Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 16.10.2019, 19:20, Tomasz Kowalski 7 komentarzy

Zawodnicy Arsenalu na moment odpoczęli od zmagań w Premier League, aby zagrać w swoich barwach narodowych. Siedmiu Kanonierów wystąpiło dla swoich reprezentacji.

Eddie Nketiah zdobył hat tricka w spotkaniu przeciwko Austrii. Napastnik mógł dopisać do swojego dorobku czwartą bramkę, jednak jego rzut karny został obroniony. Joe Willock znajdował się na murawie do 74. minuty.

Matteo Guendouzi rozegrał pełny mecz, a jego Francja pokonała Słowację 5-3. Co ciekawe, jedną z bramek zdobył były Kanonier - Jeff Reine-Adelaide.

Sead Kolasinac zanotował asystę, jednak nie pomógł Bośni i Hercegowinie, przez co jego reprezentacja przegrała z Grecją 1-2.

Dani Ceballos rozegrał pełne spotkanie, a Hiszpania w ostatnich minutach wyrwała jeden punkt w starciu przeciwko Szwecji i finalnie mecz zakończył się remisem 1-1.

Granit Xhaka pomógł Szwajcarii w trudnym spotkaniu przeciwko Irlandii. Ostatecznie Helweci wygrali 2-0 za sprawą bramki Harisa Seferovica i samobójczym trafieniu Shane'a Duffy'ego.

Pierre-Emerick Aubameyang zanotował pełny występ, a jego Gabon wygrał 3-2 w towarzyskim spotkaniu przeciwko Maroku.

Lucas Torreira przesiedział cały na mecz na ławce rezerwowych, a Urugwaj zremisował z Peru 1-1.

Eddie NketiahReprezentacje autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
Adi17 komentarzy: 299317.10.2019, 08:44

Gabon strzelił 3 bramki i Auba żadnej z nich? Kto tam strzela? :D
Fajnie, że młodzi zawodnicy grają coraz więcej - Guendouzi, Willock, Nketiah.
Wiadomo, że to młodzieżówka, ale zawsze coś.

Tokar komentarzy: 30917.10.2019, 01:01

@Jacek1s: Nie no wiadomo . Mają swojego grajka, też w miarę młodego i to jego muszą ogrywać .

@sickstick: jest spora szansa, chociaż nie wiadomo co zrobią w zimie.

sickstick komentarzy: 276216.10.2019, 20:45

Leeds rozegra w tym sezonie około 60 spotkań, Nketiah ma tylko jednego konkurenta w ataku, w dodatku mocno średniego. Nie ma się co obawiać, Eddie sie nagra.

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 116.10.2019, 20:26

Bielsa ma swoje kaprysy, specyficzny typ z niego.

Jacek1s komentarzy: 764616.10.2019, 20:20

@Tokar: To raczej nie jest kwestia przebicia, a jakiejś niechęci Leeds

Tokar komentarzy: 30916.10.2019, 19:54