Kolasinac o emocjonującym debiucie

Kolasinac o emocjonującym debiucie 12.08.2017, 02:41, Damian Jarocki 25 komentarzy Sead Kolasinac ma za sobą bardzo udany tydzień. W zeszły weekend strzelił bramkę Chelsea w meczu o Tarczę Wspólnoty, a dzisiaj zaliczył asystę przy podaniu do Danny'ego Welbecka. Oto co po meczu miał do powiedzenia Bośniak:

O swoim debiucie w Premier League...
To był mecz pełen emocji i dramaturgi. Myślę, że zaczęliśmy nieźle, szybko strzelając gola na 1-0, ale niestety Lisy natychmiast na niego odpowiedziały trafieniem Okazakiego. To był dla nas cios, lecz nadal kontrolowaliśmy przebieg spotkania aż do ich drugiego gola. Byliśmy zirytowani tym faktem. Za sprawą trafienia Danny'ego udało nam się wyrównać tuż przed przerwą, podczas której powiedzieliśmy sobie, że jeśli szybko zdobędziemy kolejną bramkę to wygramy ten mecz. Niestety to my ją pierwsi straciliśmy i przez następne 10 minut mieliśmy problem z powrotem do naszej normalnej gry. Na szczęście wkrótce to był już mecz tylko do jednej bramki. Wyrównaliśmy na 3-3 i chwilę później udało nam się zdobyć zwycięskiego gola. Mój pierwszy mecz w Premier League był bardzo emocjonujący.

O swoim występie...
Jak już mówiłem był on bardzo emocjonujący. Jestem szczęśliwy, że mogłem pomóc drużynie moją asystą na 2-2. Myślę, że zaliczyłem solidny występ i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.

O różnicach pomiędzy Bundesligą a Premier League...
Nie lubię robić takich porównań, ale tempo meczu w lidze angielskiej jest znacznie wyższe. Tutaj non stop się gra od jednego końca boiska do drugiego. Potrzeba trochę czasu, żeby do tego przywyknąć, ale każdy następny mecz tylko w tym pomoże.

Pomeczowa wypowiedźSead KolasinacPamiątki kibica Arsenalu autor: Damian Jarocki źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
themehow komentarzy: 17 12.08.2017, 21:30

Czołg! Pierwszy mecz ligowy a ja już go uwielbiam ;D

pawciunio komentarzy: 921 12.08.2017, 20:38

Bedzie ulubiencem kibicow. Z taka mentalnoscia i umiejetnosciami to pewniak.

zly_kanonier komentarzy: 2379 12.08.2017, 14:54

Kapitalne zawody wczoraj zagrał, to chyba będzie najlepszy transfer od lat, biorąc pod uwagę cenę i jakość gracza.

cutler komentarzy: 770 12.08.2017, 12:06

Ta ta teraz tak wielu sie nim zachwyca a jak zaczely sie pojawiac pierwsze ploty o nim to " czemu nie Rodriguez , Gaya , Mendy , caly Arsenal jakis przyzwoity grajek za friko, jak z takimi transferami mamy walczyc o mistrza "

adrianpilsczek2000 komentarzy: 1297 12.08.2017, 12:01

Świetny transfer, w dodatku za darmo :D

Tuvrai komentarzy: 182 12.08.2017, 11:54

Świetnie wprowadził się do zespołu. Po za tym jest uniwersalny i może grać zarówno na środku obrony jak i wahadle, na którym powinien pokazać pełen potencjał.

bocian18 komentarzy: 128 12.08.2017, 10:58

Czy stać go na najlepszego obrońcę ligi ? Myślę że tak a jak będzie grał tak dalej to napewno trafi do 11 sezonu ligi angielskiej
Troszkę za daleko w przyszłości wybieglem

kkl komentarzy: 85 12.08.2017, 10:47

Najlepszy na boisku wczoraj

Kamson3 komentarzy: 25 12.08.2017, 10:39

Jestem mile zaskoczony, tak trzymać, będziemy mieli z Ciebie nie lada wzmocnienie.

Elastico07 komentarzy: 1788 12.08.2017, 10:35

The Beast,tak trzymaj !

LordPrettyFlackoJD komentarzy: 273 12.08.2017, 10:35

Nie jestem zwolennikiem wykonywanej pracy Wengera, delikatnie mówiąc... ale trzeba przyznać, że ściągnął fantastycznego zawodnika z silną osobowością.

EpidemicKraX komentarzy: 291 12.08.2017, 10:21

Super debiut :D

simson16 komentarzy: 1669 12.08.2017, 10:15

Kolasinac to jest Mega Dzik, Brawo!!!!

ToMo_18 komentarzy: 12637 newsów: 3 12.08.2017, 09:59

Czekam, aż będzie miał w końcu możliwość gry na lewym wahadle. Na środku obrony trochę się marnuje, gdyż widać po nim, że ma ciąg na bramkę. Ma odpowiednie cechy, by móc zwojować PL.

mitmichael komentarzy: 41768 12.08.2017, 09:37

Super debiut, oby tak dalej

dudekns komentarzy: 4908 12.08.2017, 09:25

Co nam się kocur trafił to głowa mała. A ta jego wczorajaza asysta, co za spokój i wykończenie. Nie wykanczal sam tylko podał, coś pięknego.

Koroniarz komentarzy: 6872 12.08.2017, 09:18

Uwielbiam gościa, widać że ciężko pracuje na treningach i w meczach

StanUsmanov komentarzy: 18 12.08.2017, 09:17

Brakowało u nas takie dzika, mam nadzieję że zostanie u nas na długo!

Charlie komentarzy: 357 12.08.2017, 09:03

Lustro wczoraj było. Wynik 4:3 pokazał jak silna jest PL.

AlexVanPersie komentarzy: 6094 12.08.2017, 08:33

Dzik i nie ma że boli!

Najlepsze jest wiecie co? Że on jeszcze nie zagral ze swoim docelowym partnerem, mistrzem rajdow, klepek i podan 'w kanał', niejakim Alexisem Sanchezem!

Sie bedzie dzialo sie!

kriss87 komentarzy: 329 12.08.2017, 08:33

Już myślałem ze będzie fallstart a tu prosze nowi zawodnicy zaprezentowli się super rezerwowi też lux JEST DOBRZE !!

D14 (zawieszony) komentarzy: 1851 12.08.2017, 08:25

Trzeba przyznac jedno, Wenger w tym roku mial genialnego nosa. Kibice juz w tym momencie uwielbiaja Kolasinaca i Lacazette, a za nami dopiero pierwszy mecz.
Kolasinac? Dzik jakich malo. Widac pewnosc siebie i fantastyczne warunki, ogromne wzmocnienie.
Lacazette? Technika na malej przestrzeni jaka wczoraj pokazal, czapki z glow. 1 strzal i gol, takiego napastnika nam brakowalo.
Zapowiada sie gigantyczny sezon :)

Marioht komentarzy: 3368 12.08.2017, 07:38

Bez dwóch zdań będzie wielkim wzmocnieniem.
Zaczął z wysokiego "C".
Oby tak dalej.

Patys69 komentarzy: 28 12.08.2017, 03:32

Pokazał klasę przy golu na 2;2, choć przez sekundę zacząłem sięartwic ze Welbeck kopie ta piłkę poza bramkę a sam do niej wpadnie ;d