Henry: Arsene musi rozbić bank na obrońcę

Henry: Arsene musi rozbić bank na obrońcę 13.02.2018, 10:19, Eryk Szczepański 28 komentarzy Thierry Henry wypowiedział się na temat przyszłych transferów Arsenalu. Francuz uważa, że Arsene Wenger powinien wydać olbrzymią kwotę za nowego obrońcę.

Kanonierzy mają najgorsza obroną z 7 czołowych klubów Premier League, tracąc aż 36 bramek w 27 spotkaniach. Nieuniknionym wydaje się kupno nowego obrońcy latem. Henry jest zdania, że na ten cel trzeba będzie wydać bardzo dużą kwotę.

- Ludzie zawsze mówią, że Arsene nie chce wydawać dużych pieniędzy. To nie do końca jest prawdą. Oczywiście, może stwierdzić, że dany zawodnik nie jest wart swojej ceny, ale nie ma problemu z wyłożeniem sporej kwoty na napastnika lub kreatywnego zawodnika. Co innego z obrońcami. Niestety nastały nowe czasy i za klasowego defensora trzeba teraz zapłacić 50-60 milionów funtów. Dla Arsena będzie to trudne, ale nie ma wyjścia, musi rozbić bank.

Arsene WengerThierry HenrySklep kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Travez komentarzy: 186 15.02.2018, 12:03

Obrońca swoja droga ale nie jakis Evans czy Manolas z Romy ale przedewszystkim bramkarz !

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2401 newsów: 10 14.02.2018, 07:57

To prawda. W lecie trzeba będzie ruszyć na zakupy i wydać grube miliony na obrońcę. Wenger o tym wie, skoro próbował kupić obrońcę już w zimie.
Mam nadzieję, że sprowadzimy np. takiego Manolasa.

camsbruken komentarzy: 1082 13.02.2018, 21:44

De Vrij w lecie za darmo + rozbić bank na Manolasa. Kulibaly mnie nie przekonuje, popełnia proste błędy coś jak większa i czarna wersja Mustafiego... Co do środka pola to nie mam pojęcia co nasza góra wymyśli, nie ma do wyciągnięcia żadnego porządnego DM'a.

AaronLieber27 komentarzy: 6048 13.02.2018, 20:00

Ważne, ,że o bramkarza nie musimy się martwić

Marioht komentarzy: 4515 13.02.2018, 19:05

A wcześniej odprawić z kwitkiem naszych dwóch speców od gry defensywnej zasiadających na ławce trenerskiej.
Wengera i Boulda.

wenger2345 komentarzy: 455 13.02.2018, 16:55

Manolasa lub Coulibalego. Ewentualnie De Vrij

kruper komentarzy: 62 13.02.2018, 16:54

Obronca obrońcą ale bramkarza młodego dobrego to bedzie niezły koszt... Na miejscu klubu próbowałybym odkupić Szczęsnego skoro Buffon nie kończy. Arsenal moim zdaniem przespał okazjr z Laporte, dobry zawodnik był do wzięcia. W wakacje czeka klub ciężką misja i duże wydatki... bo nie liczę na wybuch talentu Chambersa czy Holdinga... juz prędzej tego Greka

ZebDarek komentarzy: 184 newsów: 1 13.02.2018, 15:24

Latem będzie trzeba rozbić co najmniej dwa banki... Potrzeba klasowego obrońcy (co najmniej jednego), bramkarza i defensywnego środkowego pomocnika. To musi być top. Czyli min. 150 mln...

mitmichael komentarzy: 43070 13.02.2018, 14:57

Powiedzial to o czym wszyscy wiemy. Jest paru fajnych obroncow jak chociazby Manolaz za ktorego az tyle forsy nie musielibysmy placic ale znajac zycie predzej przedluzy umowe z Roma z klauzula o wiele wyzsza niz trafi do nas. Wenger za bardzo lubi sie targowac a potem wychodza z tego nici

PanMisiek komentarzy: 57 13.02.2018, 14:38

Przecież ponoć Wenger był gotów wydać 20 mln na starego i drewnianego Evansa... A można było ściągnąć Laporte'a, ale po co, my tam kupiliśmy jakiegoś Greka, który za 3 lata zniknie z Emirates tak samo niepostrzeżenie, jak się na nim pojawił :(

Marcinafc93 komentarzy: 13957 13.02.2018, 14:36

Lepiej niech już nowy trener zrobi skład pod siebie

Deiigloo komentarzy: 631 13.02.2018, 14:26

tak

f4bregas komentarzy: 559 13.02.2018, 14:21

Wright krytycznie o środku pola, Henry mówi o pozyskaniu obrońcy, do tego musowo bramkarz... Na ten moment tylko atak wygląda imponująco, ale tylko wygląda, zobaczymy czy taki będzie.

hubix108 komentarzy: 216 13.02.2018, 14:11

@mlody323323: roma to taki klub promuje zawodników i sprzedaje. nawet do swoich najwiekszych rywali. manolas spokojnie jak bedzie chciał to przyjdzie. oczywiście tanio go nie oddadzą.

grzegorz1211 komentarzy: 4529 13.02.2018, 14:03

Ameryki nie odkryli, wystarczy spojrzeć na tabelę i to że mamy prawie 2x więcej straconych bramek niż najlepsi

kanonier21afc komentarzy: 2229 13.02.2018, 13:19

Tylko potrzeba dwóch obrońców żeby posadzili i Kosę i Mustafiego na ławce. To co grają w tym sezonie to istny kabaret

mlody323323 komentarzy: 337 13.02.2018, 13:10

tylko kogo ? była wzmianka o Manolasie , , moim zdaniem wszedł by w ligę podobnie jak Kolasinac ale tez nie wiem czy Roma puściła by go nawet za sporą kwotę czasami kasa to nie wszystko , mądry zarząd nie sprzedaje kluczowych obrońców i nie zapycha dziur lub nie zmienia formacji by przytulic trochę kasy ... skończy się pewnie na jakimś Mertesackerze V2 oby nie

patryksz komentarzy: 2061 13.02.2018, 12:59

Bould to problem

Titi gada se co by powiedział byle gość z łapanki

dominrr komentarzy: 523 13.02.2018, 12:38

Nowy obrońca to konieczność Titi ma rację

P29LJ komentarzy: 464 13.02.2018, 12:20

Nasza obrona to dramat !!!

FabsFAN komentarzy: 11582 13.02.2018, 12:14

Trzeba pogonic tego amatora, ktory odpowiada za gre defensywy Arsenalu.

hubix108 komentarzy: 216 13.02.2018, 11:15

@polandblood: można na manolasa czy koulibalyego rozbić bank a de vrija ogarnąć za darmo. kosa i mustafi out pewnie sie przytuli za nich ze 40mln wiec niewielkin nakładem można wymienić srodek obrony. cana i badelija ogarnąć też za darmo i jedziemy po mistrza

hubix108 komentarzy: 216 13.02.2018, 11:10

Pamietam jak wenger wprowadzał do składu toure. jak ja go jebałem to tylko ja wiem. A później stał się jednym z najlepszych obrońców na swiecie. teraz tak jebie bellerina co mecz może i on sie wyrobi co nie zmienia faktu że aresenal nie jest klubem na promowanie młodzieży od tego jest monaco ajax czy lyon

dudekns komentarzy: 5875 13.02.2018, 10:43

Henry z Wrightem drążyli razem temat - mają rację, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

TurboGrosik (zawieszony) komentarzy: 1694 13.02.2018, 10:32

I co , nauczy naszych bronic? Ja to bym rozbil bank na wyprawke dla Arsene'a i wymienil wszystkich naszych trenerow fachowcow.

polandblood komentarzy: 9377 newsów: 1 13.02.2018, 10:32

I co da jeden klasowy obrońca? Takie myślenie to można było mieć 5 lat temu. Nic nie da, ani jeden ani dwóch. Czy Koscielny czy Mustafi to indywidualnie słabi obrońcy nie? Czy jako blok defensywny, razem grają poniżej oczekiwań? Tak. To czyja to jest wina? Oni nie widzą kiedy grać po ziemi, kiedy wybijać żeby tylko wybić, nie ma zaufania, do siebie, do bramkarza, do linii pomocy którą zostawia ich odkrytych, nie ma komunikacji. Jedyna opcja, która coś do to cofamy w czasie i mamy Lauren, Toure. Campbell, Cole. Wtedy im żadna pomoc trenerska nie będzie potrzebna, bo goście wiedzieli jak i co mają grać i mieli wszystkie cechy o których wspomniałem wcześniej, których obecny blok defensywny nie ma.

kaljot komentarzy: 141 13.02.2018, 10:29

Jemu też polać !

Forever_gunner komentarzy: 1538 13.02.2018, 10:24

Zgadzam się w 100%. Bez obrony nigdzie nie zajedziemy.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Manchester United - Arsenal 29.04.2018 - godzina 17:30
? : ?