Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Cux komentarzy: 28817.10.2014, 19:48

ma ktos link do meczu u-21?

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:48

Dobra nie zachowujcie się jak pajace, tylko szukajcie transmisji meczu!!!!!!!!

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:46

Póki nie wejdzie jakaś sexowna, skąpo odziana pani z napisem 'round 1' nie wstaję z narożnika.

CesK komentarzy: 210717.10.2014, 19:45

C'mon, C'mon!

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:44

to dobrze, wszyscy się razem pośmiejemy!

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 19:44

Kanonier204
Powodzenia :D

mrsomebody komentarzy: 602117.10.2014, 19:43

Dawać, dawać.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 19:42

Niemowlak. Mówi mi to 'mężczyzna' cztery lata starszy. Oj typie, beczkę śmiechu otwierasz.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 317.10.2014, 19:42

maciek
Dokladnie! ja spadam grac Nottingham Forest w Pesie ; d

Cya.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:41

Również strasznie nad tym ubolewam.

A na chwilę odbiegając od niemowlaków, którym wydaje się, że pozjadały wszystkie rozumy - jak ktoś coś znajdzie to poproszę o wstawienie. Sam też szukam, jeżeli na coś trafię to również się podzielę.

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 19:39

Dzień bez spiny na k.com to dzień stracony ? :P

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 19:39

@lays
No ok, ale w razie potrzeby zagrają tam. Bo widzisz, ja nie uważam, że taki Crowley ma mniej potencjału od np. Fabsa. Tylko, że to były inne sytuacje. Cesc dostał szansę i ją skrzętnie wykorzystał. Dan takiej szansy nie dostanie.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 19:36

@CV
Ano niestety.

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:36

Niuchacz3

Słowo klucz - '' chcieliby ''.

Wenger widzi Jacka i Ramsey na B2B. Gdyby widział koniecznie Jacka grającego na B2B to przy kontuzji Cazorli grałby Jackiem na tej pozycji a nie Rosickym... mowie o tamtym sez, czy 2 lata wstecz.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:36

niuchacz

niestety, nie karzy jest tak inteligentny jak ty, i to w takim guwniaczym wiekó

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 19:35

@thide
Rosicky, Ozil, Ramsey, Wilshere, Cazorla. Pewnie o kimś zapomniałem. To wszystko zawodnicy, którzy chcieliby grać na AMFie i na pewno są w hierarchii wyżej niż Zelalemy czy Krałleje.

@thide
Noo, czasami się zapominam i ciężko mi idzie przestawianie się z 'tą', na 'tę', ale oczywiście, trzeba.

@CV
Ano widzisz. Ty za to jesteś ekspertem od wpieniania ludzi, bo na wszystko inne jesteś zbyt ograniczony.

Lays
To prawda, ale teraz już Hummels spędza dużo czasu na trybunach przez kontuzje a takich zawodników już mamy, potrzeba kogoś nie do zdarcia.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:31

Też grzebię po necie i jedyne na co trafiłem to transmisja Chelsea u21

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:31

BigPower

Januzaj > Ronaldo.

maciek

E tam. To jest nienormalne abyśmy tak patrzyli pod kątem transferów... równie dobrze i tak nawet zawodnicy, którzy nie są szklankami łapią kontuzje. Przykład: Ozil.

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:29

Kurde!!!! TOż musi być transmisja z meczu U-21...

Gnabry, Theo, Abou, Crowley, Chuba... przecież trzeba ich zobaczyć!!!! Ostatnio puszczali, a teraz nagle nie? Hańba im.

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:28

Trzeba szybko uzupelnic takie pozycje jak ŚO i DM, bo za rok dojdą kolejne.

Napastnika już nie sciagniemy pewnie... po tym jak doszedł Welbeck, wiec trzeba się skupic na innych pozycjach.

Per jest za słaby na AFC, takie moje zdanie. Potrzebny ktoś bardziej dynamiczny i szybszy, a także silny. Sokratis jest fajny, bo w Hummelsa jakoś nie wierze.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:26

niuchacz widzę nie jest już tylko ekspertem od języka polskiego, ale także specem od oceniania potencjału, hehe

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:26

@thide

Widzę, że mamy podobne zdanie w kwestii ŚPO.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 117.10.2014, 19:25

ale kaszana..może przed meczem coś się pojawi

maciek987 komentarzy: 296617.10.2014, 19:24

thide
napisałem tak, bo niektórzy uważają, że nie przebiją się do składu, czy też nie będą gwiazdami. To raczej do nich skierowane, więc spokojnie :)

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:23

Niuchacz

Akurat ŚPO to u nas wydaje się aktualnie '' DUŻO ''. Moim zdaniem o tą pozycję nie teraz, ale za rok należy się bać :)

Ozil - ciągle krytykowany. Chłop, który chyba nie może odnaleźć się w Premier League i za dużo się od niego wymaga.

Cazorla - 30 lat
Rosicky - 34 lata

3 zawodnikow z czego 2 już ma 30 na karku.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 19:23

@Niuchacz, no tak, dziadzia Rosicky, Cazorla, który pewnie odejdzie i nierówny Ozil.

@carlos, chyba nie. żenada. player.arsenal powinna transmitować mecze rezerw, ale nie, po co. lepiej zgarniać jak największe profity.

lays komentarzy: 3987117.10.2014, 19:22

facebook.com/Armatki/photos/a.416286725058626.93250.416275785059720/836380839715877/?type=1&theater

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511617.10.2014, 19:22

A no dziwne. Zelalem, czy Crowley nie mają szans na przebicie, bo jest za dużo osób na ich pozycje - prosto.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185217.10.2014, 19:22