Goal.com: Mitroglou zostanie w Benfice

Goal.com: Mitroglou zostanie w Benfice 25.04.2016, 23:01, Adam Cygański 23 komentarzy

Arsenal w ostatnim czasie zaczął intensywnie interesować się Kostasem Mitroglou, jednak 29-letni napastnik po zakończeniu obecnego sezonu na stałe zwiąże się z Benficą, donosi Goal.com.

Mitroglou obecnie przebywa w klubie z Lizbony na zasadzie wypożyczenia z Fulham, a po tym jak w 28 meczach strzelił dla As Águias 19 goli interesować się nim zaczęły wielkie europejskie kluby, między innymi z Arsenalem i AC Milanem na czele.

Goal.com donosi jednak, że Benfica dojdzie do porozumienia z Fulham, dzięki czemu reprezentant Grecji pozostanie na Estadio da Luz. Kwota transferu ma wynieść 7 milionów euro, a zawodnik rocznie będzie inkasował 1,8 miliona euro.

Benfica LizbonaKostas MitroglouTransfery autor: Adam Cygański źrodło: goal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
tyson880 komentarzy: 945427.04.2016, 20:51

No i dobrze.

mitmichael komentarzy: 4587027.04.2016, 07:42

I niech nigdy wiecej nie łacza nas z takimi zawodnikami.

Koroniarz komentarzy: 718526.04.2016, 20:19

ufff całe szczescie

speddy22 komentarzy: 2326.04.2016, 14:43

Mówisz ze Musacchio odpada?? :) hmm spójrz https://www.youtube.com/watch?v=ssN5wgvGXng

Gunnerrsaurus komentarzy: 1033226.04.2016, 11:05

To akurat dobra informacja

Dewry komentarzy: 7534 newsów: 226.04.2016, 10:50

Musacchio odpada. Chuchro. Lukaku czy Costa będą go zmiatac. Manolas, Schar to dobre opcje.

Arsenal96l komentarzy: 224526.04.2016, 10:45

Czyli nikogo nie kupimy haha Stary dziad załamany.

speddy22 komentarzy: 2326.04.2016, 10:37

@Drewny rozumiem Cie co do wypowiedzi o Gibsie ale popatrz tylko teraz na niego i powiedz mi co widzisz??? bo ja już nie widzę tego Gibsa którego widziałem dawniej i nie jest przypadkiem ze przegrał rywalizacje z Nacho...a Jack?? mówisz ze po 10 minutach go oceniam ale prawdą jest ze nie daje temu klubowi wiele , jest szklanym piłkarzem to po pierwsze a po drugie wcześniej gdy występował dłużej tez grał w kratkę....Ramsey? tu się zgodzę z Tobą bo sam nie wiem co z nim jest nie tak i boje się tylko ze wcześniejsza świetna forma była tylko przebłyskiem bo teraz na niego już liczyć tak nie można...a nasz Walcot to już jest gorszy nawet od Girouda a ten jest taki jaki jest i każdy to wie.....ja osobiście liczę na Oxa i Gabriela bo jak sam napisałeś jeden na pewno nie gra tak jak go na to stać (Ox) drugi ma problemy z komunikacja (Gabriel) ale czuje ze oboje dadzą rade...na temat Pera, Flama i Artety powiedziłleś juz wszystko.....Dziwi mnie tylko fakt ze Papcio tak wierzy w tego Pera bo dla mnie w obronie jest on miną która wybucha zbyt często a są na rynku są którzy by go zastąpili o wiele lepiej np taki Mateo Musacchio z Villarreal, gość jest pracowity, uparty i nie odpuszcza, jeżeli chodzi o zwrotność to pera ma daleko za sobą a i wydaje mi się ze z Gabrielem by sie dobrze rozumiał tyle ze trzeba by było za niego trochę wyłożyć a wiadomo jak to u nas jest z tym...

michalal komentarzy: 961926.04.2016, 09:04

Chwała Panu!

bolomaster28 komentarzy: 118026.04.2016, 08:30

Uff juz sie balem..

PietrasM komentarzy: 197426.04.2016, 08:22

Kieran szacunek mój ma, ale to że prawa noga służy mu tylko do podpierania dyskwalifikuje do gry w Arsenalu.

Dewry komentarzy: 7534 newsów: 226.04.2016, 08:09

Piach grają wszyscy jako drużyna, a zawodzą pojedynczy zawodnicy.
Apeluję o szacunek dla Kierana. Dopóki Nacho go nie przewyższył grał poprostu porządnie, a mógłby (o ile dalej nie może) stać się *****istym obrońcą, ale spotyka go fatum tego klubu. Nie chciałbym, żeby odszedł :/
@speddy Jack gra jakby pierwszy raz grał w BPL? Po 10 minutach go oceniasz?
Ox jest przyblokowany, kto wie, czy właśnie nowy trener nie przemówiłby mu do rozumu. To nie jaskiniowiec, prędzej czy później jeźdzcem bez głowy nie będzie.
Per jest zwyczajnie za wolny i wysiada mu kondycha. Gabriel nie umie angielskiego i jest jeszcze zbyt nieregularny jak na BPL.
Walcott to druga zagadka, bo wątpię, by przez kontuzje oduczył się robienia jakichkolwiek zwodów.
Gry Ramsey'a zwyczajnie nie potrafię wytłumaczyć, moze powinien grać bliżej bramki przeciwnika, ale w środku pola?
Arteta i Flamini to już dziadki i sabotażyści.

P29LJ komentarzy: 63326.04.2016, 07:25

Uffff... jak dobrze !!!!

speddy22 komentarzy: 2325.04.2016, 23:52

Uff całe szczęście, juz bym wolał naszego Milika bo jest młody i ciągle się rozwija....ale co do napastników to nie liczyłbym na wielkie gwiazdy pokroju Hiqain czy Lukaku który po sezonie wzmocni pewnie taki Liverpool a my zostaniemy z naszymi talentami jak Girudinho i Wolcotinho.....na dobrą sprawę to nasza kadra jest ogólnie do odświeżenia i to dużego bo taki Arteta, Flamini, Wolcot czy Gibs grają piach, potrzebny jest dm który będzie w stanie zastapic Coqa na wypadek kontuzji, śo bo na Mertę juz patrzeć nie można....do Jacka , Ramseya tez można sie przyczepić bo graja jak by pierwszy raz w życiu w lidze grali ....jesli nie będzie kasy i chceci do jej wydawania to w końcu poplyniemy ponieważ nawet takie ,,talenty" Papcia jak elneny, gabriel i inne w końcu się skończą , inne kluby nie spia i ich podkupią bo każdy się zabezpiecza a ceny rosna niestety

drewniane_krzeslo komentarzy: 148425.04.2016, 23:51

Kostas nie jest potrzebny drużynie Arsenalu.

Fanatic komentarzy: 565825.04.2016, 23:49

kanonier 204

eee tam nie panikuj jeszcze jest lord w obwodzie, który podąży ścieżką "flamastera"

altraz komentarzy: 282 newsów: 9925.04.2016, 23:45

Nikt się nim nie interesował, co pół roku te same plotki z Goal.com i innych The Mirror, nudne to strasznie

Kanonier204 komentarzy: 38826 newsów: 325.04.2016, 23:38

To po transferach.

fabregas1987 komentarzy: 1967225.04.2016, 23:26

Całe szczęście! Arsenal kupując go pokazałby tylko, że aspiracje na kolejny sezon to LE.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3329 newsów: 6725.04.2016, 23:19

I dobrze. To solidny napastnik, ale nam nie jest potrzebny taki, tylko ktoś kto pociągnie nas do mistrzostwa.

kamilo_oo komentarzy: 2101025.04.2016, 23:18

Już samo zainteresowanie się nim, to śmiech na sali

Dewry komentarzy: 7534 newsów: 225.04.2016, 23:14

Prawidłowo.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47311 newsów: 33725.04.2016, 23:09

Jedyna słuszna decyzja.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Wolves - Arsenal 24.04.2019 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 21.04.2019 - godzina 17:00
2 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool35277188
2. Man City34282486
3. Tottenham342211167
4. Chelsea35207867
5. Arsenal34206866
6. Man United34197864
7. Everton351471449
8. Watford341471349
9. Leicester351461548
10. Wolves341391248
11. West Ham351271643
12. Crystal Palace351261742
13. Newcastle351181641
14. Bournemouth351251841
15. Burnley351171740
16. Southampton34991636
17. Brighton34971834
18. Cardiff35942231
19. Fulham35652423
20. Huddersfield Town35352714
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero198
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang195
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1613
Jamie Vardy164
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette138
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.47
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna