Giroud odmówił Evertonowi

Giroud odmówił Evertonowi 09.10.2017, 11:36, Kamil Garczorz 8 komentarzy Olivier Giroud w czasie letniego okienka transferowego był niezwykle bliski odejścia z Arsenalu na rzecz Evertonu.

Sytuacja Girouda w klubie nieco się skomplikowała po transferze innego Francuza, Alexandre Lacazette'a. Tymczasem Everton szukał zastępstwa dla Romelu Lukaku, który przeniósł się do Manchesteru United, a Ronald Koeman następcę Belga upatrywał właśnie w Giroudzie.

Napastnik w rozmowie z Canal Football przyznał, że jest szczęśliwy w Londynie i nie mógł podjąć lepszej decyzji.

- Byłem bliski przejścia do Evertonu, ale myślę, że wybrałem najlepiej jak mogłem. Zostałem, ponieważ czuję z klubem pewną więź. Jestem szczęśliwy, że nie odszedłem.

EvertonOlivier GiroudSklep kibica Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: Canal Football
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Mizii komentarzy: 399410.10.2017, 13:24

Giroud to już prawdziwy kanonier. Posiadanie takiego rezerwowego to skarb.

EpidemicKraX komentarzy: 32910.10.2017, 11:09

Jakoś nie widzę go w pierwszym składzie, ale on lubi mi udowadniać ze jest dobry i strzela brameczki. Mam nadzieję, że będzie zdrowa rywalizacja między nim a Lacą i oboje będą się nakręcać do śrubowania wyników na boisku.

metjuAFC komentarzy: 196809.10.2017, 22:11

Przyznam, że na początku narzekałem na to, że Giroud nie zastąpił w pełni Van Persiego, ale on jest tak silny psychicznie, że ciężko go nie szanować. Został w klubie mimo, że nie gra regularnie, a i tak wypowiada się o klubie jak o swoim wymarzonym miejscu i nie wywiesza białej flagi. Żeby wszyscy gracze byli tak oddani i mieli taki charakter to wyglądaloby to zupełnie inaczej. I teraz zestawcie sobie Giroud z tym bezpłciowym Ozilem. Przecież to jest przepaść. Mourinho miał rację nazywając Niemca płaczkiem.

CzerwonaRoza komentarzy: 42309.10.2017, 18:27

Olivier, gdy już odejdzie z Arsenalu (obojętnie czy transfer czy koniec kariery) to będzie legendą :)

Gunner012 komentarzy: 4701 newsów: 209.10.2017, 16:48

Prawdziwy fighter. Szanuję w opór.

mlody323323 komentarzy: 37409.10.2017, 16:33

Ten człowiek jak mało kto , zasługuje na szacunek i nigdy nie powinien być brany pod uwage jako karta przetargowa do zarobienia jeszcze na zawodniku który lata swoje ma a mlody juz nie będzie , za serducho i charakter i za to ,ze w wielu krytycznych sytuacjach potrafił uratowac Arsenal od fali krytyki swoja słabą grą , jak dla mnie # NExtLEgeNDHisComing #

Dominik11 komentarzy: 1393309.10.2017, 13:15

Dla nas to super dla niego raczej nie bo nie gra a już w lecie MŚ w Rosji choć i tak raczej będzie powołany.

FilipCz komentarzy: 17909.10.2017, 12:53

Trochę za mało gra. Powinien dostawać więcej minut w każdym meczu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea550015
2. Liverpool550015
3. Man City541013
4. Watford540112
5. Bournemouth531110
6. Tottenham53029
7. Arsenal53029
8. Man United53029
9. Wolves52218
10. Everton51316
11. Leicester52036
12. Crystal Palace52036
13. Southampton51225
14. Brighton51225
15. Fulham51134
16. West Ham51043
17. Cardiff50232
18. Huddersfield Town50232
19. Newcastle50141
20. Burnley50141
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Aleksandar Mitrovic40
Sergio Agüero32
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Richarlison30
Pedro30
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.53
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna