Mchitarian: Uwielbiam grać z Aubameyangiem

Mchitarian: Uwielbiam grać z Aubameyangiem 13.02.2018, 17:15, Mateusz Szyller 14 komentarzy Henrich Mchitarian oraz Pierre-Emerick Aubameyang przenieśli się do Arsenalu w zimowym okienku transferowym. Obydwoje grali ze sobą wcześniej w Borussi Dortmund, gdzie świętowali różne sukcesy. Ormianin i Gabończyk ponownie są w jednym zespole, tym razem grając z armatką na piersi. Oto co do powiedzenia miał na temat Aubameyanga sam Henrich Mchitarian:

- Nie mieliśmy czasu, aby zgrać się z resztą drużyny. Pierre przed meczem z Evertonem trenował z nami tylko dwa razy. To zbyt krótki okres, aby przypomnieć sobie o wszystkich rzeczach, których dokonywaliśmy w Borussii, ale wydaję mi się, że podczas spotkania z The Toffees nasza współpraca wyglądała dobrze.

- Wcześniej uważałem, że musi zdarzyć się jakiś cud, abyśmy ponownie zagrali w jednej drużynie. Bardzo się cieszę, że znowu znajdujemy się w tym samym zespole, ponieważ Pierre jest jednym z moich najlepszych przyjaciół.

- Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany z faktu, iż gramy w tym samym zespole. Myślę, że fani są również zadowoleni z tego powodu. Co mogę powiedzieć? Uwielbiam z nim grać.

Ormianin wypowiedział się także na temat Mesuta Özila.

- Wszyscy wiedzą, że Mesut jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Gra z wielką radością oraz szczęściem. Doskonale rozumie swoje zadania na boisku, ma świetną technikę i posiada niesamowitą wizję. Mogę śmiało powiedzieć, że jest najlepszy na swojej pozycji.

Henrich MchitarianPierre-Emerick AubameyangSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
oustin komentarzy: 1215.02.2018, 17:48

Sprzątanie pólek komisu, wszystko od jednego zeta, tv, laptopy i inne.

www.lobade.ga
**********************8
Np, Juz od 500zl Laptop HP 250 G6 /4GB/500GBWin10 Czarny

Nie przegap swojej okazji sprawdź juz dziś i zgarnij bonus!

zly_kanonier komentarzy: 398214.02.2018, 17:14

W czwartek Miki zejdzie na ziemię

rafal1709 komentarzy: 17614.02.2018, 17:14

Trochę chore te przepisy uefa, co to kogo obchodzi ze auba grał jesienią w borusii skoro teraz jest zawodnikiem Arsenalu

dominrr komentarzy: 52514.02.2018, 11:33

Jeszcze jakby się to na wyniki przekładało to było by cudownie :D , szkoda że w Lidze Europy sobie razem nie pograją..

dudekns komentarzy: 605014.02.2018, 08:16

Oby sobie przypomnieli szybko jak współpracowali ze sobą w BVB i przełożyli tą więź na Arsenal, a będzie git.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3149 newsów: 6014.02.2018, 07:55

Ej, czy Miki i Auba maja jakieś partnerki? Bo zaczynam coś podejrzewać... ;)

Nie no, fajnie, że są przyjaciółmi i się lubią. Tylko niech to zaprocentuje na boisku. Szkoda, że w LE Miki będzie musiał współpracować z Welbeckiem, a nie z Aubą.

IanWright komentarzy: 68714.02.2018, 05:58

obydwoje czy obydwaj???

Bo jeśli obydwoje to któraś z nich jest dziewczynką...
Patrząc jak się kochają to coś może być na rzeczy...

Fanatic komentarzy: 525013.02.2018, 23:34

W Arsenalu grają sami najlepsi na świecie... No tylko w jakich zawodach?

Elastico07 komentarzy: 435513.02.2018, 19:57

Ale on sobie w dupke włażą,tez sie ciesze ze są tu razem ale mam nadzieje ze nie tylko z tego względu sie tu spotkali

Gryzek komentarzy: 245013.02.2018, 19:49

@Deiigloo: A żebyś wiedział.

Deiigloo komentarzy: 114613.02.2018, 18:53

@Gryzek: i jeszce w najlepszym klubie świata

Gryzek komentarzy: 245013.02.2018, 18:38

To musi być fajne uczucie, grać ze swoim najlepszym kumplem w jednej drużynie w najlepszej lidze świata. Zazdro.

macc komentarzy: 323113.02.2018, 17:50

Nam się odbija rosołem, a ten wspomina Everton...
Miki, szykuj się na współpracę z Welbzem!

wejsun komentarzy: 55013.02.2018, 17:35

Wszystko fajnie ale ten ich nadmiar słodzenia między sobą zaczyna trochę niepokoić

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Watford 29.09.2018 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.61
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.72
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna