Mchitarian: Uwielbiam grać z Aubameyangiem

Mchitarian: Uwielbiam grać z Aubameyangiem 13.02.2018, 17:15, Mateusz Szyller 14 komentarzy

Henrich Mchitarian oraz Pierre-Emerick Aubameyang przenieśli się do Arsenalu w zimowym okienku transferowym. Obydwoje grali ze sobą wcześniej w Borussi Dortmund, gdzie świętowali różne sukcesy. Ormianin i Gabończyk ponownie są w jednym zespole, tym razem grając z armatką na piersi. Oto co do powiedzenia miał na temat Aubameyanga sam Henrich Mchitarian:

- Nie mieliśmy czasu, aby zgrać się z resztą drużyny. Pierre przed meczem z Evertonem trenował z nami tylko dwa razy. To zbyt krótki okres, aby przypomnieć sobie o wszystkich rzeczach, których dokonywaliśmy w Borussii, ale wydaję mi się, że podczas spotkania z The Toffees nasza współpraca wyglądała dobrze.

- Wcześniej uważałem, że musi zdarzyć się jakiś cud, abyśmy ponownie zagrali w jednej drużynie. Bardzo się cieszę, że znowu znajdujemy się w tym samym zespole, ponieważ Pierre jest jednym z moich najlepszych przyjaciół.

- Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany z faktu, iż gramy w tym samym zespole. Myślę, że fani są również zadowoleni z tego powodu. Co mogę powiedzieć? Uwielbiam z nim grać.

Ormianin wypowiedział się także na temat Mesuta Özila.

- Wszyscy wiedzą, że Mesut jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Gra z wielką radością oraz szczęściem. Doskonale rozumie swoje zadania na boisku, ma świetną technikę i posiada niesamowitą wizję. Mogę śmiało powiedzieć, że jest najlepszy na swojej pozycji.

Henrich MchitarianPierre-Emerick Aubameyang autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
oustin komentarzy: 1215.02.2018, 17:48

Sprzątanie pólek komisu, wszystko od jednego zeta, tv, laptopy i inne.

www.lobade.ga
**********************8
Np, Juz od 500zl Laptop HP 250 G6 /4GB/500GBWin10 Czarny

Nie przegap swojej okazji sprawdź juz dziś i zgarnij bonus!

zly_kanonier komentarzy: 429214.02.2018, 17:14

W czwartek Miki zejdzie na ziemię

rafal1709 komentarzy: 18614.02.2018, 17:14

Trochę chore te przepisy uefa, co to kogo obchodzi ze auba grał jesienią w borusii skoro teraz jest zawodnikiem Arsenalu

dominrr komentarzy: 52514.02.2018, 11:33

Jeszcze jakby się to na wyniki przekładało to było by cudownie :D , szkoda że w Lidze Europy sobie razem nie pograją..

dudekns komentarzy: 605014.02.2018, 08:16

Oby sobie przypomnieli szybko jak współpracowali ze sobą w BVB i przełożyli tą więź na Arsenal, a będzie git.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3194 newsów: 6214.02.2018, 07:55

Ej, czy Miki i Auba maja jakieś partnerki? Bo zaczynam coś podejrzewać... ;)

Nie no, fajnie, że są przyjaciółmi i się lubią. Tylko niech to zaprocentuje na boisku. Szkoda, że w LE Miki będzie musiał współpracować z Welbeckiem, a nie z Aubą.

IanWright komentarzy: 69014.02.2018, 05:58

obydwoje czy obydwaj???

Bo jeśli obydwoje to któraś z nich jest dziewczynką...
Patrząc jak się kochają to coś może być na rzeczy...

Fanatic komentarzy: 532813.02.2018, 23:34

W Arsenalu grają sami najlepsi na świecie... No tylko w jakich zawodach?

Elastico07 (zawieszony) komentarzy: 514913.02.2018, 19:57

Ale on sobie w dupke włażą,tez sie ciesze ze są tu razem ale mam nadzieje ze nie tylko z tego względu sie tu spotkali

Gryzek komentarzy: 253313.02.2018, 19:49

@Deiigloo: A żebyś wiedział.

Deiigloo (zawieszony) komentarzy: 144813.02.2018, 18:53

@Gryzek: i jeszce w najlepszym klubie świata

Gryzek komentarzy: 253313.02.2018, 18:38

To musi być fajne uczucie, grać ze swoim najlepszym kumplem w jednej drużynie w najlepszej lidze świata. Zazdro.

macc komentarzy: 345413.02.2018, 17:50

Nam się odbija rosołem, a ten wspomina Everton...
Miki, szykuj się na współpracę z Welbzem!

wejsun komentarzy: 56213.02.2018, 17:35

Wszystko fajnie ale ten ich nadmiar słodzenia między sobą zaczyna trochę niepokoić

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool16133042
2. Man City16132141
3. Tottenham16120436
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Everton1666424
8. Bournemouth1672723
9. Leicester1664622
10. Wolves1664622
11. West Ham1663721
12. Watford1663721
13. Brighton1663721
14. Cardiff16421014
15. Newcastle1634913
16. Crystal Palace16331012
17. Burnley16331012
18. Huddersfield Town16241010
19. Southampton161699
20. Fulham1623119
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Harry Kane92
Raheem Sterling86
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.08
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna