Giroud: Chcemy grać lepiej od pierwszych minut

Giroud: Chcemy grać lepiej od pierwszych minut 08.01.2017, 12:39, Patryk Bielski 15 komentarzy Bohater wczorajszego zwycięstwa z Preston Nort End - Olivier Giroud - udzielił pomeczowej wypowiedzi dla oficjalnej witryny Kanonierów. Francuz, który zdobył decydującą bramkę w 89. minucie, zdaje sobie sprawę, że drużyna musi zacząć grać lepiej, począwszy od pierwszej minuty meczu.

O tym, jak smakuje wygrana...
Chcieliśmy rozpocząć lepiej niż w ostatnim meczu z Bournemouth. Niestety, rywale zaskoczyli nas swoim zaangażowaniem. Pragnęliśmy pokazać się z innej strony w drugiej połowie i daliśmy szybki znak do ataku, kiedy Aaron zdobył piękną bramkę. Raz jeszcze koniecznym było zakończenie meczu z przytupem w ostatnich minutach i raz jeszcze pokazaliśmy silny charakter drużyny. Chcemy zaczynać spotkanie lepiej.

O tym, co można było zrobić lepiej w pierwszej odsłonie meczu...
Sam nie wiem, ale rywale mocno podkręcili tempo, szczególnie w pojedynkach fizycznych, w których byli po prostu lepsi. To nie był prawdziwy Arsenal, więc chcieliśmy zagrać lepiej w drugiej połowie. Dokonaliśmy tego, ale koniecznie musimy poprawić swoją grę. Jesteśmy zadowoleni z niesamowitego wsparcia fanów w dzisiejszym meczu.

O tym, czy myślał, by wstrzymać się ze świętowaniem bramki... [w kontekście nadmiernej radości po golu na remis z Bournemouth - przyp. red.]
Nie chcę o tym mówić. Chcę mówić o drużynie, pracy zespołowej i tym, co pokazujemy na murawie - to jest najważniejsze.

Olivier GiroudSklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 08.01.2017, 19:52

Giroud poza kontrolą na ten moment i oby tak dalej.

Dewry komentarzy: 4367 newsów: 2 08.01.2017, 19:13

Cytat z tego filmiku: "... bo ja nie wyobrażam sobie na przykład Wayne'a Rooneya w podobnej sytuacji, robiącego taki cyrk, przy tego typu akcji, kiedy jeszcze jest szansa wygrać to spotkanie."

Chodzi i o czas i o mentalność. Gość miał na myśli, że Rooney mający mentalność wielkiego piłkarza nie zajarałby się tak i nie zmarnowałby tych sekund, bo byłby świadom możliwości wygranej.

simpllemann (redaktor) komentarzy: 39506 newsów: 227 08.01.2017, 17:20

lucasnoline
Jak nie chodzi o czas? Ile tutaj osób o tym wspomina/ło.

lucasnoline komentarzy: 4225 08.01.2017, 16:52

@simpllemann

Tutaj nie chodzi o czas, tylko o mentalność. Jak to koleś z kanału footroll powiedział, wyobrażasz sobie rooneya celebrującego i cieszącego się po bramce na 3:3 w ostatnich minutach meczu? NOPE

mikolaj_86 komentarzy: 121 08.01.2017, 15:39

Wypowiedzi Giroud, a wcześniej Ramseya o tym że przeciwnik zaskoczył ich zaangażowaniem są po prostu przerażające, czy oni myśleli że Preston się położy i poprosi o jak najmniejszy wymiar kary? Przecież doskonale wiadomo że takie drużyny jak Preston właśnie w FA Cup mogą się pokazać, zwłaszcza jak przyjeżdza taki zespół jak Arsenal, poza tym panowie płacą wam ogromne pieniądze również za to żebyście utrzymywali koncentracje i pokazywali pełne zaangażowanie przez te 90minut dwa razy w tygodniu, żeby was Bayern przypadkiem nie zaskoczył zaangażowaniem.

simpllemann (redaktor) komentarzy: 39506 newsów: 227 08.01.2017, 15:28

AlexVanPersie
Kilkadziesiąt? Od bramki Girouda do wznowienia przez sędziego minęło 38 sekund. Wznowienie po bramce Sancheza po 27 sekundach, Pereza po 28.
Czyli 10 sekund więcej. 10 sekund.

PawloPro komentarzy: 613 08.01.2017, 14:15

A z Bayernem trzeba zagrać 2 mecze na najwyższym poziomie, więc jedna dobra połowa nam niestety awansu nie da.

Inwiktus komentarzy: 103 08.01.2017, 14:05

Skoro nie chce mówić o tej celebracji to znaczy , że zrozumiał swój błąd i następnym razem go nie popełni w przypadku gonienia wyniku

AlexVanPersie komentarzy: 5738 08.01.2017, 13:53

Pytanie o celebrację spoko, bo Giroud stracił kilkadziesiąt cennych sekund w ostatnim meczu na swojego "skorpiona".

Poza tym, Arsenal nie celebruje remisów z B'mouthem, nie jesteśmy Tottenhamem.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 08.01.2017, 13:28

Jak nas rywal z niższej ligi zaskakuje zaangażowaniem to ja nie mam pytań, a Wenger jeszcze chwali ich zaangażowanie i mentalność.

MaciekGoooner komentarzy: 24107 newsów: 5 08.01.2017, 13:03

Co za durne ostatnie pytanie. Nie jestem fanem Żwirka, ale reporterowi bym sprzedał strzała. Tak samo te pytania do Guardioli dno. Sami plujący jadem idioci pracują w tym zawodzie.

kape14 komentarzy: 15 08.01.2017, 13:03

Prawda jest jedna... niestety... ale jesteśmy ostatnio drużyną JEDNEJ połowy. Albo zamiatamy w pierwszej a drugom stoimy albo odwrotnie. Nie wiem od czego to zależy.. Fakt zaangażowanie Preston było ogromne, ale powinniśmy ich pokonać nawet w mocno rezerwowym składzie.

ostriket komentarzy: 2881 08.01.2017, 13:00

"Niestety, rywale zaskoczyli nas swoim zaangażowaniem."

no serio, znowu zlekceważyli? Pewnie se myśleli że przyjeżdża wielki Arsenal to Preston nie będzie grać :P

Traitor komentarzy: 3783 newsów: 8 08.01.2017, 12:57

Olivier, jestes królem londynu

Dewry komentarzy: 4367 newsów: 2 08.01.2017, 12:42

A po co miałby się teraz wstrzymywać od celebracji?

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady