Leno: Chcemy wygrać w tym sezonie trofeum

Leno: Chcemy wygrać w tym sezonie trofeum 03.11.2018, 23:11, 24 komentarzy

Bernd Leno po zremisowanym 1:1 meczu z Liverpoolem odpowiadał na pytania zadawane przez dziennikarzy.

O tym, czy jest usatysfakcjonowany z podziału punktów...

Nie do końca, uważam, że mieliśmy więcej szans, które mogliśmy wykorzystać. Graliśmy dobrze i zasługiwaliśmy na zwycięstwo, ale sposób w jaki osiągnęliśmy ten rezultat może napawać optymizmem.

O golu dla Liverpoolu...

To było dośrodkowanie, źle się złożyło, ponieważ odbiłem piłkę w centralną część boiska, a Milner zdołał skrzętnie wykorzystać tę sytuację. Reakcja drużyny na straconą bramkę budzi jednak podziw, po dwóch lub trzech minutach mieliśmy kolejną okazję, by zdobyć gola. To pokazuje charakter zespołu.

O podejściu drużyny...

Myślę, że należy wyróżnić filozofię trenera. W Arsenalu zmieniło się wiele rzeczy, ponieważ Arsene Wenger znajdował się tutaj przez wiele lat. To było jasne, że potrzebowaliśmy odpowiedniej ilości czasu, ale mogłeś zauważyć, że prezentujemy się z większą pewnością siebie. Kontrolowaliśmy spotkanie przeciwko wielkiemu zespołowi, świetnym piłkarzom i jesteśmy zobowiązani, by stale kontynuować naszą pracę.

O celach drużyny na ten sezon...

Zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów oraz zdobycie jakiegoś trofeum.

Bernd Leno autor: źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Pawlikowy96 komentarzy: 5205.11.2018, 12:10

@Armata500: Dokładnie! Nawet widać chemię pomiędzy obroną a Leno, której jakoś mi brakowało u Pjotera (z całym szacunkiem dla Cecha.) Może dlatego, że spora ilość obrońców mówi po Niemiecku? Nie ważne, ważne jest to kiedy popełnił błąd jedyne co dostał to wsparcie i zbicie piątki od kolegów z drużyny. Za rok złote rękawice :)

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3210 newsów: 6405.11.2018, 07:34

No i bardzo dobrze, że mówi o tym, iż nie jest w pełni usatysfakcjonowany wynikiem. To jest właśnie ta mentalność, którą wpaja piłkarzom Emery, daje im odpowiedni przykład. Gdyby nadal trenerem był Arsene, to jestem przekonany, że byłby tym wynikiem uradowany.

Ogólnie naprawdę solidny występ Leno, oprócz tych niepewnych wyjść. Bramka to trochę jego wina niestety, ale to można poprawić. Ogólnie widać bardzo duży potencjał w tym bramkarzu. Jeśli poprawi wyjścia, będzie bardzo klasowym zawodnikiem na lata.

metjuAFC komentarzy: 219704.11.2018, 14:11

Leno potrzebuje minut i pewności siebie bo widać, że umiejętności ma, ale brakuje mu trochę koncentracji przy podejmowaniu właściwych decyzji. Na linii jest świetny, nogami gra bardzo dobrze, ale wyjścia ma strasznie niepewne.

Forever_gunner komentarzy: 236504.11.2018, 13:49

Te jego wczorajsze wyjścia nie były zbyt pewne, ale uratował nas parę razy. Bardzo się cieszę, że teraz broni. Jedyne w czym lepszy jest Cech to gra na przedpolu, ale z Niemcem zyskujemy coś bezcennego, czyli umiejętną realizację taktyki z grą od tyłu, gdzie Leno spokojnie rozgrywa piłkę z obrońcami, nie kiksując tak jak Czesiek i nie przyprawiając nas o zawał.

Sobieski14 komentarzy: 304504.11.2018, 12:30

@Marcinafc93: Wybił piłke do przodu więc jak nie jego wina?
Ja rozumiem podjaranie bo sam się podjarałem wczorajszym meczem w naszym wykonaniu ale to popadanie ze skrajności w skrajność jest głupie. Nie mówię tego o Tobie ale jak się spojrzy na komentarze po meczu no to chorągiewki jak się patrzy.
Zobacz ile osób domaga się karnego na Mikim...jeśli tam był to przy wyjściu Leno gdzie VVD trafia w słupek też powinien być karny.
Bardzo mi się podoba nowy Arsenal i w końcu odzyskałem wielką ekscytację podczas oglądania meczów ale nie był to mecz gdzie live stworzyło kilka niegroźnych strzałów a my strzeliliśmy na luzie 5 goli więc nie rozumiem buńczucznych wypowiedzi.
Śmiechy z kibiców liverpoolu a tu po meczu 80% takich samych jak i tam.
@TlicTlac: Pewnie że sobie zdaję ale mam nadzieję że szybciej niż Wojtek poprawi grę na przedpolu. Nie rozumiem czemu zauważenie kluczowych błędów od razu odbierasz jako atak i to że dyskredytuje go całkowicie.

Malina komentarzy: 81504.11.2018, 12:28

Leno z meczu na mecz coraz lepszy. Ma świetny refleks. Jak dla mnie już jest nr 1 w bramce.
"Ktoś" poniżej napisał, że nie powinien być chwalony za mecz, bo zawalił dwie bramki. Tego, że uchronił kilkakrotnie, tego już nie widziałęś? Ręce opadają jak się czyta takie pierdoły. Kończ waść, wstydu oszczędź.

TlicTlac komentarzy: 212404.11.2018, 11:23

@Sobieski14:

Zdajesz sobie sprawę, że pisanie "drugi Szczęsny" to bardziej teraz zaleta niż wada?

Nie zawalił 2 bramek, parę razy uratował tyłki Kanonierom, no ale tak, nie ma go za co chwalić.

White_Walker komentarzy: 9704.11.2018, 11:19

@Marcinafc93:
dokładnie myślę tak samo. przy bramce nie było winy Leno, co nie znaczy, że wcześniej nie zjebał wyjścia dwa razy.

Marcinafc93 komentarzy: 1774404.11.2018, 10:10

@Sobieski14: Sytuacja z Milnerem to nie jego wina, jak by nie zareagował to piłka trafiła by pod nogi Salaha, pechowo piłka odbiła się od piętki Holdinga i idealnie wyłożona pod strzał na bramkę. Ja tam nie winie za to Leno.

Sobieski14 komentarzy: 304504.11.2018, 09:56

Na razie drugi Szczesny, podobnie swietny na linii ale slaby na przedpolu. Wierzę w niego i go polubilem ale nie wiem jak można chwalić go za wczorajszy mecz skoro zawalil dwie bramki.
Wyjscie po którym strzelił Milner i wyjście w którym w żaden sposób nie przeszkodzil VVD, a ten trafił w słupek.

simeges komentarzy: 43904.11.2018, 09:46

@patryksz: mam taką corse xdd

Pawlikowy96 komentarzy: 5204.11.2018, 09:39

LE plus top4 i będę spełniony!

Redzik komentarzy: 12648 newsów: 5004.11.2018, 09:13

Popraw grę na przedpolu, a kibice zapamiętają Cię na długo, Bernd.

Kowal96 komentarzy: 1012004.11.2018, 08:57

Jeszcze ma trochę do poprawy, ale chyba jest na dobrej drodze :D

Elastico07 (zawieszony) komentarzy: 514904.11.2018, 08:52

@tomaszszef: Cech to już myślami jest na emeryturze.

tomaszszef komentarzy: 35404.11.2018, 08:31

Dobry bramkarz ale niech sie uczy. Od czecha moze sie naprawde ligi angielskiej nauczyc

White_Walker komentarzy: 9704.11.2018, 02:30

dziękujemy Piotrek za końcówkę kariery, it's Leno time !
Bernd ciągle uczy się Premier League i to widać gołym okiem, ale będą z niego ludzie na lata. Jak z dzika Torreiry. Fantastyczne wzmocnienia na te dwie od lat krytyczne dla Nas pozycje.

alexis1908 komentarzy: 101504.11.2018, 01:25

fajnie że wygryzł Cecha w końcu ... bramkarz na lata oby napisał u nas podobną historie jak Lehmann

zly_kanonier komentarzy: 442304.11.2018, 01:00

Ogólnie to kolejny dobry mecz Leno, ale z tym wychodzeniem na czternasty metr przy wrzutce, to mógł sobie dać spokój.

kuzguwu komentarzy: 89104.11.2018, 00:00

Poprawi grę na przedpolu i będzie top class golkiperem.

DeKa komentarzy: 860 newsów: 203.11.2018, 23:43

"Zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów oraz zdobycie jakiegoś trofeum."
Czyli gramy Emery'ego i wygrywamy LE!

MarkOvermars komentarzy: 470203.11.2018, 23:31

Hahaha

patryksz komentarzy: 232003.11.2018, 23:31

@Argudo: Corsa 1.2 w gazie to taniej niż na wodę

Argudo komentarzy: 8006 newsów: 603.11.2018, 23:25

Taki Opel to lepszy niż jakikolwiek Mercedes.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Cardiff 29.01.2019 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Chelsea 19.01.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool23193160
2. Man City23182356
3. Tottenham23170651
4. Chelsea23145447
5. Arsenal23135544
6. Man United23135544
7. Watford2396833
8. Wolves2395932
9. Leicester23941031
10. West Ham23941031
11. Everton2386930
12. Bournemouth23931130
13. Brighton23751126
14. Crystal Palace23641322
15. Southampton23571122
16. Burnley23641322
17. Newcastle23561221
18. Cardiff23541419
19. Fulham23351514
20. Huddersfield Town23251611
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah167
Harry Kane144
Pierre-Emerick Aubameyang143
Eden Hazard1010
Raheem Sterling107
Sergio Agüero106
Callum Wilson105
Roberto Firmino93
Gylfi Sigurdsson93
Richarlison91
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.96
Gracz grudnia wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
7.43
Gracz grudnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna