Kanonada na Emirates! Arsenal 6-0 Blackpool!

Kanonada na Emirates! Arsenal 6-0 Blackpool! 21.08.2010, 16:59, Szymon Ortyl 920 komentarzy

Punktualnie o 16:00 na Emirates Stadium rozpoczął się mecz pomiędzy Arsenalem, a rewelacją pierwszej kolejki Premier League, beniaminkiem Blackpool.

W 7. minucie błąd popełnił bramkarz Blackpool, który wybił piłkę wprost pod nogi bardzo aktywnego od początku meczu Walcotta. Ten odegrał do Chamakha, który zagapił się i nie zdołał celnie zagrać piłki do nadbiegającego Tomasa Rosicky'ego.

W 12. minucie po pięknym podaniu Andrieja Arszawina, Theo Walcott znalazł się w sytuacji sam na sam z Gilksem i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

2 minuty później po dobrym dośrodkowaniu ze skrzydła, najwyżej w polu karnym Arsenalu wyskoczył Taylor-Flether, jednak piłka po jego strzale głową minęła lewy słupek bramki Almunii.

W 21. minucie po pięknym rajdzie Theo Walcott wyłożył piłkę Andriejowi Arszawinowi, jednak po jego strzale z półwoleja futbolówkę zdołał wybić bramkarz Blackpool.

2 minuty później po kolejnym świetnym podaniu Walcotta, w świetnej sytuacji znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać Gilksa.

W 26. minucie Arszawin świetnie podał piłkę do stojącego w polu karnym Wilsehre'a, jednak ten nie zdołał odegrać jej do wbiegającego Chamakha.

3 minuty później w sytuacji sam na sam z bramkarzem Blackpool znalazł się Walcott, jednak Anglik mocnym strzałem przeniósł piłkę nad poprzeczką

W 31. minucie czerwoną kartką za wślizg od tyłu w nogi wbiegającego w pole karne Chamakha ukarany został Evatt. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Andriej Arszawin i atomowym strzałem umieścił ją w bramce,

W 36. minucie boisko opuścił Sylwestre. W jego miejsce na placu gry pojawił się Kienan.

Kilka sekund później po podaniu Walcotta kolejną szansę na zdobycie bramki miał Chamakh, jednak tym razem piłkę wybił bramkarz Blackpool.

W 39. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a, piłkę w bramce Blackpool po strzale z półobrotu umieścił Theo Walcott.

W 42. minucie po pięknym podaniu Clichy'ego, kolejny strzał na bramkę Blackpool oddał bardzo aktywny dziś Chamakh, jednak Gilks zdołał odbić piłkę w bok.

Kilka sekund później przed szansą na podwyższenie rezultatu mógł stanąć Andriej Arszawin, jednak Theo Walcott nie zdołał dostarczyć Rosjaninowi piłki.

4 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, Bacary Sagna dośrodkował piłkę ze skrzydła przed pole karne, gdzie czekał już Abou Diaby, który mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W 58. minucie, Kanonierzy podwyższyli na 5-0 za sprawą Theo Walcotta, który tym samym skompletował Hat-tricka.

W 61. minucie po pięknym rajdzie dobrym podaniem popisał się Arszawin, który dograł do wbiegającego Chamakha, jednak ten nie zdołał umieścić piłki w pustej siatce Blackpool.

Minutę później, na boisku pojawili się Robin van Persie oraz Cesc Fabregas, którzy zmienili Andrieja Arszawina i Abou Diaby'ego.

2 minuty później, Carlos Vela zastąpił na boisku bohatera spotkania, Theo Walcotta.

W 83. minucie, po dość niemrawej części gry, Kanonierzy ponownie mogli cieszyć się z bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do siatki Blackpool głową skierował Marouane Chamakh.

Tuż przed końcem spotkania wspaniałą szansę na pokonanie bramkarza rywali miał Wilshere, jednak nie zdołał trafić w piłkę po minięciu 3 rywali.

Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie. Kanonierzy rozegrali świetne spotkanie. Szczególnie aktywnymi zawodnikami byli Maroune Chamakh, Theo Walcott, Andriej Arszawin, Tomas Rosicky, oraz wprowadzony po koniec spotkania na boisko Carlos Vela.

Premier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
kampop1 komentarzy: 29323.08.2010, 13:52

Arsenal i Walcott pokazują na co ich stać

kakaovUTD245 komentarzy: 6923.08.2010, 12:38

chelse4ever tylko ze terazniejszosc nie nalezy do chelsea, bo my mielismy historie i nadal ja tworzymy ;) kibicuje Arsenalowi w meczach z chelsea mam nadzieje ze baty dostaniecie bo od nas juz dostaliscie

Chelsea4ever komentarzy: 10823.08.2010, 01:39

Miał, dostawaliśmy, śmiać się chciało. A my mamy, wy dostajecie a smiać się chce mi. Wole żyć teraźniejszością niż historią.

KingsofLondon komentarzy: 124022.08.2010, 22:37

ToMo_18 - kiedy Arsenal miał lepszy czas niż ma teraz chel$ea, o nich w ogóle nikt nie słyszał

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.08.2010, 22:33

Chelsea4ever--> Dobra spoko mów co chcesz;] dla porównania kiedy arsenal miał o wiele lepszy okres niż wy teraz. dostawaliście takie chłosty że śmiać się chciało;] aha pozdrów Romka i zapytaj się go czy sypnie gotówką;] bo coś skąpy się zrobił;]

KingsofLondon komentarzy: 124022.08.2010, 22:11

Chelsea4(n)ever - A ch*j mnie obchodzi co rok temu było, mnie interesuje ten sezon :) ta pycha was zgubi :)

Chelsea4ever komentarzy: 10822.08.2010, 22:06

KingsofLondon - mówisz o takich lepszych drużynach jak arsenal, manchester czy liverpool, z którymi Chelsea rok temu wygrała jak chciała, szczególnie z arsenalem ?:)

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4822.08.2010, 21:55

@down

Super! :D

Kikut123 komentarzy: 124922.08.2010, 21:51

Jak poinformowała oficjalna strona hiszpańskiej Sevilli, środkowy obrońca Sebastien Squillaci wybrał się w dniu dzisiejszym do Londynu w celu testów medycznych związanych z transferem do Arsenalu.
Strona poinformowała, że porozumienie zostało osiągnięte i tylko jeden krok dzieli tego piłkarza od nowego klubu. Najprawdopodobniej już jutro Squillaci podpisze kontrakt z zespołem Kanonierów.
Pierwsze oznaki tego transferu pojawiły się kilka dni temu, kiedy to Francuz nie wystąpił w meczu Ligi Mistrzów ze Sportingiem Braga.
Squillaci w poprzednich latach kariery występował w takich zespołach jak Olimpique Lyon, czy AS Monaco.

:D w końcu obrońca ciekawe ile za niego 5 mln?
teraz Wenger bramkarza

KingsofLondon komentarzy: 124022.08.2010, 21:47

I tak The Choojs nic nie wygrają, przyjdzie im się zmierzyć z lepszymi druzynami, dosaną w pałe i tacy wielcy kibice jak Chelsea4ever przestaną fikać.

MESHUGGAH komentarzy: 15022.08.2010, 21:46

ale w kontekście czego ten gość tego użył to pojęcia nie mam

MESHUGGAH komentarzy: 15022.08.2010, 21:45

Chooyers- to po flamandzku żebracy

Zawader komentarzy: 135922.08.2010, 21:43

fakt arsenal nic nie wygral ale gra fajnie dla oka i ludzie lubia patrzec na ten futbol

KingsofLondon komentarzy: 124022.08.2010, 21:43

Oh fuck chelsea FC!!! You haven't got history! 10 English Cups, 13 Leagues, that is our history!!!

Pinguite komentarzy: 1502022.08.2010, 21:38

Chooyers? Co to takiego?

Chelsea4ever komentarzy: 10822.08.2010, 21:36

Niesamowite jest to kibicu the chooyers że od 6 lat nic nie wygraliście, ale spokojnie za rok na pewno wasi młodzicy zgarną wszystko :D

KingsofLondon komentarzy: 124022.08.2010, 21:36

Piszcie coś jeszcze piszcie ciekawie się robi :)

Paulina200 (zawieszony) komentarzy: 63922.08.2010, 21:35

Po porostu komedia. Kibic MU kłóci się z kibicem Chelsea na stronie Arsenalu. :D Miód dla oczu.

Pinguite komentarzy: 1502022.08.2010, 21:26

Haha! Ale ten kibic ****sów jedzie po kibicu Mułów i na odwrót! :D Niesamowite! :D

Chelsea4ever komentarzy: 10822.08.2010, 21:23

kakao - lige wygrywa się meczami z leszczami, jeśli dla ciebie nic nie znaczy wygrana z beniaminkiem to przypomne ci fakt, że na koniec poprzedniego sezonu był 1 pkt różnicy, wygrana z Burnley albo Blackburn i mielibyście mistrzostwo. A to ze wygraliście mecz sparingowy o tarcze robin hooda nic nie znaczy. Nie ma świniaka, nie ma mułów.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11522.08.2010, 21:21

sevillafc.es/_www/actualidad.php?op=not&id=18304

Squillaci w drodze do Londynu :)

MESHUGGAH komentarzy: 15022.08.2010, 21:16

Chelsea4ever------- aropos tego gościa. koledzy i koleżanki DO NOT FEED THE TROLL sam sobie pójdzie wtedy:)

jarts komentarzy: 231922.08.2010, 21:16

wyrażasz się tak jak byś miał jakąś zasługę w tym że Czelsi strzelili juz 12 bramek pozdro

kakaovUTD245 komentarzy: 6922.08.2010, 21:15

chelsea jest mistrzem na jeden sezon kolego wiec mozesz sie pozegnac z majstrem (3-1 na wembley) a takie mecze z takimi cieniasami co graliscie to wiesz nic nie znacza

Chelsea4ever komentarzy: 10822.08.2010, 21:10

Lepiej się przyzwyczajajcie kibice Arsenalu '' za rok wygramy wszystko, w tym sezonie kontuzje '', że do końca sezonu bedziecie oglądać Chelsea na pierwszym miejscu w tabeli.

Gunner48 komentarzy: 792922.08.2010, 21:04

W tym roku będzie bardzo, ale to bardzo dużo niespodzianek, jeśli chodzi o wyniki...
Myślę, że wpłynie to pozytywnie dla Nas! xD

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4822.08.2010, 21:04

@maciekbe

Skąd takie informacje ? Jakieś źrdo? ;) To bardzo ciekawe swoją drogą..

W ogóle mam wrażenie, że w tym rouk premier league będzie pełna niespodzianek.. zobaczcie jak się zaczęło.. Blackpool 4:0 Wigan
teraz Newcastle 6:0 a AV o.O
Takie wyniki zazwyczaj padały pomiędzy zespołami z czołówki i z dołu tabeli, także może być interesująco w tym sezonie..

neastle komentarzy: 59222.08.2010, 20:54

Z Blackburn nie powinno być większego problemu. Nie strzelają dużo bramek (na razie dwie, z czego ta z Birmingam zdobyta bardzo szczęśliwie), ale ich dużym atutem może się okazać własne boisko. Jednak i to nie ma prawa odebrać nam zwycięstwa.

jarts komentarzy: 231922.08.2010, 20:50

chyba nie masz na myśli Milnera? Przgrali przez CArewa i sędziego . Carew - matoł matoł i jeszcze raz matoł . Jak boczny sie dopatrzył spalonego A.Younga pr\y stanie 1-0 to ja nie wiem

krueger komentarzy: 13322.08.2010, 20:48

kuba14 Tak. Elvis - The wonder of you

XvDodekvX komentarzy: 113622.08.2010, 20:47

Newcastle 6 - 0 Aston Villa . Widać kogo Aston Villi brakuje...

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52022.08.2010, 20:46

wojto3227 -- liczmy na czyste konto to podbudowuje ,szczególnie jeśli żaden bramkarz do nas nie zawita.

21 sierpień 2010
Birmingham Blackburn 2 : 1
14 sierpień 2010
Blackburn Everton 1 : 0

Everton słabo się narazie prezentuje zresztą jak co sezon. 3-4 do 0 powinniśmy osiągnąć z blackburn.

maciekbe komentarzy: 1245822.08.2010, 20:38

Ponoć jutro Squillaci ma pojawić się w Londynie na testach medycznych

jarts komentarzy: 231922.08.2010, 20:26

ee może Almunia nie straci bramki ;P

wojto3227 komentarzy: 7622.08.2010, 20:25

brawo! Teraz czas na Blackburn. Stawiam 3-1 dla Arsenalu.

jarts komentarzy: 231922.08.2010, 20:23

Axxxe - ja Bale mam jako kapitana :] ale znowu w 1 kolejce Gomesa i Dawsona mialem na rezerwie (obaj 6pkt)

kamil_malin komentarzy: 933222.08.2010, 20:22

Fajny wynik, Fulham zawsze jest groźne. Teraz mam nadzieję, że w następnej kolejce Chelsea straci punkty, liczę na porażkę. :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11522.08.2010, 20:22

Vpr --> nie wiesz co to pech ;) Mam na ławce zarówno Bale i Carrolla, którzy w tej kolejce zdobyli 29 pktów, a w wyjściowej jedenastce Dunne (-1), Shawcross (0) i Samba (1) :D Naniego też mam. Nie grał od początku i wydawało mi się, że nie wystąpi, a zamiast niego do składu wskoczy mi Carroll. Mało tego przestrzelił rzut karny. Chyba sobie w łeb strzelę :D

Kuba14 komentarzy: 18522.08.2010, 20:22

Siema mam takie pytanie czy arsenal ma jakis hymn tak jak np liverpool You'll never Walk Alone?

zly_kanonier komentarzy: 511122.08.2010, 20:19

Ależ emocje w tym dzisiejszym meczu. Bardzo dobrze, że man u stracili punkty. Poczekamy aż chelsea zagra z kimś mocnym i może wejdziemy na pierwsze miejsce. A propos Aston Villi to jestem pod wrażeniem wygranej Newcastle 6-0

concrete13 komentarzy: 869822.08.2010, 20:10

ostatnio jakieś same wysokie wyniki.. najpierw w PL Chelsea..My... Newcastle..w Polsce Lech.. masakra

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56722.08.2010, 20:04

Pod koniec meczu FFC-MU kląłem na samego siebie - mam w drużynie FPL Naniego (zmarnowany PK) i Hangelanda (OG) xD Wtedy Wielki Norweg władował piłkę do właściwej siatki, nabił mi punkty, odebrał je MUłom i życie znów stało się piękne! :D

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52022.08.2010, 20:00

Fulham to będzie trudny teren dla każdego.
Zgrana paczka i pewna siebie.
Osiągnęli coś w Europie w tamtym roku
i co ważne zostali w tym samym składzie.
Hughes zagrał na nosie Fergusonowi.
Ma stronce MU polowanie na czarownice.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9822.08.2010, 19:50

Na powtórce wszystko ładnie widać więc decyzja arbitra była dobra.

GunnersFan9 komentarzy: 8698 newsów: 822.08.2010, 19:46

Powtórki nie widziałem,widziałem tylko przez chwilkę tą akcję i protesty zawodników Fulham,że było zagranie ręką.

arsenal122 komentarzy: 113022.08.2010, 19:38

GunnersFan9--> tam nie było ręki, jeśli te dwie sytuacje są dla Cb podobne to..

kwiatinho komentarzy: 1312622.08.2010, 19:37

GunnersFan9; Jak byś dokładnie oglądał powtórki tej akcji to zobaczył byś że piłka trafiła go w pośladek/udo a nie w rękę.Prędzej karny mógł być w innej akcji kiedy Vidić faulował Boby'ego Zamore

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9822.08.2010, 19:37

GunnersFan9 -> Reki nie było. O'Shea dostał w pośladek, rękę zdołał schować.

maniek56 komentarzy: 300722.08.2010, 19:36

Piękny mecz Fulham i jak zawsze niesprawiedliwy wynik na korzyść MU. Zwycięstwo należało się Fulham, byli po prostu lepsi. MU jak zawsze miało szczęście i przekupionego sędziego. MVP meczu - jak dla mnie Zamora.

Pinguite komentarzy: 1502022.08.2010, 19:32

@rafalchelsea: z takim komentarzem krótko rzeknę Ja, won Pan na stronę własnego klubu a'la Ambramowicz Londyn ;)