Giroud: Chcę kontynuować swoją przygodę w Arsenalu

Giroud: Chcę kontynuować swoją przygodę w Arsenalu 09.01.2017, 14:54, Patryk Bielski 14 komentarzy O Olivierze Giroudzie jest ostatnimi czasy głośno nie tylko ze względów sportowych. Francuz, pomijając wyśmienitą formę strzelecką, najprawdopodobniej niedługo podpisze nowy kontrakt z Kanonierami.

30-latek we francuskim programie telewizyjnym Telefoot przyznał, że jest bardzo bliski ostatecznego porozumienia z władzami klubu z północnego Londynu, a swoją przyszłość wiąże właśnie z Arsenalem.

- Zamierzamy osiągnąć porozumienie w sprawie przedłużenia mojego kontraktu. To kwestia zaufania. Chcę kontynuować swoją przygodę tutaj, w Arsenalu, mojej rodzinie, gdzie czuję się dobrze. Kiedy rozmawiałem z trenerem, zawsze powtarzał mi, że jestem ważnym ogniwem zespołu. Wiem, do czego jestem zdolny. Po prostu muszę być cierpliwy, ciężko pracować na treningach i czekać na swoje minuty na boisku - powiedział Giroud.

Olivier GiroudPamiątki kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: itv.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 2265 10.01.2017, 15:47

Oli to jeden z tych zawodników, którzy się napędzają przez rywalizację o miejsce w składzie. Widzieliśmy jak było w tamtym sezonie gdy Welbz był kontuzjowany, Sanchez nie grał na szpicy, a Perez nawet nie było.
Mam nadzieję, że ten podpis pod nowym kontraktem stanie się faktem.

Gunnerrsaurus (zawieszony) komentarzy: 7356 10.01.2017, 09:12

Chociaż czekajcie, w czasach gdzie wszystkim rządzi pieniądz może to jest słabe podejście? Giroud nie wyłudzi od klubu tyle co tamci... Ale zyska szacunek kibiców, jak widać dla niektórych to ważniejsze

Gunnerrsaurus (zawieszony) komentarzy: 7356 10.01.2017, 09:09

I to jest podejście...
Z naszymi "gwiazdeczkami" od roku nie można się dogadać, a Giroud co mówi? To ON chce ten kontrakt podpisać, to JEMU zależy na grze w Arsenalu, nie zrzuca odpowiedzialności na klub. Doskonałe podejście, podobnie jak gra w ostatnim czasie.
Ale to jest to, o czym piszę już od dawna, charakter ten człowiek ma po prostu idealny, nie do podrobienia.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1052 09.01.2017, 19:35

może zostać

adrianpilsczek2000 komentarzy: 1268 09.01.2017, 19:20

Jeśli jest w formie to mamy z niego naprawde dużo pożytku.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42074 newsów: 237 09.01.2017, 19:09

PawloPro
Teraz wie, że w każdej chwili w jego miejsce może wskoczyć Sanchez, Perez i wracający Welbeck.

PiotrekAfc komentarzy: 52 09.01.2017, 18:30

Myślę czasem, że Giroud może jeden mecz spartolić i wszyscy tu będą go hejtować gdy to samo robi Ozil to każdy pamięta jego asystę/gola sprzed 2/3 meczy. Dlaczego tak jest?

PawloPro komentarzy: 613 09.01.2017, 17:04

Teraz chwalicie Giroud bo jest w gazie. Potem znowu się wyluzuje bo będzie myślał, że ma pewne miejsce w składzie i się zawiesi.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 09.01.2017, 17:01

Giroud jest w gazie i trzeba to wykorzystać jak najlepiej!

VVyso komentarzy: 226 09.01.2017, 16:46

Musisz także mniej machać rękami po nieudanych próbach kolegów.

Arsenal96l komentarzy: 1368 09.01.2017, 16:45

Giroud to dobry napadzior , daje dużo w ataku :) .

ZielonyLisc komentarzy: 5508 09.01.2017, 16:26

Giroud zawsze miał dobre podejście do gry, nawet wtedy gdy tracił miejsce w składzie to zawsze powtarzał, że musi stać się lepszym aby wrócić do podstawowej 11. Nigdy nie strzelał fochów tylko robił swoje. Mimo, że wiele razy spartolił nie jedną setkę i nie raz przez niego bluzgałem to lubię Oliego i też uważam, że powinien zostać. Dobry z niego joker ale nam potrzeba kogoś lepszego. Welbeck to jest twój czas!!

schnor25 komentarzy: 12777 09.01.2017, 15:50

No i takie podejście mi się podoba. Takich walczaków w drużynie nigdy mało.

Armata500 komentarzy: 1371 09.01.2017, 15:17

No i niech zostanie. Jest bardzo wartościowym graczem dla Arsenalu, co tylko potwierdza w ostatnim czasie. Aczkolwiek godny rywal dla Giroud by się przydał :) To tylko zmotywuje go do jeszcze lepszej gry.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 22.10.2017 - godzina 14:30
? : ?