Giroud o nieudanym transferze do Evertonu

Giroud o nieudanym transferze do Evertonu 12.11.2017, 23:09, 15 komentarzy

Olivier Giroud był bliski przenosin do Evertonu w ubiegłym okienku transferowym. Ronald Koeman chciał znaleźć zastępstwo za Romelu Lukaku, ponieważ ten dołączył do Manchesteru United za kwotę 80 milionów euro. Francuz był głównym celem transferowym Holendra, ale ostatecznie negocjacje spełzły na niczym.

- To była moja prywatna decyzja. Prawdą jest to, że chciałem opuścić Arsenal, ponieważ pragnąłem grać więcej niż miało to miejsce dotychczas. Jednak po rozmowie z moją rodziną oraz przyjaciółmi zdecydowałem się zostać na Emirates Stadium.

- Uważam, że moja przygoda w tym klubie jeszcze się nie zakończyła. Arsenal dał mi bardzo wiele i chcę z nim wygrywać najważniejsze trofea. Powiedziałem trenerowi, że dalej pragnę być częścią tego klubu i zdecydowałem się zostać w Londynie. Wszyscy ze sztabu szkoleniowego byli zadowoleni z tego faktu.

EvertonOlivier Giroud autor: źrodło: football.london
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
stahustaszku komentarzy: 57114.11.2017, 09:27

Powinniśmy grać 2 napastnikami. Czy to w ustawieniu 3-5-2 czy 4-2-2-2 ale uważam, że mając takiego zawodnika jak Giroud poinniśmy mu dać obok napastnika do pomocy, który będzie takim elektronem biegającym wokół Żwirka. Laca-Giroud to może być nasz pomysł na impotencję w ataku po odejściu Sancheza.

kanapka komentarzy: 2916 newsów: 713.11.2017, 18:41

Dla takich charakterów kocham futbol :D

sector komentarzy: 122513.11.2017, 18:00

A teraz na bank żałuje i wcale mnie to nie dziwi.

varatas komentarzy: 36313.11.2017, 17:57

@varatas: Dodajmy tylko, że nie widac efektów tej zmiany z napastnika odgrywającego na szybkiego i zwrotnego.

varatas komentarzy: 36313.11.2017, 17:56

Giroud ! Nasz najwierniejszy piłkarz, zawsze z klubem.
Według mnie to nie on był problemem w naszej grze, a został ofiarą wielkiej reformy zmiany taktyki z przodu.

stanyal komentarzy: 88713.11.2017, 17:45

@DikeAFC: slyszales kiedys o Koscielnym ?

Dominik11 komentarzy: 1583013.11.2017, 16:14

@DikeAFC: Kosa Monreal . Alexis

DikeAFC komentarzy: 52413.11.2017, 14:18

On i Wilshere to jedyni gracze, którzy zasługują na grę w klubie nad resztą bym się długo zastanawiał aaaa jest jeszcze PER !

mitmichael komentarzy: 4686013.11.2017, 13:15

I przez Ciebie Koeman polecial, nie wstyd Ci? xD

thide (redaktor) komentarzy: 29712 newsów: 94913.11.2017, 11:05

Arsenal powinien wrócić do poprzedniego ustawienia, bo granie trójką z tyłu jest dosyć męczące dla zawodników...

------------------------------Cech------------------------------
Bellerin-----Koscielny---Mustafi-----Kolasinac
-------------------Xhaka---Wilshere----------------------
Sanchez---------------------------------------------Iwobi
------------------------Lacazette----------------------------
--------------------------------Giroud-------------------------

z jakimiś średniakami mogłoby to wypalić, bo na Ramzejka, Walcotta, Welbecka to się patrzeć nie da. zaraz odejdzie Sanchez i nie będzie w ogóle skrzydeł...

Gunnerrsaurus komentarzy: 1061513.11.2017, 10:55

Najlepszy charakter. Potrzebujemy więcej takich zawodników

dudekns komentarzy: 605013.11.2017, 07:57

Oli mistrz.

metjuAFC komentarzy: 305213.11.2017, 05:42

Ciekawe jaki plan miał Wenger skoro gotów był sprzedać tak dobrego jak na ligę angielską zawodnika. Zostalibyśmy z samym Lacazettem, wiecznie kontuzjowanym Welbeckiem i Walcottem? Dziwne.

Sobieski14 komentarzy: 465912.11.2017, 23:53

Najpierw musi wrócić do formy, szkoda że pewnie opuści mecz z Tott.. Toby ostatnio gra cieniutko więc z główki mógłby coś wpakowac

filo94 komentarzy: 5702 newsów: 212.11.2017, 23:18

Dawaj Oli! Jeszxe wiele razy nam tyłki uratujesz :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Aston Villa 22.09.2019 - godzina 17:30
? : ?
Watford - Arsenal 15.09.2019 - godzina 17:30
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool550015
2. Man City641113
3. Leicester632111
4. Bournemouth631210
5. Tottenham62228
6. Man United52218
7. Burnley62228
8. Sheffield United62228
9. Chelsea52218
10. Arsenal52218
11. West Ham52218
12. Southampton62137
13. Crystal Palace52127
14. Everton62137
15. Brighton61326
16. Norwich62046
17. Newcastle61235
18. Aston Villa51134
19. Wolves50323
20. Watford60242
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham70
Teemu Pukki62
Pierre-Emerick Aubameyang50
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Bernardo Silva41
Sadio Mané41
Harry Kane41
Ashley Barnes40
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna