Klinsmann radzi Dempsey'owi opuszczenie Fulham

Klinsmann radzi Dempsey'owi opuszczenie Fulham 27.05.2012, 10:35, Abdul Alhazred 14 komentarzy

Trener reprezetnacji USA - Jurgan Klinsmann - stwierdził, że Clint Dempsey powinien opuścić Craven Cottage i grać w piłkę w lepszym klubie.

29-latek strzelił 17 bramek w 37 występach w Premier League i jest związany z przejściem do Arsenalu oraz PSG. Jego kontrakt wygasa w 2013 roku.

- Jeśli konsekwentnie grasz na najwyższym poziomie, na pewno dostaniesz oferty od świetnych klubów. Myślę, ża każdy piłkarz jest tego świadomy - mówi Niemiec.

- Jeśli masz szansę przejść do drużyny grającej w Champions League, to powinieneś to zrobić. Mówię to oczywiście z całym szacunkiem dla Fulham.

- Jednak granie w europejskich rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów to wielka sprawa i mam nadzieję, że coś się wydarzy w najbliższych tygodniach.

Clint DempseyFulhamJurgen Klinsmann autor: Abdul Alhazred źrodło: london24.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kulkis451 komentarzy: 18528.05.2012, 10:21

Niech wreszcie dojdzie do transferu . Wenger sobie zrobił wakacje a inne kluby już biją się o klasowych zawodników . Niech zarząd i Wenger ruszą dupe bo znowu zawalimy sprawę w przyszłym sezonie skończymy na 3 miejscu .!!! A inni którzy tak bronią pana Wengera niech spojżą co wyrabia na rynku transferowym

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17322 newsów: 101327.05.2012, 20:23

Clint.. Arsenal ! :D

KanonierTH1411 komentarzy: 482327.05.2012, 16:06

Mógłby przyjść jeśli Thierry do nas nie trafi :D Ta opcja jest niestety mało realna.... :/ Dlatego jest to mój faworyt, jest Amerykaninem więc ma DNA zwycięstwa i jest w najlepszym dla piłkarza wieku. Po za tym jest tani bo pozostał mu tylko rok kontraktu. Idealny zmiennik dla Robina.

Kaltinor komentarzy: 48127.05.2012, 15:38

Chciałbym aby zasilił szeregi Kanonierów.

Leehu komentarzy: 994327.05.2012, 15:10

@schnor25: Ale on robił dobrą atmosferę a to równie ważne co pokazał Di Mateo w tej edycji LM.

fabregas1987 komentarzy: 2038127.05.2012, 13:22

Dempsey'owi najbliżej do Arsenalu z wielu powodów, więc czemu nie ? :D

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 227.05.2012, 12:12

schnor25

Niezłe wtyki masz, powiedz nam teraz panie wszechwiedzący kto w AFC nie chce wydać grubej kasy, zarząd, Kroenke czy Wenger ?

Wbeta komentarzy: 108327.05.2012, 11:52

Bardzo by się nam przydał.

schnor25 komentarzy: 1714727.05.2012, 11:46

Z Klinsmanna to żaden coach, pic na wodę z Nim. Dalej jedzie na sukcesie z 2006 r, gdzie czarną robotę wykonywał Loew i cały sztab szkoleniowy...

mitmichael komentarzy: 4715227.05.2012, 11:34

Dobrze mu radzi bo ma juz taki wiek, ze powinien szukac nowych wyzwan - tak jak w przypadku Artety.

rvparsen komentarzy: 204127.05.2012, 11:03

Nie wiedziałem, że Klinsmann trenuje USA. Pamiętam jego jako trenera reprezentacji Niemiec na mistrzostwach świata FIFA 2006 w Niemczech. Zwycięstwo jego zespołu nad Polską, Odonkor podawał do Nevilla(?) a ten nas upokorzył na 1-0.

Vendetta komentarzy: 277827.05.2012, 10:49

Oby tak, oby tak. Ktoś taki nam się bardzo, ale to bardzo przyda!

Gunerxxx komentarzy: 151827.05.2012, 10:45

może do nas trafić, to taki transfer w stylu Wengera

Ciastolyna komentarzy: 107727.05.2012, 10:39

No nie wiem, czy przejście do nas da mu regularną grę, na którą ten zawodnik zasługuje. Jest dobry, no ale jakoś jestem do niego sceptycznie nastawiony.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.53
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna