Giroud: Moja historia z Arsenalem nie dobiegła końca

Giroud: Moja historia z Arsenalem nie dobiegła końca 14.09.2017, 11:22, Maciej Szymkowiak 20 komentarzy Minęło 5 lat, od kiedy Olivier Giroud gra dla Arsenalu. W meczu z Leicesterem City zdobył 99 bramkę dla klubu. Pozostaje kwestią czasu, kiedy Francuz zdobędzie swojego setnego gola w barwach Kanonierów. Na przedmeczowej konferencji u boku Bossa zasiadł właśnie Olivier Giroud, którego zapytano o medialne doniesienia związane z jego chęcią odejścia.

- To prawda, że chciałem odejść, ponieważ pragnę grać regularnie. Po przemyśleniu wielu spraw z moimi przyjaciółmi i rodziną, postanowiłem zostać. Ta historia jeszcze nie dobiegła końca. Nie skończyłem tego, co tu zacząłem - powiedział francuski napastnik.

- Wiele zawdzięczam klubowi i myślę, że dałem coś od siebie. Pragnę się dalej rozwijać i zdobywać trofea z klubem. Powiedziałem trenerowi, że nasza wspólna przygoda się nie zakończyła. Każdego usatysfakcjonowała moja decyzja.

- Statystyki mają znaczenie dla napastników. Ważne, aby zdobywać bramki, ale najważniejsze jest, aby wygrać. Jesteśmy skupieni na Lidze Europy. Chcemy wyjść na boisko i wygrać mecz. Podchodzimy do tego z ambicją.

Arsene Wenger zabrał głos w sprawie swojego rodaka.

- Jego wkład jest ogromny. Bardzo się u nas rozwinął i wiele dał od siebie. Okazał nam lojalność i pokazał, że szanuje fanów oraz każdego wewnątrz klubu.

Arsene WengerLiga EuropyOlivier GiroudSklep z gadżetami Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
maxbys komentarzy: 581 14.09.2017, 20:35

@Marioht: Mentalności "przegrywam i się nie przejmuję"? Nie wiem czy oglądałeś jakieś mecze z nim kiedy dostawaliśmy oklep, ale on nie jest przejawem dobrej mentalności... Uśmiechać się na takim wy..., kiedy powinno się walczyć za drużynę.

Marioht komentarzy: 3136 14.09.2017, 20:22

Piłkarzy o takiej mentalności potrzebuje Arsenal.

dolny komentarzy: 1184 14.09.2017, 20:05

Szacunek Oli!

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 14.09.2017, 18:57

99 bramek już ma. Przydałoby się ich jeszcze do tego dorobku.

rafal1709 komentarzy: 107 14.09.2017, 16:49

Alexis Giroud Laca

Chlopek komentarzy: 321 newsów: 1 14.09.2017, 14:50

@mlody323323: Wydaje mi się, że Chelsea, MU i MC mają kadrę na dwa fronty - KFC gra przebojowo ale może szybko odpaść jak LFC

Traitor komentarzy: 4049 newsów: 8 14.09.2017, 13:11

Kupilem 2 lata temu jego koszulke pod stadionem, najlepsza decyzja ever

mlody323323 komentarzy: 280 14.09.2017, 13:09

kurcze słaby prognostyk, co jak co ale w słowa Girouda mogę uwierzyć , jesli skupiaja sięna LE to jasne jest, ze Arsen walczy o powrót do LM i to jest piorytet , małe nadzieje na Mistrza choć sezon długi nie powiem a kazdy powazny kandydat akurat gra w LM wiec mozemy miec szanse na kozystne wyniki dy przyjda te niezwykle ważne mecze , wsystko mozliwe zobaczymy idealny scenariusz to ooczywiscie Mistrz ale coz pewnie plan olivier zdradzil i mysle ze arsen wraca do LM triumfem w LE i stabilnoscia w Lidze puchary krajowe tez ogra ale pewnie bez szału

Devlin komentarzy: 55 14.09.2017, 12:34

Akurat Giroud należy się wielki szacunek. Nie wiem czy nie największy spośród całej obecnej kadry.
To jest zawodnik z charakterem przypominającym naszych bohaterów sprzed 14 lat. Ciągle musi coś udowadniać, cały czas jest pod obstrzałem, krytyką. Nie wystawiany kosztem bezproduktywnych panien na wydaniu. I cały czas robi swoje dla klubu.

maniekuw komentarzy: 733 14.09.2017, 12:31

Aktualnie to mój ulubiony nasz gracz, może nie jest wybitnym zawodnikiem ale chłop ma świetny charakter i zawsze daje z siebie wszystko.

Nomad komentarzy: 561 14.09.2017, 12:27

..i co tak wzdychacie??
Nie w tym sezonie wcale nie oznacza, że zostanie w kolejnym...
Piłkarze czasów obecnych to marionetki i pizdy! Oli ma końskie zdrowie ale jego mentalność czy przywiązanie do klubu będzie można oceniać na końcu kariery. Jeśli w tym sezonie (co jest bardzo prawdopodobne) nie wrócimy do top 4..a najlepiej wyżej to będziemy świadkami kolejnego rozbratu w Arsenalu i wielu zawodników może odejść odczuwając jedynie ulgę

stahustaszku komentarzy: 266 14.09.2017, 12:24

On zdobył 99 bramek w 5 lat a taki Walcott miał niedawno "święto" 100 bramek w 10 lat swojej gry haha ;)

mistiqueAFC komentarzy: 22296 14.09.2017, 12:17

Byłem pewny jego odejścia, a tu proszę.Nie boi się chłop rywalizacji chociaż wie czym ryzykuje zostając rezerwowym.Piękna postawa.Takich charakterów tej drużynie potrzeba

Ziebka komentarzy: 1710 14.09.2017, 12:16

Charakter Oliego to to co kocham ! Mega szacun !

Barney komentarzy: 10171 14.09.2017, 12:09

Dzisiaj dawaj tego setnego gola Oli :)

MarkOvermars komentarzy: 3418 14.09.2017, 12:01

postawa godna prawdziwego Kanoniera. Mało już takich zostało.
Giroud, Koscielny czyn nawet Ramsey to piłkarze którzy dużo zawdzięczają Wengerowi i widać że nie wypieli się na niego

Cesc1994 komentarzy: 3099 14.09.2017, 12:00

Ależ on ma mentalność! Niestety jest w mniejszości...

IAlwaysTrust komentarzy: 1205 14.09.2017, 11:43

Oli faktycznie się u nas rozwiną, a to że ważniejsza dla niego jest realizacja założonego planu, bardziej niż nawet jego własne ambicje świadczy o wielkim charakterze, jakiego próżno spodziewać się w tych czasach od zawodników.

dudekns komentarzy: 4858 14.09.2017, 11:31

Bardzo mnie cieszy fakt, że Oli postanowił pozostać.

Argudo komentarzy: 4658 newsów: 3 14.09.2017, 11:27

Mam nadzieję, że jeszcze długo nie dobiegnie. Mało który nasz obecny piłkarz na takie serducho do gry, jak Olivier.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?