Kłopoty rodzinne Ainsley'a Maitlanda-Nilesa

Kłopoty rodzinne Ainsley'a Maitlanda-Nilesa 05.03.2018, 18:06, Mateusz Szyller 54 komentarzy Brytyjskie media donoszą, że matka Ainsley'a Maitlanda-Nilesa - Jules Niles - jest aktualnie bezdomna i ledwo wiąże koniec z końcem.

Rodzicielka Anglika przebywa aktualnie w magazynie Big Yellow Stoarge. Piłkarz Arsenalu mieszka tymczasem w rezydencji, która warta jest około 700 tysięcy funtów.

Jule nie ma aktualnie kontaktu ze swoimi dwoma synami - Ainsley'em i Cordem. Chodzi tutaj głównie o spór rodzinny, którego obie strony nie zdołały ze sobą rozwiązać.

- Nie usłyszałam od nich praktycznie nic. Wiem, że nie odezwą się do mnie. Aktualnie mieszkam w magazynie, gdzie warunki do życia są, mówiąc delikatnie, niekorzystne. Mam do dyspozycji metalowy kontener, w którym nie ma okien, dywanu i nawet toalety - powiedziała Jules.

- Ainsley mógł kupić mi mieszkanie za swoją dwutygodniową pensję, ale najwidoczniej nie chciał tego zrobić. Mój syn gra dla Arsenalu, a ja jestem bezdomna. Są chwile, w których siedzę sama i płaczę. Dla mnie pieniądze Ainsley'a nie mają znaczenia, mógłby je nawet stracić. Jest moim synem i kocham go, chciałabym, żeby to wiedział - zakończyła Jules Niles.



Źródła, które są blisko związane z Nilesem donoszą, że nie wiedział on o sytuacji swojej matki i pomaga jej regularnie finansowo, aby związać koniec z końcem.

Maitland-Niles zarabia 30 tysięcy funtów tygodniowo, a w tym sezonie przebojem wdarł się do pierwszego składu Arsenalu i wystąpił w 21 meczach z armatką na piersi.

Ainsley Maitland-NilesSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: Mirror
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
dudekns komentarzy: 6046 07.03.2018, 10:54

Słowo przeciwko słowu - bardzo jestem ciekaw co ma w tej kwestii do powiedzenia sam Maitland-Niles.

zly_kanonier komentarzy: 3437 06.03.2018, 23:51

Brukowce nie mają o czym pisać, a potem niektórzy łykają takie rzeczy jak pelikany i robi się niemiła atmosfera wokół zawodnika, a co za tym idzie też i wokół klubu. Czy to on jest tu winny czy ona, tak naprawdę nie wiemy i w sumie to powinna być tylko i wyłącznie ich sprawa.

KedzioRRz komentarzy: 3594 06.03.2018, 22:09

@WinstonSmith: przecież napisałem że nie ma sensu go oceniac. Takich historii jest mnóstwo

WinstonSmith komentarzy: 124 06.03.2018, 21:57

@KedzioRRz: Nie żyłeś z toksycznym rodzicem, więc akurat nie wiesz czy mimo wszystko zrobiłbyś coś dla takiej osoby.

Znam ziomeczka, który w wieku 7 lat chodził odbierać siostrę z przedszkola, bo ojciec wracał z pracy na bani. Jego "stary" ganiał za nimi z nożem, tłukł matkę itd. i w końcu zebrała się na odwagę, by zawinąć dzieci i odejść. Całe szczęście, miał łeb i teraz jest wziętym programistą, więc jak na polskie warunki to zarabia masę hajsu.

Jak myślisz: ile jest w nim chęci, żeby na starość pomóc ojcu? Pewnie zgadłeś: ZERO.

KedzioRRz komentarzy: 3594 06.03.2018, 20:58

Nie wiemy jak wygląda sytuacja, nie mozemy osądzać. Mozliwe ze Ainsley to zapatrzony w siebie samolubny gnojek ale co jesli to matka była wyrodna i traktowała synów jak śmieci? Dopoki nie poznamy całej historii ten news nie ma sensu a stawiam ze tylko deprymuje zawodnika

Swoja droga gdybym miał taką kasę jak Ainsley, nawet gdybym nie chciał znac własnej matki, kupiłbym jej jakieś mieszkanie zeby miec tylko czyste sumienie. Dlatego nie wierze ze ta kobieta sobie na to nie zasłuzyła

sector komentarzy: 1147 06.03.2018, 19:09

Pewnie gdyby była normalną matką to by nie mieszkała w kontenerze. Teraz robi szum o nic... zawsze fajnie wyciągnąć od syna darmowy hajs.

dominrr komentarzy: 525 06.03.2018, 16:55

Nie wiem dokładnie o co chodzi ale to ich sprawa - więc się mieszać nie będę :)

Ja będąc na jego miejscu i zarabiając tyle pieniędzy nigdy bym nie dopuścił aby ktoś w mojej rodzinie spał w kontenerze i nie miał pieniędzy na jedzenie...

A TYM BARDZIEJ MATKA..

KanonierTH1411 komentarzy: 4814 06.03.2018, 10:23

@Nomad: Trochę się to jednak z Arsenalem łączy. Może to właśnie z powodów tych problemów rodzinnych Ainsley Maitland-Niles nie może się skupić na grze w piłkę, w końcu to młody chłopak, a taka sytuacja może odbijać się na jego psychice. Sam się ostatnio zastanawiałem dlaczego Wenger wgl go nie wpuszcza na boisko, nawet z ławki, choć wcześniej prezentował się naprawdę dobrze... Nie chodzi o współczucie bo u mnie wywołuje takie same emocje jak u innych, nie oceniam bo nie znam sprawy, ale można na to spojrzeć tak jak ja to widzę i tutaj szukać też problemów w grze czy formie naszego młodego piłkarza. Nawet taki Henry miał słabszy pierwszy sezon w Barcelonie m.in. przez rozwód czyli też przez problemy rodzinne.

kosbat komentarzy: 366 06.03.2018, 09:46

@Gofer999: No przecież w mieszkaniu się czasem sprząta :D

Gofer999 komentarzy: 8578 06.03.2018, 09:41

W ogóle to nikt nie zwrócił uwagi na to jak czysto tam jest? Jest mnóstwo kartonów przedmiotów i w ogóle wypchana miejscówka, ALE, wszystko jest czyste. ;D

Amadi komentarzy: 151 06.03.2018, 08:17

@Elastico07: czy ja wiem czy by pisali, normalna rzecz syn pomaga matce, o czym tu pisać, jak to ma przyciągnąć czytelnika, nic specjalnego, więc mogli nie pisać :)
a 4 była przypadkowa, ale w sumie może to się gdzieś zakorzeniło we mnie już :D

Elastico07 komentarzy: 3539 06.03.2018, 06:17

@Amadi: Jakby to był 4 razy :D[wiem czemu akurat taka cyferka] to media juz wczesniej by cos o tym pisały.

Nomad komentarzy: 1399 06.03.2018, 01:26

A jak ktoś mi zarzuci "Nie czytaj" to też niech się rozpędzi.
Wprowadźmy tu jeszcze reklamy Viagry i kupony na zniżki w Tesco czy ulotki z Kaempiku

Nomad komentarzy: 1399 06.03.2018, 01:23

@MVTI:

Ten news jest idiotyczny z wielu powodów.. ale przede wszystkim nie ma nic wspólnego z Arsenal'em.
Jest denny i poniżej poziomu! Podaj dalej nie tyczy się wszystkiego bo wszystko inne można podpiąć pod sport a to pod problemy rodzinne kolesia, który dopiero pojawił się gdzieś zza światów i wcale zaistnieć nie musi.
Aż się pogubiłem kilkukrotnie go czytając.
Samo zamieszczenie tego to brak empatii czy to dla młodego czy jego matki, czy jeszcze inaczej tej społeczności (poziom dowolny do wyboru).
Wydanie z serii Mirror dla ułomnych..

Szkoda komentować dalej bo i tak nie zrozumiesz moejgo punktu widzenia a nie jestem osobą wierzącą, z sekty czy innych abstrakcji. Nie nacieram się maścią z teleexpresu i nie wchodzę tu dla współczucia moralnego czy innego chociaż potrafię to z siebie wykrzesać ale chyba nie o tym ta strona.

Żeby to jeszcze jakaś gwiazda była.. Już lepsze te (równie głupkowate) wpisy o polityce Gorge'a Weah były.
Zaraz będziemy czytać, że drużyna gra kiepsko bo Wenger ma sraczke od fasolki a jego żona depresje i jak to wszystko połączymy to się odbija na technologi VAR

SENS? brak sensu? Sens.. nonsens

SoulStorm komentarzy: 3973 05.03.2018, 23:34

Niles wyrzucił matkę z domu.

Kiepskie zachowanie syna.

czarnykruk komentarzy: 384 05.03.2018, 23:11

Zwykłe zagranie marketingowe pod publikę. Takie historie sprzedają się wyśmienicie. Na pewno jest już mnóstwo nagłówków w stylu "matka znanego piłkarza bezdomna", "chciwy piłkarz zostawia matkę bez domu" itd. :)

tyson880 komentarzy: 8190 05.03.2018, 22:59

@Necro:

A niech żebrają. Tu chodzi o to, żeby Ainsley zachował swoje cechy człowieka.

Necro komentarzy: 2400 05.03.2018, 22:49

@tyson880: Z takimi osobami jest tak - jak się na nich wszyscy nie wypną to będą żebrać do końca życia.

tyson880 komentarzy: 8190 05.03.2018, 22:46

A ja bym kupił jej to mieszkanie. To w końcu matka. Miałbym czyste sumienie jako syn i mógłbym powiedzieć, że zrobiłem coś dobrego. Nawet jeżeli matka zawiniła... Trudno... Warto okazać serce bez względu na okoliczności.

MVTI (redaktor) komentarzy: 202 newsów: 362 05.03.2018, 21:36

@Nomad: Nikt nie robi tutaj szopki, a my nie traktujemy tego newsa, jako "podaj dalej", ponieważ pod ten argument można podpiąć praktycznie całą naszą stronę. Możesz napisać, że wywiady Wengera to również newsy typu, którego określiłeś wcześniej.

Nikt nie ma tutaj na celu obrażenia Ainsley'a, jego matki, rodziny, a przede wszystkim nikt nie kpi ani nie nabija się z zaistniałej sytuacji. Artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny.

AaronLieber27 komentarzy: 6058 05.03.2018, 21:35

Nie znamy całej sytuacji, wiec lepiej go nie oceniać

Deiigloo komentarzy: 813 05.03.2018, 21:33

Miejscówka w której ona mieszka wygląda jak mój pokój gdy jest posprzątane xd

Nomad komentarzy: 1399 05.03.2018, 21:25

Żalem chyba największym jest że serwis kanonierzy.com zrobił z tego podaj dalej..
Widziałem w Manilli jak bogate bahory robiły sobie wycieczki z aparatem do kolekcji medii społecznościowych na ulicach tego miasta gdzie matki bezdomne jak miały karton pod dupą to był wysoki standard. Większość z nich nawet gazety w pobliży by się nią nakryć.. o koc nie wspominając.
Temat długi i dobrze pojechany..

A 700 tysięcy funtów to żaden apartament tylko standard w UK. Zwłaszcza na północ od stadionu.
Tutaj chaty od 300-400 tys wzwyż to norma. Żadne apartamenty..

Nie cierpię takiej formy informacji o poważnych problemach. Robienia szopki z niepotrzebnego tematu na stronie sportowych wiadomości.
Weźcie to wykasujcie bo chyba lepszym smakiem wykazują się wszyscy do kupy zbanowani tej witryny..
Jeszcze z komentarzami pod spodem (?!!)

Poważnie.. panie Szyller

darros komentarzy: 598 05.03.2018, 20:34

Takie spraw załatwia się w cztery oczy ,a nie leci do mediów. To powinna być prywatna sprawa rodziny Maintland--Niles. Subiektywność tego artykułu aż kłuje w oczy- ''; jestem biedną matką jestem bezdomna, a syn w ogóle mnie nie wspiera choć jest piłkarzem i zarabia dużo kasy''.Brak słów . Najwidoczniej synowie mieli poważne kłopoty w relacjach z matką i się od niej odcięli( kto miał trudne dzieciństwo z powodu rodziców alkoholików/ narkomanów, to zrozumie ich postawę)..A , że się synowi powiodłó to od razu trzeba pędzić z roszczeniami- madką jestem coś mi się należy z twojego sukcesu.

Naprawdę żałosna postawa matki naszego piłkarza.

@WinstonSmith: Zgadzam się w 100%

Chlopek komentarzy: 758 newsów: 1 05.03.2018, 20:30

Po co o tym pisać i dyskutować, po co ten post został dodany?

Lepiej zrobić zrzutkę jakąś pomoc zorganizować, a nie szukać "sensacji" w ludzkich problemach.

cwalin komentarzy: 1085 05.03.2018, 20:16

Pamiętacie Balloteliego.Ta sama historia.Wyrodna mamusia zostawila syna i biali ludzie go wychowali,kiedy stal sie slawny i bogaty mamusi instynkty rodzicielskie odzyly.

Szogun komentarzy: 21811 newsów: 3 05.03.2018, 20:13

W mojej opinii jeśli tak ją dzieci traktują może swoim postępowaniem na to zasłużyła.Gdyby jej relacje z dziećmi nie były zaburzone pewnie by jej pomogli a nikt nie wie co tam mogło się w domu dziać.

Gunnerrsaurus komentarzy: 9291 05.03.2018, 20:10

Ło zarabia 30k tygodniowo, oddawaj natychmiast chociaż 10 tysięcy, co to dla ciebie za różnica!!!

Gol komentarzy: 137 05.03.2018, 20:01

To może niech dziennikarze zrobią zrzutkę i kupią jej mieszkanie, zamiast pisać debile reportaże który w żaden sposób nie opowiadają historii ani matki ani syna, a w końcu też swoje na tej historii zarobili.

Jakoś ta kobieta musiała na ulicy wylądować - oczywiście o tym nie napiszą bo zapewne musieliby poświęcić jedną stronę na próbie przekonywania że matka nie chciała brać tych narkotyków ale no musiała bo - "tak czasem w życiu bywa ale kim jesteśmy żeby oceniać" czy innej historii o tym jak to matka próbowała dbać o synów do tego stopnia że Ci ostatecznie musieli iść swoją drogą żeby nie skończyć w kontenerze razem z nią.

Pluje na takich dziennikarzy, najgorszy sort człowieczeństwa, szkoda mi chłopaka który pewnie musiał sobie w wieku 10-12 lat radzić nie dość że z matką ćpunką/alkoholiczką to jeszcze teraz jest obsmarowywany przez Januszy na wyspach.

Matka niech idzie znajdzie pracę, zamiast chodzić od gazety do gazety i sprzedawać historię o niegodziwym synu i sama sobie zapracuje na sukces, podobnie jak to zrobił jej syn.

pawciunio komentarzy: 957 05.03.2018, 19:54

Zeby znalezc sie w takiej sytuacji to trzeba sie naprawde postarac. Szacun dla chlopaka, ze wyszedl na ludzi w takim towarzystwie.

Amadi komentarzy: 151 05.03.2018, 19:42

@Elastico07: skąd wiesz, że to nie jest 4 raz? ;)

AtheneWins komentarzy: 6280 newsów: 2 05.03.2018, 19:33

*****ana jakaś. Musiała swoje zrobić, że Ainsley ma w nią kompletnie wbite.

" Ainsley mógł kupić mi mieszkanie za swoją dwutygodniową pensję, ale najwidoczniej nie chciał tego zrobić. Mój syn gra dla Arsenalu, a ja jestem bezdomna. Są chwile, w których siedzę sama i płaczę. Dla mnie pieniądze Ainsley'a nie mają znaczenia, mógłby je nawet stracić."

Jej wypowiedź jest tak sprzeczna, że chyba bardziej być nie może. Do roboty się weź a nie.

Jakby kupił jej mieszkanie to pewnie nie byłaby w stanie go opłacić, no bo z czego XDD

Elastico07 komentarzy: 3539 05.03.2018, 19:29

Teraz jak potrzebuje to mówi ze go kocha,nie będę wystawiał opini bo nie znam sprawy,ale dziwnie to wygląda,mimo wszystko nie wazne jaka by ona nie była,powinnien jej pomoc,a jezeli to spieprzy,przepije czy przepusci pieniadze ktore dostanie na mieszkanie,drugi raz juz jej nie powinien pomagac,ew umieścić w jakims zakładzie

schnor25 komentarzy: 14314 05.03.2018, 19:22

Można jedynie gdybać, mogło być tak, że lata wstecz porzuciła dzieciaki, męża/partnera i poszła w tango. I przez te wszystkie lata nie interesowało ją co się dzieje z rodziną, aż w końcu w jej łapska trafiła gazeta w której zobaczyła syna grającego w AFC. AFC = hajsik i sobie przypomniała o "małym" Ainsleyku ;)

mar12301 komentarzy: 17448 05.03.2018, 19:22

Ze zdjęcia wygląda, że za kołnierz to nie wylewa. A jak jest naprawdę to nie wiem, nie znam tej kobiety i tyle.

ZielonyLisc komentarzy: 7810 05.03.2018, 19:21

To są ich prywatne sprawy rodzinne i nic nam do tego. Wątpię aby kompletnie bez powodu zostawił matkę na pastwę losu, zapewne coś się mogło wydarzyć co ostatecznie doprowadziło do tego, że Niles tak postąpił ale to tylko moje domysły. Ich problem, ich sprawa. Dla mnie liczy się to aby dobrze grał dla Arsenalu.

Topek komentarzy: 12858 newsów: 125 05.03.2018, 19:17

Wygląda jak typowa tabloidowa historyja. W następnym odcinku sprawy dla reportera przedstawiamy sytuację. Po jednej stronie siedzi młody Maitland, który właśnie podjechał swoim złotym lambo. Podobno przy okazji potrącił czterech pieszych. Po drugiej stronie starsza Maitlandowa ze swoim zamkiem zrobionym ze śmieci. "Nie mam za co jeść, a on gra na pleju".

Kto ma racje? nie wiadomo.

P29LJ komentarzy: 518 05.03.2018, 19:11

Mami pewnie pijaczka i teraz chce hajsik.

domino178 komentarzy: 593 05.03.2018, 18:54

@ostriket: Całą sytuację warto by poznać z obu stron. To że jest jego matką, nie jest jego obowiązkiem utrzymywać ją w sile wieku. Są życiowe sytuacje przez które choćby nie wiem co nie pomaga się nawet własnej matce. Wiem o czym piszę, bo znam osoby i sytuacje, w których najlepiej trzymać się z dala od rodziców.

Marioht komentarzy: 4870 05.03.2018, 18:53

@f4bregas: Brawo.
Różne scenariusze pisze ludziom życie.
Nie oceniajcie zbyt pochopnie.

WinstonSmith komentarzy: 124 05.03.2018, 18:51

Nie rozumiem bezrefleksyjnych głosów w stylu "matce/ojcu należy się szacunek/pomoc/cokolwiek-innego".

Otóż nie, nie należy się.
Spłodzenie dzieciaka nie gwarantuje ci szacunku z jego strony, czy kogokolwiek innego (słynne "madkowe" powiedzonko: "jestę madką-polkom to mje szanuj").
Wychowanie już owszem. Spytajcie dzieci, które miały rodziców alkoholików, narkomanów itd. i od najmłodszych lat musiały same się o siebie troszczyć na ile oceniają swój szacunek do takiego rodzica ;)

A skoro ona musiała latać do mediów i robić z siebie ofiarę, gdzie dziennikarskie hieny nie spytały nawet Ainsley'a o komentarz przed publikacją, to wyczuwam grubą akcję typu "wyrodna matka chce doić z syna, któremu się powiodło i dlatego płacze w mediach".

kamilo_oo komentarzy: 18806 05.03.2018, 18:42

Możliwe, że sytuacja podobna do Dele Alliego.

f4bregas komentarzy: 582 05.03.2018, 18:39

Nikt z nas nie ma prawa oceniać tej sytuacji, bo nikt z nas, ani tym bardziej tych dziennikarzy nie ma pojęcia jak jest/było naprawdę. Sprawy rodzinne to sprawy rodzinne, nie mniej jednak zawsze przykro słyszeć o czymś takim.

Archiwald komentarzy: 956 05.03.2018, 18:29

Jego sprawa komu pomaga, latwo oceniac sprawy ktore nas nie dotycza

Ars17 komentarzy: 258 05.03.2018, 18:28

Zamiast się wyżalać nie się lepiej weźmie do roboty i zarobi na życie

Gunner18AFC komentarzy: 884 05.03.2018, 18:27

W każdym razie widać ze chce wymusić na nim presje przez media pozując di zdjęcia w jakiejś ruderze

praptak komentarzy: 5798 05.03.2018, 18:27

Dlatego trzeba uważać i tłuc dzieci niezbyt mocno bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie wychowujesz prezydenta

ljungberg77 komentarzy: 1344 05.03.2018, 18:21

musiała być niezłą matką skoro ma ją gdzieś..., murzyni zazwyczaj są bardzo przywiązani do matek więc sobie wyobrażam...
swoją drogą miejscówka wygląda całkiem przytulnie

Argudo komentarzy: 6362 newsów: 6 05.03.2018, 18:17

Najprościej powiedzieć, że wredny syn się wzbogacił i zapomniał o matce.
Ale nie wiadomo, jaka była sytuacja, relacje między nimi. Być może ma powody, by jej nie wspierać. Nie ma co go osądzać.

ostriket komentarzy: 3062 05.03.2018, 18:17

choćby nie wiem o co się pożarli to wciąż jest jego matka i należy się jej pomoc od syna.

jak już nie dla niej to dla siebie Ainsley by to zrobił i miałby spokój z mediami i spokojną karierę...

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna