Jeremy Corbyn: Byłem szczęśliwy, że Alexis odszedł

Jeremy Corbyn: Byłem szczęśliwy, że Alexis odszedł 19.02.2018, 09:13, Maciej Szymkowiak 18 komentarzy

Przewodniczący Partii Pracy w Wielkiej Brytanii, Jeremy Corbyn, stwierdził, że Arsenal jest teraz w "lepszej pozycji" po tym, jak sprzedał Alexisa Sancheza Manchesterowi United.

W styczniowym okienku transferowym Arsenal pozwolił Sanchezowi dołączyć do United jednocześnie podpisując nowy kontrakt z Mesutem Özilem.

Przywódca laburzystów, który jest od dawna zwolennikiem Kanonierów jest zdania, że ludzie związani z Arsenalem powinni być zadowoleni z działalności biznesowej na początku 2018 roku.

- Byłem szczęśliwy, że Arsenal dostał w końcu to czego chciał i zakończyła się ostatecznie debata nad Alexisem Sanchezem, a on sam odszedł definitywnie.

- Gdy Alexis przyszedł byłem zadowolony i myślałem, że razem z Özilem będą współpracować, a później z Lacazettem. To mogła być wspaniała kombinacja, ale oczywiście Alexis chciał odejść.

- Satysfakcjonuje mnie, że Özil podpisał nowy, długoletni kontrakt, więc myślę, że jesteśmy teraz na lepszej pozycji.

W tym samym okienku Arsenal sprzedał Girouda i Walcotta, a pozyskał Mchitariana i Aubameyanga.

Alexis SanchezJeremy Corbyn autor: Maciej Szymkowiak źrodło: dailycannon.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605021.02.2018, 08:28

Przynajmniej się atmosfera w szatni oczyściła.

KedzioRRz komentarzy: 362620.02.2018, 13:36

@BeelzeBoSS: wszystko prawda. Chodziło mi stricte o ich poronione polityczne pomysły. Trochę zbyt emocjonalnie podchodzę do tematu polityki szczególnie w Angielskim wydaniu :)

kordonek komentarzy: 224 newsów: 1019.02.2018, 23:52

@BeelzeBoSS

Aleksander Kwaśniewski jest kibicem Arsenalu – na pewno i od bardzo dawna ;)
Kiedyś jako student pracował na pół etatu w dwóch pubach w pobliżu stadionu na Highbury – The Gunners i – zdaje się – Bank of Friendship. I polewał przed meczami piwo kibicom Arsenalu.

2004 r., kiedy Arsenal (The Invincibles) kończyli właśnie sezon bez porażki, Kwaśniewski odwiedził Wielką Brytanię z oficjalną, wizytą jako głowa Państwa. Spośród Polaków, oprócz niego z taką wizytą przebywał tutaj wcześniej tylko prezydent Lech Wałęsa.
Kwaśniewski spotkał się wówczas z między innymi premierem Blairem i królową Elżbietą II. Jednym z oficjalnych punktów tej wizyty były także odwiedziny na stadionie Arsenalu. Kwaśniewski, ubrany w garnitur, strzelał na bramkę z podania Edu ;)

Na pamiątkę tej wizyty Olek dostał koszulkę z napisem „Kwaśniewki” i numerem 04 ;)

Marioht komentarzy: 599419.02.2018, 18:41

"Przywódca laburzystów, który jest od dawna zwolennikiem Kanonierów jest zdania, że ludzie związani z Arsenalem powinni być zadowoleni z działalności biznesowej na początku 2018 roku."

Zadowoleni z działalności biznesowej. Taa...

Necro komentarzy: 240219.02.2018, 15:51

Wypadałoby napisać coś więcej o typie. "Przywódca laburzystów" raczej nikomu nic nie mówi.

Czeczenia komentarzy: 1034519.02.2018, 15:25

Pani Jadzia z warzywniaka: cieszę się, że Wenger odchodzi.

Forever_gunner komentarzy: 252119.02.2018, 14:36

Alexis Sanchez? Nie kojarzę.

dominrr komentarzy: 52519.02.2018, 14:10

Ja tam też się cieszę że nasza gwiazdka odeszła :D

slayerek komentarzy: 15719.02.2018, 12:16

@Joker_224: Od razu kojarzy mi się forum "elektroda" :D

domino178 komentarzy: 89519.02.2018, 12:09

@BeelzeBoSS: I Osama Bin Laden.... to tak na marginesie XD Nie ważne kto kim jest, ważne komu kibicuje.

BeelzeBoSS komentarzy: 31419.02.2018, 12:05

@KedzioRRz

Może i skrajnie lewicowego (nawet jak na warunki Partii Pracy), ale nie nazwałbym go politykierem, bo mimo wszystko jest liderem drugiej największej (pod względem ilosci głosów w Izbie Gmin) brytyjskiej partii politycznej. Dodatkowo jest posłem z Islington, a więc dzielnicy gdzie położone jest Emirates (a wcześniej Highbury) i gdzie, co oczywiste, jest najwięcej fanów Arsenalu w Londynie.

Z ciekawostek fanem Arsenalu jest też inny znany polityk Partii Pracy David Miliband (notabene o polskich korzeniach) a kiedyś mówiło się, że fanem Kanonierów jest też... Aleksander Kwaśniewski ;)

Serduszko komentarzy: 64519.02.2018, 11:54

Oczywiście że jesteśmy w lepszej dyspozycji. Mikiemu przede wszystkim chce się grać, a Sanchezowi w Arsenalu już nie. Było by jeszcze lepiej gdyby w miejsce Lacazette grał Giroud , bo po transferze do Chelsea strzeli bramkę i ma już 3 asysty, ale na szczęście mamy Gabonczyka.

Joker_224 komentarzy: 254919.02.2018, 11:07

Uaaaaa... ktoś zadaje pytanie i zostaje odesłany do googla, robi się tutaj jak na poważnym forum, jeszcze chwila i będą odsyłać do starych postów i szukania w komentarzach

KedzioRRz komentarzy: 362619.02.2018, 11:00

Opinia skrajnie lewicowego politykiera nie może być brana na poważnie. Oni nie są poważni

Mariusz28 komentarzy: 460419.02.2018, 09:34

Właśnie to widać- zamieniliśmy skrzydłowego na środkowego, obecnie poza Wilsherem (chociaż już nie tak jak kiedyś) nie mamy zawodnika któremu zależy na wyniku meczu. Ale ok, jest lepiej bla bla...

Armata500 komentarzy: 3546 newsów: 7319.02.2018, 09:32

@Master10:

Wpisz sobie w google :)

Master10 komentarzy: 9209 newsów: 319.02.2018, 09:24

Co to za typ?

Rowerinho komentarzy: 105619.02.2018, 09:21

Go Labour!:)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.13
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
6.98
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl