Laurent Koscielny odmówił wyjazdu do Stanów Zjednoczonych

Laurent Koscielny odmówił wyjazdu do Stanów Zjednoczonych 11.07.2019, 11:56, Dawid Wieczorek 101 komentarzy

Oficjalna strona Arsenalu wydała specjalne oświadczenie, w którym informuje nas, iż kapitan Kanonierów - Laurent Koscielny - odmówił wyjazdu z drużyną na przedsezonowe tournee do Stanów Zjednoczonych.

Wszyscy w klubie są bardzo rozczarowani decyzją Laurenta, która jest sprzeczna z zasadami obowiązującymi w zespole.

Arsenal ma nadzieję, że uda mu się rozwiązać ten problem i na razie nie będzie udzielać żadnych informacji.

Zachowanie Koscielnego może oznaczać, że Francuz chce wymusić transfer do innej drużyny. Zainteresowani usługami 33-latka są między innymi włodarze Bordeaux.

BordeauxLaurent KoscielnyTransfery autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Koroniarz komentarzy: 725911.07.2019, 13:58

Tak nie zachowuje się prawdziwy Kapitan ...

Woof komentarzy: 15511.07.2019, 13:55

Klub mem, pajacerka w obronie i do tego kapitan od bohatera do zera. Brakuje jeszcze powtórki Auby z fochów w BVB.

emes37 komentarzy: 23611.07.2019, 13:52

Ta opaska kapitańska w tym klubie od pewnego czasu jest jakas przeklęta :D

ZebDarek komentarzy: 239 newsów: 111.07.2019, 13:49

To niech zwróci kasę za bilet lotniczy...

Tevez komentarzy: 260511.07.2019, 13:48

Żałosne zachowanie. Czas się pożegnać.

enrique komentarzy: 541911.07.2019, 13:45

Jaki syf musi być w naszym klubie skoro taki gracz - nasz KAPITAN - po tylu latach - robi coś takiego.
Gdyby to był młokos, kolejny Dembele czy inny świr któremu kasa uderzyła do głowy to bym zrozumiał, ale tutaj ???!

n0thing komentarzy: 4526 newsów: 36211.07.2019, 13:27

niech spada, nikt nie bedzie plakac za nim.

majormati komentarzy: 35211.07.2019, 13:20

Przez to szambo jakie caly czas sie wylewa, brak postepow w transferach, odjezdzanie konkurencji itd. Arsenal staje sie dla mnie co raz bardziej obojetny...

Mariusz28 komentarzy: 436811.07.2019, 13:16

Chuj nie kapitan. Jak ma być dobrze w tym klubie jak nawet taki "autorytet" w szatni odwala maniane. Do rezerw go wysłać i niech gnije do końca kontraktu.
Ostrzeżenie przyjmuje na klatę, nie mogę znaleźć innych słów na to. Cios nożem prosto w serce. W dzisiejszej piłce nie ma chyba żadnych wartości.

Serduszko komentarzy: 44111.07.2019, 13:15

Ale z niego kapitan...chce odejść ? dobrze ale za odpowiednie pieniądze niech nie liczy na rozwiązanie kontraktu , lub odejście za zaniżona cenę . Rozczarowujące zachowanie...

Gryzek komentarzy: 283311.07.2019, 13:14

No to ładny kapitan. Zawsze lubiłem Kosę, ale jak nie chce tu być to narka.

piter1908 komentarzy: 453511.07.2019, 13:13

Widać że Kosa jest już zmęczony psychicznie tymi kontuzjami i mu odpierdziela...
po MŚ też miał wielkie pretensje do federacji i Dechampsa, teraz cyrki jakieś w Arsenalu...
Niech wykupi swój kontrakt i odda kase jaką otrzymał za podpis przy ostatnim przedłużeniu i Adios

SoulStorm komentarzy: 569911.07.2019, 13:13

@MarkOvermars: On też robił nam kwas potykając się o własne nogi w pościgu za napastnikiem przeciwnika. :p

MarkOvermars komentarzy: 533911.07.2019, 13:10

oj nieładnie nieładnie.

Kiedy ostatnio mieliśmy kapitana na poziomie?

Wychodzi na to że ostatnim kapitanem Arsenalu który nie robił kwasu był .............. Mertesacker XD

BarcArsenal komentarzy: 48611.07.2019, 13:07

Podobno to błąd amerykańskiego konsulatu, poprostu Kościelny nie dostał wizy ze względu na polskobrzmiące nazwisko
Na szczęście sprawa juz wyjaśniona i bedzie fajnie

chrom komentarzy: 17211.07.2019, 13:04

@kamil47: Rozumiem kibicowanie etc, ale żeby od razu bolało ?:)

Marcel90 komentarzy: 437411.07.2019, 13:01

Zalosne zachowanie

Forever4 komentarzy: 20211.07.2019, 13:01

W takiej sytuacji nie ma sensu go trzymać w składzie. "Z niewolnika nie ma pracowniką". Sprzedać obojętnie gdzie... Niestety takim zachowaniem zamknął sobie drogę do późniejszego powrotu do AFC.

veron komentarzy: 401811.07.2019, 12:58

@ziom: mu nikt nie broni odejść przecież ale tutaj się rozbija sprawa o to że on chce to zrobić ZA DARMO. Jakby tak każdemu klub pozwalał odchodzić za darmo mimo obowiązującego kontraktu to po co go w ogóle podpisywać

kamil47 komentarzy: 59711.07.2019, 12:57

Od odejścia Cesca nic mnie tak nie zabolało związanego z tym klubem jak ta informacja. Cóż, trzeba iść dalej.

Arsenal2004 komentarzy: 67711.07.2019, 12:56

Ciekawe kto pojedzie za niego.

chrom komentarzy: 17211.07.2019, 12:53

Pewnie zgwałcił kogoś na poprzednim wyjeździe i boi się wracać :)

lu_kier komentarzy: 13811.07.2019, 12:45

Skończy się na wypożyczeniu z dopłacaniem do kontraktu.
Niezłe cyrki. Tyle dobrego że poszła informacja z klubu, a nie oczekiwanie od trenera gimnastyki przed prasą.

Sobieski14 komentarzy: 430711.07.2019, 12:41

@kamo99111 napisał: "Pogonic bande patalachow... Przeciez to co robi Ozil od jakiegos czasu i Koscielny teraz rozwala szatnie od srodka. Wyrabac obu ma zbity pysk. Jak ktos za kose da 10 melonow niech idzie. Kapitan od siedmiu bolesci. Pierwsza bramka w finale na jego konto.
Ozil kolejny agent. Tak jak mowilem wole ogladac mlodych gniewnych, ktorzy beda umierac za Arsenal niz tych smierdzacych najemnikow."


Ooo jaki szybki do wylewania pomyj..

losnumeros komentarzy: 346511.07.2019, 12:41

Za takie akcje piłkarzy, kluby powinny srogo karać. 6 miesięcy w rezerwach i może niektórzy piłkarze by zmądrzeli. Obserwuje takich zawodników praktycznie cały świat i jaki dają przykład? Zachowują się gorzej niż dzieci.

Thierry_H komentarzy: 23511.07.2019, 12:39

Idealne podsumowanie sytuacji klubu z ostatnich kilku lat.

SoulStorm komentarzy: 569911.07.2019, 12:38

Jedno jest pewne.Kosa nie ma zamiaru kończyć kariery w klubie,który spuszcza się desperacko liną w dół.

mistiqueAFC komentarzy: 2662111.07.2019, 12:38

Pogonić z klubu w trybie natychmiastowym

kamo99111 komentarzy: 426611.07.2019, 12:36

Pogonic bande patalachow... Przeciez to co robi Ozil od jakiegos czasu i Koscielny teraz rozwala szatnie od srodka. Wyrabac obu ma zbity pysk. Jak ktos za kose da 10 melonow niech idzie. Kapitan od siedmiu bolesci. Pierwsza bramka w finale na jego konto.
Ozil kolejny agent. Tak jak mowilem wole ogladac mlodych gniewnych, ktorzy beda umierac za Arsenal niz tych smierdzacych najemnikow.

ziom komentarzy: 96911.07.2019, 12:35

On dobrze wie,że najlepsze lata gry ma za sobą i teraz zastało mu odcinanie kuponów w słabszej lidze i gorszej drużynie gdzie jeszcze mógłby pograć na dobrym poziomie.Ja bym mu pozwolił odejść za to,co zrobił dla Arsenalu.Koscielny w ubiegłym sezonie po ciężkiej kontuzji grał nie na tym samym poziomie co wcześniej.Po co Arsenal ma go na siłę trzymać? skoro francuz chce odejść a jego poziom sportowy i podatność na urazy nie wróżą mu tutaj dobrej przyszłości jako zawodnikowi.

melek90 komentarzy: 51211.07.2019, 12:31

kAPITAN.

JanikK komentarzy: 1293411.07.2019, 12:29

Arsenal are happy to let Laurent Koscielny go but want the £10m fee from the Ligue 1 clubs based on reports.

SoulStorm komentarzy: 569911.07.2019, 12:29

Typowy żabojad. :)

Elastico07 komentarzy: 555011.07.2019, 12:24

@arsenalove: Nie zmienia to faktu,że transfer nie w taki sposób się załatwia,nie po tylu latach i nie jako akutalny kapitan.

PtoOk komentarzy: 84411.07.2019, 12:20

w dupie się poprzewracało, sprzedać za min. 10 mln albo zesłać do rezerw i niech gnije.

arsenalove komentarzy: 23911.07.2019, 12:19

@Elastico07: wydaje mi się, że zdrówko już mu nie dopisuje żeby grać na takim poziomie.

ZielonyLisc komentarzy: 1091411.07.2019, 12:19

Kosa odchodzi bo chce zwolnić miejsce dla Bielika.

mikowhy komentarzy: 747 newsów: 1011.07.2019, 12:16

Z jakiej racji on wymusza odejście za darmo? Chyba jemu, jako kapitanowi najbardziej powinno zależeć, żeby Arsenal cokolwiek zyskał na inwestowaniu w niego przez tyle lat i żeby tę kasę można było dołożyć do kupna zastępstwa. Chce nas zostawić jeszcze w większej dupie, niż obecnie się znajdujemy.

Elastico07 komentarzy: 555011.07.2019, 12:13

Macie swojego kapitana,który wg wielu powinnien zostać,zakończyć karierę u nas i dostać pracę w klubie.Szanuję jego decyzję,że chce odejść ale nie robi się tego w taki sposób po tak długiej przygodzie w Arsenalu.

arsenalove komentarzy: 23911.07.2019, 12:13

Ja coś tam kopałem na obronie. Można się zapisać? Widzę, że nie ma komu grac pomału, a transferów nie widać. A koniec końców oberwie Emery, który ma rzeźbić w Gów..e.

Rumunia komentarzy: 22911.07.2019, 12:12

Kościelny nie chce po prostu się zbłaźnić przed całym światem w pojedynku z Realem, który rzuci na nas swoje wzmocnienia za setki milionów euro, podczas gdy my będziemy się bronić Mustafim i Sokratisem. Wie co robi :)

papiez4 komentarzy: 24411.07.2019, 12:10

Nie no pozwólmy mu odejść za darmo. Przecież to nasz kapitan i mu się należy. Jeszcze powinniśmy opłacić jego pensje w nowym klubie. To nie jego wina, że podpisał kontrakt za który zarabia potężne pieniądze. Już mu się nie podoba więc nie róbmy mu przeszkód.

Mixerovsky komentarzy: 1902 newsów: 511.07.2019, 12:05

Czyli Koscielnego można już wykreślić z listy piłkarzy Arsenalu. Obyśmy dostali za niego jak najwięcej.

Szkoda, ale i tak będę go bardzo dobrze wspominał.

aaron komentarzy: 216911.07.2019, 12:04

Żegnam i życzę powodzenia:)

adamkanonier komentarzy: 87811.07.2019, 12:03

Zawiodłem się na Tobie Lorą :)

Gunner18AFC komentarzy: 190611.07.2019, 12:03

Kapitan zaczyna robić nam kwas. Mamy szczęście do kapitanow

Sobieski14 komentarzy: 430711.07.2019, 12:02

Czyli syf już jest na każdym polu w tym klubie...

Trudne czasy nas nadeszły,
Ciągle spija krew ta banda kleszczy.
Wyrzuciłem ich z niesmakiem,
Jestem Magda Gessler.
Oni nawet nie są już przeszłością,
To jest czas zaprzeszły.

Argudo komentarzy: 9570 newsów: 611.07.2019, 11:59

Coś musiało się tam wewnątrz zadziać, że Kosa tak teraz naciska na transfer. Szkoda będzie, jeżeli to się skończy w ten sposób.

ZielonyLisc komentarzy: 1091411.07.2019, 11:58

Co się dzieje w tym klubie...

metjuAFC komentarzy: 269811.07.2019, 11:58

Jeśli Arsenal nie chce pozwolić odejść Koscielnemu to oznacza to, że kompletnie nie ma pomysłu co zrobić z defensywą w tym okienku. 33 letni często kontuzjowany zawodnik nie może być ostoją bloku defensywnego. Uwielbiam Kosę, ale może właśnie teraz należy pozwolić mu odejść

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna