Giroud: Moja historia z Arsenalem nie dobiegła końca

Giroud: Moja historia z Arsenalem nie dobiegła końca 14.09.2017, 11:22, Maciej Szymkowiak 20 komentarzy Minęło 5 lat, od kiedy Olivier Giroud gra dla Arsenalu. W meczu z Leicesterem City zdobył 99 bramkę dla klubu. Pozostaje kwestią czasu, kiedy Francuz zdobędzie swojego setnego gola w barwach Kanonierów. Na przedmeczowej konferencji u boku Bossa zasiadł właśnie Olivier Giroud, którego zapytano o medialne doniesienia związane z jego chęcią odejścia.

- To prawda, że chciałem odejść, ponieważ pragnę grać regularnie. Po przemyśleniu wielu spraw z moimi przyjaciółmi i rodziną, postanowiłem zostać. Ta historia jeszcze nie dobiegła końca. Nie skończyłem tego, co tu zacząłem - powiedział francuski napastnik.

- Wiele zawdzięczam klubowi i myślę, że dałem coś od siebie. Pragnę się dalej rozwijać i zdobywać trofea z klubem. Powiedziałem trenerowi, że nasza wspólna przygoda się nie zakończyła. Każdego usatysfakcjonowała moja decyzja.

- Statystyki mają znaczenie dla napastników. Ważne, aby zdobywać bramki, ale najważniejsze jest, aby wygrać. Jesteśmy skupieni na Lidze Europy. Chcemy wyjść na boisko i wygrać mecz. Podchodzimy do tego z ambicją.

Arsene Wenger zabrał głos w sprawie swojego rodaka.

- Jego wkład jest ogromny. Bardzo się u nas rozwinął i wiele dał od siebie. Okazał nam lojalność i pokazał, że szanuje fanów oraz każdego wewnątrz klubu.

Arsene WengerLiga EuropyOlivier GiroudSklep kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
maxbys komentarzy: 660 14.09.2017, 20:35

@Marioht: Mentalności "przegrywam i się nie przejmuję"? Nie wiem czy oglądałeś jakieś mecze z nim kiedy dostawaliśmy oklep, ale on nie jest przejawem dobrej mentalności... Uśmiechać się na takim wy..., kiedy powinno się walczyć za drużynę.

Marioht komentarzy: 4881 14.09.2017, 20:22

Piłkarzy o takiej mentalności potrzebuje Arsenal.

dolny komentarzy: 1280 14.09.2017, 20:05

Szacunek Oli!

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 45556 newsów: 287 14.09.2017, 18:57

99 bramek już ma. Przydałoby się ich jeszcze do tego dorobku.

rafal1709 komentarzy: 154 14.09.2017, 16:49

Alexis Giroud Laca

Chlopek komentarzy: 759 newsów: 1 14.09.2017, 14:50

@mlody323323: Wydaje mi się, że Chelsea, MU i MC mają kadrę na dwa fronty - KFC gra przebojowo ale może szybko odpaść jak LFC

Traitor komentarzy: 4981 newsów: 10 14.09.2017, 13:11

Kupilem 2 lata temu jego koszulke pod stadionem, najlepsza decyzja ever

mlody323323 komentarzy: 359 14.09.2017, 13:09

kurcze słaby prognostyk, co jak co ale w słowa Girouda mogę uwierzyć , jesli skupiaja sięna LE to jasne jest, ze Arsen walczy o powrót do LM i to jest piorytet , małe nadzieje na Mistrza choć sezon długi nie powiem a kazdy powazny kandydat akurat gra w LM wiec mozemy miec szanse na kozystne wyniki dy przyjda te niezwykle ważne mecze , wsystko mozliwe zobaczymy idealny scenariusz to ooczywiscie Mistrz ale coz pewnie plan olivier zdradzil i mysle ze arsen wraca do LM triumfem w LE i stabilnoscia w Lidze puchary krajowe tez ogra ale pewnie bez szału

Devlin komentarzy: 98 14.09.2017, 12:34

Akurat Giroud należy się wielki szacunek. Nie wiem czy nie największy spośród całej obecnej kadry.
To jest zawodnik z charakterem przypominającym naszych bohaterów sprzed 14 lat. Ciągle musi coś udowadniać, cały czas jest pod obstrzałem, krytyką. Nie wystawiany kosztem bezproduktywnych panien na wydaniu. I cały czas robi swoje dla klubu.

maniekuw komentarzy: 1589 14.09.2017, 12:31

Aktualnie to mój ulubiony nasz gracz, może nie jest wybitnym zawodnikiem ale chłop ma świetny charakter i zawsze daje z siebie wszystko.

Nomad komentarzy: 1403 14.09.2017, 12:27

..i co tak wzdychacie??
Nie w tym sezonie wcale nie oznacza, że zostanie w kolejnym...
Piłkarze czasów obecnych to marionetki i pizdy! Oli ma końskie zdrowie ale jego mentalność czy przywiązanie do klubu będzie można oceniać na końcu kariery. Jeśli w tym sezonie (co jest bardzo prawdopodobne) nie wrócimy do top 4..a najlepiej wyżej to będziemy świadkami kolejnego rozbratu w Arsenalu i wielu zawodników może odejść odczuwając jedynie ulgę

stahustaszku komentarzy: 489 14.09.2017, 12:24

On zdobył 99 bramek w 5 lat a taki Walcott miał niedawno "święto" 100 bramek w 10 lat swojej gry haha ;)

mistiqueAFC komentarzy: 23895 14.09.2017, 12:17

Byłem pewny jego odejścia, a tu proszę.Nie boi się chłop rywalizacji chociaż wie czym ryzykuje zostając rezerwowym.Piękna postawa.Takich charakterów tej drużynie potrzeba

Ziebka komentarzy: 1793 14.09.2017, 12:16

Charakter Oliego to to co kocham ! Mega szacun !

Barney komentarzy: 11521 14.09.2017, 12:09

Dzisiaj dawaj tego setnego gola Oli :)

MarkOvermars komentarzy: 4156 14.09.2017, 12:01

postawa godna prawdziwego Kanoniera. Mało już takich zostało.
Giroud, Koscielny czyn nawet Ramsey to piłkarze którzy dużo zawdzięczają Wengerowi i widać że nie wypieli się na niego

Cesc1994 komentarzy: 3110 14.09.2017, 12:00

Ależ on ma mentalność! Niestety jest w mniejszości...

IAlwaysTrust komentarzy: 1271 14.09.2017, 11:43

Oli faktycznie się u nas rozwiną, a to że ważniejsza dla niego jest realizacja założonego planu, bardziej niż nawet jego własne ambicje świadczy o wielkim charakterze, jakiego próżno spodziewać się w tych czasach od zawodników.

dudekns komentarzy: 6046 14.09.2017, 11:31

Bardzo mnie cieszy fakt, że Oli postanowił pozostać.

Argudo komentarzy: 6379 newsów: 6 14.09.2017, 11:27

Mam nadzieję, że jeszcze długo nie dobiegnie. Mało który nasz obecny piłkarz na takie serducho do gry, jak Olivier.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna