Giroud: Chcemy grać lepiej od pierwszych minut

Giroud: Chcemy grać lepiej od pierwszych minut 08.01.2017, 12:39, Patryk Bielski 15 komentarzy Bohater wczorajszego zwycięstwa z Preston Nort End - Olivier Giroud - udzielił pomeczowej wypowiedzi dla oficjalnej witryny Kanonierów. Francuz, który zdobył decydującą bramkę w 89. minucie, zdaje sobie sprawę, że drużyna musi zacząć grać lepiej, począwszy od pierwszej minuty meczu.

O tym, jak smakuje wygrana...
Chcieliśmy rozpocząć lepiej niż w ostatnim meczu z Bournemouth. Niestety, rywale zaskoczyli nas swoim zaangażowaniem. Pragnęliśmy pokazać się z innej strony w drugiej połowie i daliśmy szybki znak do ataku, kiedy Aaron zdobył piękną bramkę. Raz jeszcze koniecznym było zakończenie meczu z przytupem w ostatnich minutach i raz jeszcze pokazaliśmy silny charakter drużyny. Chcemy zaczynać spotkanie lepiej.

O tym, co można było zrobić lepiej w pierwszej odsłonie meczu...
Sam nie wiem, ale rywale mocno podkręcili tempo, szczególnie w pojedynkach fizycznych, w których byli po prostu lepsi. To nie był prawdziwy Arsenal, więc chcieliśmy zagrać lepiej w drugiej połowie. Dokonaliśmy tego, ale koniecznie musimy poprawić swoją grę. Jesteśmy zadowoleni z niesamowitego wsparcia fanów w dzisiejszym meczu.

O tym, czy myślał, by wstrzymać się ze świętowaniem bramki... [w kontekście nadmiernej radości po golu na remis z Bournemouth - przyp. red.]
Nie chcę o tym mówić. Chcę mówić o drużynie, pracy zespołowej i tym, co pokazujemy na murawie - to jest najważniejsze.

Olivier GiroudSklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 08.01.2017, 19:52

Giroud poza kontrolą na ten moment i oby tak dalej.

Dewry komentarzy: 5683 newsów: 2 08.01.2017, 19:13

Cytat z tego filmiku: "... bo ja nie wyobrażam sobie na przykład Wayne'a Rooneya w podobnej sytuacji, robiącego taki cyrk, przy tego typu akcji, kiedy jeszcze jest szansa wygrać to spotkanie."

Chodzi i o czas i o mentalność. Gość miał na myśli, że Rooney mający mentalność wielkiego piłkarza nie zajarałby się tak i nie zmarnowałby tych sekund, bo byłby świadom możliwości wygranej.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42520 newsów: 244 08.01.2017, 17:20

lucasnoline
Jak nie chodzi o czas? Ile tutaj osób o tym wspomina/ło.

lucasnoline komentarzy: 4509 08.01.2017, 16:52

@simpllemann

Tutaj nie chodzi o czas, tylko o mentalność. Jak to koleś z kanału footroll powiedział, wyobrażasz sobie rooneya celebrującego i cieszącego się po bramce na 3:3 w ostatnich minutach meczu? NOPE

mikolaj_86 komentarzy: 121 08.01.2017, 15:39

Wypowiedzi Giroud, a wcześniej Ramseya o tym że przeciwnik zaskoczył ich zaangażowaniem są po prostu przerażające, czy oni myśleli że Preston się położy i poprosi o jak najmniejszy wymiar kary? Przecież doskonale wiadomo że takie drużyny jak Preston właśnie w FA Cup mogą się pokazać, zwłaszcza jak przyjeżdza taki zespół jak Arsenal, poza tym panowie płacą wam ogromne pieniądze również za to żebyście utrzymywali koncentracje i pokazywali pełne zaangażowanie przez te 90minut dwa razy w tygodniu, żeby was Bayern przypadkiem nie zaskoczył zaangażowaniem.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42520 newsów: 244 08.01.2017, 15:28

AlexVanPersie
Kilkadziesiąt? Od bramki Girouda do wznowienia przez sędziego minęło 38 sekund. Wznowienie po bramce Sancheza po 27 sekundach, Pereza po 28.
Czyli 10 sekund więcej. 10 sekund.

PawloPro komentarzy: 617 08.01.2017, 14:15

A z Bayernem trzeba zagrać 2 mecze na najwyższym poziomie, więc jedna dobra połowa nam niestety awansu nie da.

Inwiktus komentarzy: 147 08.01.2017, 14:05

Skoro nie chce mówić o tej celebracji to znaczy , że zrozumiał swój błąd i następnym razem go nie popełni w przypadku gonienia wyniku

AlexVanPersie komentarzy: 6061 08.01.2017, 13:53

Pytanie o celebrację spoko, bo Giroud stracił kilkadziesiąt cennych sekund w ostatnim meczu na swojego "skorpiona".

Poza tym, Arsenal nie celebruje remisów z B'mouthem, nie jesteśmy Tottenhamem.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 08.01.2017, 13:28

Jak nas rywal z niższej ligi zaskakuje zaangażowaniem to ja nie mam pytań, a Wenger jeszcze chwali ich zaangażowanie i mentalność.

MaciekGoooner komentarzy: 24731 newsów: 5 08.01.2017, 13:03

Co za durne ostatnie pytanie. Nie jestem fanem Żwirka, ale reporterowi bym sprzedał strzała. Tak samo te pytania do Guardioli dno. Sami plujący jadem idioci pracują w tym zawodzie.

kape14 komentarzy: 15 08.01.2017, 13:03

Prawda jest jedna... niestety... ale jesteśmy ostatnio drużyną JEDNEJ połowy. Albo zamiatamy w pierwszej a drugom stoimy albo odwrotnie. Nie wiem od czego to zależy.. Fakt zaangażowanie Preston było ogromne, ale powinniśmy ich pokonać nawet w mocno rezerwowym składzie.

ostriket komentarzy: 2926 08.01.2017, 13:00

"Niestety, rywale zaskoczyli nas swoim zaangażowaniem."

no serio, znowu zlekceważyli? Pewnie se myśleli że przyjeżdża wielki Arsenal to Preston nie będzie grać :P

Traitor komentarzy: 4049 newsów: 8 08.01.2017, 12:57

Olivier, jestes królem londynu

Dewry komentarzy: 5683 newsów: 2 08.01.2017, 12:42

A po co miałby się teraz wstrzymywać od celebracji?

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?