Galeria: Trening przed meczem z Watfordem

Galeria: Trening przed meczem z Watfordem 15.04.2019, 10:14, Bartek Romanowski 2 komentarzy

Już dziś Arsenal wraca na boiska Premier League. Kanonierzy rozegrają wyjazdowe spotkanie na Vicarage Road z Watfordem. W niedzielne popołudnie odbył się ostatni trening przed meczem, a klubowi fotografowie podzielili się kilkoma ujęciami. Aby je zobaczyć, wystarczy kliknąć w jeden z linków poniżej:

Zdjęcia z treningu

Rozszerzona wersja zdjęć z treningu

Granit XhakaTrening autor: Bartek Romanowski źrodło: Arsenal.com/gettyimages.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
fabregas1987 komentarzy: 2001615.04.2019, 11:31

Liczę na środek pola:
Torreira Xhaka
Ramsey

wszyscy wyglądają na zdrowych i zadowolonych

D14 komentarzy: 270415.04.2019, 10:32

GET THIS IMAGE FOR 135€. Aha xD

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.58
Gracz maja wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna