Koscielny: Wenger ukształtował mnie piłkarsko

Koscielny: Wenger ukształtował mnie piłkarsko 05.10.2016, 13:21, Marcin Stefaniak 11 komentarzy Zanim w 2010 roku dołączył do Arsenalu, naprawdę niewielkie grono kibiców słyszało o Laurencie Koscielnym. W związku z ceną odstępnego wielu fanów od początku podchodziło sceptycznie do francuskiego defensora, jednak z czasem udowodnił on wszystkim, że Arsene Wenger po raz kolejny wiedział co robi.

- Boss dał mi szansę na zaistnienie w wielkim klubie, jakim jest Arsenal. Podjął ryzyko i kupił mnie z Lorient, ukształtował mnie zarówno piłkarsko, jak i życiowo. W ostatecznym rozrachunku mogę chyba powiedzieć, że wygrał ten zakład i podjęte ryzyko się opłaciło.

- W każdym meczu staram dawać z siebie wszystko, by udowodnić, że miał rację ufając mi. Nie jestem jedynym przykładem na doświadczenie Wengera na rynku transferowym. W trakcie dwudziestu lat odkrył on wiele talentów, które być może nie zaistniałyby bez jego ingerencji.

Arsene WengerLaurent KoscielnySklep z gadżetami Arsenalu autor: Marcin Stefaniak źrodło: arseblog
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 5310 07.10.2016, 15:06

Kto by pomyślał, że Kosa wyrośnie na takiego kozaka.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 05.10.2016, 19:44

Bosscielny to teraz nasz najważniejszy zawodnik. Może inni brylują podczas meczów, ale on w najważniejszych momentach potrafi na siebie wziąć odpowiedzialność.

mitmichael komentarzy: 42144 05.10.2016, 17:43

Gdyby czesciej tacy pilkarze trafiali do nas to juz dawno obrona bylaby szczelna. Dobrze, ze mamy rowniez Mustafiego bo przynajmniej ktos moze odciazyc przynajmniej na troche Koscielnego bo w parze z Gabrielem czy Mertesackerem miał o wiele wiecej roboty

AlexVanPersie komentarzy: 6201 05.10.2016, 17:34

I tego się trzymaj Kostek i pamiętaj co to wdzięczność, bo niektórzy nie wiedzieli i grają teraz w Sewilli czy w Turcji i nie mają takiego miejsca na świecie, które byłoby ich piłkarskim domem.

A ty jak pozostaniesz u nas to zawsze dostaniesz darmowe piwo w północnym Londynie.

ljungberg77 komentarzy: 1120 05.10.2016, 16:41

sorry faktycznie :) , no to Fabiański sam zawalił nam inny finał i mi się już pomieszało

fcescf komentarzy: 2227 05.10.2016, 15:09

"puchar kokakoli" zawalił ze Szczęsnym

ljungberg77 komentarzy: 1120 05.10.2016, 14:22

żywy dowód że ciężką pracą, charakterem i uczeniem się na własnych kosztownych (pamiętacie jak zawalił nam z Fabiańskim finał pucharu kokakoli) można wejść na level naprawdę świetnych stoperów na wyspach
moim zdaniem Kościelny gra teraz najlepiej w karierze i jak nie będzie kontuzji to na 2-3 lata mamy świetnego obrońcę

stefcio15 (redaktor) komentarzy: 13022 newsów: 2237 05.10.2016, 14:08

AnimeFan - naprawdę twierdzisz, że Arsenal dużo stracił nie kupując Auriera? Już nawet pomijając fakt, że mamy Bellerina, to Serge to po prostu chodzące kłopoty i nie wiem czy nawet Papa by sobie z nim poradził.

AnimeFan komentarzy: 453 05.10.2016, 14:00

Akurat w Koscielnego zawsze wierzyłem. Jednak nie spodziewałem się, że Francuz aż tak bardzo się rozwinie.
Oczywiście, Wenger ma nosa na rynku, lecz zdarzają się mu błędy, jak każdemu. Hazard, Ibra, Ronaldo, Suarez, William Carvalho, Arturo Vidal czy Aurier... Oni wszyscy byli o krok od Arsenalu...
AW charakteryzuje jednak swoiste skąpstwo. Jak widać, czasem jest to pozytywna cecha, ponieważ mogli do nas również trafić tacy piłkarze jak: Falcao albo Jackson Martinez. Kasa poszłaby w błoto

grand92 komentarzy: 7908 05.10.2016, 13:47

kibicuje Arsenalowi od 2003 roku i przyznam że to chyba najlepszy transfer papcia z cyklu "od zera do bohatera" - nie chodzi mi o transfery piłkarzy ukształtowanych (takich jak Ozil czy Sanchez) albo kupionych jako młode talenty (Fabregas, Van Persie itd) . Kosa miał bodajże 25 lat jak tu trafił i do momentu transferu do Arsenalu nikt o nim w zasadzie nie słyszał, nie był już najmłodszy jak na nie odkryty talent i grał w klubie zwiedzającym połowę lub dół tabeli a stał się piłkarzem światowego formatu - miał Wenga nosa co do niego

WojO komentarzy: 2232 05.10.2016, 13:41

Doskonale pamiętam jego transfer i podchodziłem z dystansem, do anonimowego wtedy Kościelnego.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?