Giroud o swojej bramce przeciwko Crvenie

Giroud o swojej bramce przeciwko Crvenie 20.10.2017, 12:29, Mateusz Szyller 9 komentarzy Olivier Giroud, we wczorajszym meczu przeciwko FK Crvenie zvezdzie, zdobył piękną bramkę z przewrotki. Francuz po spotkaniu w Belgradzie postanowił wyjaśnić dlaczego zdecydował się na tego typu rozwiązanie.

o golu zdobytym w takim stylu...

- W tamtym miejscu boiska chciałem zagrać z kimś z drużyny, ale nie widziałem nikogo, kto mógłby mi pomóc rozwinąć akcję. Strzeliłem więc z przewrotki i udało mi się zdobyć bramkę. Cieszę się z tego, że udało nam się uzyskać trzy punkty. Według mnie kluczowym czynnikiem było to, że nie odpuściliśmy aż do ostatniego gwizdka i wykazaliśmy się wytrzymałością. Po zdobyciu gola musieliśmy zachować cierpliwość, aby Crvena nie przeprowadziła żadnego groźnego ataku. Wczorajszy mecz był trudny do wygrania, ponieważ zawodnicy z Belgradu pokazali, że są dobrze dysponowani. Kibice drużyny przeciwnej byli z nimi w każdej minucie tamtego widowiska i żwawo dopingowali swój zespól, ale ostatecznie to nam udało się wygrać. Uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo.

czy spodziewał się tego, że na tym etapie drużyna będzie mieć komplet punktów...

Oczywiście, zawsze chcemy wygrywać, ale w ostatnim czasie graliśmy dwa spotkania na wyjeździe, a teraz wracamy na Emirates, więc jest to dobry prognostyk na przyszłość. Możemy zagrać z nieco większym spokojem. Zespoły z naszej grupy to solidni rywale i mogliśmy spodziewać się, że urwą nam jakieś punkty. Mimo wszystko jestem zadowolony z naszego kompletu zwycięstw.

Liga EuropyOlivier GiroudSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
chrom komentarzy: 9720.10.2017, 14:39

Wilshere > Xaka,elneny , dla mnie nasz środek pola to porażka. Nie od wczoraj wiadomo że w lidze angielskiej to są kluczowe pozycje i z takimi grajkami nic nie osiągniemy, nie bez kozery mowi sie że kto ma kante te wygrywa lige, bo bez klasowych zawodnikow na srodku pola nie ma czego szukac w angli. Dzien Dobry, Do Widzenia

zly_kanonier komentarzy: 397620.10.2017, 14:15

Za jakiś czas mało kto będzie pamiętał jego przeciętny mecz, a wszyscy będą mieli w głowie tę bramkę.

D14 komentarzy: 206320.10.2017, 13:57

@12Titi14:

Czekam jak wszyscy. Oczywiscie nie zapomnialem o nim i mam nadzieje, ze wroci jak najszybciej tzn w zakladanym terminie. Jeszcze nigdy nie widziałem zeby ktos mial az tak dluga kontuzje ;/ rok temu bylem na meczu ze swansea w pazdzierniku i nie sadzilem, ze to bedzie wtedy ostatni mecz Cazorli w tamtym i tym roku.. oby wrocil silniejszy i lepszy. Ostatnio tez cos malo wpisow dodaje ;/

dudekns komentarzy: 605020.10.2017, 13:26

Czyżby kolejna bramka Giroud 'a, która będzie nominowana do nagrody Puskasa.

MVTI (redaktor) komentarzy: 617 newsów: 47120.10.2017, 13:06

@12Titi14: Cazorla po ponad rocznym rozbracie z piłką może nie być już tym samym magikiem, co kiedyś. Doprowadzenie go do formy sprzed kontuzji musi mu zająć trochę czasu, a jak wiemy nie jest to już najmłodszy zawodnik i w czerwcu wygasa mu kontrakt z klubem.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4228 newsów: 47120.10.2017, 13:05

@D14: Poczekaj jak wróci magik Cazorla. Wtedy dopiero się zacznie kombinacyjna gra. Przy Hiszpanie, nawet znikający Podolski dołączał do "Wengerballa" :D

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 46175 newsów: 29420.10.2017, 12:59

Giroud wyglądał wczoraj jak za swych najgorszych czasów w Arsenalu. Aż przypomina się spotkanie z Besiktasem w eliminacjach LM.

Na szczęście jednak strzelił efektowną bramkę dającą zwycięstwo.

n0thing komentarzy: 3748 newsów: 36220.10.2017, 12:53

Tak czy siak bezwzgledu na formę będziemy oglądać wciąż tych samych zawodników w podstawowym składzie. Dyspozycja poszczególnych zawodników np jak wilshere niestety tego nie zmieni

D14 komentarzy: 206320.10.2017, 12:48

Od dawna uwazam, ze Wilshere i Giroud sa najlepsi do akcji kombinacyjnych w Arsenalu co udowodnili nie raz.
A tak na marginesie.. to co prezentuje Wilshere to bajka. Aby zdrowie bylo i jestem spokojny o nowy kontrakt. Jest ktos obecnie w lepszej formie w Arsenalu? Chyba nie

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.62
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.7
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna