Lacazette: Marzyłem o grze dla Arsenalu

Lacazette: Marzyłem o grze dla Arsenalu 05.07.2017, 19:11, Eryk Szczepański 53 komentarzy Alexandre Lacazette oficjalnie został piłkarzem Arsenalu. To drugi transfer Arsene'a Wengera w tym okienku po Seadzie Kolasinacu.

Francuz ma już za sobą pierwszy wywiad jako Kanonier, w którym opowiada, że właśnie spełniły się jego marzenia.

Alexandre, gratulacje! Jakie to uczucie być piłkarzem Arsenalu?
Jestem zachwycony i dumny, ponieważ Arsenal to legendarny klub. Przez całe dzieciństwo, dzięki Henry'emu i innym francuskim piłkarzom, marzyłem, aby tu grać i dziś mój sen się spełnił.

Pomijając francuskich piłkarzy, co jeszcze w kwestii Arsenalu przemówiło do Ciebie?
Historia Arsenalu. To coś, co bardzo szanuję. Również fakt, że menedżer jest tu tak długo, a to świadczy o stabilności w klubie, którą bardzo cenię. Poza tym uważam, że Arsenal gra najładniejszą piłkę w Anglii i głównie to sprawiło, że chciałem tu być. Teraz gra tu kilku Francuzów, więc będzie mi łatwiej zaadaptować się w nowym otoczeniu.

Powiesz coś o swoim stylu?
Lubie bazować na mojej szybkości i wymianie podań z kolegami z drużyny. Oczywistym jest to, że uwielbiam strzelać bramki, ale to nie wszystko. Kocham kiedy zespół gra piękną piłkę i wszyscy są zaangażowani w to, co się dzieje na boisku.

W zeszłym sezonie miałeś drugi najlepszy wynik w Europie jeśli chodzi o współczynnik bramek do oddanych strzałów. Zdradź nam swój sekret.
Przede wszystkim potrzebuję za plecami piłkarzy, którzy dobrze podają i będą stwarzać mi sytuacje strzeleckie. Zawsze staram się podjąć najlepszą dla zespołu decyzję - czy strzelać, czy podać. A kiedy już strzelam, nie robię tego tylko dlatego, żeby strzelić. Robię to, ponieważ wierzę, że mogę zdobyć bramkę. Staram się też zawsze zachowywać spokój i zimną krew. Wszystko jest efektem ciężkich treningów.

Masz jakąś wiadomość do kibiców?
Będę zawsze dawał z siebie 100%, aby pokazać, że jestem godny nosić tę koszulkę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby dać wam trofea.

Alexandre LacazettePamiątki kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
IAlwaysTrust komentarzy: 1123 06.07.2017, 23:06

Jedziemy. Z nim w składzie wyglądamy sporo ciekawiej. Potrzebujemy takich graczy. Warto jeszcze postarać się o jakieś wzmocnienie na ŚPO i utrzymać kluczowych graczy Sanchez no i Szczęsny/Ozil

dudekns komentarzy: 4030 06.07.2017, 12:20

W końcu napastnik z prawdziwego zdarzenia! Choc wypowiedź stricte pod to co każdy kibic Arsenalu chciałby usłyszeć. Miejmy nadzieję, że szybko się u nas odnajdzie i pokaże na co go stać.

mercol7 komentarzy: 2457 06.07.2017, 10:32

takich zdjęć jak za Wengerem więcej :D

Argudo komentarzy: 3272 newsów: 2 06.07.2017, 10:05

Wiadomo, że jest w tym trochę kurtuazji, ale najważniejsze, że jest tutaj szczęśliwy. Ostatnia wypowiedź napawa optymizmem. Obyśmy mieli dużo radochy z jego gry i oby był tym, czego nam brakowało w ostatnich latach.

Wojakus komentarzy: 3336 06.07.2017, 10:04

Straszne przylizywanie naszego zawodnika, które czuć na dużą odległość. Do tego jeszcze oszukiwanie. Zawsze marzył o grze dla Arsenalu? Przypomnijmy, że był dogadany z Atletico i tylko zakaz transferowy mu nie pozwolił na bycie częścią ich drużyny, a wtedy mowilby pewnie że zawsze marzył o grze w Atletico i nie myslalby o Arsenalu

CzerwonaRoza komentarzy: 160 06.07.2017, 09:11

Mega transfer! :) Jaram się strasznie tak, jak Wenger na zdjęciu :) Odpowiedzią na ostatnie pytanie kupił kibiców!

EpidemicKraX komentarzy: 118 06.07.2017, 08:09

Jego ostatnia wypowiedź najbardziej mi się podoba. :)

SAJAMJEN2000 komentarzy: 170 06.07.2017, 01:27

Każdy pierwszy wywiad tak wygląda. Zresztą nic dziwnego, starają się zrobić dobre pierwsze wrażenie. Ale tak słodzą kibicom że aż nie chce się czytać.

pedroklub komentarzy: 139 06.07.2017, 01:00

Te wszystkie pierwsze wywiady to taka debilna wazelina. Każdy, w każdym klubie mówi to samo. Że już od dziecka marzył o graniu w tym klubie, że śniły mu się armatki, łabędzie, koguty, lisy... (niepotrzebne skreślić), spełnił marzenia, wspaniały trener.... itd itd. Żenada. Już niech lepiej grają i pokażą swoją wartość na boisku a nie pierzą głupoty. Takie gadki to mogą być po pierwszym sezonie.

Theo44 komentarzy: 3638 06.07.2017, 00:32

Taa.. marzylem....dlatego tylko 60mln i 200k mnie przekonalo. Nie zmienia to faktu, ze na nasze mozliwosci finansowe to najlepsza opcja....Mozna by jeszcze bylo pchnac Theo i w jego miejsce Mahreza i okno perfect.

metjuAFC komentarzy: 812 06.07.2017, 00:02

Wywiad napawa optymizmem. Oddanie klubowi i walka na 100% w każdym meczu. Tego oczekujemy od zawodników Arsenalu.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4048 newsów: 61 05.07.2017, 23:49

Chwilo trwaj. Dwóch napastników z Francji; tank i łowca. Nie mogę się doczekać rywalizacji pomiędzy nimi (byle WHU i Everton odczepili się od OG12).

Jeszcze jeden transfer niech się ziści: Lemar/Mahrez.

PIORUN85 komentarzy: 11 05.07.2017, 23:27

mam nadzieje ze będzie dawał z siebie 110%

Furgunn komentarzy: 138 05.07.2017, 23:14

A ja marzyłem żebyś dla nas grał, zostań naszą legendą! Powodzenia Laca ;)

drewniane_krzeslo komentarzy: 959 05.07.2017, 23:04

A więc jednak, zobaczymy jak się spisze pomijając wycieczki i tournee

SowinhoO komentarzy: 644 05.07.2017, 21:44

Za ostatnie zdanie dostaje ode mnie juz duzego plusa. Witaj kanonierze :)

Fabri4 komentarzy: 5113 newsów: 47 05.07.2017, 21:35

"Będę zawsze dawał z siebie 100%, aby pokazać, że jestem godny nosić tę koszulkę."

Piękne zdanie, powodzenia Laca!

BrakSnu komentarzy: 4 05.07.2017, 21:35

Super wiadomość. Jeszcze jednego z dwójki Lemar/ Mahrez i kogoś za Cazorle i można walczyć o top4.

Ranczomen komentarzy: 448 05.07.2017, 21:33

@Sparku: http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/GJyktkpTURBXy82M2QyZjQ2ZWRjZWZkZjY4YjYwNGNlMGIyOGJiYzUwMS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

SoulStorm komentarzy: 1159 05.07.2017, 21:13

Trochę jak za starych dobrych czasów. (Henry i Wenger)

Sparku komentarzy: 2863 05.07.2017, 21:09

@Ranczomen:
Czas Wengera jest zbyz drogi żeby się zajmował tłumaczeniem wywiadów piłkarzy

mitmichael komentarzy: 40300 05.07.2017, 20:54

Zawsze brakowalo nam podajacych, potem mielismy podajacych a zabraklo napastnikow walacych bardzo duzo goli, w tym momencie bedziemy mieli i to i to. Ozil niech sie zajmie asystami a nie wieksza iloscia bramek do Laca naladuje tych goli az milo

gnabry_ komentarzy: 1636 05.07.2017, 20:53

Oczywiście.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 38356 newsów: 1 05.07.2017, 20:50

Pozytywny transfer.

kaman17 komentarzy: 2776 05.07.2017, 20:42

W Borussi grało trzech Polaków i jaką zrobili w kraju reklamę Borussi, ile kibiców im doszło z tego względu.
Tak samo mogło być z Alexem, też był kiedyś zwykłym dzieciakiem biegającym na dziurawym boisku za piłką i wyobrazajacym sobie, że jest Henrym czy Zidanem.

Marioht komentarzy: 2275 05.07.2017, 20:36

Fajny wywiad.
Jaki Arsene ucieszony na tym zdjęciu.

Super, że udało się go wykupić.

alexis1908 komentarzy: 613 05.07.2017, 20:28

Odpowiedź na ostatnie pytanie najbardziej mi sie podoba :)

Adrian12543 komentarzy: 13460 newsów: 2 05.07.2017, 20:15

Wywiad faktycznie sztampa, ale taki urok pierwszych wywiadów. A jego słowa o "marzeniach z dzieciństwa", choć zapewne podkoloryzowane, nie muszą być do końca nieprawdziwe. Przecież nie oznaczają one, że urodził się z Arsenalem w sercu, a za gówniarza kroił barwy Tottenhamu i śpiewał na ulicach "we won the league at shite hart lane". Może po prostu lubił ten klub. Bo powody miał, jak już wspominał Szef.

jako_tako komentarzy: 69 05.07.2017, 20:15

Elegancko! To teraz Mesut nabije asyst mając takiego szybkiego i technicznego szarpaka z przodu :) Z nim z przodu, jeśli zostanie Alexis i Mesut to będzie znowu utęstkniony wengerball !

lays komentarzy: 28192 05.07.2017, 20:12

''Będę zawsze dawał z siebie 100%, aby pokazać, że jestem godny nosić tę koszulkę.''

To zdanie mi się podoba ;)

Verminator97 komentarzy: 14666 05.07.2017, 20:12

Po przeczytaniu ostatniego akapitu aż serducho rośnie. :) Jak dla mnie Laca to świetny transfer. Napastnik, który zaadaptuje się świetnie do naszej drużyny. On ma to czego potrzebujemy, ma szybkość, dobry drybling, wykończenie i potrafi grać zespołowo. Naprawdę brawa dla Wengera. Do tego pozostanie Giroud, który będzie świetnym zmiennikiem, ale też co ważne innym typem napastnika, który też nam będzie potrzebny. Do tego dochodzi nam jeszcze Welbz, naprawdę atak mamy super obsadzony moim zdaniem.

michal96cc komentarzy: 8 05.07.2017, 19:54

Najważniejsze słowa są zawarte w ostatnim akapicie

Ranczomen komentarzy: 448 05.07.2017, 19:51

Każdy mówi o wywiadzie Lacazette'a, czego on tam nie powiedział.
Osobiście skupiłbym się na innym aspekcie. Po co wydawać niepotrzebnie pieniądze i zatrudniać jakiegoś tłumacza, czy kogoś innego, żeby przeprowadził wywiad. Niech Wenger tam siada i pokaże za co bierze te 8 milionów rocznie, hajs odłożyć na transfery ^^.

Archiwald komentarzy: 230 05.07.2017, 19:48

schnor25 po większość z tych zawodników jednak się stara, nie każdy to Bendtner czy Gervinho, na szczęście ;)

Archiwald komentarzy: 230 05.07.2017, 19:46

Kolejny tytan pracy, zrobi u nas spory progres jak Giroud, Koscielny, Monreal czy Sanchez i da nam wiele radości :D jestem o tym przekonany, że będzie z nim dobrze w tej drużynie

notopyk komentarzy: 721 05.07.2017, 19:44

tak marzył, że gdyby nie ban dla atletico to by grał w słonecznej hiszpanii ;p
ale i tak bardzo fajnie, ze jest z nami :)

Nero komentarzy: 746 05.07.2017, 19:43

@Simpllemann: A ja jestem praktycznie pewny, że byłoby to samo. Może trochę inaczej ubrane w słowa.

Takie wywiady to po prostu lanie wody, aczkolwiek liczę, że czuje się on do odpowiedzi na ostatnie pytanie chociaż trochę zobowiązany. Niech zostawi serducho na boisku i się nie poddaje, bo za to kochamy Sancheza i za to pokochamy Lacazette'a.

Nic tylko czekać na bramki, które dadzą nam upragnione mistrzostwo Anglii.

schnor25 komentarzy: 12284 05.07.2017, 19:42

No cóż, My, fani lubimy być robieni w bambuko słodziutkimi wywiadami piłkarzyków. Przecież wszyscy już w łonie matki marzyli o grze w AFC! AFC to wspaniały klub, wspaniali kibice...blabla. Rozumiem, że muszą coś powiedzieć, wcisnąć ściemę kibicom, ale nie rozumiem, czemu wszystko łykamy jak pelikany, lubimy być oszukiwani. Przyszedł kolejny najemnik, zobaczymy co wniesie do zespołu i jak długo u Nas zabawi.

RahU (administrator) komentarzy: 1944 newsów: 1975 05.07.2017, 19:42

Może i kurtuazja, a może nie. Henry za czasów Arsenalu na pewno był idolem wielu młodych Francuzów, mieliśmy (mamy) francuskiego menedżera, w kadrze mieliśmy też Petita, Piresa, Vieirę. Na pewno wielu młodym piłkarzom imponował ten zespół, zbudowany głównie z ich rodaków.

erykgunner (administrator) komentarzy: 543 newsów: 973 05.07.2017, 19:38

@Redzik:

To chyba taki sztywny schemat. Każdemu nowemu zadają podobne pytania w pierwszym wywiadzie.

Arsenel komentarzy: 433 05.07.2017, 19:38

Marzył o grze dla nas czy nie to nie ważne. Ważne żeby strzelał gole i dawał nam upragnione zwycięstwa i trofea ;)

TurboGrosik komentarzy: 430 05.07.2017, 19:37

@P29LJ:
Miał wymusić transfer czy co? My nie jesteśmy Barcwa, żeby go podjudzać do transferu. Gdyby Wenger lepiej zapłacił to byśmy już dawno napastnika mieli czy to Laca czy kogo innego.

quality komentarzy: 104 05.07.2017, 19:36

Gdyby nie Wenger wątpię by tu przyszedł.

mistiqueAFC komentarzy: 18622 05.07.2017, 19:32

Good luck!

Redzik komentarzy: 8699 newsów: 4 05.07.2017, 19:32

Te pytania do wywiadu są strasznie drętwe ale w sumie o co mają innego zapytać?

tomekdomek1233 komentarzy: 223 05.07.2017, 19:32

@Elastico07: ale po co ma się podlizywac kibicom jak wszyscy wiedzą, że to nieprawda? Mógł pominąć.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 40150 newsów: 227 05.07.2017, 19:32

Mam nadzieję, że podobnie nie powiedziałby, gdyby został piłkarzem Atletico.

Master10 komentarzy: 7963 newsów: 3 05.07.2017, 19:29

Najwazniejsze, aby dawal z siebie wszystko, a z jego umiejetnosciami to bedzie bardzo duzo!

Elastico07 komentarzy: 383 05.07.2017, 19:25

@tomekdomek1233: A co ma powiedziec? Ze przyszedl tutaj zeby zarabiac lepsze pieniądze ? Bardzo ciekawa teoria nt.strzelania bramek,krótka i konkretna wypowiedź +

Dominik11 komentarzy: 9177 05.07.2017, 19:23

Z tego co wiem on chciał już wcześniej do Arsenalu ale Aulas nie zgodził się .

poprzednia12następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady