Kolejne wymęczone zwycięstwo - QPR 1:2 Arsenal!

Kolejne wymęczone zwycięstwo - QPR 1:2 Arsenal! 04.03.2015, 21:46, 2630 komentarzy

Nabór do redakcji - dołącz do nas!

Kibice Arsenalu mogą czuć pewien niedosyt po dzisiejszej wygranej ich ulubieńców z ekipą QPR. Kanonierzy często pozwalali się zdominować, w defensywie pojawiło się kilka momentów zwątpienia i po raz kolejny do ostatnich sekund trzeba było drżeć o komplet oczek. Najważniejszy jest jednak pozytywny rezultat, gdyż walka o TOP4 będzie niezwykle zacięta do samego końca i każda wpadka może utrudnić zajęcie miejsca gwarantującego udział w Champions League.

Zwycięstwo cieszy jeszcze bardziej, ponieważ podopieczni Wengera mają przed sobą niesamowicie trudne starcie w ćwierćfinale FA Cup przeciwko Manchesterowi United. Pokonanie QPR spowoduje zapewne, że atmosfera w szatni się poprawi i na Old Trafford ujrzymy zmotywowaną i pewną siebie drużynę.

Poniżej składy obu zespołów:

QPR: Green, Furlong, Onouha (45' Hill), Caulker, Suk-Young, Phillips, Sandro (56' Kranjcar), Henry, Hoilett (73' Isla), Austin, Zamora

Arsenal: Ospina, Bellerin, Gabriel (37' Koscielny), Mertesacker, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Rosicky (87' Ramsey), Özil (90+3' Welbeck), Alexis, Giroud

Początek spotkania to dominacja gospodarzy, jednak nie potrafili oni stworzyć żadnej groźnej sytuacji. Co prawda Austin oddał dwa strzały na bramkę Ospiny, ale oba były o wiele za słabe, aby pokonać Kolumbijczyka.

Czas mijał, a Kanonierzy nie potrafili otrząsnąć się z letargu. Gra stała się ostrzejsza. Ironicznie można stwierdzić, że piłkarze próbowali wynagrodzić nam przeciętność widowiska faulami.

W 23. minucie Zamora wystawił głową futbolówkę Austinowi, który posłał ją na bramkę Ospiny. Golkiper Arsenalu nie został zmuszony do wysiłku, gdyż piłka wycelowana była prosto w niego. Chwilę później przyjezdni zrewanżowali się strzałem po ziemi Girouda, ale nie sprawił on problemów Greenowi.

W 32. minucie za faul na Rosickim żółtą kartkę otrzymał Henry, a zaraz potem w identyczny sposób pan Kevin Friend ukarał Hectora Bellerina.

120 sekund później dośrodkowanie Phillipsa mogło zakończyć się prowadzeniem dla QPR. Ospina jednak po raz kolejny potwierdził, że należy mu się miejsce w wyjściowej jedenastce i zapobiegł utracie bramki. Przy okazji kontuzji nabawił się Gabriel i zastąpił go Koscielny.

Minęło kilkanaście chwil i groźne uderzenie oddał Austin. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy w polu karnym gospodarzy ucierpiał Onouha. Zmiana okazała się konieczna i na placu gry zameldował się Hill. Piłkarze Arsenalu zaczęli panować nad wydarzeniami na boisku, lecz piękny wolej Cazorli nie znalazł drogi do siatki.

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu, a po ich upłynięciu zaprosił wszystkich na odpoczynek.

Od razu po przerwie do ataku rzucili się goście. Najpierw Özil trafił nieczysto w piłkę po bardzo dobrym odegraniu Rosicky'ego, a następnie niezły strzał Alexisa sparowany został na rzut rożny przez Greena.

W 56. minucie QPR przeprowadziło drugą roszadę - Kranjcar zastąpił Sandro. Minęło trochę czasu i celne uderzenie na bramkę gospodarzy oddał Rosicky, który bardzo uaktywnił się w drugiej części meczu.

64. minuta i Arsenal wreszcie strzela gola! Olivier Giroud wbił piłkę do siatki gospodarzy z najbliższej odległości, a duży udział przy tym trafieniu mieli Alexis i Gibbs. 1-0!

Pięć minut później goście podwyższają prowadzenie! Sanchez dał popis swoich ogromnych umiejętności, wbiegł w pole karne QPR i mimo asysty trzech piłkarzy rywali, strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. 2-0!

Zaraz po golu Chilijczyka Mauricio Isla zastąpił Juniora Hoiletta. Była to trzecia i jednocześnie ostatnia zmiana, której dokonał Chris Ramsey. W 80. minucie Suk-Young obejrzał żółty kartonik.

QPR się nie poddaje! W 82. minucie Austin zdobywa gola kontaktowego. Defensorzy Arsenalu popełnili fatalny błąd, zostawili Anglikowi sporo miejsca na to, aby mógł on odwrócić się z piłką i pięknym strzałem z okolicy pola karnego pokonał Ospinę. 2-1!

Gospodarze próbowali wyrównać, ale ich ataki nie przynosiły wyczekiwanego rezultatu. Arsene Wenger natomiast postanowił wprowadzić nieco świeżości do gry swojego zespołu oraz ukraść cenne sekundy i za Tomasa Rosicky'ego wprowadził Aarona Ramseya. Kilka minut później Mesuta Özila zastąpił Welbeck.

Po doliczonych czterech minutach arbiter zakończył tę batalię. The Gunners wywieźli z Loftus Road bardzo ważne trzy oczka.

Premier LeagueQueens Park RangersRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
lays komentarzy: 3987108.03.2015, 15:30

Ten poziom wypowiadania się :D

''RonaldoNaniBack: Myślę że powinniśmy kogoś poświęcić i połamać mu nogę, szkoda że evans dostał karę bo nie było by problemu 3 spotkania out Evans a sanchez na rok xD myślę że fellaini dałby radę on jest koksem to jak z całej siły mu w prostą nogę wleci to już po karierze Sancheza i nie przejmowalibyśmy się nim w następnym meczu... pomyślcie o tym ''

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 308.03.2015, 14:01

Wszystkim Paniom spełnienia marzeń i dobrych facetów.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 308.03.2015, 13:30

Nowy Njus

Mihex komentarzy: 2360408.03.2015, 13:29

Maskara z tą La Ligą. Rayo które gra całkiem nieźle, zagrało trochę odważniej i już manita. Tą ligą nie da się emocjonować, chyba, że komuś na prawdę powinie się noga. W zeszłym sezonie to tam jeszcze Atletico powalczyło, ale teraz to oni leją regularnie Real, bo o mistrza już chyba nie walczą.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 308.03.2015, 13:25

Jesli byscie polecali tablety to jakiej firmy i konkretne modele? Cena do 800 zl.

royal87 komentarzy: 142408.03.2015, 13:24

tylko na zagranicznych kanałach

jarekgunners komentarzy: 508.03.2015, 13:23

mam pytanie, czy ktoś wie czy jutrzejszy mecz bedzie mozna zobaczyc w telewizji?

Mihex komentarzy: 2360408.03.2015, 13:21

Marzag wsumie nie wiem, bo się nie skupili komentatorzy na tym. Choć kartkę dostał zawodnik z pola, więc może być, że wbiegł za szybko. Chyba, że to za pyskówkę.

bobslej22 komentarzy: 825208.03.2015, 13:21

Pajdek>>> zazdroszczę ale Tak jak pisałem u mnie mus to dual sim. Xiaomi niedługo zje wszystkich.

mar12301 komentarzy: 2311308.03.2015, 13:19

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kibicek. Nie tylko Kanonierek :>

Marzag komentarzy: 41183 newsów: 108.03.2015, 13:18

Mihex, czemu powtórka, ktoś wbiegł w pole karne, czy bramkarz za szybko wyszedł z linii?

Mihex komentarzy: 2360408.03.2015, 13:15

Messi karnego zmarnował, ale sędzia dał mu przełamać się i powtórka :p

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 208.03.2015, 13:07

kanonierzy.com/shownews_id-48_Henry---Nigdy-nie-odejde-z-Arsenalu-.shtml

pajdek13 komentarzy: 150708.03.2015, 13:06

@bobsiej22
Mówić o Xiaomi, że robi telefony bez producenta to obraza! :) Sam mam MI3 i zjada S4 ;)

Polecam telefony tego producenta.

Nawiązując do tematu telefonów to powiem wam szczerze że ostatnio często zmieniłem telefony i wszystkie były z Chin. Na początku był zte v987 później lenovo p780 . Ostatnio zakupiłem Xiaomi RedMi NOTE model na dwie karty. Może się ktoś śmiać ale w tym momencie nie chce nic innego. Najlepszy telefon jaki miałem. Następny również będzie z tej firmy. Ci którzy mieli styczność z tą marką wiedzą o co chodzi. Najlepsze jest to że to model budżetowy . Chciałbym mi3 albo mi4 bo to już wyższa półka ale niestety mają jeden slot na sim a niestety na ta chwilę nie wyobrażam sobie posiadać dwóch telefonów.

mrsomebody komentarzy: 602108.03.2015, 12:52

haxball.com/?roomid=~2523c8587d163ac014829aa974d0c7538b25764d02ad8bd8ee07f7d55427a1c26

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 308.03.2015, 12:46

Ten "frajer" pamietam jaka walnal przewrotke z Villarealem.

Santi Cazorla - ARSENAL v Wigan Athletic, 14/05/2013

Tylko gracze Arsenalu dokonali czegoś takiego, no i jakiś frajer z KFC, nie znam gościa, heh.

Przemuto komentarzy: 164808.03.2015, 12:33

mistiqueAFC
też lubie takie filmy ale dla mnie to był srendi film co najwyzej ;)

mistiqueAFC komentarzy: 2676908.03.2015, 12:31

@Qba

Dla mnie pod każdym :P uwielbiam mitologie, a z takimi efektami to dla mnie ten film jest istnym cudem :P

Paniu76 komentarzy: 1246408.03.2015, 12:23

Suarez się rozstrzelał ostatnio :)

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 208.03.2015, 12:09

Mój pierwszy telefon, to był K310i, Sonówka

Mihex komentarzy: 2360408.03.2015, 12:08

Suarez przebłysk geniuszu z LFC. Niezły gol.

Przemuto komentarzy: 164808.03.2015, 12:07

se k800i to byl tel petarda moj ulubiony

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 208.03.2015, 12:04

Apropo rozsypujących się szybek, polecam panzerglassy.

Thide
A co do dysku to wlasnie wyczytalem na tym swoim ze mam identyczny chyba co mi pokazales :D
TO jeszcze w sumie zapytam bo tak odpale kompa wlczy sie i komunikat ze dysk jest uszkodzony i zeby zrobic kopie zapasowa i nie uzywac kompa az do wymiany dysku to znak ze popsuty ? :D i jeszcze przy wlaczani musze F1 wcisnac zeby wgl zaczol sie wlaczac komp. American cos tam sie pokazuje :D

mistiqueAFC komentarzy: 2676908.03.2015, 11:34

I mam pytanko do kogoś kto ogarnia temat.Od jakiegoś czasu monitor mi sie sam wyłącza, albo na czarno mruga.Najpierw stawiałem, ze to stery od grafiki, ale mam je dobre.Pewnie zdycha monitor, ale tez to może byc wina karty.I nie wiem

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52408.03.2015, 11:31

mistiqueAFC
Chyba tytanów.

mistiqueAFC komentarzy: 2676908.03.2015, 11:27

Mój to byl Intel Celeron 1.6 GHz, karta GeForce IV.Jezu jaki to byl potwór.Gothic jak na nim latał, Neverwinter Nights...

Dzisiaj o 20 na TVN7 super film pokazuja - Starcie Tatanów.Polecam !

cyniek1994 komentarzy: 56108.03.2015, 11:23

To ja mam monitor 19 cali hp juz chyba z 7 moze 8 lat nie pamietam :D i tez myslalem o wymianie ale chyba zostane przy tym co mam :) TV sobie zakupie jakies lepiej.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185208.03.2015, 11:21

ja u siebie wymienię monitor na jakieś 22-23 cale i będzie spokój na przynajmniej 3 lata

cyniek1994 komentarzy: 56108.03.2015, 11:20

To zalezy wlasnie jaki sie trafi u mnie Bracista musial juz 3 razy w laptopie wymienic jakis felerny :D ale wlasnie mysle ze cos co mi podeslales bedzie w sam raz :)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185208.03.2015, 11:16

hehe, mój dysk ma 11 lat i działa, ale musiał zostac odłączony na jakiś czas. (w sumie to z tego zestawu jest też dysk)

ceneo.pl/14612864#mh=g4h8wZPd12007seagate4HlCPuZxeANlMl14BLQOSiEkyhOQpTqyMf9aE3GV5bycRIT2i4R4bWoG5mEMcA5gFi_Z0dBFm3vkb22fcrIXScd6xcFUN8fzc0TLgnolVIeIEjx2rhp5CMz3qux7ZvNpCQnhHO1Q_I259xDY48hJqSgt4Z20aBhFPsKcimqlqL5LlgpvE4zpfDnV-LTDAhQO0

z tego co pamiętam to jest on jednym z najcichszych dysków Seagate, najmniej awaryjnych i dosyć szybkim. miałem go w zakładkach, ale usunąłem i wszedłem na ceneo, a tam jest na 1 miejscu

cyniek1994 komentarzy: 56108.03.2015, 11:13

Niestety ale Nie mam. ogolnie kompa mam juz 5 lat jak zakupilem i pewnie zacznie powoli si esypac trzeba bedzie wymieniac akurat pierwszy dysk poszedl ale mysle ze jak bym kupil taki ze przesył danych na poziomie 64mb/s nie bylo by chyba najgorzej ?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185208.03.2015, 11:12

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11050295_1089405887742902_3773393199907982683_n.jpg?oh=54bc3037dc2011bc1a541d89b207d4e4&oe=558B6FB1&__gda__=1434548955_8c3e0a9926a2c55b29d7edb7e003604d