Mchitarian: Gramy dla prawdziwych fanów

Mchitarian: Gramy dla prawdziwych fanów 13.03.2018, 09:24, Patryk Bielski 25 komentarzy Jeden z bohaterów niedzielnego meczu z Watfordem, Henrich Mchitarian, w pomeczowym wywiadzie udzielonym katarskiej stacji telewizyjnej beIN Sports wypowiedział się na temat wielu pustych krzesełek, które mogliśmy zaobserwować w czasie ostatnich dwóch spotkań na Emirates Stadium. Ormianin, który z Szerszeniami zaliczył bramkę i asystę, stwierdził, że fani, którzy są z zespołem tylko, gdy ten wygrywa, nie mogą nazywać się prawdziwymi kibicami.

- Zawsze gramy dla naszych fanów, bez znaczenia, czy mogą przyjść na stadion, czy też nie. Wychodzimy na murawę dla tych, którzy przemierzają kilometry, by nas oglądać i wspierają nas - to oni są prawdziwymi kibicam. Chcę jedynie podziękować tym, którzy nas dopingowali.

Mchitarian swojego niedzielnego gola zawdzięcza podaniu Aubameyanga. Ormianin nie był dłużny swojemu koledze z zespołu i również zaliczył asystę przy golu Gabończyka. 29-latek nie ukrywa, że dobrze układa mu się współpraca z nowym napastnikiem Kanonierów.

- Zawsze lubiłem z nim grać, łączy nas szczególna więź. Dziękuję mu za tę asystę. Musimy nadal pracować w ten sposób i zdobywać jeszcze więcej bramek.

Henrich MchitarianPierre-Emerick AubameyangSklep kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Daily Star
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 3423 14.03.2018, 13:53

Małecki mu się włączył...

nightgunner komentarzy: 125 13.03.2018, 19:08

ja bym mu odpowiedział, ileż można...

Mihex komentarzy: 18157 13.03.2018, 14:36

@Dominik11: przecież widać w wywiadzie że ci co chodzą na stadion też są źli. Liczą się tylko ci co przemierzają kilometry. Czyli najlepszym kibicem jest Park Ji Sung który przeleci sobie tysiące kilometrów do Londynu, wejdzie na stadion, kupi hot doga posiedzi w ciszy i wyjdzie w 80 minucie meczu, bo się na autobus spieszy

Dominik11 komentarzy: 12668 13.03.2018, 13:32

I po co on to powiedział , to co ci co oglądają przed TV to nie prawdziwi to tak samo jak ci co chodzą na stadion dla mnie nie ma różnicy.

niski93 komentarzy: 5758 13.03.2018, 13:31

Alex ---- a te coroczne blamaże ociekające brakiem zaangażowania ze strony zawodników i brakiem pomysłu ze strony trenera? Mam wymieniać spotkania przegrane różnicą trzech bramek przynajmniej? Bo zakładam że takie wybryki to policzek dla takiego klubu i jego kibiców. Podajesz za przykład Liverpool, ale tam coś się zmienia, szukają rozwiązań. A my? No właśnie... Kibice zatracili radość z oglądania Arsenalu.

lu_kier komentarzy: 123 13.03.2018, 13:01

*fanem talentu Ramseya (i jego świetnie wykształconej piłkarskiej pięty)

lu_kier komentarzy: 123 13.03.2018, 12:54

Fan to takie niezobowiujące słowo. Można być fanem piłki, stylu Sevilli czy Ramseya. Kibicem się jest na dobre i na złe.

AlexVanPersie komentarzy: 6718 13.03.2018, 12:48

@arturo:

Czyli kibicujecie tylko wtedy kiedy jest dobrze i obrona jest cacy? :)

Nic nie musisz więcej dodawać.

arturo komentarzy: 486 13.03.2018, 12:38

AlexVanPersie

Tutaj nie chodzi o to, że klub teraz ma gorszy okres, tutaj chodzi kibicom o to, że nie da wyciągane żadne wnioski z sezonu na sezon. Od kiedy było wiadomo, że nasza obrona jest marna? Tutaj kibicom przede wszystkim chodzi o to, że klub z każdym rokiem zalicza regres. Nie ma walki ano zaangażowania.

AlexVanPersie komentarzy: 6718 13.03.2018, 12:30

O widzę większy ból doopy na k.com. :)

Heniek nie powiedział nic kontrowersyjnego.

Prawdziwy fan ZAWSZE dopinguje swoją drużynę, ogląda mecz i idzie na stadion jak ma bilet.

Liverpool przez wiele sezonów był w czarnej doopie, zmieniali się trenerzy jak w kalejdoskopie, ale stadion zawsze pełen i YOU'LL NEVER WALK ALONE.

A u nas co? Nie zakwalifikowanie się do LM po raz pierwszy od 22 lat, słabsza postawa w lidze przy potężnym City i kibice już siedzą w domu albo życzą własnej drużynie by nie wygrał LE.

3 FA Cupy zdobyte w 4 lata?
Jest szansa na LE?

Na stadionach pustki, bo kibice się "obrazili", przestali kibicować kiedy nie można już coś realnie ugrać w lidze.

YOU WILL WALK ALONE, tak można podsumować kibiców Arsenalu.

I nie piszcie mi o 10 latach bez niczego, bo Liverpool, Tottenham niczego też nie zdobył a kibice go nie opuścili.

Furgunn komentarzy: 361 13.03.2018, 11:46

Głupie gadanie, klub się stacza to kibice są niezadowoleni, nie przychodzą na stadiony i protestują. Publicznie krytykują działania klubu. Proste. Co to znowu ma być za dzielenie kibiców na tych prawdziwych i tych niezadowolonych? Tak to rozumiem z tego newsa. Niezadowolony kibic również dopinguje swoją drużynę.

macc komentarzy: 3017 13.03.2018, 11:44

Kasa się zgadza, mimo, że pustki na trybunach to 60tyś biletów sprzedanych.

Pytanie tylko, dlaczego fan, który wydał kupe kasy na karnet ma już dość oglądania Arsenalu?

Szebson komentarzy: 3291 13.03.2018, 11:42

@erykgunner: Wlasnie cos mi nie pasowalo, myslalem, ze z czyms pomylilem po prostu.

niski93 komentarzy: 5758 13.03.2018, 11:21

Trochę pochopna i nieprzemyślana wypowiedź. Prawdziwi kibice sprawiliby, że ten stadion by żył podczas spotkań. Tylko ich zwyczajnie nie stać na bilety. Mam mieszane uczucia, odnoszę wrażenie że nasi kopacze są pewni powrotu Arsenalu na właściwe tory.

K4nel komentarzy: 71 13.03.2018, 10:56

Ciekawe jakby bylo gdyby przyszedł nowy trener a wyników by nie było. ? Pewnie każdy by pisał potrzebuje czasu itp.

czarnykruk komentarzy: 383 13.03.2018, 10:48

Kibice hejtujący, obrażający piłkarzy na mediach społecznościowych, śpiewający kretyńskie przyśpiewki itd nie pomagają zawodnikom i drużynie. Piłkarze dobrze wiedzą co się dzieje w klubie i nie trzeba ich dodatkowo uświadamiać. NIE wiem jak można NIE rozumieć że frajerskim zachowaniem kibice NIE zwolnią Wengera...

Wspierajmy drużynę, zawodników, a wyniki przyjdą z czasem. Wenger czeka na odpowiedni moment, aby odejść... Chyba żaden trener nie chciałby odchodzić z klubu w takim momencie jak teraz znajduje się Boss... Zrozumcie go.

Natomiast osoby, które szerzą herezję, że Wenger jest dla kasy.... aaa szkoda gadać. Ma swoje lata, jest ekonomistą, wie jak zarządzać kapitałem, zarabia od młodych lat dużo kasy i jest dla pieniędzy w Arsenalu...

schnor25 komentarzy: 14239 13.03.2018, 10:27

Mógł sobie darować ten durny komentarz. Ledwo co przylazł, a już wypowiada się o sytuacji na trybunach (a w sumie to o sytuacji w klubie, formie drużyny), o której nie ma pojęcia. Co jest fajnego w płaceniu ogromnej kasy za oglądanie porażek i słaniania się po murawie? Ja rozumiem, że z drużyną na dobre i na złe, ale dobrze wiemy jak to u Nas w ostatnim czasie wygląda. Wg mnie bardzo dobre zachowanie kibiców, tzn. opuszczenie kilku spotkań i sporo pustych krzesełek. Może jakimś cudem skłoni to gwiazdorków, leserków do jakiejkolwiek refleksji.

Moczyknur komentarzy: 204 13.03.2018, 10:26

@Ech0z: racja ale medialnie nie wygląda to dobrze. Sponsorzy tym bardziej nie chcą oglądać takich obrazków.

Ech0z komentarzy: 481 13.03.2018, 10:21

@Moczyknur: akurat po kieszeni ich nie uderzają bo Ci co nie przychodzą i tak płacą za mecz bo większość ma karnety i według statystyk Stadion jest zapelniony więc Kroenke jest szczęśliwy pewnie nawet nie widzi stadionu ale statystyki są na plus

maniek56 komentarzy: 2542 13.03.2018, 10:09

Tak wypowiadać się może jedynie ktoś kto nie zna sytuacji wewnętrznej w Arsenalu. Ktoś kto nie rozumie buntu bezsilnych kibiców, buntu przeciw Wengerowi, przeciwko zarządowi, rozgoryczenia z powodu straconych kolejnych sezonów...

Moczyknur komentarzy: 204 13.03.2018, 10:08

Od czasu zakończenia budowy stadionu zapełniał się on po brzegi. To co się dzieje w ostatnim czasie to forma protestu. Nawet najzagorzalsi fani mają do tego prawo. A jak inaczej dotrzeć do zarządu jak nie uderzyć ich po kieszeni?

erykgunner (administrator) komentarzy: 1395 newsów: 1127 13.03.2018, 09:53

@Szebson:

Jest katarskie, już poprawiamy.

Rider komentarzy: 2350 13.03.2018, 09:49

Moim skromnym zdaniem dla zawodników Arsenalu najważniejsze jest to, że ,,grają dla prawdziwych pieniędzy". Na Emirates i poza tak naszych kibiców słychać tylko parę razy podczas meczu jak widzą tak ,, zmotywowany piłkarzy"