Malcom: Chciałem opuścić Bordeaux

Malcom: Chciałem opuścić Bordeaux 04.02.2018, 14:44, Tomasz Kochański 20 komentarzy

Arsenal najprawdopodobniej ponowi swoją ofertę za Malcoma. Brazylijczyk udzielił wywiadu, w którym zdradził, iż chciał opuścić Bordeaux jeszcze zimą. Do transakcji ostatecznie nie doszło, zaś utalentowany 20-latek zastanawia się nad odejściem podczas letniego okienka transferowego.

Arsene Wenger od początku stycznia poszukiwał nowych opcji w ataku. Saga z odejściem Alexisa Sancheza ostatecznie się zakończyła, a zespół zasilił Henrich Mchitarian oraz Pierre-Emerick Aubameyang, zaś negocjacje w sprawie Malcoma spełzły na niczym, jednak francuski menadżer nadal pozostaje fanem jego talentu oraz ma w planach zakontraktowanie 20-latka.

Malcom był wówczas zdeterminowany do opuszczenia Francji i przeniesienia się na The Emirates. Brazylijczyk stwierdził, iż wciąż zastanawia się nad swoją przyszłością w ekipie Bordeaux:

- Chciałem odejść w styczniu, taka jest prawda, jednak Bordeaux może na mnie liczyć do końca sezonu.

- Moim największym celem jest stały rozwój. Rozmawiałem z prezesem i powiedział mi, iż wiedział, że to moje marzenie, ale on mnie potrzebował. Powiedziałem mu wtedy, że może na mnie liczyć do końca obecnych rozgrywek i dam z siebie wszystko, aby Bordeaux zakończyło sezon w czołowej szóstce.

BordeauxMalcom autor: Tomasz Kochański źrodło: Telefoot
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 503706.02.2018, 00:28

Wenga pewnie się nie połasi na skrzydłowego w lecie i wydaje mi się, że ktoś nam go sprzątnie.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232305.02.2018, 14:58

Rozsądna wypowiedź jak na takiego młokosa..

dudekns komentarzy: 605005.02.2018, 10:47

Przygarnąłby go.

Marcel90 komentarzy: 468604.02.2018, 20:32

W tym sezonie prezentuje sie bardzo dobrze ale nie ma sensu placic za niego tak wysokiej kwoty jaka Bordo krzyczalo w zimie biorac pod uwage fakt, ze gra na dobrym poziomie dopiero pol roku a angielskiego nie zna ( zobaczymy jak bedzie sobie radzil po tych lekcjach na ktore podobno zaczal chodzic)

CFC20 komentarzy: 53804.02.2018, 16:46

@wenger2345: Chodziło mu pewnie że Bailey jest fanem Chelsea i jest naszym celem

imprecis komentarzy: 18045 newsów: 2104.02.2018, 16:26

Nie przekonuje mnie jego gra kombinacyjna. On jest dość bezpośredni w swoich poczynaniach, pod tym względem przypomina Sancheza. Mahrez/Fekir/Lemar/Draxler to lepsze opcje do stylu gry jaki preferujemy i jeśli będziemy walczyć o skrzydłowego to trzeba o któregoś z tej czwórki.

Travez komentarzy: 18604.02.2018, 16:16

A ja jestem na nie. Jezeli chcemy grac o najwyzsze cele to tylko gracze na najwyzszym poziomie a nie wschodzace gwiazdy ktore nie wiadomo czy sie rozwina. Bede moze oczywisty ale potrzebujemy 2 skrzydlowych bramkarza Prawego obronce srodkowego i klasowego defensywnego pomocnika.

wenger2345 komentarzy: 55804.02.2018, 15:58

@Sobieski14: Dlaczego w Chelsea? Skąd info? Wenger chce pozyskać 2-ewentualnie 3 młodzików (Bailey Malcolm Pavon), a Bailey podobnie jak Malcolm jest celem na lato

wenger2345 komentarzy: 55804.02.2018, 15:57

@Forever_gunner: Poukładane w głowie ma, szczególnie o tym świadczy to, co zrobił po meczu z Caen

Forever_gunner komentarzy: 250304.02.2018, 15:39

Fajny zawodnik, przede wszystkim ma poukładane w głowie, co jak na Brazylijczyka jest pewnym fenomenem. Bardzo młody i już gra w podstawowym składzie w Ligue 1. Warto by było w niego zainwestować, ale tylko wtedy, gdy będziemy pewni transferów do defensywy.

Szogun komentarzy: 23479 newsów: 304.02.2018, 15:26

Fajnie byłbym za jeśli cena jest rozsądna jeżeli natomiast w grę wchodzą większe pieniądze wolałbym Fekira który gra na każdej pozycji w ataku i daje dużo więcej.

matikanonier komentarzy: 110704.02.2018, 15:26

Malcolm za Iwobiego. Wtedy byłoby bardzo ciekawie. Ale najpierw trzeba załatać obronę.

dominrr komentarzy: 52504.02.2018, 15:20

Przydałby się na pewno , lecz priorytetem latem będzie wzmocnienie formacji defensywnych :)

MaciekGoooner komentarzy: 28082 newsów: 504.02.2018, 15:13

Skrzydłowy to mus, albo top światowy, albo top wśród młodzików, a do takiego Malcom się zalicza.

Sobieski14 komentarzy: 465904.02.2018, 15:07

Skoro Bailey biega w barwach Chelsea, to ten talent by się przydało pozyskać.
Ale najpierw br, śo i dm...

Jacek1s komentarzy: 294904.02.2018, 15:05

Wolałbym widzieć wzmocnienie bramki i obrony od ataku, wczoraj pokazaliśmy, że w ataku jesteśmy świetni, ale jedynie szczęściem nie straciliśmy większej ilości goli. Spotkanie na spokojnie mogło zakończyć się rezultatem 5:3, ale na własnym stadionie piłka do naszej siatki niechętna jest wpadać i bardzo dobrze :)
Tak czy inaczej zmiana Pietrka to mus, osobiście wolałbym już by Ospina bronił bo z Czechem na bramce to teraz niczego już nie wiadomo czy coś wpuści głupio czy fenomenalnie obroni.

FadeIn komentarzy: 354704.02.2018, 15:04

Myśle, ze tak młody i perspektywicznu człowiek jak Malcolm na skrzydle to powinien być mus letniego okienka razem z obrońcą i bramkarzem. Tak mi się wydaje, że na chwile obecną to najważniejsze wzmocnienia. 4 transferów nie bedzie. Ospina zapewne odejdzie a w środku pola pomimo braku DM nic nie wskuramy jeżeli ktoś nie odejdzie bo bedzie ścisk. Ale tak. Malcolm zapraszamy na flanke.

Orandzo komentarzy: 337804.02.2018, 14:55

Nadal ciekawa opcja bo skrzydła mamy bardzo ubogie no ale mus to załatanie obrony.

AtheneWins komentarzy: 6366 newsów: 204.02.2018, 14:47

Mentalność ma idealną dla nas - czołowa szóstka!

A tak serio to ciekaw jestem jakby się sprawdził w Arsenalu :)

gnabry_ komentarzy: 4037 newsów: 104.02.2018, 14:46

Czekam na Ciebie królu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.52
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna