Giroud kontuzjowany

Giroud kontuzjowany 12.11.2017, 13:35, Mikołaj Chełmiński 14 komentarzy Olivier Giroud opuścił zgrupowanie reprezentacji Francji z powodu urazu mięśnia uda. Francuz wystąpił w zwycięskim meczu towarzyskim z Walią i dwie minuty po zdobyciu bramki został zmieniony.

Kontuzja wyklucza jego występ we wtorkowym meczu z Niemcami. 31-latek dostał zgodę na opuszczenie zgrupowania i wrócił do Londynu. Nie wiadomo na razie, jak poważny jest uraz i czy Francuz będzie mógł wystąpić w sobotnich derbach z Tottenhamem.

Giroud w piątek zdobył swoją 29 bramkę dla Les Bleus. Tylko jedno trafienie więcej mają Jean-Pierre Papin i Just Fontaine.

KontuzjeOlivier GiroudSklep kibica Arsenalu autor: Mikołaj Chełmiński źrodło: skysports.com
dudekns komentarzy: 6046 13.11.2017, 07:54

Lipa...

Serduszko komentarzy: 223 12.11.2017, 21:47

Giroud i tak w lidze nie gra a jak juz wchodzi to na ostatnie minuty. Szkoda że tacy gracze jak Sanchez i Ozil grają choc za dużo nie wnoszą a taki Giroud co ma Arsenal w sercu i daje z siebie jak najwięcej nie gra. Aż dziw mnie bierze że nie odszedł w lecie, gdyby to zrobił nikt nie mógł by mieć do niego żalu. Już w zeszłym sezonie grał mała a teraz to już tyle co nic. Lubię Giroud i życzę mu żeby zima odszedł z Arsenalu do klubu w którym będzie czołowym graczem.

mitmichael komentarzy: 43602 12.11.2017, 21:14

Na murawie jest 22 pilkarzy, kontuzjowany oczywiscie musi byc pilkarz Arsenalu

kawa07 komentarzy: 388 12.11.2017, 21:11

Szkoda Oliviera ale tak czy siak stary pryk woli dawać szanse Iwobiemu w 1 składzie niż jemu lub Walcottowi, wiec praktycznie żadna strata w kontekście meczu z Kogutami...

pumeks komentarzy: 17091 12.11.2017, 20:05

I tak wejdzie Walcott i walnie bramę na 2-1 dla nas ale najpierw będzie 1-0 dla kuraków po babolu Kane'a

IAlwaysTrust komentarzy: 1271 12.11.2017, 14:03

Coq na obronie, Walcott na ataku, Ramsay na skrzydle i mecz jest nasz! Zaskoczymy rywala!

Marioht komentarzy: 4870 12.11.2017, 14:02

I właśnie dlatego między innymi dobrze mieć dwóch napastników.
3-4 klasowych obrońców a nie 2.

daniken komentarzy: 2021 12.11.2017, 13:52