Giroud o grze dla reprezentacji Francji

Giroud o grze dla reprezentacji Francji 11.11.2017, 12:58, Mateusz Szyller 21 komentarzy Olivier Giroud w ostatnim wywiadzie dla arsenal.com wypowiedział się na temat gry dla reprezentacji Francji. 31-latek zdobył 29 bramek dla Trójkolorowych i znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców drużyny narodowej w historii.

- To świetne uczucie żyć w świadomości, że jesteś jednym z najlepszych strzelców kadry w historii. Zdobyłem 29 goli, ale chcę mieć ich jeszcze więcej. Moim celem jest dogonienie Jeana-Pierre Papina. Jeśli strzelę tyle samo bramek co on, będę zadowolony, ponieważ jest to świetne osiągnięcie. Papin był świetnym napastnikiem i udało mu się zdobyć wiele ważnych bramek dla mojej reprezentacji. To mój idol z czasów dzieciństwa.

- Zawsze daję z siebie wszystko i jestem szczęśliwy, że mogę grać dla mojego kraju. Pokazałem, że jestem na tyle silny mentalnie, aby odpowiedzieć dobrą grą na krytykę, która spadła na mnie w ostatnim czasie. Didier Deschamps powiedział mi, że jest to na porządku dziennym i muszę sobie z tym radzić. Kiedy kadra nie zdobywa bramek, jesteś pierwszą osobą, która odpowiada za ten stan rzeczy.

- Uważam, że mamy świetną reprezentację, ponieważ łączy ona doświadczonych graczy z młodym pokoleniem. W przyszłości będą oni ważnym ogniwem tej kadry. Mam nadzieję, że uda nam się wygrać Mistrzostwa Świata w Rosji i nie tylko. To byłoby coś świetnego.

Olivier GiroudPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 4858 13.11.2017, 07:52

Oli ma realną szansę na znalezienie się w pierwszej trójce...

wojtek1256 komentarzy: 1911 12.11.2017, 12:50

@darek250s: To nie z Giroud jest problem

adias komentarzy: 11 12.11.2017, 00:26

@Argudo: Dzięki za sprostowanie :)

Womanizer komentarzy: 2860 11.11.2017, 23:45

Też uważacie że gdyby Żwir był z 10 cm niższy to miałby opinie dużo lepszego napastnika? :)

Bo przez jego gabaryty ma opinie drewniaka, jak były plotki transferowe w lecie do BVB czy Milanu to każdy tam pisał podobnie, troche to smutne :P

MVTI (redaktor) komentarzy: 42 newsów: 65 11.11.2017, 23:32

tłumacząc go*

MVTI (redaktor) komentarzy: 42 newsów: 65 11.11.2017, 23:32

Wybaczcie za błąd w newsie, ale tłumacz go sugerował się oficjalną stroną Arsenalu, gdzie było napisane, że Giroud ma na swoim koncie 23 bramki. Nie sprawdziłem tego dogłębnie, ponieważ uznałem, że taka witryna nie może się pomylić.

Argudo komentarzy: 4658 newsów: 3 11.11.2017, 23:13

@adias:

Transfermarkt ma akurat w tym aspekcie braki w danych. Lepiej kierować się Wikipedią. Giroud ma 29 bramek i jest 7.

adias komentarzy: 11 11.11.2017, 22:51

Panowie skąd czerpiecie informacje? Wg Transfermarktu Oli jest w pierwszej trójce, a Trezegueta przegonił dość znacząco, ten ma 21 bramek.

zly_kanonier komentarzy: 2338 11.11.2017, 22:47

Rzeczywiście coś z tym wywiadem jest nie tak.

Myślę, że ma szansę jeszcze wskoczyć na drugie miejsce i Francuzi będą mieli na przedzie duo z Arsenalu.

Co ciekawe Laca w wieku 26 lat ma 1 bramkę w 15 meczach, słabo co nie?
Jednak jakby popatrzeć na Oliego, to w jego wieku miał 2 w 16.
Niby podobnie, ale od tamtego momentu zaczął co raz więcej strzelać i przede wszystkim grał dużo więcej minut, na co Laca chyba nie może liczyć w najbliższym czasie.

Serduszko komentarzy: 127 11.11.2017, 20:07

Najpierw sto bramek dla Arsenalu wczoraj znalazł się w dziesiątce najlepszych strzelców reprezentacji Francji...o ile się nie mylę Giroud ma na koncie 29 bramek. Szkoda tylko że mój ulubiony kanonier przez wengera nie może wykazać się w klubie.

Adrian12543 komentarzy: 13944 newsów: 2 11.11.2017, 19:54

@Simpllemann:
Dokładnie.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 11.11.2017, 19:25

@Adrian12543
A jeśli Deschamps zakończy przygodę z reprezentacją, to pewnie nowy szkoleniowiec postawi na innego napastnika. Bo to właśnie były trener Marsylii postawił mocno na Girouda. I stawia na niego nawet wtedy, gdy Francuz w klubie jest tylko rezerwowym.

Adrian12543 komentarzy: 13944 newsów: 2 11.11.2017, 19:07

@Argudo:
41 goli to nie strzeli. Nie zapominaj, że Giroud ma już 31 lat i jest bliżej niż dalej końca swojej kariery reprezentacyjnej. Ponadto do pierwszego składu coraz mocniej dobijają się młodzi. Nieubłaganie zbliża się więc moment, gdy Oli przestanie pełnić znaczącą rolę w kadrze. I tak dobrze, że do tej pory utrzymał swoją pozycję mimo bycia rezerwowym w Arsenalu.

Ale na doścignięcie Trezequeta szanse są i życzę Modelowi tego osiągnięcia.

darek250s komentarzy: 3109 11.11.2017, 17:26

@wojtek1256:

I jaki z tego wniosek?

Chlopek komentarzy: 321 newsów: 1 11.11.2017, 17:21

@brachol23: A na skrzydle nikt.

brachol23 komentarzy: 199 11.11.2017, 16:08

Uwazam ze przy obecnej kadrze 4-4-2 bylo by najlepsze dla Arsenalu. Dlaczego nie posadzic Ozila i Sancheza. Zagescic srodek i zagrac laca i oli razem

stanyal komentarzy: 624 11.11.2017, 15:05

@Argudo: moze te wywiady z walikotem przed
City tez byly archiwalne ? :)

Dewry komentarzy: 5684 newsów: 2 11.11.2017, 14:47

@Argudo: Racja, ten wywiad jest z kwietnia.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 11.11.2017, 14:02

Wczoraj znów to zrobił.

Argudo komentarzy: 4658 newsów: 3 11.11.2017, 13:50

23 bramki? Giroud ma już 29. Ten wywiad chyba sprzed jakiegoś czasu.
Top3 w historii jest w jego zasięgu i myślę, że jeszcze zdąży wyprzedzić Trezegueta (34). A kto wie, może i Platiniego z 41 golami uda mu się wyprzedzić.

wojtek1256 komentarzy: 1911 11.11.2017, 13:47

Giroud znacznie lepiej radzi sobie w reprezentacji niz w Arsenalu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?