Mark Clattenburg sędzią meczu z Southampton

Mark Clattenburg sędzią meczu z Southampton 18.11.2013, 18:16, Adam Cygański 11 komentarzy

Oficjalna strona Premier League przedstawiła nazwiska sędziów, którzy będą prowadzić mecze dwunastej kolejki walki o mistrzostwo Anglii.

Spotkanie Arsenal - Southampton będzie sędziował Mark Clattenburg.

Michael Oliver

Mark Clattenburg w swej karierze sędziego prowadził 26 meczów z udziałem Arsenalu (bilans 18 zwycięstw – 1 remis – 7 porażek).

Mecze Arsenalu prowadzone przez Marka Clattenburga:

Image and video hosting by TinyPic

Mark ClattenburgPremier LeagueSędziowie autor: Adam Cygański źrodło: premierleague.com
Paniu76 komentarzy: 1246419.11.2013, 17:06

Oby sędziował sprawiedliwie :)

dudekns komentarzy: 605019.11.2013, 08:10

W końcu ta przerwa reprezentacyjna dobiega końca...

mskafc komentarzy: 579618.11.2013, 22:58

Kubex

Mnie kumpel okradł z tej chwili ekscytacji, euforii, mianowicie ogladalem mecz na sopcast, a jak powszechnie wiadomo, tam jest niekiedy kilkuminutowe opoznienie niz na normalnych streamach. Grzecznie ogaldalem mecz, akcja toczyla sie bodaj gdzies na naszej polowie, pomiedzy obroncami i bramkarzem, a tu nagle sms od kumpla "HENRY!!!!!!!!!!!!!!!!!" i wszystko poszlo w dupe, po niespodziance. Nigdy mu tego nie wybacze!

MO11 komentarzy: 14018.11.2013, 22:40

za swansea wygralismy 1:2? a nie 1:3?

moissander komentarzy: 4318.11.2013, 21:41

Gość nieźle zawalił zeszłoroczny mecz Chelsea z United, oby nie popełniał takich błędów w meczu z Soton.

Kurczak007 komentarzy: 76318.11.2013, 21:40

Verminator97

true story!:D

Berczi komentarzy: 125218.11.2013, 21:03

Dwie przegrane i jedno zwycięstwo - bilans meczów z KFC z tym sędzią, oby nie sędziował derbów w drugiej połowie sezonu na White Hart Lane

kubex komentarzy: 574418.11.2013, 20:42

@Verminator97 - mam tak samo... pamiętam do dzisiaj gęsią skórkę po bramce i eksplozję radości na stadionie :)

Verminator97 komentarzy: 1490018.11.2013, 19:26

09.01.2012r. - Arsenal vs Leeds 1:0 - King is beck!!! Niezapomniany powrót Henryka do nas i bramka dająca awans do następnej rundy w FA Cup. Jedna z najpiękniejszych chwil jaką przeżyłem oglądając mecze kanonierów :)

Miał przyjemność i zaszczyt sędziować ten mecz :P

pronik komentarzy: 517918.11.2013, 18:49

ten sedzia na zdjeciu wyglada mi na Kevina Friend'a

AaronRambo komentarzy: 128018.11.2013, 18:38

Juz tylko 5 dni i koniec 2 tygodniowej przerwy od piłki. Wróci w końcu piłka na poziomie. Ja nawet nie oglądam dobrych reprezentacji bo to jakoś i tak nie jest zgrane i takie bez ładu i składu( Polskiej żenady nie mogę od Euro, nie raz z Ukraina w Warszawie włączyłem).