Kolejna wyjazdowa porażka: Leicester 3-0 Arsenal

Kolejna wyjazdowa porażka: Leicester 3-0 Arsenal 28.04.2019, 13:56, Patryk Bielski 2091 komentarzy

Kanonierzy po raz kolejny okazali się słabsi od swojego rywala i na King Power Stadium zasłużenie przegrali z Leicesterem City 0-3. Podopieczni Uanaia Emery'ego przez większą część spotkania musieli sobie radzić w osłabieniu, ponieważ w 36. minucie drugą żółtą kartkę za faul w środku pola otrzymał Ainsley Maitland-Niles.

Arsenal przez cały mecz stworzył praktycznie tylko jedną groźną okazję, którą w 35. minucie zmarnował Alex Iwobi. Nigeryjczyk otrzymał dobre podanie od Aubameyanga i w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek ze Schmeichelem. Najlepszym piłkarzem w szeregach gości był zdecydowanie Bernd Leno. Gdyby nie Niemiec, wynik meczu mógłby być jeszcze wyższy.

Gospodarze zaczęli strzelaninę w 59. minucie meczu. Dobre dośrodkowanie w pole karne Maddisona wykorzystał Youri Tielemans. Belg uderzeniem głową z okolic jedenastego metra nie dał szans bramkarzowi Arsenalu.

Mimo optycznej przewagi Leicester podwyższył wynik meczu dopiero w końcówce. Stało się to za sprawą Jamiego Vardy'ego. Znów nie popisała się defensywa Arsenalu. Wystarczy wspomnieć, że asystę przy trafieniu Anglika zaliczył Kasper Schmeichel, który długim wykopem z rzutu bramkowego obsłużył swojego kolegę z zespołu.

Vardy dał o sobie znać gościom raz jeszcze w doliczonym czasie gry, gdy po podaniu Pereiry w sytuacji sam na sam z bramką ustalił wynik meczu na 3-0.

Leicester: Schmeichel, Pereira, Evans, Maguire, Chilwell, Ndidi (46'Barnes), Choudhury (79' Mendy), Maddison, Albrighton (86' Gray), Tielemans, Vardy.

Ławka rezerwowych: Ward, Soyuncu, Gray, Iheanacho, Barnes, Mendy, Fuchs.

Arsenal: Leno, Maitland-Niles, Mustafi, Kolasinac, Sokratis, Torreira, Xhaka, Iwobi (46' Koscielny) Mchitarian (73' Guendouzi), Lacazette (79' Nketiah), Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Cech, Elneny, Koscienly, Mavropanos, Guendouzi, Nketiah, Willock.

Oceń piłkarzy po meczu

Zobacz skrót spotkania

Leicester CityRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
ostriket komentarzy: 355730.04.2019, 22:25

Sissoko bandyta, już drugie takie wejście ma i ino fsul

Dominik11 komentarzy: 1605930.04.2019, 22:22

Ajax ma fajną pakę , ale prawda jest taka że po sezonie koniec. Nie ma szans żeby utrzymali taką pakę na kolejny sezon, oczywiście ich szkółka będzie produkowała kolejne wielkie talenty.

illpadrino komentarzy: 8684 newsów: 330.04.2019, 22:22

Macie link?

thide (redaktor) komentarzy: 30413 newsów: 115730.04.2019, 22:21

@MVTI: turysta, ale chyba nie pamiętasz

Traitor komentarzy: 7108 newsów: 2230.04.2019, 22:21

@DoomSlayer:
Dziekuje, super! Dzis dostalem nawet pochwale od rekruterki, ze znalazlem "super buga". Informatycy sa spoko! juz nawet na orliku z jednymi bylem, polecam fuche testera poki co :D

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 22:18

@Redzik:
Arsenal to poziom Arsenalu kijów

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 22:16

@AlexVanPersie:
Co Ty tam palisz na tym Emirates

rreddevilss komentarzy: 363930.04.2019, 22:14

@Glajskor:

United Arsenal I Chelsea wiecznie słabe nie będą :P

Brat to jest załamany i po meczu United-City stracił wiarę, zobaczymy może Rodgers odda to czego nie dał 5 lat temu

Garfield_pl komentarzy: 228230.04.2019, 22:14

@Szogun: bardziej chodzi mi o brak cierpliwości zarządów, gdy wyników nie ma, a z tym różnie u nich bywa. Trzeba wziąć pod uwagę trochę efekt nowej miotły, dlatego wszystko się wyjaśni w następnym sezonie. Jak dla mnie ze starego top6 niech Arsenal będzie na 1 miejscu a reszta niech nawet kosztem wilkow,Leicester, Evertonu poleci z topu :D

Redzik (redaktor) komentarzy: 14889 newsów: 8830.04.2019, 22:14

Arsenal to obecnie jakieś dwa poziomy niżej od Ajaxu.

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 22:12

@rreddevilss napisał: "Nie palam do was sympatia, ale jak nie teraz to kiedy? Nawet trochę współczuję"

Następny sezon będzie nasz...(: Może jeszcze uda się co wygrać, trzeba wierzyć do końca.

Garfield_pl komentarzy: 228230.04.2019, 22:10

@AlexVanPersie: na to wygląda :D najważniejsze niech Ajax zrobi teraz rosół, a w Amsterdamie doprawi do smaku :D

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11730.04.2019, 22:09

@MVTI: Lateralus jest zdecydowanie najfajniejszym kibicem Liverpoolu.

rreddevilss komentarzy: 363930.04.2019, 22:09

@Glajskor:

Nie palam do was sympatia, ale jak nie teraz to kiedy? Nawet trochę współczuję

AlexVanPersie komentarzy: 769230.04.2019, 22:09

Mam poważne podejrzenie, że Overmars(?) w Ajaxie zrobił w wengerballa metodę i filozofię treningu.

Papcio kazał klepać piłką na treningu by grać precyzyjnie na małej przestrzeni, ale nie mówił JAK to robić.

W Ajaxie widać, że ktoś z gry na małej przestrzeni zrobił metodę, którą da się wytrenować i zaszczepić wszystkim.

To co było żywiołem u Arsena i w Arsenalu, w Ajaxie stało się metodą i taktyką, którą DA SIĘ wytrenować.

Sztuka i improwizacja Arsenalu stała się szkołą i metodą Ajaxu.

Wengerball FOREVER in my heart!

JanikK komentarzy: 15301 newsów: 230.04.2019, 22:08

Serio nie ma takirgo zespołu, który skopiowalbym do arsenalu prawie w całości.
Tagliafico, De ligt, Neres, Zyiech, De jong, Van de Beek. Każdego bym przyjął.

MVTI komentarzy: 1818 newsów: 57330.04.2019, 22:08

glajskor to jedyny kibic Live, z którym da się normalnie przeprowadzić rozmowę

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 22:06

@TheBestGooner napisał: "Jaka sportowa złość... Sportowa złość może być jak sam rywalizujesz i szlag cie trafia przez swoją niemoc albo siłę rywala ale nie siedząc przed komputerem plując na monitor."

W sumie to masz rację. ;)

TheBestGooner komentarzy: 317530.04.2019, 22:03

@AlexVanPersie: Kolego, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie przyrównałem nigdzie stylu gry. Nie napisałem, że grają tak samo. Tylko, że i w jednej i w drugiej każdy gracz był kluczowy a każdy widział tylko 4 piłkarzy.

Nie bądź taki ofensywny od razu. Czytaj komentarze tak długo aż zrozumiesz :))

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 22:02

@rreddevilss napisał: "Wierzysz jeszcze w tytuł? Wydaje się że sprawa już wyjaśniona"

City jest przepotężne i chyba tylko Lisy są ostatnią deską ratunku dla Liverpoolu, ale ja już dawno pogodziłem się z drugim miejscem, niestety. :P

TheBestGooner komentarzy: 317530.04.2019, 22:01

Wszyscy znamy kogoś komu życzymy źle, a ci co się z tym kryją pierwsi by podstawili nogę i wsadzili kija mu w dupę.

Szogun komentarzy: 23490 newsów: 330.04.2019, 22:01

To tylko jedna bramka różnicy. Teraz przydałoby się nieco siąść na kurakach i wybić im z głowy jakikolwiek dobry rezultat bo jakakolwiek bramka dla KFC otworzy to spotkanie.

AlexVanPersie komentarzy: 769230.04.2019, 22:00

@TheBestGooner:

Ajax jak Lester?

Chłopie, porównujesz drużynę grającą z kontry z zespołem, który dominuje wszystkie potęgi Europy i klepie ich jak dzieci we mgle?
Pozwolisz, że zostawię cię z tą opinią, ludzie z takim oglądem rzeczywistości też są potrzebni.

@Garfield_pl:
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Studgartu? ;)

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 22:00

@thegunner4life:

Widziałem i mam nadzieję, że jutro ustawimy sobie ten dwumecz, wygrana wydaje się nieprawdopodobna, biorąc pod uwagę ich formę u siebie, a naszą na wyjeździe, ale po cichu liczę na niespodziankę. Będę zadowolony z bramkowego remisu, brałbym w ciemno. :P

Szogun komentarzy: 23490 newsów: 330.04.2019, 21:59

@Garfield_pl: Lubię ten zespół. Po Arsenalu to moja ulubiona drużyna w lidze więc życzę im zawsze jednego punktu mniej niż My.

Czeczenia komentarzy: 1024030.04.2019, 21:59

W ataku Ajax to przecież jak prime Wengerball. Jadą z Tottenhamem jak z furą gnoju.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11730.04.2019, 21:59

@Glajskor: Nigdzie nie napisałem, że się cieszę. Vertonghena nie lubię nie tylko dlatego, że gra w Tottenhamie. To totalny burak i często lubi wyrządzić krzywdę rywalowi.

rreddevilss komentarzy: 363930.04.2019, 21:59

@Glajskor:

Wierzysz jeszcze w tytuł? Wydaje się że sprawa już wyjaśniona

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 21:59

@arsenallord:
On ma rację ja też nie lubię kogutów ale nie życzymy nikomu żeby mu się zdrowie popsuło. To tylko piłka i granice muszą być.

TheBestGooner komentarzy: 317530.04.2019, 21:59

@Glajskor napisał: "asne, sportowa złość, jesteś kibicem Arsenalu i z urzędu nie przepadasz za Tottenhamem, ale są pewne granice."

Jaka sportowa złość... Sportowa złość może być jak sam rywalizujesz i szlag cie trafia przez swoją niemoc albo siłę rywala ale nie siedząc przed komputerem plując na monitor.

Alonso komentarzy: 1086930.04.2019, 21:58

@Glajskor: Dokładnie! Arsenal musi panować i visca el Messi

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 21:57

@arsenallord:

Odniosłem się do całokształtu. Powinieneś tutaj dawać przykład, tak mi się wydaje, a jeśli Ty cieszysz się z tego, że gość jest zalany krwią i zalany łzami ledwo słania na nogach, to już delikatna przesada. Jasne, sportowa złość, jesteś kibicem Arsenalu i z urzędu nie przepadasz za Tottenhamem, ale są pewne granice.

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 21:55

@Glajskor:
Widziałeś jaką mozaikę robią na CN na mecz xd nie za bardzo kumam co ma hasło do meczu.

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 21:54

@Patriko:
To nie byle jaki puchar! Takiego nie mamy dla nas to by było duże trofeum, bo 2 jakieś europejskie.

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 21:54

@thegunner4life:

Jesteście mocni u siebie, a wasz trenejro wie, jak wygrywać LE, powodzenia. Walczyć, trenować, Anglia musi panować. :>

bigMick komentarzy: 70930.04.2019, 21:54

Totki ogarnęły,że Ajax gubi się przy górnych piłkach

Pablo19 komentarzy: 37330.04.2019, 21:53

@grzegorz1211: No to kupimy więcej w zastępstwie za resztę nieudaczników

Garfield_pl komentarzy: 228230.04.2019, 21:53

@Szogun: błędan skończy jak inni w Leicester itp. O top 6 tak naprawdę to najbliżej są wilki, ale co będzie w następnym sezonie, tego nie da się przewidzieć. Liga coraz bardziej wyrównana, ale tych wszystkich trenerów którzy dołączyli w sezonie, będzie można realnie zacząć oceniać w trakcie następnego.

Patriko komentarzy: 213430.04.2019, 21:53

@thegunner4life: Też liczę, że przytulimy w końcu europejskie trofeum, puchar to puchar w dodatku daje to z marszu szanse na następny z Liverpoolem albo Ajaxem :D

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11730.04.2019, 21:53

@Glajskor: To user mógłby tak napisać?

Szogun komentarzy: 23490 newsów: 330.04.2019, 21:52

@TheBestGooner: Zobaczymy.Dużo może zależeć od tego okienka transferowego. Odejdzie Tillemans i będzie straszna luka w środku którą trzeba będzie wypełnić.

Patriko komentarzy: 213430.04.2019, 21:52

Ajax ciśnie, ale Tottenham też groźny, groźniejszy niż Arsenal w ostatnich meczach :/

Redzik (redaktor) komentarzy: 14889 newsów: 8830.04.2019, 21:51

@Simpllemann: Hmmm... ciekawe.

@pumeks: dzięki za pomoc ;)

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 21:50

@Glajskor:
Ja się modlę do matki ojca Arsenalowego żeby w czwartek Valencia miała gorszy dzień, a nasi zagrali wreszcie jak na tą koszulkę co noszą wypada. Naprawdę ta LE jest dla mnie ważna:D

TheBestGooner komentarzy: 317530.04.2019, 21:50

@Szogun: Na razie to tylko dwa miesiące. Fajnie idzie gra ale efekt nowej miotły może się skończyć.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 48532 newsów: 36630.04.2019, 21:50

@Redzik
Mam dużo słabszy internet, a nie zacina.

thegunner4life komentarzy: 551930.04.2019, 21:49

@AlexVanPersie:
Jak by Arsenal chociaż miał jakiś pomysł to można by było go naprawić czy coś. My nie mamy żadnego pomysłu, a nasza akademia produkuje ludzi pokroju Frimponga Iwobiego Itd.

Glajskor komentarzy: 85530.04.2019, 21:48

@thegunner4life napisał: "Siemnako kolego! Jak tam?"

Cześć! Modlę się do matki boskiej liverpoolskiej o pozytywny rezultat jutrzejszego meczu! W międzyczasie oglądam mecz. :P

Redzik (redaktor) komentarzy: 14889 newsów: 8830.04.2019, 21:48

@Simpllemann: jakość dobra, ale zacina mi, a mam światłowód 100Mb/s...

Szogun komentarzy: 23490 newsów: 330.04.2019, 21:48

@TheBestGooner: Jednak od czasu objęcia lisów przez Błędana to wszystko im pyka. W przyszłym sezonie mogą powalczyć nawet o TOP4.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.53
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna