Giroud o nieudanym transferze do Evertonu

Giroud o nieudanym transferze do Evertonu 12.11.2017, 23:09, Mateusz Szyller 15 komentarzy Olivier Giroud był bliski przenosin do Evertonu w ubiegłym okienku transferowym. Ronald Koeman chciał znaleźć zastępstwo za Romelu Lukaku, ponieważ ten dołączył do Manchesteru United za kwotę 80 milionów euro. Francuz był głównym celem transferowym Holendra, ale ostatecznie negocjacje spełzły na niczym.

- To była moja prywatna decyzja. Prawdą jest to, że chciałem opuścić Arsenal, ponieważ pragnąłem grać więcej niż miało to miejsce dotychczas. Jednak po rozmowie z moją rodziną oraz przyjaciółmi zdecydowałem się zostać na Emirates Stadium.

- Uważam, że moja przygoda w tym klubie jeszcze się nie zakończyła. Arsenal dał mi bardzo wiele i chcę z nim wygrywać najważniejsze trofea. Powiedziałem trenerowi, że dalej pragnę być częścią tego klubu i zdecydowałem się zostać w Londynie. Wszyscy ze sztabu szkoleniowego byli zadowoleni z tego faktu.

EvertonOlivier GiroudSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: football.london
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
stahustaszku komentarzy: 51714.11.2017, 09:27

Powinniśmy grać 2 napastnikami. Czy to w ustawieniu 3-5-2 czy 4-2-2-2 ale uważam, że mając takiego zawodnika jak Giroud poinniśmy mu dać obok napastnika do pomocy, który będzie takim elektronem biegającym wokół Żwirka. Laca-Giroud to może być nasz pomysł na impotencję w ataku po odejściu Sancheza.

kanapka komentarzy: 2631 newsów: 713.11.2017, 18:41

Dla takich charakterów kocham futbol :D

sector komentarzy: 116613.11.2017, 18:00

A teraz na bank żałuje i wcale mnie to nie dziwi.

varatas komentarzy: 26013.11.2017, 17:57

@varatas: Dodajmy tylko, że nie widac efektów tej zmiany z napastnika odgrywającego na szybkiego i zwrotnego.

varatas komentarzy: 26013.11.2017, 17:56

Giroud ! Nasz najwierniejszy piłkarz, zawsze z klubem.
Według mnie to nie on był problemem w naszej grze, a został ofiarą wielkiej reformy zmiany taktyki z przodu.

stanyal komentarzy: 73913.11.2017, 17:45

@DikeAFC: slyszales kiedys o Koscielnym ?

Dominik11 komentarzy: 1393113.11.2017, 16:14

@DikeAFC: Kosa Monreal . Alexis

DikeAFC komentarzy: 52113.11.2017, 14:18

On i Wilshere to jedyni gracze, którzy zasługują na grę w klubie nad resztą bym się długo zastanawiał aaaa jest jeszcze PER !

mitmichael komentarzy: 4443613.11.2017, 13:15

I przez Ciebie Koeman polecial, nie wstyd Ci? xD

thide (redaktor) komentarzy: 26826 newsów: 30613.11.2017, 11:05

Arsenal powinien wrócić do poprzedniego ustawienia, bo granie trójką z tyłu jest dosyć męczące dla zawodników...

------------------------------Cech------------------------------
Bellerin-----Koscielny---Mustafi-----Kolasinac
-------------------Xhaka---Wilshere----------------------
Sanchez---------------------------------------------Iwobi
------------------------Lacazette----------------------------
--------------------------------Giroud-------------------------

z jakimiś średniakami mogłoby to wypalić, bo na Ramzejka, Walcotta, Welbecka to się patrzeć nie da. zaraz odejdzie Sanchez i nie będzie w ogóle skrzydeł...

Gunnerrsaurus komentarzy: 958913.11.2017, 10:55

Najlepszy charakter. Potrzebujemy więcej takich zawodników

dudekns komentarzy: 605013.11.2017, 07:57

Oli mistrz.

metjuAFC komentarzy: 196813.11.2017, 05:42

Ciekawe jaki plan miał Wenger skoro gotów był sprzedać tak dobrego jak na ligę angielską zawodnika. Zostalibyśmy z samym Lacazettem, wiecznie kontuzjowanym Welbeckiem i Walcottem? Dziwne.

Sobieski14 komentarzy: 246112.11.2017, 23:53

Najpierw musi wrócić do formy, szkoda że pewnie opuści mecz z Tott.. Toby ostatnio gra cieniutko więc z główki mógłby coś wpakowac

filo94 komentarzy: 4336 newsów: 212.11.2017, 23:18

Dawaj Oli! Jeszxe wiele razy nam tyłki uratujesz :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea550015
2. Liverpool550015
3. Man City541013
4. Watford540112
5. Bournemouth531110
6. Tottenham53029
7. Arsenal53029
8. Man United53029
9. Wolves52218
10. Everton51316
11. Leicester52036
12. Crystal Palace52036
13. Southampton51225
14. Brighton51225
15. Fulham51134
16. West Ham51043
17. Cardiff50232
18. Huddersfield Town50232
19. Newcastle50141
20. Burnley50141
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Aleksandar Mitrovic40
Sergio Agüero32
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Richarlison30
Pedro30
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.53
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna