądź co bądź aktualnymi Mistrzami Europy jest uważany za pierwszą osobę do zwolnienia"

Ale nikt go tutaj nie zwalnia, naprawdę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Brzęczek nie ma łatwego zadania, by poskładać wszystko do kupy. Jak już wspomniałem wcześniej - komentujemy wyłącznie dzisiejszy mecz i te, które miały już miejsce.

Czy Brzęczek da sobie radę? Być może tak, być może nie. Tego dowiemy się w przyszłości.

A ten, kto już w tej fazie chciałby, by Jerzy podał się do dymisji jest, delikatnie mówiąc, niepoważny i nie warto zaprzątać sobie głowy takimi opiniami. :)

sWinny komentarzy: 68611.10.2018, 23:08

Sądzicie że Guardiola by coś stworzył w naszej reprezentacji skoro nawet on potrzebuje roku czasu codziennnych ćwiczeń i miliarda dolców na koncie?
Nasza kadra spotyka się w poniedziałek, w czwartek gramy mecz i mamy grać jak jakaś Barcelona? Ciężko coś takiego wykonać, szczególnie jak naszym najlepszym obrońcą na lewej stronie jest Jędza, bo reszta kontuzjowana....
Nie chce bronić Brzęczka, ale jak to powiedział słynny trener: Do wygrywania meczy trzeba trzech rzeczy:
1. Piłkarzy
2. Piłkarzy
3. Piłkarzy.
A w tym aspekcie Portugalczycy byli dużo lepsi. Motoryka, wyszkolenie techniczne, ograni w zespołach - delikatnie ich ustawić i to będzie trybić. No i dzięki temu wygrali

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 23:08

KapitanJack też ma nieco racji obiektywnie trzeba przyznać niemniej jednak męczy mnie i zapewne nie tylko mnie styl gry repki, który przy każdym trenerze jest taki sam z małym wyjątkiem zwanym Nawałką. Jak zawsze zero ruchu, kombinacji i kreatywności za to gra na aferę na Lewego/Piątka i może coś wyjdzie.

Co by się nie działo dalej będę wierzyć i wspierać naszych piłkarzy!!!!! COYG!!!!

wojt3q komentarzy: 137411.10.2018, 23:04

@KapitanJack10: Nooo, Nawałka, taki wybitny trener. Pewnie teraz nie może zdecydować się na nową pracę, bo przebiera w ofertach z najlepszych zagranicznych klubów xD

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 23:04

@Mixerovsky: volksdeutsch.

KapitanJack10 komentarzy: 74211.10.2018, 23:02

@MVTI: Słuchaj, nie jestem ślepy, widziałem mecz. Graliśmy słabo, Portugalia grała lepiej. Przegraliśmy mecz. I tak właśnie oto po katastrofie na MŚ nowy trener po dwóch remisach (w tym z Włochami na wyjeździe) i porażce 3:2 z bądź co bądź aktualnymi Mistrzami Europy jest uważany za pierwszą osobę do zwolnienia. To mnie irytuje.
Brzęczek został osądzony przed swoim pierwszym meczem i teraz musiałby zrobić chyba finał ME żeby ludzie się do niego przekonali - tego bronię. Nie narzekajmy na trenera który próbuje nowych rozwiązań, które są konieczne, i jak do tej pory wyniki nie są fantastyczne.
Nawałka miał nawet gorzszy start i dał radę. Czemu Brzeczek ma nie dać?

Mixerovsky komentarzy: 1738 newsów: 411.10.2018, 23:02

@Gunner012:
Trzymasz kciuki za angielskie kluby w LM a następnie piszesz o tym, by się nie przejmować reprezentacją? Dla mnie wygląda to dziwnie.

Witowo95 komentarzy: 12390 newsów: 111.10.2018, 23:01

@Gunner012: Jacek Kmiecik długo nie pożyje, więc ktoś go musi zastąpić.
@ZielonyLisc: Szkoda, że to jedne z niewielu plusów. Fajnie, że nie jeździ 50 osób z PZPN na mecze wyjazdowe kadry aby zachlać się w 5-gwiazdowych hotelu, tylko czy jest tak lepiej niż w porównaniu z czasami Grzesia Laty? Wizerunkowo tak, reszta nie za bardzo.

wojt3q komentarzy: 137411.10.2018, 23:00

@Kysio2607: nie nadałbys się, bo nie umiesz grać niskim pressingiem. To znają tylko nieliczni, wtajemniczeni trenerzy z ekstraklasy :D

Kysio2607 komentarzy: 1071611.10.2018, 22:58

Nie no panowie, ale kilka dobrych miesiecy twojego klubu w poważnej lidze jaką jest Ekstraklasa to wy szanujcie xDDDD

Tak całkiem serio, ze mnie byłby lepszy selekcjoner. Powołania bym zrobił lepsze, skład ustalił lepszy, a co do strategii na mecz to i tak jej nie ma.. jakieś tam doświadczenie w FMie mam więc czemu nie spróbować?

Gunner012 komentarzy: 5167 newsów: 211.10.2018, 22:57

@Witowo95:
Co ty taki cięty na tego Bońka? ;)

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 22:55

@Witowo95: większość kasy idzie pewno dla tych wszystkich ,,urzedasow" PZPNu zamiast na rozwój Polskiej piłki i zatrudnienie dobrego menago. Niemniej jednak nie można zaprzeczyć faktu, że nasza reprezentacja w końcu ma porządne zaplecze logistyczne, szkoleniowe itd.

Witowo95 komentarzy: 12390 newsów: 111.10.2018, 22:53

Potwierdzam, nie ma kandydata lepszego niż Brzęczek.
A nie! Przecież Boniek jeszcze rozważał Stokowca.
Do tego przykładowo Brosz z Mamrotem zrobili lepsze wyniki.
Już 3 nazwiska z polskiej ligi.
Zagraniczne? No nie wiem, czy są lepsi kandydaci niż trenejro piątej drużyny Ekstraklasy.
Zapomniałem tylko, że pewnie jest ograniczenie budżetowe do pewnie średniej krajowej, bo za coś trzeba płacić Przeglądowi Sportowemu, Weszło, Polsatowi Sport etc. za dobrą prasę. Kurczę, Boniek to nie ma lekkiego życia.

Gunner012 komentarzy: 5167 newsów: 211.10.2018, 22:53

Co wy się tak przejmujecie tą kadrą?
Po przerwie listopad - czas weryfikacji dla AFC, na to trzeba patrzeć.

MVTI (redaktor) komentarzy: 710 newsów: 49511.10.2018, 22:52

@RIVALDO700 napisał: "Piątek to chyba idzie na jakiś rekord Messiego z ilością goli w 1 sezonie. Hehe"

Możliwe, że to właśnie on zażegna popularny kryzys dziewiątek.

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 22:52

@MVTI: No siwy masz rację.

Emery z Arsenalu

Arsenal2004 komentarzy: 37111.10.2018, 22:52

A no i nie ma co się denerwować przecierz jesteśmy mistrzami świata, a nie sorry to nie ten sport ;)

RIVALDO700 komentarzy: 2594311.10.2018, 22:51

Piątek to chyba idzie na jakiś rekord Messiego z ilością goli w 1 sezonie. Hehe

Arsenal2004 komentarzy: 37111.10.2018, 22:51

Po tym meczu Poski postanowiłem że od dziś oglądam tylko reprezentacje Polski ale w siatkówce.

Mihex komentarzy: 1932911.10.2018, 22:49

@KapitanJack10: Nikt się nie przyczepił xD? Z City jeszcze przełknięto porażkę, bo to City, ale po Chelsea już był lament i zwalnianie trenera.

A co do zwalniania przy 1-2. Z mojej strony to pytanie "czy można go outować" to był akurat żart, bo tak jak wielu innych tutaj uważam, że gość w pierwszej kolejności tym trenerem zostawać nie powinien.

MVTI (redaktor) komentarzy: 710 newsów: 49511.10.2018, 22:49

@KapitanJack10 napisał: "Przypomnij sobie co było jak przyszedł Emery. Miesiąc przygotowań z kadrą, zmiana koncepcji, jakościowi zawodnicy i co? Dwie pierwsze kolejki i 0pkt. NIKT się wtedy nie przyczepił bo każdy wiedział, że drużyna jest przebudowywana i trafiliśmy na silnych rywali.
Czemu tu jest inaczej? Bo narzekanie na repre mamy we krwi"


Odpowiem Ci krótko - za Emery'ego od początku było widać jakieś pozytywy, a u jak jest u Brzęczka - każdy widzi. Mecze pod wodzą Jerzego nie wyglądają na tyle obiecująco, by myśleć o Polsce w kontekście silniejszej reprezentacji.

@KapitanJack10 napisał: "Czemu tu jest inaczej? Bo narzekanie na repre mamy we krwi"

To ciekawe, co piszesz. Po udanym Euro czy wygranej z Niemcami nikt nie narzekał na polską kadrę.

Bardzo źle wszystko interpretujesz i starasz się na siłę bronić kadry, gdy oni nie dają do tego żadnych argumentów.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 16285 newsów: 11011.10.2018, 22:48

Brzęczek to powinien podać się do dymisji tu po ogłoszeniu, że został trenerem reprezentacji.

Arsenal2004 komentarzy: 37111.10.2018, 22:48

@kamilo_oo: Miałem to napisać :)

wojt3q komentarzy: 137411.10.2018, 22:47

@WilSHARE: Od tego jest pzpn, oni go zatrudnili, niech oni ponoszą odpowiedzialność i myślą nad następcą (bo zwolnienie Brzęczka jest kwestią czasu xd). My jesteśmy od narzekania lub od chwalenia, bo ta banda nas jednak reprezentuje, prawda? Przecież płacimy im pensję tak naprawdę, więc chociaż zaangażowania możemy wymagać

WilSHARE komentarzy: 15806 newsów: 711.10.2018, 22:46

@MaciekGoooner:
Lepszej odpowiedzi nie mogłem się spodziewać.

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 22:46

Dobra czas iść spać bo styki nie łączą i nawet napisanie zwykłego posta wiąże się z problemami. Ogólnie lipa, szkoda wielka szkoda.

KapitanJack10 komentarzy: 74211.10.2018, 22:46

@wojt3q: Póki trenerzy z Polski będzie kupa? No tak, bo Nawałka jako trener z Polski zrobił wielką kupę naszej reprezentacji

@MVTI: Nie, Brzęczek był tu wywalany przy 1:2 i 1:3 kiedy po błędach indywidualnych traciliśmy bramki a Portugalia po prostu grała wtedy na luzie swoją piłkę. Do nikogo jakoś nie dotarło, że gramy z silną reprezentacją która pod względem jakości zdecydowanie nas przewyższa.

P.S Przypomnij sobie co było jak przyszedł Emery. Miesiąc przygotowań z kadrą, zmiana koncepcji, jakościowi zawodnicy i co? Dwie pierwsze kolejki i 0pkt. NIKT się wtedy nie przyczepił bo każdy wiedział, że drużyna jest przebudowywana i trafiliśmy na silnych rywali.
Czemu tu jest inaczej? Bo narzekanie na repre mamy we krwi

ZielonyLisc komentarzy: 819011.10.2018, 22:44

NIE STWORZYLIŚMY żadnej dobrej sytuacjj z gry pod bramką Portugalii (oprócz strzału Kuby)!! Czy Piątek lub Lewandowski mieli jakaś setkę? NIE! CZy Zielu miał okazję oddać groźny strzał z 16/25 metrów? Nie! Jedyną deską ratunku są stałe fragmenty!

O to chodzi! To jest bolączka naszej reprezentacji i występu naszych piłkarzy w dzisiejszym meczu! Tak nie można! Stale fragmenty gry jedyną deską ratunku! Bez jaj panowie!! Nie o taką Polskę walczyłem!!!!

MaciekGoooner komentarzy: 26452 newsów: 511.10.2018, 22:44

@WilSHARE: https://www.transfermarkt.co.uk/statistik/verfuegbaretrainer

Ktokolwiek z zagranicznej piłki kto ma niezłe resume.

WilSHARE komentarzy: 15806 newsów: 711.10.2018, 22:42

To chociaż podajcie nazwisko zastępcy, jeśli zwalniacie Brzęczka.

Mihex komentarzy: 1932911.10.2018, 22:42

https://twitter.com/cesc4official/status/1050486097111932928

o co chodzi Fabsowi xD?

Diam51 komentarzy: 2113 newsów: 9411.10.2018, 22:41

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.

Mihex komentarzy: 1932911.10.2018, 22:40

A mamy ich chwalić za brak chęci i pomysłu na grę :P?
Jakby na prawdę grali dobrze i przegrali, bo "byli gorsi" to bym się słowem nie odezwał. Ale tutaj nie widać pomysłu na grę od czerwca, a trener się zmienił.

MaciekGoooner komentarzy: 26452 newsów: 511.10.2018, 22:40

@KapitanJack10: Ja to bym najchętniej zwolnił Brzęczka jeszcze przed pierwszym meczem reprezentacji. Ten człowiek nigdy nie powinien był zostać selekcjonerem w mojej opinii.

MaciekGoooner komentarzy: 26452 newsów: 511.10.2018, 22:39

Oprócz obu akcji bramkowych i sytuacji Lewego z Piątkiem, gdzie spalonego chyba nie było, totalna padaka. Zęby bolały od oglądania naszej gry, niestety.

kamilo_oo komentarzy: 1953211.10.2018, 22:39

Brzęczek OUT, Wenger IN!

Adrian12543 komentarzy: 15209 newsów: 211.10.2018, 22:38

Wynik lepszy od gry. 3:2 jak na możliwości tej reprezentacji to nie jest jakaś tragedia.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.05
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna