Giroud odmówił Evertonowi

Giroud odmówił Evertonowi 09.10.2017, 11:36, Kamil Garczorz 8 komentarzy Olivier Giroud w czasie letniego okienka transferowego był niezwykle bliski odejścia z Arsenalu na rzecz Evertonu.

Sytuacja Girouda w klubie nieco się skomplikowała po transferze innego Francuza, Alexandre Lacazette'a. Tymczasem Everton szukał zastępstwa dla Romelu Lukaku, który przeniósł się do Manchesteru United, a Ronald Koeman następcę Belga upatrywał właśnie w Giroudzie.

Napastnik w rozmowie z Canal Football przyznał, że jest szczęśliwy w Londynie i nie mógł podjąć lepszej decyzji.

- Byłem bliski przejścia do Evertonu, ale myślę, że wybrałem najlepiej jak mogłem. Zostałem, ponieważ czuję z klubem pewną więź. Jestem szczęśliwy, że nie odszedłem.

EvertonOlivier GiroudSklep z gadżetami Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: Canal Football
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Mizii komentarzy: 3963 10.10.2017, 13:24

Giroud to już prawdziwy kanonier. Posiadanie takiego rezerwowego to skarb.

EpidemicKraX komentarzy: 281 10.10.2017, 11:09

Jakoś nie widzę go w pierwszym składzie, ale on lubi mi udowadniać ze jest dobry i strzela brameczki. Mam nadzieję, że będzie zdrowa rywalizacja między nim a Lacą i oboje będą się nakręcać do śrubowania wyników na boisku.

metjuAFC komentarzy: 1071 09.10.2017, 22:11

Przyznam, że na początku narzekałem na to, że Giroud nie zastąpił w pełni Van Persiego, ale on jest tak silny psychicznie, że ciężko go nie szanować. Został w klubie mimo, że nie gra regularnie, a i tak wypowiada się o klubie jak o swoim wymarzonym miejscu i nie wywiesza białej flagi. Żeby wszyscy gracze byli tak oddani i mieli taki charakter to wyglądaloby to zupełnie inaczej. I teraz zestawcie sobie Giroud z tym bezpłciowym Ozilem. Przecież to jest przepaść. Mourinho miał rację nazywając Niemca płaczkiem.

CzerwonaRoza komentarzy: 311 09.10.2017, 18:27

Olivier, gdy już odejdzie z Arsenalu (obojętnie czy transfer czy koniec kariery) to będzie legendą :)

Gunner012 komentarzy: 2501 09.10.2017, 16:48

Prawdziwy fighter. Szanuję w opór.

mlody323323 komentarzy: 266 09.10.2017, 16:33

Ten człowiek jak mało kto , zasługuje na szacunek i nigdy nie powinien być brany pod uwage jako karta przetargowa do zarobienia jeszcze na zawodniku który lata swoje ma a mlody juz nie będzie , za serducho i charakter i za to ,ze w wielu krytycznych sytuacjach potrafił uratowac Arsenal od fali krytyki swoja słabą grą , jak dla mnie # NExtLEgeNDHisComing #

Dominik11 komentarzy: 10021 09.10.2017, 13:15

Dla nas to super dla niego raczej nie bo nie gra a już w lecie MŚ w Rosji choć i tak raczej będzie powołany.

FilipCz komentarzy: 127 09.10.2017, 12:53

Trochę za mało gra. Powinien dostawać więcej minut w każdym meczu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 22.10.2017 - godzina 14:30
? : ?