Iwobi: Obecnie czuję się bardzo pewny siebie

Iwobi: Obecnie czuję się bardzo pewny siebie 23.10.2018, 14:20, 13 komentarzy

Alex Iwobi od początku sezonu jest w dobrej formie i w meczu z Leicesterem City zanotował kolejny doskonały występ. Oto co do powiedzenia po tym spotkaniu miał Nigeryjczyk:

O tym, co trener powiedział im w szatni…

Dzięki temu, że udało nam się wyrównać tuż przed przerwą, to nabraliśmy więcej pewności siebie i trener po prostu powiedział żebyśmy dalej dążyli do zwycięstwa. W drugiej połowie pokazaliśmy ducha walki. Mieliśmy tyle okazji do strzelenia gola, że mogliśmy zdobyć ich znacznie więcej niż te trzy, które zdobyliśmy; w ataku wyglądaliśmy bardzo dobrze. Musimy to kontynuować w nadchodzących „wielkich meczach”.

O tym, dlaczego lepiej prezentujemy się w drugich połowach…

Nie wiem dlaczego tak jest, ale przynajmniej nie przegrywaliśmy do przerwy. Jak już powiedziałem, udało nam się wyrównać na 1:1, więc byliśmy w gazie i łatwiej nam było rozpocząć drugą część meczu.

O trzecim golu…

Chciałem po prostu podążyć za akcją i być jej członkiem! Próbowałem stworzyć miejsce nie tylko dla Mesuta, ale także dla Hectora i Pierre’a. Cieszymy się, że udało się nam zdobyć tę bramkę w taki sposób. To dobrze, że mamy odpowiednią mentalność i pomimo tego, że Auba rozpoczął mecz na ławce, to był w stanie wejść i zrobić różnicę na boisku.

O swojej własnej formie…

Tak, dobrze mi idzie. Obecnie jestem bardzo pewny siebie. Trener jest zawsze pozytywnie do mnie nastawiony, ciągle mi powtarza, żebym pomimo popełnionych błędów nadal próbował. To właśnie robię i udowadniam sam sobie, że jestem w stanie zagrać cały mecz na 100% i właśnie dlatego jestem teraz taki zadowolony!

O dziesięciu wygranych z rzędu…

Jesteśmy z tego faktu zadowoleni. Teraz spróbujmy zwyciężyć po raz jedenasty. Tego właśnie chcemy dokonać i jestem przekonany, że nasi kibice również. Nie możemy teraz po prostu spocząć na laurach.

Alex IwobiLeicester CityPremier League autor: źrodło: arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511124.10.2018, 02:19

Alex rozwalił skalę w której go rozpatrywaliśmy, choć tak ogólnie to można by powiedzieć, że całkiem nieźle sobie radzi i raczej nic więcej.

kuzguwu komentarzy: 538523.10.2018, 16:53

Cieszy, że te wygrane notowaliśmy przy nienajsilniejszym zestawieniu defensywy. Teraz czekać na powrót Sokratisa i odbudowanie Kościelnego i będzie to wyglądało dobrze. Kto wie, może Holding w końcu ogarnie się na tyle, żeby co mecz nie drżeć o jego postawę.

Theo44 komentarzy: 426223.10.2018, 16:13

Pytanie jest jak zareagujemy na porazke, ale jak te aotmatyzmy doszlifujemy i obrona nam sie nie rozsypie...bede spokojny. Musza byc 2 ale przynajmniej jeden solidny transfer...mlody obronca 20-22 lata kt. moglby z marszu wskoczyc... kalendarz bedzie coraza pelniejszy. Gra co 3 dni. Nie mozemy zgubic tej pozytywnej postawy przez kontuzje.

ProroK komentarzy: 86123.10.2018, 16:05

Robi progres i rośnie w oczach , nawijka i siatka pod koniec 1 połowy "klasa na miarę BPL"

Womanizer komentarzy: 990223.10.2018, 16:03

Ten Afrykański drybling Iwobiego troche przypomina Gervinho, tyle chaosu że nawet najlepszy obrońca sie czasem na to złapie :)

Pawlikowy96 komentarzy: 15023.10.2018, 15:48

Chyba największy wygrany u Unai'a. Holding średnio w tym meczu ALE ogólnie też widać progres u tego chłopaka. COYG!

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 123.10.2018, 14:51

Ważne, że widać progres. U Wengera z każdym sezonem stawał się coraz bardziej bezpłciowy. Granie na stojąco i podanie do najbliższego. U Emeryego nie ten sam piłkarz. Zalicza nieporównywalnie więcej sprintów z piłą i dryblingów niż w poprzednich kampaniach. Ma potencjał, ale podejmowanie decyzji nadal do poprawy.

clash123 komentarzy: 187923.10.2018, 14:33

Wczoraj zagrał świetnie, prawdopodobnie jego najlepszy mecz w barwach Arsenalu , jaki ja widziałem. A to nie był łatwy mecz

Elastico07 komentarzy: 1252423.10.2018, 14:29

@ares765: Widzę że poprawione,odrazu to lepiej wygląda.

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10323.10.2018, 14:26

@Elastico07: to moja wina, źle skopiowałem.

Adi17 komentarzy: 299223.10.2018, 14:24

Kiedy wchodził jako młokos do składu Arsenalu miałem duże nadzieje względem jego osoby, ale następne 1.5-2 lata pod wodzą Wengera nie rozwinął się i brakowało mu pewności siebie. Teraz wygląda jakby odżył i mam nadzieję, że wskoczy jeszcze przynajmniej poziom wyżej.

Elastico07 komentarzy: 1252423.10.2018, 14:21

"Tak, jest ona naprawdę wysoka!"
Trochę przesadza,jest duży progres od poprzedniego sezonu ale bardzo wysoką formą bym tego nie nazwał,zalicza dobre spotkania ale bez fajerwerków,obecnie zawodnik na 1 skład.