Fulham vs Arsenal, pamiętne starcia ostatnich lat

Fulham vs Arsenal, pamiętne starcia ostatnich lat 20.05.2011, 17:27, IceMan 16 komentarzy

Już w niedzielę 22 maja Arsenal zmierzy się na Craven Cottage z Fulham w spotkaniu 38. kolejki angielskiej Premier League.

Jak przed każdym spotkaniem Arsenalu, oficjalna witryna Kanonierów - Arsenal.com - sporządziła listę najbardziej pamiętnych pojedynków stoczonych przez obie ekipy w ostatnich latach na stadionie The Whites.

Fulham 0-1 Arsenal, 2009

Jedyną bramkę popołudnia po fantastycznym podaniu Ceska Fabregasa zdobył Robin van Persie, ale bezapelacyjnym bohaterem spotkania był Vito Mannone. Włoch zaprezentował kilka wspaniałych parad i zatrzymał naciskających gospodarzy.

Fulham 0-3, Arsenal 2008

Pewne trzy punkty zdobyte przez podopiecznych Arsene'a Wengera. Losy meczu praktycznie przesądził Emmanuel Adebayor, który dwukrotnie znalazł w pierwszej połowie drogę do siatki. Na dziewięć minut przed końcem wynik spotkania ustalił Tomas Rosicky.

Fulham 0-3 Arsenal, 2004

Ekipa The Invincibles odwiedziła tego dnia Craven Cottage. O zwycięstwie The Gunners zaważyło wprowadzenie na boisko Dennisa Bergkampa. Tuż po tym Kanonierzy zdobyli trzy bramki w ciągu zaledwie dziewięciu minut. Najpierw na listę strzelców wpisał się Freddie Ljungberg, później gola na swoje konto dodał Jose Reyes, a ostatnie trafienie było dziełem obrońcy gospodarzy.

FulhamPremier League autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
karlo komentarzy: 906921.05.2011, 10:39

Liczyłbym na takie 0-3...ależ ile razy ja już tak pisałem...no może się wreszcie spełni...

Ciasteck2 komentarzy: 446721.05.2011, 09:53

Musimy wygrać, a City przegrać. Hm, patrząc na ostatnie wyniki jestem skłonny wierzyć, że zostaniemy na 4 miejscu.

KondzioElite komentarzy: 618720.05.2011, 20:45

Trzeba wygrać, ale niestety obstawiam 2:1. Wojtek będzie miał sporo roboty.

mati96 komentarzy: 116620.05.2011, 20:20

oby wygrali a manchester przegral z boltonem

fabregas1987 komentarzy: 2578520.05.2011, 20:16

mam nadzieje, ze chociaz w ostatnim meczu ladnie zagraja ;dd wiem, ze to chory obrymizm, ale tak obstawilem wyniki:

MateuszK4nonier komentarzy: 440420.05.2011, 18:16

Obstawiam remis po bezbarwnej grze z obu stron.

damian199656 komentarzy: 762620.05.2011, 17:41

Z Fulham co najwyżej remis

krzykus1990 komentarzy: 516720.05.2011, 17:41

@xThierryHenry

Fulham się nie lubi bronić ? oni się najbardziej bronią z wszystkich ekip ! zajmują 8 pozycję a mają stracone o 5 goli mniej od AFC ! i w konsekwencji mało strzelają bo mają na koncie zaledwie 43 gole.

Szef komentarzy: 1303520.05.2011, 17:36

Fulham walczyc az tak nie bedzie bo nie moga sobie pkt w klasyfikacji fair play popsuc

xThierryHenry komentarzy: 5117 newsów: 320.05.2011, 17:33

Będzie dobrze ;) Fulham nie lubi sie tak bardzo bronić, więc wierzę, że wygramy ;)