Henry menedżerem Swansea?

Henry menedżerem Swansea? 03.06.2019, 12:45, Eryk Szczepański 25 komentarzy

Jak donosi portal Wales Online, legenda Arsenalu - Thierry Henry - jest jednym z kandydatów do objęcia stanowiska menedżera w drużynie Swansea.

Francuz po nieudanej przygodzie z AS Monaco, planuje ponownie spróbować swoich sił w byciu trenerem. Walijskie media informują, że jest jednym z faworytów na stanowisko menedżera Łabędzi. W wyścigu o tę posadę musi jednak pokonać kilku kandydatów: Micky'ego Mellona, Gusa Poyeta, Camerona Toshacka, Michaela Flynna, Michaela Appletona i Aitora Karanke.

Thierry Henry autor: Eryk Szczepański źrodło: Wales Online
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
bayakus komentarzy: 125704.06.2019, 14:36

Ciekawe czy zdołają odebrać mu piłkę.

FabsFAN komentarzy: 20846 newsów: 304.06.2019, 08:55

Swansea chce spasc do okregowki?

Adi17 komentarzy: 136604.06.2019, 08:48

Nie wydaje mi się, żeby Henry zrobił karierę jako trener. Mogę się mylić oczywiście, ale po tym co działo się w Monaco (atmosfera i wyniki) nie będzie nic z tego.

Sobieski14 komentarzy: 465903.06.2019, 19:45

Oby sie opamiętali, szkoda takiego klubu na niego

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492503.06.2019, 19:12

@NineBiteWolf napisał: "Serio stawiacie na nim krzyżyk po jednej nieudanej przygodzie w Księstwie?"

IMO chodzi bardziej o jego zachowanie. Jest w świecie trenerskim świeży, jedyne co ma, to nazwisko i doświadczenie z czasów piłkarskich. Zamiast wykorzystywać to, by być bliżej zawodników, to się wywyższa. Fajnie się stało, że do finału LM doszli akurat Klopp i Pochettino - ludzie z fajnym podejściem do zawodników, budujący atmosferę. Można jeszcze wybaczyć bycie bufonem trenerowi z sukcesami - można przypuszczać, że wie co robi. Ale czy Henry wie?

Kris3Tears komentarzy: 63103.06.2019, 18:39

Powodzenia legendo!

piter1908 komentarzy: 480303.06.2019, 18:02

Fajnie jakby dołączył do grona takich świetnych piłkarzy którzy obecnie wchodzą do trenerki jak Terry, Lampard, Gerrard, Solskjaer, Vieira ...

Oby dostał gdzies szansę bo Monaco jak widać ledwo uniknęło spadku i to raczej wina Titiego nie była

sha komentarzy: 187 newsów: 103.06.2019, 17:49

@NineBiteWolf: no pewnie. Nieprzeciętna futbolowa wiedza. Pogłębione analizy. Finanse i taktyka na wyciągnięcie ręki. Tylko w komentarzach na k.com :D

NineBiteWolf komentarzy: 11621 newsów: 4903.06.2019, 17:44

Serio stawiacie na nim krzyżyk po jednej nieudanej przygodzie w Księstwie?

schnor25 komentarzy: 1787703.06.2019, 17:17

Mnie się wydaje, że z Henrego będzie taki trener jak z Adamsa. Żaden.

PiterS komentarzy: 4503.06.2019, 16:28

Jak miałby być menadżerem Bergkamp jak on się latać boi? Z całym szacunkiem dla niego oczywiście, no ale nie widzę tego

flax komentarzy: 18403.06.2019, 16:13

@SzopenWWA napisał: "Życzę powodzenia ale osobiście bardziej liczę w przyszłości na Vieirę jako manadżera AFC"

Ja stawiam na jednego z dwójki Ljungberg/Berkamp. Wątpie by Vieira jeszcze kiedykolwiek tu zawitał

flax komentarzy: 18403.06.2019, 16:11

Jakim cudem on zasługuje na klub premier ligi/championship?
Nazwisko to nie wszystko

Gofer999 komentarzy: 1031903.06.2019, 15:12

Czy oni chca leciec dalej w dol? :D:D:D

ZielonyLisc (zawieszony) komentarzy: 1424303.06.2019, 15:12

Monaco było za wysokim progiem dla Henryego. Na dodatek miał za zadanie wyciągnąć ich z kryzysu. To była zła decyzja Titiego. Myślę, że Swansea może być dobrym wyborem choćj osobiście mógłby spróbować w League One.

SoulStorm komentarzy: 658103.06.2019, 15:10

Mógłby sobie darować.

n0thing komentarzy: 5061 newsów: 36203.06.2019, 14:36

Jako grający trener byłby idealny xd

Jack_Herrer komentarzy: 3436 newsów: 19203.06.2019, 14:28

"No!? Spróbuj odebrać mi piłkę!"

DoomSlayer komentarzy: 340303.06.2019, 14:07

Henry niech zostanie w studiu Sky. Trenerem on nie będzie.

Jacek1s komentarzy: 393203.06.2019, 13:49

Sol czy Vieira to będą świetni trenerzy, ale Henry raczej ze swoim charakterem może mieć ciężko.

zly_kanonier komentarzy: 505903.06.2019, 13:18

Nie ważne czy będzie trenował Monaco, Swansea, Arsenal czy Leyton Orient. Bez odpowiedniego podejścia nic nie osiągnie jako trener.
Tu problemem jest psychika, a nie wiedza czysto trenerska.

SzopenWWA komentarzy: 62203.06.2019, 13:15

Po historiach z Monaco, wydawać by się mogło, że gość jest generalnie kiepski w kontaktach z podopiecznymi. Zobaczymy, może to tam byli zbyt rozkapryszeni, może On sam wyciągnął wnioski? Życzę powodzenia ale osobiście bardziej liczę w przyszłości na Vieirę jako manadżera AFC.

Handcuff komentarzy: 14703.06.2019, 12:57

Championship to najlepszy początek - tak jak Lampard i Terry. Do zobaczenia za parę lat w Arsenalu po odejściu Emery'ego! :-)

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492503.06.2019, 12:56

Nie no, z tym gburem drugiej Swansealony nie zbudujemy

cvp komentarzy: 21003.06.2019, 12:47

Nic tylko życzyć powodzenia. Niech nabiera doświadczenia na zapleczu. Monaco, to były jeszcze za wysokie progi dla niego

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl