Lichtsteiner: Pieniądze nie mają znaczenia

Lichtsteiner: Pieniądze nie mają znaczenia 26.05.2018, 21:38, Diam51 45 komentarzy Arsenal jest bliski zakontraktowania obrońcy Juventusu - Stephana Lichtsteinera. Jak podaje Evening Standard, 34-latek odwiedził już ośrodek treningowy Arsenalu - London Colney.

Szwajcar, który zdobył z Juventusem aż 14 pucharów, potwierdził jakiś czas temu, że nie przedłuży wygasającej umowy z włoskim klubem. Wyznał także, że pieniądze nie mają dla niego znaczenia.

- Nie chodzi mi o pieniądze. Chcę żyć w miejscu, gdzie będę szczęśliwy zarówno ja, jak i moja rodzina. Chiny odpadają. Wysoka tygodniówka nie jest moim priorytetem.

Kilka wiarygodnych źródeł przekazało już, że Arsenal prowadzi zaawansowane negocjacje z 34-latkiem. Wydaje się, że zostanie on pierwszym transferem nowego menedżera Kanonierów, Unaia Emery'ego, przechodząc na Emirates Stadium za darmo.

Juventus TurynStephan LichtsteinerTransfery autor: Diam51 źrodło: Evening Standard
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
PanMisiek komentarzy: 6828.05.2018, 20:03

@KedzioRRz: sorki, ale dla mnie ruch bez sensu. Ile on u nas pogra? Rok? Dwa? Mogę podrzucić z 15 nazwisk PO, których zakup ma moim zdaniem znacznie większy sens. Chyba, że jesteśmy aż tak biedni, że jak Legia będziemy brać piłkarzy z kartami na ręku :(

KedzioRRz komentarzy: 360228.05.2018, 19:55

@PanMisiek: Trzeba kogos kto bedzie wywierał presje na Bellerinie bo jak widac po ostatnich sezonach, Bellerin bez zmiennika = gra na pół gwizdka. Plus, Lichtsteiner jest dostepny za damno i nie bedzie chciał ogromnych pieniedzy. Nie ma sie co zastanawiac.

PanMisiek komentarzy: 6828.05.2018, 16:37

nie jestem w stanie zrozumieć tego transferu. Budujemy dom spokojnej starości?

Elastico07 komentarzy: 511927.05.2018, 21:19

@kawa07: poraz kolejny,przypominam kolejnej osobie ze nasz budżet to 70mln,potrzebujemy darmowyc półsrodków na pozycje która mamy obstawioną a która potrzebuje tylko rywalizacji ew zastepstwa za kontuzje.

kawa07 komentarzy: 40027.05.2018, 21:08

No błagam, 34 letni zawodnik to moze dołączyc do West Hamu albo Newcastle jesli chce sobie pokopac w Premier League ostatnie 2 lata kariery. Dopiero co pozbylismy sie Debuchy'ego a sciagniemy jeszcze starszego zawodnika na ta sama pozycje? Arsenal musi zostac przebudowany, powinnismy szukac mlodych graczy, ktorzy beda glodni sukcesow i beda rozwijac sie z roku na rok. Fakt, ze jest dostepny za darmo wcale nie czyni z niego Bog wie jakiego wzmocnienia czy tez okazji.

Marcinafc93 komentarzy: 1732527.05.2018, 20:38

Jeszcze nie wiadomo czy w ogóle przyjdzie

zly_kanonier komentarzy: 418627.05.2018, 17:03

Dawać go tu!

FGooner komentarzy: 5027.05.2018, 14:41

Bardzo dobry deal. Może Bellerin się przy nim ogarnie

Adi17 komentarzy: 72127.05.2018, 14:20

No to Hector będzie musiał się spiąć, bo nie dość, że nowy trener, to jeszcze konkurencja na jego pozycji. Tylko pozytywne skutki to przyniesie.

wenger2345 komentarzy: 55827.05.2018, 13:46

"Do Arsenalu dołączy Stephan Lichtsteiner lub Aleix Vidal"

kosbat komentarzy: 42627.05.2018, 12:38

@brachol23: Poza tym skąd taka pewność, że akurat u nas dostanie więcej. Może mieć zapewnione tyle samo tygodniówki albo i mniej. W końcu nie zależy mu na pinionszkach

tomaszszef komentarzy: 35227.05.2018, 12:37

Oby nie skonczyl jak debuchy ... szkoda ze kilka lat temu nie przyszedl . Wydolnosciowo dobry zawodnik . Jestem na tak i niech balerona zmotywuje

brachol23 komentarzy: 23927.05.2018, 11:49

Po pierwsze to są plotki transferowe i jeszcze nie wiemy gdzie pójdzie po drugie wysuwasz daleko idące wnioski. Są piłkarze dla których tygodniówka jest najważniejsza a są piłkarze dla których liczy się inne względy dla mnie to normalne. Wiadomo, że tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. Trzecia sprawa tak jak mówisz to są profesjonali piłkarze więc gdzie nie pójdą grać to nie będą klepać za darmo więc na pewno kontrakt to bedzie ważna sprawa. W skrócie rozumie to tak: jeżeli bedzie miał 5 ofert w których i tak dostanie bardzo solidny kontrakt to wybierze oferte ze wzgledów sportówych rodzinnych itp a nie najwyzsza sposrod tej całej 5 :) ot cała filozfia

Gerwciu komentarzy: 331527.05.2018, 10:10

Fajnie jeśli przyjdzie. Hector potrzebuje rywalizacji oraz odpoczynku.

wenger2345 komentarzy: 55827.05.2018, 10:09

Poza tym może by zmotywował nam Xhakę

wenger2345 komentarzy: 55827.05.2018, 10:08

Takich piłkarzy nam potrzeba. Mimo wieku jest wciąż lepszy od Hectora i ma serducho do gry

Redzik komentarzy: 12024 newsów: 3827.05.2018, 09:43

Technicznie jest po prostu przeciętny ale ma serce do gry, zawsze walczy, nie skarży się w wywiadach. Taki solidny grajek.

Nomad komentarzy: 163827.05.2018, 09:22

@brachol23:

Rozumiem Twój punk widzenia ale on nie jest kompletny. Po prostu..

Ja mówię, a raczej staram się przekazać, że w Juve i tak nie miał takich pieniędzy jakie dostanie w Arsenal'u.

A to czy dwa-trzy.. razy większa czeka na niego w Chinach jest dla mnie mało istotne. Arsenal jest dla niego idealnym rozwiązaniem (również finansowym).

Więc nie mów mi, że czegoś nie rozumiem tylko dlatego, że myślę poza 'oficjalnymi' wnioskami jakie narzuca mi jego wypowiedź.
Nie musi przenosić się na drugi koniec świata, gdzie piłka jest średnio ciekawa, zasady i standard życia surowszy i uboższy (pomimo przyjmowanych masowych profitów)

Forever_gunner komentarzy: 232227.05.2018, 09:13

Naszym w to graj. Darmowy transfer i nie za wysoka pensja.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 46343 newsów: 30427.05.2018, 09:01

"Wysoka tygodniówka nie jest moim priorytetem."

Kroenke chce więcej takich wypowiedzi.

metjuAFC komentarzy: 203227.05.2018, 08:29

Ewentualne przejście z Serie A do Premier League to i tak spory skok finansowy dla Szwajcara. Dobrze o nim świadczy, że tak się wypowiada.

pipolina komentarzy: 22927.05.2018, 07:10

Dobrze by było aby go pozyskali.

brachol23 komentarzy: 23927.05.2018, 03:43

Chyba nie do konca rozumiesz o co tu chodzi. Powiedzial ze tygodniowka nie jest piorytetem. To oznacza ze bedzie sie sugerowal innymi aspektami. Dla mnie to zdrowe podejscie bo tez wybral bym klub gdzie wciaz mimo wieku moze sie rozwijac anizeli wyscig za kasa po swiecie. Na tym cierpi europejska pilka ze wielu klasowym graczy sugeruje sie tylko wysokoscia tygodniowki

Nomad komentarzy: 163827.05.2018, 02:46

@illpadrino:

Koleś!,

ale to, że nie poszedł do Chin nie oznacza, że odrzucił swoją życiową szansę bo może nie chciał zmieniać kontynentu ze względów rodzinnych itp.. (wielu innych powodów) a tą szansą jest właśnie tygodniówka i miejsce w Arsenal'u.
Ja nie nadaje na umiejętności czy przydatność tego zawodnika w zespole i nie szukam dziury w całym. Również cieszę się z tego, że w tym klubie nadchodzą (nieuniknione) zmiany.. ale te ehhhyyy i achhhy.... zachwyty nad 'polityczną' wypowiedzią zawodowego sportowca jak to wspaniałomyślnie na rzecz "mniejszych" pieniędzy zdecydował się zostać w europie i ten nadużywany szacunek.....
za słodko jak na moje moralne postrzeganie tej dyscypliny obecnie
(czaisz koleś?)

kamilo951456 komentarzy: 20227.05.2018, 02:34

Ok bellerinkowi przydała by się taka konkurencja

Kanonier204 komentarzy: 37397 newsów: 327.05.2018, 01:55

Jak Belleriniarzu nic nie załapiesz od miejmy nadzieje, nowego prawego obrońcy, to wypiertalaj w podskokach z klubu!

tenZparagwaju komentarzy: 76727.05.2018, 01:04

Dobry ruch

illpadrino komentarzy: 7793 newsów: 327.05.2018, 00:48

@Nomad:

Koleś, ale on mówił o tygodniówce pokroju ofert z chin, bo za pewne takie dostał. Każdy wie, że i tak swoje zarobi w Arsenalu bo to inna półka finansowa.

MaciekGoooner komentarzy: 26527 newsów: 527.05.2018, 00:28

@Michal123: Drobny szczegół - bez większego powodu oprócz domniemanych kwestii wychowawczych sprzedaliśmy jego niedoszłego ucznia.

Michal123 komentarzy: 148627.05.2018, 00:16

Cech też nam miał dać doświadczenie, a wyszło jak wyszło :p

kuzguwu komentarzy: 66327.05.2018, 00:11

Przyda się taki doświadczony zawodnik w drużynie.

Nomad komentarzy: 163827.05.2018, 00:04

w porównaniu do włoskiej ligi to on i tak będzie na podwyżce.
naiwność kibiców tej strony jest niemal nieskończona...!

Piotrek_175 komentarzy: 162727.05.2018, 00:00

Lichtensztajner

pauleta19 komentarzy: 40175 newsów: 126.05.2018, 23:58

Szacunek. Widać, że piłkarz jeszcze z dawnego pokolenia.

MaciekGoooner komentarzy: 26527 newsów: 526.05.2018, 23:52

Dobry transfer. Konkurencja na pozycji prawego obrońcy była konieczna, do tego dodajemy do zespołu trochę doświadczenia na najwyższym poziomie i jaj. Odciąży Hectora i na pewno wiele nauczy.

+ szanuję za podejście do kwestii finansowych

mar12301 komentarzy: 1888026.05.2018, 23:04

Szanuje. Rzadko się zdarza, w dzisiejszym świecie gdzie w większości hajs się tylko liczy.

Deiigloo komentarzy: 137826.05.2018, 23:02

No to brać go niech gra charytatywnie

Pukawka komentarzy: 59026.05.2018, 22:38

@Pukawka: ops sorry nie tutaj

Pukawka komentarzy: 59026.05.2018, 22:38

Kurde a karius mógł mieć hattricka

mitmichael komentarzy: 4484026.05.2018, 22:19

Jak za darmo to nic nie tracimy a druzyna zyskuje bardzo duze doswiadczenie. Bellerin tez moze tylko i wylacznie na tym skorzystac

Barney komentarzy: 1187826.05.2018, 22:14

W juve w tym sezonie 32 mecze całkiem nieźle :)

Jacek1s komentarzy: 106326.05.2018, 21:55

To koleś którego nam trzeba!
1. Za darmo? Check!
2. Z dobrego klubu? Check!
3. Tygodniówka nie ma znaczenia? Check!

Witamy na pokładzie! :)

Elastico07 komentarzy: 511926.05.2018, 21:49

"Wysoka tygodniówka nie jest moim priorytetem."
Szanuje.

tyson880 komentarzy: 851126.05.2018, 21:47

No cóż...Biorąc pod uwagę politykę klubu, kolejna dobra wiadomość.

Womanizer komentarzy: 653726.05.2018, 21:46

Na 2 lata niech przychodzi. Odciąży Hectora w LE i pucharach krajowych i niech troche podszkoli go w defie.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Bournemouth - Arsenal 25.11.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Wolves 11.11.2018 - godzina 17:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City12102032
2. Liverpool1293030
3. Chelsea1284028
4. Tottenham1290327
5. Arsenal1273224
6. Bournemouth1262420
7. Watford1262420
8. Man United1262420
9. Everton1254319
10. Leicester1252517
11. Wolves1244416
12. Brighton1242614
13. West Ham1233612
14. Newcastle122379
15. Burnley122379
16. Crystal Palace122288
17. Southampton121568
18. Cardiff122288
19. Huddersfield Town121477
20. Fulham121295
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero84
Eden Hazard74
Pierre-Emerick Aubameyang71
Raheem Sterling65
Callum Wilson64
Mohamed Salah63
Harry Kane61
Anthony Martial60
Richarlison60
Glenn Murray60
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.19
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.24
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna