Kanonierzy w reprezentacjach: Sanchez nie jedzie na MŚ

Kanonierzy w reprezentacjach: Sanchez nie jedzie na MŚ 07.10.2017, 12:06, Dawid Wieczorek 1338 komentarzy

W nadchodzących dniach czekają nas ostatnie spotkania eliminacyjne do nieuchronnie zbliżającego się mundialu w Rosji. Dla nas, Polaków, najważniejszy jest fakt, iż reprezentacja Biało-Czerwonych do bezpośredniego awansu na MŚ potrzebuje zaledwie jednego punktu w spotkaniu, który rozegra u siebie z Czarnogórą.

Nie wszystkie drużyny narodowe mają jednak taki komfort i do ostatniego meczu zaciekle walczyć będą o awans. Czy Alexis Sanchez ze swoją reprezentacją Chile zagra w Rosji? Czy podobnego dokonają Walijczycy z Aaronem Ramseyem w składzie? Tego dowiemy się już za niespełna kilkadziesiąt godzin.

Poniżej przedstawiamy wam, jak w spotkaniach eliminacyjnych spisywali się Kanonierzy:

Alexis

Chile 2-1 Ekwador, 5 października

Alexis rozegrał pełne 90 minut i strzelił bramkę na wagę trzech punktów dla swojej kadry (wideo).

Brazylia 3-0 Chile, 10 października

Brazylia dzięki dwóm trafieniom Gabriela Jesusa i bramce Paulinho wygrała z reprezentacją Chile 3-0, na skutek czego zwycięzcy Copa America z roku 2015 i 2016 spadli na szóste miejsce w tabeli. Oznacza to, że Alexis Sanchez, który rozegrał w tym meczu 90 minut, nie wystąpi na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji.

David Ospina

Kolumbia 1-2 Paragwaj, 6 października

Ospina rozegrał pełne 90 minut w bramce gospodarzy.

Peru 1-1 Kolumbia, 10 października

Ospina rozegrał pełne 90 minut, a jego reprezentacja awansowała na MŚ po zajęciu czwartego miejsca w grupie.

Shkodran Mustafi

Irlandia Północna 1-3 Niemcy, 5 października

Mustafi całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Niemcy 5-1 Azerbejdżan, 8 października

Mustafi rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, jednak z powodu kontuzji musiał opuścić murawę po 37. minutach gry. Mówi się o zerwaniu więzadeł w kolanie.

Nacho Monreal

Hiszpania 3-0 Albania, 6 października

Monreal cały mecz oglądał z poziomu ławki rezerwowych.

Izrael 0-1 Hiszpania, 9 października

Monreal rozegrał pełne 90 minut meczu i pomógł swojej reprezentacji zachować czyste konto.

Aaron Ramsey

Gruzja 0-1 Walia, 6 października

Ramsey rozegrał pełne 90 minut i zaliczył asystę przy golu Lawrence'a. Dla Aarona był to jubileuszowy, 50. mecz w reprezentacji.

Walia 0-1 Irlandia, 9 października

Aaron Ramsey rozegrał pełne 90 minut meczu, którego nie będzie jednak dobrze wspominał. Po porażce z Irlandią jego reprezentacja spadła na trzecie miejsce w tabeli i nie zobaczymy jej na MŚ w Rosji.

Alexandre Lacazette, Olivier Giroud

Bułgaria 0-1 Francja, 7 paźdzernika

Laca na boisku spędził 76 minut, zaś Giroud zameldował się na murawie w 84. minucie.

Francja 2-1 Białoruś, 10 października

Giroud rozegrał cały mecz i zdobył drugą bramkę dla Trójkolorowych. Francuzi bez większych problemów awansowali do MŚ w Rosji z pierwszego miejsca w tabeli. Bramkę Girouda możecie zobaczyć TUTAJ.

Mohamed Elneny

Egipt 2-1 Kongo, 8 października

Elneny rozegrał cały mecz i walnie przyczynił się do pierwszego od 1990 roku awansu swojej reprezentacji na Mundial.

Granit Xhaka

Szwajcaria 5-2 Węgry, 7 października

Xhaka rozegrał pełne 90 minut i strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu (wideo).

Portugalia 2-0 Szwajcaria, 10 października

Reprezentacja Szwajcarii mimo zwycięstwa w dziewięciu z dziesięciu spotkań eliminacyjnych do MŚ po porażce z Portugalią spadła na drugie miejsce w tabeli, co oznacza, że wystąpi w barażach. Xhaka zagrał w tym meczu pełne 90 minut.

Sead Kolasinac

Bośnia i Hercegowina 3-4 Belgia, 7 października

Kolasinac rozegrał cały mecz.

Estonia 1-2 Bośnia i Hercegowina, 10 października

Sead Kolasinac zagrał pierwszą połowę meczu z Estonią, po czym został zmieniony. Bośnia i Hercegowina zajęła trzecie miejsce w grupie, które oznacza brak awansu na MŚ.

Alex Iwobi

Nigeria 1-0 Zambia, 7 października

Iwobi wszedł na boisko w 66. minucie, a już 7 minut później strzelił zwycięską bramkę, która zagwarantowała Nigerii awans na Mistrzostwa Świata (wideo).

Mistrzostwa Świata 2018Reprezentacje autor: Dawid Wieczorek źrodło: Arsenal.com
cubensis90 komentarzy: 37311.10.2017, 15:13

@filo94 jest jest w Arsenalu np tak jak w Chelsea to membership tylko upowaznia Cie do zakupu biletu , ale sam w sobie nim nie jest.

simson16 komentarzy: 460211.10.2017, 15:13

@seyos
A czemu Mane ma nie grać? Kara już go minęła przecież...

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 15:04

Tak odnośnie Sancheza. Nie chcę się przekomarzać, czy strzela już te fochy, czy nie, ale jedno trzeba w tym sezonie powiedzieć.

Arsenalu nie nazwiemy już one men team. Na szczęście.

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 14:59

Bez Mane będzie niezwykle ciężko z United nawet u siebie. Chociaż Coutinho w meczach reprezentacyjnych okazywał przejaw formy. Może to on pociągnie The Reds do zwycięstwa? My najlepiej wiemy, że jest do tego zdolny.

Zarówno Klopp, jak i Mourinho świetnie potrafią rozgrywać mecze przeciwko najlepszym. Nie chcę wprowadzać w błąd, ale o ile pamiętam to mecz z City był pierwszym, gdy Klopp poniósł porażkę z TOP4 w Premier League. O czymś to świadczy.

Mankamentem The Reds jest zdecydowanie brak klasowego snajpera. Nigdy klubu nie urządzi fałszywa 9 tak, jak prawdziwy kiler i lis pola karnego.

Wszystko wskazuje na zwycięstwo United.
bramkarz, obrona, pomoc, napad United > Liverpoolu, ale wiadomo jak jest w futbolu. Dzieją się rzeczy, które nawet się nie śnią.

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 211.10.2017, 14:58

Pytanie do osób będących na meczu Arsenalu.
Jako bilet służy membership tak?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747411.10.2017, 14:57

Widzieliscie jakiego gola uznali sedziowie Panamie? Tam w ogole nie było strzelonego gola. Mega skandal.

simson16 komentarzy: 460211.10.2017, 14:51

@FilipCz
Powyżej 2,5 gola może być :) ja myślę inaczej Chelsea nie wygra, i Liverpool w końcu musi odpalić :)

FilipCz komentarzy: 182711.10.2017, 14:48

@simson16: jeśli koniecznie chcesz grać ten mecz po lepiej wybierz opcje powyżej 2,5 gola, albo BTS. Kursy zbliżone.A jeśli zupełnie inny mecz to może Chelsea z handi -1.5 (2.2) lub na United bez remisu (1.90).

Kysio2607 komentarzy: 1336011.10.2017, 14:41

A co do tego kolesia, który odlicza Wengerowski kontrakt, smieszne to może było za pierwszym razem no ale teraz? IMO trochę żałosne. Głupie nabijanie komentarzy i spam (wiem, większość komentarzy można uznać za spam haha :D), no ale proponowałbym skupić się na wspieraniu, kibicowaniu naszemu ukochanemu klubowi a nie odliczanie do końca kontraktu trenera. Za dwa lata licznik znów będzie nabity do 730 dni i na co to komu..

simson16 komentarzy: 460211.10.2017, 14:40

@FilipCz
Czyli co? :)

Kysio2607 komentarzy: 1336011.10.2017, 14:35

Dziwne, że ten sejos to nie jakieś multikonto, bo po tym co tu wypisuje to idealnie mi pasuje na takiego zbanowanego frustrata :D

FilipCz komentarzy: 182711.10.2017, 14:28

@simson16: Niski Kurs, a Typ ryzykowny. Na Twoim miejscu zagralbym co innego

simson16 komentarzy: 460211.10.2017, 14:13

Witam, co myślicie o typie Watford - Arsenal 2, wejdzie? :)

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 311.10.2017, 14:07

@Garfield_pl:
Mordo, nagrania na policję zanies też, kradzież ścigana z urzędu, nie będą chcieli sobie ststystyk popsuć i sami też może poczaruja.

gnabry_ komentarzy: 5704 newsów: 111.10.2017, 14:06

Dybala nie został zaakceptowany czy coś? Śmieszne, że jakiś koleś z pola ustala skład.

Barney komentarzy: 2058611.10.2017, 13:59

Na cholerę

Z tel

@ejmati: @ejmati:

I na cholernie codziennie to piszesz nie bój się o ile Wenger będzie na siłach to kontrakt przedłuży

ejmati komentarzy: 94811.10.2017, 13:54

Dzień dobry, dziś mamy 11 października 2017 roku, do końca kontraktu Wengera pozostało 627 dni.

mistiqueAFC komentarzy: 2676911.10.2017, 13:47

Hove*

@Argudo: Belgia potrafiła sobie dwukrotnie nawet poradzić z Bośnią i z Hercegowiną, a Arsenal z Brighton i z Howe :D

Szebson komentarzy: 351011.10.2017, 13:41

@Argudo: Stary ten zart, mogles sie lepiej postarac.

Garfield_pl komentarzy: 2707211.10.2017, 13:40

Panowie wielka prośba, potrzebuję namiary na jakiś program do powiekszania, obróbki filmów żeby odczytać tablice rejestracyjne, nad ranem skradziono sprzed domu sprzęt budowlany, nagraly sie na kamerke dwa samochody niestety było ciemno, jedynie zarys tablic, przy odrobinie szczęścia może uda się odczytać, wiem że są tu różni magicy, jeśli możecie pomóc będę wdzięczny!!!!

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 611.10.2017, 13:36

Nie śmiejcie się z USA. Mało która drużyna poradziłaby sobie, grając jednocześnie z Trynidadem i z Tobago.

@kluivert000:
Raczej United, ponieważ mają ogromną bazę fanów w Polsce, chociaż ja sam zaglosowalem na Chelsea. Mi to.różnicy nie robi, bo mimo wszystko używam ncplusgo, a telewizji nie mam :D

kluivert000 komentarzy: 15011.10.2017, 13:23

Panowie który mecz ma większe szanse wygrać w glosowaniu Chelsea czy muły? mi to obojętnie byle nie oglądać barcy i realu

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 311.10.2017, 13:21

@mistiqueAFC:
Mnie też autokorekta zaczyna wyniszczac. Najgorzej jest,kiedy produkuje się po angielsku na fejsie :P

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 311.10.2017, 13:19

Go *

Hot jak zawsze konkretnie i bezpardonowo. Za to Ci cenię.

mistiqueAFC komentarzy: 2676911.10.2017, 13:17

O ciebie, a nie o tobie.Slownik w tym telefonie mnie kiedyś wykończy.
Wracając na ostatnią sekundę do tematu, to dalej nie rozumiesz i pewnie nie zrozumiesz, bo jesteś tutaj za krótko ale to hot już zdążył zaznaczyć :P

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161711.10.2017, 13:14

@seyos:

"skończ waść, wstydu oszczędź"

Ale wiesz, że ten frezeologizm to wyrażanie podziwu dla przeciwnika i prośba o to, by szybko Cie wykończył?

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 13:13

Nawet nie chcę tego rozumieć, co was łączy, mistiqueAFC, po prostu następnym razem lepiej zachować takie rzeczy dla siebie.

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 511.10.2017, 13:12

Teoretycznie nie, ale w Twoim przypadku to się akurat sprawdza.

mistiqueAFC komentarzy: 2676911.10.2017, 13:10

Ale nie masz pojęcia skoro nie zrozumiałeś o co chodzi z tekstem o koniu.Pewnie będziesz zdziwiony ale e-koledze nie chodziło o tobie.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52411.10.2017, 13:04

@schnor25
Na ten moment prowadzi mecz Benfica-United.

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 13:04

szybko się denerwujesz, dzieciaku
genialne rozumowanie - długość stażu jest ekwiwalentne, by mieć o czymś pojęcie hyhyhy
skończ waść, wstydu oszczędź

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 511.10.2017, 12:59

Chłopie jesteś tu raptem lekko ponad tydzień, nie masz o niczym pojęcia i jeszcze panoszysz się tutaj ze swoimi "mądrościami".

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 12:58

Jeśli specjalizujesz się w robieniu laski koniowi to jaką masz czelność bić do mojej specjalizacji..
(wyczytałem to mowy ciała)

hot995 komentarzy: 5997 newsów: 511.10.2017, 12:51

Dobrze, że na stronie są eksperci od wszystkiego. Przeczyszczanie kibli, robienie laski koniowi, skomplikowane związki wraz ze stalkingiem na stronie, a do tego najwyższej klasy specjalista, psycholog od czytania mimiki twarzy, mowy ciała i zachowań danego zawodnika.

schnor25 komentarzy: 1854611.10.2017, 12:50

@Simpllemann: Powinno wjechać CFC - Roma, ale pewnie będziemy musieli raczyć się Barceloną.

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 12:42

@mistiqueAFC: takie to Twoje OKC, jak zainteresowanie Kroenke tym meczem hyhyhy

mistiqueAFC komentarzy: 2676911.10.2017, 12:40

Czas na powtórkę meczu OKC - Denver.Moje Thunder podobno zagrało bardzo dobry mecz ale równie bardzo ciekawi mnie drużyna naszego kochana Stana.Ciekawa drużyna się tam utworzyła.

seyos komentarzy: 24911.10.2017, 12:39

@maciekbe: ale czego potrzebujesz, obrazków?

Sanchez nie wytaczał żadnych przemów tragiko-komedyjnych przez media, ale jego mowa ciała miała prosty przekaz. Przeświadczenie, że może okazywać kolejne fochy u wielu kibiców jest poświadczeniem odczuwalności jego błazeńskiego zachowania. Było kilka żenujących akcji podczas meczów w jego wykonaniu. Na instagramie również niejednokrotnie robił z siebie ofiarę.

mistiqueAFC komentarzy: 2676911.10.2017, 12:36

@hot995: 1000 nazwisk?Ja pamietam jedno - Chamberlain.Przecież Anglik to na wahadle klasa wyżej od Hiszpana

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52411.10.2017, 12:30