Giroud powalczy o nagrodę Puskasa

Giroud powalczy o nagrodę Puskasa 09.10.2017, 19:05, Kamil Garczorz 23 komentarzy

Gol Oliviera Girouda znalazł się w finałowej trójce nominowanych do nagrody Puskasa.

We wrześniu FIFA ogłosiła 10 nominacji do nagrody za najładniejszego gola, a spośród nich wybrano trzy, które powalczą w drugiej rundzie głosowania. Oprócz Girouda szansę na nagrodę mają Deyna Castellanos z Wenezueli za gol przeciwko Kamerunowi oraz Oscarine Masuluke, bramkarz z Republiki Południowej Afryki, za trafienie z Orlando Pirates. Napastnik Arsenalu nominację otrzymał za skorpiona wykonanego w meczu z Crystal Palace.

Głosowanie zakończy się 23 października, a głos można oddać na oficjalnej stronie FIFA.

NagrodyOlivier Giroud autor: Kamil Garczorz źrodło: fifa.com
kanonier21afc komentarzy: 225711.10.2017, 14:59

Już lepsze perełki padają w Ekstraklasie niż ta tej piłkarki

youngd komentarzy: 73711.10.2017, 09:57

@Rafson95: Racja pomyliło mi się ze było wtedy 1:0 ;)

Tak czy siak przewrotkę widziałem wiele (nawet pare w wykonaniu bramkarzy) a bramki jak Oliego jeszcze nie, dlatego dla mnie jest to bramka roku bez wątpienia ;)

Verminator97 komentarzy: 1490011.10.2017, 02:02

@Rafson95: Dla mnie też ten gol bramkarza to jednak numer 1 i na tą bramkę też głos oddałem ;-) Liczę, że Oli w następnym roku ustrzeli coś lepszego :D Teraz w Nowy Rok gramy z Chelsea na ES z tego co kojarzę, niech Oli znów odpali jakąś piękna brameczke :D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 110.10.2017, 21:21

Poważnie w pierwszej trójce znalazł się gol gdzie bramkarka nie potrafiła skoczyć na więcej niż 10 cm? Higuita by to piętami wybił...

Rafson95 komentarzy: 1045110.10.2017, 18:10

@youngd: to była 17 minuta i to był gol na 1-0 a nie na wagę zwycięstwa. potem iwobi strzelił druga

RoMbi komentarzy: 1387 newsów: 710.10.2017, 12:09

Mówcie co chcecie o tym kobiecym typie, ale bramka strzelona z połowy zaraz po rozpoczęciu robi wrażenie. Niemniej jednak jak już ktoś napisał - Żiru FTW

EpidemicKraX komentarzy: 33010.10.2017, 11:03

Głos oddany, Giroud for the win

Forever_gunner komentarzy: 255510.10.2017, 10:54

Moim zdaniem należy mu się ta nagroda jak nikomu innemu. Taka bramka wpada raz na kilka lat.

youngd komentarzy: 73710.10.2017, 10:16

@Rafson95: bramka Oliego była na wagę zwycięstwa ;)

Rafson95 komentarzy: 1045110.10.2017, 00:11

Głos oddany na Girouda, ale bramka strzelona przez bramkarza, przewrotką, w 95 minucie meczu na wagę remisu to coś wiekszego niz skorpion

NeverLie2Me komentarzy: 38409.10.2017, 23:50

W Turbokozaku każdy trafia z połowy :P W normalnym Świecie Oli wygrywa w cuglach :)

stanyal komentarzy: 137209.10.2017, 23:50

@Argudo: brak transgenderowej lesbijki (urodzonej jako mężczyzna), weganki, bezglutenowej oczywiście.

hodor komentarzy: 67509.10.2017, 20:53

chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na fakt, że bramka to nie tylko strzał ale też poprzedzającą go akcja. Mamy rozpoczęcie z połowy i dośrodkowanie z różnego a bramka Żwirka padła po bardzo ładnie wyprowadzonej kontrze

Pitu88 komentarzy: 215609.10.2017, 20:20

Głos oddany ????

Womanizer komentarzy: 986309.10.2017, 20:18

Trzeba jeszcze dodać że bramka Modela nie dość że była najtrudniejsza do wykonania, to jeszcze strzelona na wyższym poziomie rozgrywkowym. Bo Sory ale strzelać bramki w jakiejś lidze bambusowej a Premier League to spora różnica.

Bramek z połowy czy przewrotek jest sporo, praktycznie co roku jest kilka nominowanych, a to co zrobił Żwir? Wyjątkowa rzadkość.

Armata500 komentarzy: 4345 newsów: 13009.10.2017, 19:54

Patrząc na te 3 bramki, to tylko ten bramkarz ma szanse z Giroud. Dziewczyna zdobyła pięknego gola, ale litości, to kobiecy futbol, poziom beznadziejny, bramkarka się nie popisała... To nie może mieć szans z golem Giroud. Ale żebym się nie zdziwił z tą chorą poprawnością...

domino178 komentarzy: 241609.10.2017, 19:28

W myśl poprawności politycznej pewnie wygra laska, bo zaraz femiwariatki podniosą lament że to dyskryminacja... Gdyby świat był piękny, to Giroud wygrałby to w "cuglach" bo takiego skorpiona pyknąć....to nie zdarza się często, a gole z połowy, czy też przewrotki są jednak częstsze.

packer6 komentarzy: 13509.10.2017, 19:16

Będzie mu trudno z przewrotką bramkarza mimo wszystko.

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 609.10.2017, 19:14

Jest kobieta i jest czarny, więc wszystko się zgadza. Nikt nie powinien mieć pretensji.

MVTI komentarzy: 1908 newsów: 57309.10.2017, 19:11

Mam nadzieję, że ją wygra. Według mnie jego bramka była najładniejsza.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52409.10.2017, 19:10