Holding: Musimy szybciej przejmować inicjatywę

Holding: Musimy szybciej przejmować inicjatywę 28.10.2018, 23:47, Maciej Szymkowiak 13 komentarzy

Trafienia Granita Xhaki i Aubameyanga w meczu z Crystal Palace zwiększają do 25 liczbę bramek trafionych w drugiej połowie. Arsenal do tej pory zdobył 35 bramek, a tylko 10 z nich było strzelonych przed przerwą. Udana druga połowa to ostatnio znak rozpoznawczy ekipy Emery'ego, ale Rob Holding zwraca uwagę, że Arsenal musi szybciej przejmować dominującą rolę na boisku.

- W drugiej połowie, w przypadku ostatnich paru spotkań, faktycznie zmienialiśmy styl i strzelaliśmy gole. Musimy szybciej przejmować inicjatywę i grać tak jak chcemy w drugiej połowie. Nad tym warto popracować.

- To koniec naszej zwycięskiej passy, co nas rozczarowuje, ale dopóki nie przegraliśmy, dopóty seria trwa.

- Mieli karne, a nasza druga bramka najwyraźniej była po kontakcie z ręką. Jeszcze nie widziałem powtórek. To było ekscytujące spotkanie dla fanów, ale my jesteśmy niezadowoleni, że nasza seria zwycięstw nie została podtrzymana.

Crystal PalaceRob Holding autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511102.11.2018, 01:27

@Ranczomen: Bardzo słuszna uwaga :p

Adi17 komentarzy: 297429.10.2018, 20:54

Nie ogarniam trochę dlaczego nie potrafią od pierwszej minuty grać, tak jak w drugiej części. Wisła w polskiej lidze ma trochę podobnie, czego dowodem mecze z Lechem, Legią czy Lechią czyli samymi mocnymi ekipami.

Ashmadia komentarzy: 169829.10.2018, 20:18

Może trochę za mocno uwierzyli w to, że pierwsze 45' możemy walić w ... Liverpool nie będzie czekać na drugą połowę.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 829.10.2018, 19:33

Za dużo wyboru nie ma.
Z takich sław to tylko Wenger, Blanc, Jardim. A żaden nie byłby racjonalnym wyborem.
Chyba, że Moyes, Pardew albo Frank de Boer :D

Repcak komentarzy: 32429.10.2018, 17:00

Zupełne przeciwieństwo z tym co było za Wengera, tam drugie połowy mieliśmy słabe. Wydaje mi się że to kwestia motywacji, albo kwestia zimnego prysznica w postaci wrzasku Emerego w szatni

Arsenal2004 komentarzy: 367029.10.2018, 16:38

W tym meczu zamiast Raamseya powinien wejść Miki .

Papaciok komentarzy: 438729.10.2018, 14:12

Atak laca Auba Miki Ozil

Ranczomen komentarzy: 1230529.10.2018, 13:25

Wracają wywiady z "musimy"

Zły znak.

fabregas1987 komentarzy: 2577029.10.2018, 11:40

Mają tydzień żeby coś wymyśleć na Liverpool bo z taką grą jak przeciwko CP czy Sportingowi to dostaniemy bęcki. Nasz atak jest ok, ale defnsywa wskazuje na takie 4:2 dla The Reds. Licze, że wyjdziemy już linią: Monreal-Sokratis-Mustafi-Lichtsteiner (Bellerin chyba się nie wyrobi?)

osobiście wolałbym Holdinga, ale Emery stawia twardo na Mustiego. W pomocy widziałbym duet Xhaka-Torreira, bo ten mecz to moim zdaniem za dużo dla Guendo. Lacazette ostatnio zawiódł w dwóch kolejnych meczach, więc może to czas na linię Iwobi-Auba-Miki? Oczywiście na "10" Mesut i Bernd w bramce.

maci3j komentarzy: 44929.10.2018, 11:28

Poprawcie najpierw grę w obronie bo Liverpool to nie crystal p. zniszczą nas przy takiej postawie w defensywie, Zaha kręcił ich jak chciał niestety.

kuzguwu komentarzy: 538329.10.2018, 11:05

Może paradoksalnie ten remis podziała lepiej na drużynę przed meczem z Live niż ewentualna wygrana. Mają już dowód na boisku, że samymi drugimi połowami nie zawsze wygra się ze wszystkimi.

Elastico07 komentarzy: 1250829.10.2018, 09:54

"Musimy szybciej przejmować inicjatywę i grać tak jak chcemy w drugiej połowie"
Co tydzień tak ktoś mówi,lepiej żeby faktycznie się wzieli do roboty niż o tym mówili,bo styl w 1 połowie z meczu na mecz nic się nie zmienia,nie da się wygrywać meczów tylko w 2 połowach

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 129.10.2018, 04:42