Leno graczem miesiąca według Kanonierzy.com

Leno graczem miesiąca według Kanonierzy.com 03.04.2019, 18:23, Tomasz Kowalski 8 komentarzy

Graczem miesiąca według Kanonierzy.com został Bernd Leno!

Użytkownicy oraz redaktorzy nie byli w tym miesiącu jednogłośni, bowiem ci drudzy najwyżej ocenili występy Henricha Mchitariana.

Najważniejsze momenty:

Tottenham 1 - 1 Arsenal
Kanonierzy rozpoczęli miesiąc od wielkiego uderzenia, bo to Derby Północnego Londynu otworzyły marcową rywalizację. Fenomenalne interwencje Niemca z pewnością przyczyniły się do wywiezienia punktu z White Hart Lane. W szczególności tuż przed przerwą. Niemiec w genialny sposób obronił strzał Eriksena, a następnie dobitkę Sissoko. Piłkę z siatki wyciągał dopiero po rzucie karnym, którego egzekutorem był Harry Kane.

Zdjęcie today.news

Arsenal 2 - 0 Manchester United
Mecz z Czerwonymi Diabłami przyniósł Arsenalowi bardzo ważne czyste konto. Leno po raz kolejny udowadniał swoimi interwencjami, że jest w wyśmienitej formie. Obronił niesamowicie trudną piłkę po strzale Lukaku. 27-latek z poświęceniem odbił futbolówkę leżąc już na murawie. Po przerwie po raz kolejny byliśmy świadkami genialnej interwencji Leno. Do sytuacji ponownie doszedł Romelu Lukaku, jednak w sytuacji sam na sam górą okazał się Niemiec.

2
Zdjęcie GettyImages

Średnia ocena wg. użytkowników - Bernd Leno 8.48

Średnia ocena wg. redaktorów - Henrich Mchitarian 8

Bernd LenoKanonierzy.comZawodnik miesiąca autor: Tomasz Kowalski źrodło:
KrejnZuraw komentarzy: 40704.04.2019, 11:19

Lekki błąd w tekście. Punkt z Tottenhamem wywieźliśmy ze stadionu Wembley, nie z White Hart Lane.

Adi17 komentarzy: 297404.04.2019, 09:02

Jest to na prawdę bardzo dobry bramkarz, nie ze światowego topu, ale ciężko byłoby Arsenalowi znaleźć lepszego. Miał słabszy okres i popełnił kilka błędów w tym sezonie, ale ostatnio na prawdę jest w świetnej formie.

tyson880 komentarzy: 1049603.04.2019, 23:08

Zasłużył.

radzio_TRN komentarzy: 2713 newsów: 1303.04.2019, 20:31

Bardzo solidny golkiper, w ogóle bez porównania do emeryta w kasku. Śmiałem się czytając tutaj opinie pseudo ekspertów, którzy wieszali na nim psy, kiedy nie wyjął jakiejś setki w meczu.
I tak wolałbym, by został u nas Wojtas, ale skoro już siwy go pogonil, to Leno jest niemal pełnowymiarowym zastępcą.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 203.04.2019, 19:54

Leno? Jakiś czas temu był do odpału przez 90% użytkowników, a w tym głównie przez śmietankę jak arsenallord czy fabsfan.
Nie jest to oczywiście Allison czy DDG, ale potencjał ma.

Dominik11 komentarzy: 2013403.04.2019, 18:41