Garcia: Giroud nie chce dla nas grać

Garcia: Giroud nie chce dla nas grać 10.08.2017, 11:16, Patryk Bielski 15 komentarzy Menadżer Olympique Marsylii, Rudi Garcia, w najnowszym wywiadzie dla francuskiego dziennika L'Equipe stwierdził, że jego zespół jest zainteresowany usługami snajpera Kanonierów, Oliviera Girouda, jednak szansena transfer ocenia jako nikłe. Według Garcii, Francuz dobrze czuje się na The Emirates i nie ma zamiaru opuszczać Londynu.

- Olivier Giroud nie chce przychodzić do Marsylii. W tym cały problem. To zrozumiałe, kiedy jesteś pierwszym napastnikiem reprezentacji Francji. W końcu pewnie zmieni klub, ale to pokazuje, że wciąż brakuje nam trochę do czołowych klubów i ciężko jest namówić nam najlepszych piłkarzy na transfer.

Po zwycięstwie w meczu o Tarczę Wspólnoty o swojej przyszłości wypowiedział się również sam Giroud, który w wywiadzie dla francuskiej stacji SFR Sport stwierdził:

- Jestem piłkarzem Arsenalu. Wciąż obowiązuje mnie dwuletni kontrakt.

Olimpique MarsyliaOlivier GiroudTransferyPamiątki kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: express.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 4931 11.08.2017, 09:42

I bardzo dobrze, niech zostanie.

IAlwaysTrust komentarzy: 1211 10.08.2017, 23:11

Prawda jest taka, że są elementy gry w której Giroud jest w TOP3-5 na świecie oraz są elementy w których Giroud jest na końcu stawki w PM.

To świetny grajek, ale Arsenal to nie do końca jego bajka. I chociaż sceptyczny byłem od początku, to bardzo mocno się do niego przekonałem.

cutler komentarzy: 770 10.08.2017, 18:43

Technika, gra glowa , spryt . Jeszcze zeby krazyl wiecej zamist powolnie sie czllapac przy polu karnym to bylby *****isty

MarkOvermars komentarzy: 3450 10.08.2017, 14:26

@n0thing: raczej i tak dłużej u nas nie pogra, za dwa lata będzie już mial chyba z 33 a z formą może byc różnie

RoMbi komentarzy: 559 10.08.2017, 14:13

Mi u niego brakuje jedynie tego, aby pokazywał ten charakter przez CAŁY mecz. Za często się kładzie, macha rękami i patrzy błagalnym wzrokiem na sędziego. Psuje to obraz całości :(

michalal komentarzy: 6431 10.08.2017, 13:46

Wielki charakter! Licze, że zobaczymy jeszcze nie jedną bramkę z armatka na piersi! Prawdziwy kanonier.

AlexVanPersie komentarzy: 6094 10.08.2017, 13:30

Jedziesz Oli, jedziesz!!

Sam nie raz po tobie jechałem, ale szacunek za postawę u mnie masz.

Na miejscu Lacazetta nie byłbym taki pewny wyjsciowego składu.

Nakładaj na niego presje Żwirek, niech wie, że stoisz tuż za nim i masz chrapkę na jego miejsce.

Mate komentarzy: 183 10.08.2017, 12:18

Po każdej jego bramce widać że armate ma w sercu :)

n0thing komentarzy: 2909 newsów: 362 10.08.2017, 12:07

Ma dwa lata kontraktu i zamiast zaproponować mu nowa umowę to znowu będziemy w podobnej sytuacji co teraz. Nie wspominając już o spadku wartości za Francuza

CzerwonaRoza komentarzy: 330 10.08.2017, 12:06

@Traitor: albo taki Debuchy, który po krytyce i ławce zaczął płakać jak to on bardzo nie chce odejść...
Giroud szacunek! Nie jest to napastnik pokroju Henry'ego, ale robi bardzo dużo dla drużyny i oddał jej chyba serce.

Traitor komentarzy: 4093 newsów: 8 10.08.2017, 11:53

Wgl swoją drogą fajna jest z nim historia - od najbardziej wyszydzanego zawodnika w klubie do ulubieńca sporej części kibiców, nic tylko bić brawa za charakter dla tego pana. Po krytyce, która na niego spada 90% zawodników na jego miejscu siedziałaby już w Chinach czy MLS

AntonioThe komentarzy: 3548 newsów: 5 10.08.2017, 11:49

Oli musi zostać. Laca wciąż się do końca nie odnalazł, więc w razie czego Giroud może grać zamiast niego, a poziom prezentuje wysoki, co już niejednokrotnie pokazywał.

Traitor komentarzy: 4093 newsów: 8 10.08.2017, 11:45

Po nim widać, jak bardzo zależy mu na grze z armatką na piersi. Temu podwójnie się denerwuje jak widze, ze taki Walcott czy Welbeck dostają czasem od niego więcej minut

slayerek komentarzy: 23 10.08.2017, 11:39

Jego postawa i siła charakteru jest na prawdę imponująca. Oby więcej ludzi z jajami w Arsenalu takich jak Giroud.

MarkOvermars komentarzy: 3450 10.08.2017, 11:23

dobry poczciwy Giroud. Mam nadzieje że wypełni swój kontrakt z AFC

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz