Lacazette: Marzyłem o grze dla Arsenalu

Lacazette: Marzyłem o grze dla Arsenalu 05.07.2017, 19:11, Eryk Szczepański 53 komentarzy Alexandre Lacazette oficjalnie został piłkarzem Arsenalu. To drugi transfer Arsene'a Wengera w tym okienku po Seadzie Kolasinacu.

Francuz ma już za sobą pierwszy wywiad jako Kanonier, w którym opowiada, że właśnie spełniły się jego marzenia.

Alexandre, gratulacje! Jakie to uczucie być piłkarzem Arsenalu?
Jestem zachwycony i dumny, ponieważ Arsenal to legendarny klub. Przez całe dzieciństwo, dzięki Henry'emu i innym francuskim piłkarzom, marzyłem, aby tu grać i dziś mój sen się spełnił.

Pomijając francuskich piłkarzy, co jeszcze w kwestii Arsenalu przemówiło do Ciebie?
Historia Arsenalu. To coś, co bardzo szanuję. Również fakt, że menedżer jest tu tak długo, a to świadczy o stabilności w klubie, którą bardzo cenię. Poza tym uważam, że Arsenal gra najładniejszą piłkę w Anglii i głównie to sprawiło, że chciałem tu być. Teraz gra tu kilku Francuzów, więc będzie mi łatwiej zaadaptować się w nowym otoczeniu.

Powiesz coś o swoim stylu?
Lubie bazować na mojej szybkości i wymianie podań z kolegami z drużyny. Oczywistym jest to, że uwielbiam strzelać bramki, ale to nie wszystko. Kocham kiedy zespół gra piękną piłkę i wszyscy są zaangażowani w to, co się dzieje na boisku.

W zeszłym sezonie miałeś drugi najlepszy wynik w Europie jeśli chodzi o współczynnik bramek do oddanych strzałów. Zdradź nam swój sekret.
Przede wszystkim potrzebuję za plecami piłkarzy, którzy dobrze podają i będą stwarzać mi sytuacje strzeleckie. Zawsze staram się podjąć najlepszą dla zespołu decyzję - czy strzelać, czy podać. A kiedy już strzelam, nie robię tego tylko dlatego, żeby strzelić. Robię to, ponieważ wierzę, że mogę zdobyć bramkę. Staram się też zawsze zachowywać spokój i zimną krew. Wszystko jest efektem ciężkich treningów.

Masz jakąś wiadomość do kibiców?
Będę zawsze dawał z siebie 100%, aby pokazać, że jestem godny nosić tę koszulkę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby dać wam trofea.

Alexandre LacazettePamiątki kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
IAlwaysTrust komentarzy: 1218 06.07.2017, 23:06

Jedziemy. Z nim w składzie wyglądamy sporo ciekawiej. Potrzebujemy takich graczy. Warto jeszcze postarać się o jakieś wzmocnienie na ŚPO i utrzymać kluczowych graczy Sanchez no i Szczęsny/Ozil

dudekns komentarzy: 5274 06.07.2017, 12:20

W końcu napastnik z prawdziwego zdarzenia! Choc wypowiedź stricte pod to co każdy kibic Arsenalu chciałby usłyszeć. Miejmy nadzieję, że szybko się u nas odnajdzie i pokaże na co go stać.

mercol7 komentarzy: 2589 06.07.2017, 10:32

takich zdjęć jak za Wengerem więcej :D

Argudo komentarzy: 5307 newsów: 4 06.07.2017, 10:05

Wiadomo, że jest w tym trochę kurtuazji, ale najważniejsze, że jest tutaj szczęśliwy. Ostatnia wypowiedź napawa optymizmem. Obyśmy mieli dużo radochy z jego gry i oby był tym, czego nam brakowało w ostatnich latach.

Wojakus komentarzy: 4756 newsów: 2 06.07.2017, 10:04

Straszne przylizywanie naszego zawodnika, które czuć na dużą odległość. Do tego jeszcze oszukiwanie. Zawsze marzył o grze dla Arsenalu? Przypomnijmy, że był dogadany z Atletico i tylko zakaz transferowy mu nie pozwolił na bycie częścią ich drużyny, a wtedy mowilby pewnie że zawsze marzył o grze w Atletico i nie myslalby o Arsenalu

CzerwonaRoza komentarzy: 342 06.07.2017, 09:11

Mega transfer! :) Jaram się strasznie tak, jak Wenger na zdjęciu :) Odpowiedzią na ostatnie pytanie kupił kibiców!

EpidemicKraX komentarzy: 302 06.07.2017, 08:09

Jego ostatnia wypowiedź najbardziej mi się podoba. :)

SAJAMJEN2000 komentarzy: 208 06.07.2017, 01:27

Każdy pierwszy wywiad tak wygląda. Zresztą nic dziwnego, starają się zrobić dobre pierwsze wrażenie. Ale tak słodzą kibicom że aż nie chce się czytać.

pedroklub komentarzy: 154 06.07.2017, 01:00

Te wszystkie pierwsze wywiady to taka debilna wazelina. Każdy, w każdym klubie mówi to samo. Że już od dziecka marzył o graniu w tym klubie, że śniły mu się armatki, łabędzie, koguty, lisy... (niepotrzebne skreślić), spełnił marzenia, wspaniały trener.... itd itd. Żenada. Już niech lepiej grają i pokażą swoją wartość na boisku a nie pierzą głupoty. Takie gadki to mogą być po pierwszym sezonie.

Theo44 komentarzy: 3670 06.07.2017, 00:32

Taa.. marzylem....dlatego tylko 60mln i 200k mnie przekonalo. Nie zmienia to faktu, ze na nasze mozliwosci finansowe to najlepsza opcja....Mozna by jeszcze bylo pchnac Theo i w jego miejsce Mahreza i okno perfect.

metjuAFC komentarzy: 1274 06.07.2017, 00:02

Wywiad napawa optymizmem. Oddanie klubowi i walka na 100% w każdym meczu. Tego oczekujemy od zawodników Arsenalu.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4105 newsów: 242 05.07.2017, 23:49

Chwilo trwaj. Dwóch napastników z Francji; tank i łowca. Nie mogę się doczekać rywalizacji pomiędzy nimi (byle WHU i Everton odczepili się od OG12).

Jeszcze jeden transfer niech się ziści: Lemar/Mahrez.

PIORUN85 komentarzy: 62 05.07.2017, 23:27

mam nadzieje ze będzie dawał z siebie 110%

Furgunn komentarzy: 141 05.07.2017, 23:14

A ja marzyłem żebyś dla nas grał, zostań naszą legendą! Powodzenia Laca ;)

drewniane_krzeslo komentarzy: 1169 05.07.2017, 23:04

A więc jednak, zobaczymy jak się spisze pomijając wycieczki i tournee

SowinhoO komentarzy: 798 05.07.2017, 21:44

Za ostatnie zdanie dostaje ode mnie juz duzego plusa. Witaj kanonierze :)

Fabri4 komentarzy: 5708 newsów: 47 05.07.2017, 21:35

"Będę zawsze dawał z siebie 100%, aby pokazać, że jestem godny nosić tę koszulkę."

Piękne zdanie, powodzenia Laca!

BrakSnu komentarzy: 8 05.07.2017, 21:35

Super wiadomość. Jeszcze jednego z dwójki Lemar/ Mahrez i kogoś za Cazorle i można walczyć o top4.

Ranczomen komentarzy: 2159 05.07.2017, 21:33

@Sparku: http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/GJyktkpTURBXy82M2QyZjQ2ZWRjZWZkZjY4YjYwNGNlMGIyOGJiYzUwMS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

SoulStorm komentarzy: 2827 05.07.2017, 21:13

Trochę jak za starych dobrych czasów. (Henry i Wenger)

Sparku komentarzy: 3067 05.07.2017, 21:09

@Ranczomen:
Czas Wengera jest zbyz drogi żeby się zajmował tłumaczeniem wywiadów piłkarzy

mitmichael komentarzy: 42141 05.07.2017, 20:54

Zawsze brakowalo nam podajacych, potem mielismy podajacych a zabraklo napastnikow walacych bardzo duzo goli, w tym momencie bedziemy mieli i to i to. Ozil niech sie zajmie asystami a nie wieksza iloscia bramek do Laca naladuje tych goli az milo

gnabry_ komentarzy: 1948 05.07.2017, 20:53

Oczywiście.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39330 newsów: 1 05.07.2017, 20:50

Pozytywny transfer.

kaman17 komentarzy: 2836 05.07.2017, 20:42

W Borussi grało trzech Polaków i jaką zrobili w kraju reklamę Borussi, ile kibiców im doszło z tego względu.
Tak samo mogło być z Alexem, też był kiedyś zwykłym dzieciakiem biegającym na dziurawym boisku za piłką i wyobrazajacym sobie, że jest Henrym czy Zidanem.

Marioht komentarzy: 3644 05.07.2017, 20:36

Fajny wywiad.
Jaki Arsene ucieszony na tym zdjęciu.

Super, że udało się go wykupić.

alexis1908 komentarzy: 833 05.07.2017, 20:28

Odpowiedź na ostatnie pytanie najbardziej mi sie podoba :)

Adrian12543 komentarzy: 14142 newsów: 2 05.07.2017, 20:15

Wywiad faktycznie sztampa, ale taki urok pierwszych wywiadów. A jego słowa o "marzeniach z dzieciństwa", choć zapewne podkoloryzowane, nie muszą być do końca nieprawdziwe. Przecież nie oznaczają one, że urodził się z Arsenalem w sercu, a za gówniarza kroił barwy Tottenhamu i śpiewał na ulicach "we won the league at shite hart lane". Może po prostu lubił ten klub. Bo powody miał, jak już wspominał Szef.

jako_tako komentarzy: 138 05.07.2017, 20:15

Elegancko! To teraz Mesut nabije asyst mając takiego szybkiego i technicznego szarpaka z przodu :) Z nim z przodu, jeśli zostanie Alexis i Mesut to będzie znowu utęstkniony wengerball !

lays komentarzy: 30812 05.07.2017, 20:12

''Będę zawsze dawał z siebie 100%, aby pokazać, że jestem godny nosić tę koszulkę.''

To zdanie mi się podoba ;)

Verminator97 komentarzy: 14790 05.07.2017, 20:12

Po przeczytaniu ostatniego akapitu aż serducho rośnie. :) Jak dla mnie Laca to świetny transfer. Napastnik, który zaadaptuje się świetnie do naszej drużyny. On ma to czego potrzebujemy, ma szybkość, dobry drybling, wykończenie i potrafi grać zespołowo. Naprawdę brawa dla Wengera. Do tego pozostanie Giroud, który będzie świetnym zmiennikiem, ale też co ważne innym typem napastnika, który też nam będzie potrzebny. Do tego dochodzi nam jeszcze Welbz, naprawdę atak mamy super obsadzony moim zdaniem.

michal96cc komentarzy: 8 05.07.2017, 19:54

Najważniejsze słowa są zawarte w ostatnim akapicie

Ranczomen komentarzy: 2159 05.07.2017, 19:51

Każdy mówi o wywiadzie Lacazette'a, czego on tam nie powiedział.
Osobiście skupiłbym się na innym aspekcie. Po co wydawać niepotrzebnie pieniądze i zatrudniać jakiegoś tłumacza, czy kogoś innego, żeby przeprowadził wywiad. Niech Wenger tam siada i pokaże za co bierze te 8 milionów rocznie, hajs odłożyć na transfery ^^.

Archiwald komentarzy: 553 05.07.2017, 19:48

schnor25 po większość z tych zawodników jednak się stara, nie każdy to Bendtner czy Gervinho, na szczęście ;)

Archiwald komentarzy: 553 05.07.2017, 19:46

Kolejny tytan pracy, zrobi u nas spory progres jak Giroud, Koscielny, Monreal czy Sanchez i da nam wiele radości :D jestem o tym przekonany, że będzie z nim dobrze w tej drużynie

notopyk komentarzy: 1048 05.07.2017, 19:44

tak marzył, że gdyby nie ban dla atletico to by grał w słonecznej hiszpanii ;p
ale i tak bardzo fajnie, ze jest z nami :)

Nero komentarzy: 754 05.07.2017, 19:43

@Simpllemann: A ja jestem praktycznie pewny, że byłoby to samo. Może trochę inaczej ubrane w słowa.

Takie wywiady to po prostu lanie wody, aczkolwiek liczę, że czuje się on do odpowiedzi na ostatnie pytanie chociaż trochę zobowiązany. Niech zostawi serducho na boisku i się nie poddaje, bo za to kochamy Sancheza i za to pokochamy Lacazette'a.

Nic tylko czekać na bramki, które dadzą nam upragnione mistrzostwo Anglii.

schnor25 komentarzy: 13260 05.07.2017, 19:42

No cóż, My, fani lubimy być robieni w bambuko słodziutkimi wywiadami piłkarzyków. Przecież wszyscy już w łonie matki marzyli o grze w AFC! AFC to wspaniały klub, wspaniali kibice...blabla. Rozumiem, że muszą coś powiedzieć, wcisnąć ściemę kibicom, ale nie rozumiem, czemu wszystko łykamy jak pelikany, lubimy być oszukiwani. Przyszedł kolejny najemnik, zobaczymy co wniesie do zespołu i jak długo u Nas zabawi.

RahU (administrator) komentarzy: 1992 newsów: 1991 05.07.2017, 19:42

Może i kurtuazja, a może nie. Henry za czasów Arsenalu na pewno był idolem wielu młodych Francuzów, mieliśmy (mamy) francuskiego menedżera, w kadrze mieliśmy też Petita, Piresa, Vieirę. Na pewno wielu młodym piłkarzom imponował ten zespół, zbudowany głównie z ich rodaków.

erykgunner (administrator) komentarzy: 890 newsów: 1044 05.07.2017, 19:38

@Redzik:

To chyba taki sztywny schemat. Każdemu nowemu zadają podobne pytania w pierwszym wywiadzie.

Arsenel komentarzy: 533 05.07.2017, 19:38

Marzył o grze dla nas czy nie to nie ważne. Ważne żeby strzelał gole i dawał nam upragnione zwycięstwa i trofea ;)

TurboGrosik komentarzy: 1093 05.07.2017, 19:37

@P29LJ:
Miał wymusić transfer czy co? My nie jesteśmy Barcwa, żeby go podjudzać do transferu. Gdyby Wenger lepiej zapłacił to byśmy już dawno napastnika mieli czy to Laca czy kogo innego.

quality komentarzy: 138 05.07.2017, 19:36

Gdyby nie Wenger wątpię by tu przyszedł.

mistiqueAFC komentarzy: 22646 05.07.2017, 19:32

Good luck!

Redzik komentarzy: 9822 newsów: 17 05.07.2017, 19:32

Te pytania do wywiadu są strasznie drętwe ale w sumie o co mają innego zapytać?

tomekdomek1233 komentarzy: 464 05.07.2017, 19:32

@Elastico07: ale po co ma się podlizywac kibicom jak wszyscy wiedzą, że to nieprawda? Mógł pominąć.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 43412 newsów: 259 05.07.2017, 19:32

Mam nadzieję, że podobnie nie powiedziałby, gdyby został piłkarzem Atletico.

Master10 komentarzy: 8367 newsów: 3 05.07.2017, 19:29

Najwazniejsze, aby dawal z siebie wszystko, a z jego umiejetnosciami to bedzie bardzo duzo!

Elastico07 komentarzy: 1962 05.07.2017, 19:25

@tomekdomek1233: A co ma powiedziec? Ze przyszedl tutaj zeby zarabiac lepsze pieniądze ? Bardzo ciekawa teoria nt.strzelania bramek,krótka i konkretna wypowiedź +

Dominik11 komentarzy: 10928 05.07.2017, 19:23

Z tego co wiem on chciał już wcześniej do Arsenalu ale Aulas nie zgodził się .

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?