"Giroud nie może się zatrzymać!"

"Giroud nie może się zatrzymać!" 09.01.2017, 12:51, Patryk Bielski 13 komentarzy W ciągu zaledwie siedmiu dni Olivier Giroud pokazał całemu światu, w jak świetnej dyspozycji strzeleckiej się obecnie znajduje. Francuski snajper najpierw zachwycił kibiców wspaniałą bramką "skorpionem" w meczu z Crystal Palace, następnie zanotował dwie asysty i gola przeciwko Bournemouth, a swój tydzień zakończył gbramką na wagę awansu do kolejnej rundy FA Cup z Preston Nort End.

W obecnym sezonie role dyrygentów drużyny Arsene'a Wengera zmieniają się bezustannie. Raz jest to Alexis Sanchez, innym razem Mesut Özil czy Theo Walcott. Teraz przyszła kolej na Oliviera Girouda, który udowadnia swoją przydatność w zespole.

- Olivier nie może przestać strzelać - stwierdził Wenger w wywiadzie dla oficjalnej witryny. - Oczywiście koledzy z drużyny pomagają mu w tym, doskonale dogrywając piłkę. Każdy w zespole przyczynia się do naszych wyników, ale w tym momencie sezonu, musisz korzystać z tych piłkarzy, którym wszystko wychodzi. Giroud dał stanowczy sygnał, że to jego moment.

- Muszę przyznać, że w naszym zespole drzemią wielkie ambicje. Czujemy się zjednoczeni i zawsze odpowiednio reagujemy, kiedy coś nie idzie po naszej myśli - to właśnie nazywam jakością.

Arsene WengerOlivier GiroudSklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Gunnerrsaurus (zawieszony) komentarzy: 7356 09.01.2017, 22:33

W tym momencie daje najwięcej klubowi razem z Sanchezem

Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 09.01.2017, 20:19

I oby jak najdłużej forma strzelecka trzymała się Oliego.

PiotrekAfc komentarzy: 52 09.01.2017, 18:27

PawloPro Zgodzę się z tobą w 100%. Giroud to świetny zawodnik, ale musi to udowadniać co mecz

PawloPro komentarzy: 613 09.01.2017, 17:07

Giroud musi być regularny. To najważniejsza cecha dobrego napastnika i jeśli Oli nim jest to musi to udowodnić.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 09.01.2017, 16:55

Coś słabo widać te wielkie ambicje jeśli co mecz po pierwszej połowie schodzimy do szatni przegrywając

Barney komentarzy: 10062 09.01.2017, 16:51

Inwiktus ahhahaha ty w ogóle mecze oglądasz , Theo strzelał regularnie tylko kontuzji dostał.

VVyso komentarzy: 226 09.01.2017, 16:41

Wspominając mecz z Bournemouth przy golu na 3:3 powinien wziąć piłkę i zapieprzac na środek, a nie się frajersko cieszyć. Wyobraźcie sobie taką samą sytuację w Manchesterze United??? Czy Chelsea? Czy w ogóle topu? I on mi tu mówi, że w klubie są wielkie ambicje, jak to właśnie od takich meczów zależą nasze szanse na majstra. Jak dla mnie dobry zawodnik ale strasznie gwiazdorzy...

Dewry komentarzy: 5537 newsów: 2 09.01.2017, 15:59

Inwiktus
Walcott jest kontuzjowany to jak ma "robić coś"? XD

pLYTEK komentarzy: 1341 09.01.2017, 14:16

Serio to jest definicja tej slynnej jakości ? Rozczarowales mnie Wenger

bayakus komentarzy: 796 09.01.2017, 14:06

Przepraszam za offtop, ale wychodzi na to, że Remigiusz Maciaszek ma pępek na czole :D

Inwiktus komentarzy: 147 09.01.2017, 13:06

Tylko problemem jest to , że każdy strzela przez parę meczów , a potem nie robi nic. Najpierw Wallcott strzelił z 5 goli a teraz nie potrafi kopać, Ozil strzelał i praktycznie nie było go widać przed chorobą. Oby nie przytrafiło się to Olivierowi

mitmichael komentarzy: 41204 09.01.2017, 12:56

Ma sie ten dar gdyby mu sie jeszcze nie zdarzały przestoje jak w poprzednim sezonie mogłby ładnie podbic sobie statystyki, ktore w sumie juz ma bardzo wysokie jak na pilkarza, ktory dlugo dochodził do siebie po Euro

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42074 newsów: 237 09.01.2017, 12:55

Francuz strzela w tym sezonie niesamowicie ważne gole.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 22.10.2017 - godzina 14:30
? : ?