Guendouzi: W dzieciństwie kibicowałem Arsenalowi

Guendouzi: W dzieciństwie kibicowałem Arsenalowi 07.09.2018, 15:13, Mateusz Szyller 18 komentarzy Matteo Guendouzi został niedawno wybrany jako zawodnik sierpnia w Arsenalu, wygrywając z Petrem Cechem i Henrichem Mchitarianem. Francuz zaliczył spektakularne wejście do zespołu, a kibice postanowili docenić wysiłek 19-latka. Mówi się, iż Guendouzi to gracz z wielkim potencjałem, który w przyszłości może stać się gwiazdą światowego formatu. Sam zainteresowany wspomniał nawet, iż kibicował Arsenalowi w czasach swojego dzieciństwa, dlatego podwójnie cieszy się z faktu, iż jest zawodnikiem The Gunners.

- Arsenal to jeden z klubów, które są w moim sercu - wspierałem ich, gdy byłem w okresie dzieciństwa. Dorastałem, oglądając zawodników, jak Henry, Vieira i wielu, wielu innych - to piłkarze, którzy napisali historie piłki nożnej. Zawsze siadałem przed telewizor z moim tatą, gdzie razem podziwialiśmy ten piłkarski spektakl. Kiedy dowiedziałem się, iż moimi usługami zainteresowany jest Arsenal, nie wahałem się ani chwili.

Guendouzi zagrał w czterech spotkaniach dla The Gunners, spędzając na boisku 306 minut. Młodociany zawodnik trafił na The Emirates Stadium z Lorient za kwotę 8 milionów euro.

Matteo GuendouziSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: thesportreview.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 395413.09.2018, 23:31

Czasami lepiej o pewnych rzeczach nie wspominać, ale skoro już to zrobił to niech to będzie prawda

Leehu komentarzy: 914911.09.2018, 00:14

Dobrze że oglądał Vieirę, bo mi warunkami go przypomina - jest wysoki, trochę przypakuje i będzie biały Vieira z afro, a jeszcze jakby z siłą przyszła ta charyzma starszego Francuza to mielibyśmy z niego pociechę na lata, ale i tak się dobrze zapowiada. :)

Blacharz komentarzy: 44108.09.2018, 13:57

@fabregas1987
mój syn w listopadzie będzie miał 4 lata i nie przeszkodziło mu to w oglądaniu co 2 meczu w zeszłym sezonie. Mak kilka kompletów stroju Arsenalu, bluzy czapki, kurtke... I sam z siebie się dopytuje o pewne rzeczy. Także tak, jest możliwe, że 3-4 latek okazuje zainteresowanie klubem/zawodnikami. Jak będziesz miał dzieci to sam zobaczysz, że bardzo dużo uwagi poświęcają zainteresowaniom rodziców.

Archiwald komentarzy: 108908.09.2018, 11:08

@fabregas1987 Mój kolega z 3 letnim synkiem normalnie mecze już ogląda więc mogę sobie wyobrazić jak 5 latek mrobi o samo z ojcem, pewnie trochę przekoloryzował, ale nie wątpię żeby oglądał i polubił Arsenal

fabregas1987 komentarzy: 1871108.09.2018, 10:35

@AerodynamiC: nie chodzi o dostępność tv, tylko o fakt, że jako 4,5,6-letnie dziecko raczej nie śledzisz meczów jakiegoś zespołu, bo jeszcze nie ogarniasz rzeczywistości.

AerodynamiC komentarzy: 1307.09.2018, 23:30

@fabregas1987 pewnie na canal+, ja wiem że 13 lat temu 50% Polaków miało trzy kanały w telewizji, ale tam raczej dostęp do tego był o wiele powszechniejszy. Z resztą c+ to francuska tv więc możliwe, że tam stać na to każdego.

Deiigloo komentarzy: 113507.09.2018, 23:04

@fabregas1987: może oglądał kompilacje na YT xd

tyson880 komentarzy: 840507.09.2018, 22:00

To tak, jak ja!

SoulStorm komentarzy: 469607.09.2018, 20:27

A kto im nie kibicował zacznijmy od tego ? :D

fabregas1987 komentarzy: 1871107.09.2018, 19:24

Fajne są te wypowiedzi Matteo czy Nelsona. Gdzie on Vieire widział? Francuz odchodził z Arsenalu jak on miał 6 lat xd

bayakus komentarzy: 96607.09.2018, 17:14

Ciekawe czy nadal kibicuje.

helzing komentarzy: 277207.09.2018, 17:04

dobra dobra, już to słyszeliśmy nie raz. Tak mały chłopiec we mnie mówie... itd

havoc komentarzy: 69207.09.2018, 16:35

Nie wiem gdzie to napisac ale czy mozna dodac ikonke zmiany trybu dziennego-nocnego zaraz kolo ikonki zalogowanego uzytkownika? Teraz za kazdym razem musze kliknac kilka razy zeby zmienic na porzadany tryb. Chodzi mi o wersje na androida. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Sobieski14 komentarzy: 246107.09.2018, 16:05

Noo zapowiada się ciekawie, fajnie się go obserwuje. Taki typ zawodnika który i w Lorient robił to samo i teraz też. Różnica poziomów mu nie przeszkodziła.

ps. literówka: "w przYszłości"

imprecis komentarzy: 17674 newsów: 2107.09.2018, 16:01

To me dobra pamiec, ze pamięta czasy gdy miał 4-5 lat..

kuzguwu komentarzy: 44607.09.2018, 15:33

Młodociany to mi się kojarzy z przestępcą :D

JessyJames7 komentarzy: 17707.09.2018, 15:23

@lordpat: i tylko dlatego wybaczam chłopakowi

lordpat komentarzy: 110307.09.2018, 15:23

W sumie ma 19 lat, wiec moze tak powiedziec.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea550015
2. Liverpool550015
3. Man City541013
4. Watford540112
5. Bournemouth531110
6. Tottenham53029
7. Arsenal53029
8. Man United53029
9. Wolves52218
10. Everton51316
11. Leicester52036
12. Crystal Palace52036
13. Southampton51225
14. Brighton51225
15. Fulham51134
16. West Ham51043
17. Cardiff50232
18. Huddersfield Town50232
19. Newcastle50141
20. Burnley50141
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Aleksandar Mitrovic40
Sergio Agüero32
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Richarlison30
Pedro30
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.53
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna