Martinez: Chcę się rozwijać

Martinez: Chcę się rozwijać 03.08.2017, 02:09, Kamil Garczorz 10 komentarzy

Emiliano Martinez przyznaje, że zawsze chce wznosić swoje umiejętności na wyższy poziom.

Arsenal potwierdził, że Argentyńczyk, który był trzecim wyborem na pozycję bramkarza, uda się na wypożyczenie do Getafe. Martinez dołączył do Kanonierów w 2010 roku z Independiente, a od tego czasu był czterokrotnie wypożyczany.

- Zawsze chcę się rozwijać, dla mnie nigdy nie jest wystarczająco. Moje wykopy są dobre, ale ja chcę dojść do perfekcji. Wiem, że jestem w tym dobry, ale wciąż wykonuję 50 podań na treningach.

- Gerry Peyton powtarza mi, że to ostatnia próba, ale ja robię kolejne 3. Spoglądam na to, co potrafię oraz co mogę poprawić, zawsze chcę podnosić swoje umiejętności. Jeśli chcesz grać w Arsenalu lub być na najwyższym poziomie przez wiele lat, musisz to robić.

- Ciężką pracę mam we krwi. Kiedy znajdujesz się poza składem i musisz trenować następnego dnia, jest trudno, ponieważ chcesz być w drużynie i grać. Zawsze sobie powtarzam, że szansa nadejdzie i muszę ją wykorzystać, to mnie motywuje.

- Przyszedłem znikąd, a teraz jestem w Arsenalu, w jednym z największych klubów na świecie, ale nigdy nie byłem usatysfakcjonowany. Byłem trzecim wyborem, walczącym o numer 2, być może po sezonie będę walczył o bluzę z numerem 1. W Arsenalu zawsze trzeba dawać z siebie więcej i próbuję to robić.

Emiliano Martinez autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
drewniane_krzeslo komentarzy: 154403.08.2017, 23:01

Macey bramkarzem numer 3 ?, jest jeszcze Jens..

Womanizer komentarzy: 720703.08.2017, 12:36

Dla bramkarza 24 lata to jak na zawodnika z pola 19/20.

Van Der Sar forme życia złapał dopiero koło 30 tki także zobaczymy. Cech za max 2 sezony robi out i jak Martinez sie pokaże z dobrej strony w Hiszpanii to wcale niewykluczone że za 2/3 lata będzie u nas nr 1.

Czeczenia komentarzy: 1022703.08.2017, 12:21

Kiepski bramkarz, nic z niego nie będzie.

Elastico07 komentarzy: 621603.08.2017, 12:07

@dudekns: Bedą z niego ludzie,ma warunki i predyspozycje zeby kiedys zawitac jako nr.1.Napewno co rzuciło się w oczy to karne z bayernem i 2 dobre interwencja,dla porównania nie pamiętam zeby Cech obronił chociaz 1 karnego odkad przyszedl [moge się mylić],a troche ich było,oczywiscie nie ujmując klasy naszemu bramkarzowi.

dudekns komentarzy: 605003.08.2017, 11:19

Ciekawe co to będzie z tym naszym Martinez'em...

Wojakus komentarzy: 6089 newsów: 303.08.2017, 07:57

@Szebson: już by wystarczyło zrobić coś takiego przy wypożyczeniu Martineza

Szebson komentarzy: 351003.08.2017, 07:49

@Wojakus: Mam nadzieje, ze takie cos nie bedzie mialo miejsca

Wenger powinien sciagnac Lafonta i go wypozyczyc z opcja skrocenia, zeby miec pewnosc dobrego zmiennika jak Petr albo David sie polamia. Z Maceyem niczego nie wygramy.

Wojakus komentarzy: 6089 newsów: 303.08.2017, 07:30

No to w przypadku kontuzji Cecha lub Ospiny jest ryzyko gry Macey'a

prezeskamyk komentarzy: 24503.08.2017, 07:23

lays
tylko on ma już 24 lata więc powinien być już dojrzałym bramkarzem.
ja liczę, że będzie grał podczas tego wypożyczenia i za rok powalczy o skład w arsenalu bo w meczach przedsezonowych spisywał się dobrze

lays komentarzy: 3903703.08.2017, 07:19

Rozwija się, może nie mocno, ale powoli do przodu. Parę wypożyczeń, a zobaczymy co będzie za parę lat.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Southampton 23.11.2019 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 9.11.2019 - godzina 18:30
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool12111034
2. Leicester1282226
3. Chelsea1282226
4. Man City1281325
5. Sheffield United1245317
6. Arsenal1245317
7. Man United1244416
8. Wolves1237216
9. Bournemouth1244416
10. Burnley1243515
11. Brighton1243515
12. Crystal Palace1243515
13. Newcastle1243515
14. Tottenham1235414
15. Everton1242614
16. West Ham1234513
17. Aston Villa1232711
18. Watford121568
19. Southampton122288
20. Norwich122197
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy112
Tammy Abraham102
Sergio Agüero92
Pierre-Emerick Aubameyang80
Sadio Mané72
Raheem Sterling71
Mohamed Salah63
Marcus Rashford63
Teemu Pukki62
Harry Kane61
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.67
Gracz października wybór redaktorów Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
6.52
Gracz października wybór użytkowników Matteo Guendouzi
Matteo Guendouzi
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna