Media: Arsenal gotowy sprzedać Özila w styczniu

Media: Arsenal gotowy sprzedać Özila w styczniu 17.10.2017, 20:03, Maciej Szymkowiak 45 komentarzy Jak donoszą angielskie media, Arsenal poszukuje chętnego na pozyskanie Niemca. Arsene Wenger przyznał w jednym z wywiadów, że klub będzie musiał rozważyć sprzedaż Alexisa Sancheza i Mesuta Özila w styczniu, jeżeli myśli o uzyskaniu jakichkolwiek pieniędzy.

Według The Mirror, klub z północnego Londynu porzucił nadzieję na podpisanie nowego kontraktu z 29-latkiem. Dodatkowo rośnie rozczarowanie boiskowym zaangażowaniem 10, zwłaszcza po porażce z Watfordem.

Arsenal zaoferował kontrakt opiewający na sumę 275 tysięcy funtów tygodniowo, jednak agent piłkarza zażądał 350 tysięcy. Taka kwota dla włodarzy klubu jest za duża.

Zainteresowanie Niemcem wyraził Inter Mediolan i to z nim będzie się starał porozumieć angielski klub.

Mesut OezilPamiątki kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 4858 19.10.2017, 14:32

Ale tygodniówka...

Gunner012 komentarzy: 3151 newsów: 2 18.10.2017, 19:52

Doskonała wiadomość.

kamilo951456 komentarzy: 78 18.10.2017, 14:31

Jak ma być za niego kasa na nowego grajka w jego miejsce to biorę tą opcję w ciemno.
Nie ma ludzi niezastąpionych zwłaszcza po kimś takim jak Ozil.
Najlepszy moment Ozila w Arsenalu to jego przyjście do Arsenalu.
Kupić kogoś w jego miejsce nie koniecznie ŚPO bo nasza taktyka teraz tego nie wymaga i do widzenia!

shubert komentarzy: 87 18.10.2017, 14:18

Na szczęście Tijo zostanie XDD

domino178 komentarzy: 341 18.10.2017, 12:26

Polityka transferowa klubu to jakaś groteska. Rozumiem, że klub musi zarabiać, ale dopuszczanie do sytuacji gdzie kluczowi gracze mają rok kontraktu, to zakrawa o sabotaż. Nie ma się co dziwić, że Mezil i Sanchez chcą odejść, bo widzą że nie ma przyszłości w klubie obecnie. Teraz odsprzedamy dwóch zawodników, gdzie w normalnej sytuacji możnaby wyciągnąć ze 150 baniek, sprzedamy za 50 mln w sumie, lub za darmo po sezonie. Szkoda że nie istnieje już puchar intertoto, bo za 2-3 sezony ciężko będzie o Ligę Europy.

AlexVanPersie komentarzy: 6061 18.10.2017, 12:09

A ja już nie wiem czy być złym na Ozila czy nie.

Coraz częściej mi się wydaje, że to geniusz podań i słabiak w defensywie.
Czyli żeby go wyeksponować to trzeba mu dać dwóch twardzieli do pomocy.

U nas niestety tego nie dostał i nie błyszczy u nas tak jak w reprze i w Realu.

ElNeny, Ramsey, Xhaka to nie są goście, którzy stworzą ci przestrzeń byś mógł skupić się tylko na swoich pasach.

Jednym słowem, możesz odejść bo u nas i tak nie dostaniesz warunków by błyszczeć.

Hirow komentarzy: 199 18.10.2017, 11:36

Szkoda bo znając życie nie zastąpimy go nikim ciekawym a środek pola mamy tak nędzny, że aż chce się płakać. Z drugiej strony Ramsey w końcu będzie grał na pozycji która lub o ile będziemy grali z typową 10tką. Czarne chmury, Alexis pewnie tęż pójdzie w zimę i zostaniemy z gównianym trenerem, gówniana formacją i gównianą drużyną w której Kolasinac, Laca, Per Nacho i Kosa będą próbowali coś ugrać a my naiwnie będziemy czekali na powrót Santiego... Kronke będzie nas wk^rw!@ć, że nie chce sprzedać. Naprawdę bycie fanem AFC... it's a hard knock life for Us...

IPiotrek komentarzy: 1388 18.10.2017, 11:27

MOzil i Alexis raczej odejdą i z tym trzeba się pogodzić. Gorzej sprawa wygląda z pozyskaniem nowych liderów.
Kto tu przyjdzie za kasę jaką Arsenal jest w stanie zapłacić? Lemar, który póki co pokazuje, że nie jest wart tych magicznych 100 mln?

Uważam, że mimo wszystko Arsenal ma całkiem niezły skład, ale potrzeba szkoleniowca ze świeżym spojrzeniem. Zmiana na stanowisku menadżera jest konieczna, bo Wenger - z całym szacunkiem dla Niego - nie daje już nic temu klubowi.

varatas komentarzy: 70 18.10.2017, 11:19

Bardzo dobrze, ja już straciłem cierpliwość.

sector komentarzy: 1105 18.10.2017, 11:02

Szok i niedowierzanie!

stahustaszku komentarzy: 266 18.10.2017, 10:47

Oglądąłem wczoraj Monaco przez część 1 połowy i wydaje mi się, że Lemar nie jest do końca szczęśliwy z faktu, że gra ciągle w Monaco. Skill nadal ten sam wysoki, piłki dogrywane na centymetry ale nie biega już jakby z tym zaangażowaniem co w tamtym sezonie.

Sprzedaż Ozila i Alexisa zimą i wziąć w zamian Lemara i Mahreza albo kogoś z PSG (tam teraz niezadowolonych grajków ze swojej pozycji w drużynie będzie przynajmniej kilku) i będę zadowolony.

pumeks komentarzy: 15248 18.10.2017, 10:36

Zostanie za 300tys.....niestety

drewniane_krzeslo komentarzy: 1090 18.10.2017, 09:28

Po 3 sezonach jest zbędny niech weźmie ze Walcotta

JessyJames7 komentarzy: 58 18.10.2017, 09:14

350 k za to co ma do zaoferowania to jakiś żart. Won!

bikerek komentarzy: 233 18.10.2017, 09:12

Do Bayernu nie pójdzie, tam trzeba zapierdzielac.

Marioht komentarzy: 3136 18.10.2017, 09:01

Pasowałby do ligi hiszpańskiej, do Bayernu, Barcelony, do PSG...
niech odejdzie gdziekolwiek, błagam.

EpidemicKraX komentarzy: 289 18.10.2017, 08:48

Wszystko fajnie, ale wypadałoby by myśleć o realnym wzmocnieniu za niego a nie wymianie na piłkarza takiego samego pokroju.

malyglod komentarzy: 5059 18.10.2017, 08:34

Ostatnio jego wkład w grę można porównać do późnego Arshavina

lordoftheboard komentarzy: 1845 18.10.2017, 06:05

@majormati: w lato jeszcze walczyliśmy. Przed pierwsza kolejka bymiamy na drugim miejscu za afc boirnemouth ;)

W zimę już nie będziemy. Już w sumie nie walczymy.

illpadrino komentarzy: 6515 newsów: 2 18.10.2017, 01:43

@Artu: Specjalnie taką wysoką agent podał, żeby nie było ,że nie chciał zostać. Teraz powiedzą, przecież chciał zostać ale Arsenal nie dał takiej pensji jak chciał zawodnik więc zmienia klub za darmo lub za mały hajs.

Arsenal to beczka śmiechu aktualnie a nie klub.

Jakby nie patrzeć to dwóch grajków kluczowych w ostatnich 3 latach będzie sobie odchodzić za frajer.

Atos123 komentarzy: 232 18.10.2017, 01:36

Niech go biorą choćby za darmo.

mlody323323 komentarzy: 280 18.10.2017, 00:48

Lepszy rydz niz nic za Ozila w jego formie jak sie uda wyciagnać od chinczyków 30-35MLn to bedzie Miodnie

MaciekGoooner komentarzy: 24731 newsów: 5 18.10.2017, 00:22

Sprzedać go w pizdu. Ostatnimi czasy gra tak, że nawet na 150k nie zasługuje, a co dopiero 350

baranek19 komentarzy: 1044 17.10.2017, 23:33

Oby

silvano95 komentarzy: 118 17.10.2017, 23:19

niech idzie nikt plakac nie bd

Xanthi komentarzy: 285 17.10.2017, 23:17

Ja sie zastanawiam czy my juz osiagnelismy zero czy jeszcze mozna?

mikowhy komentarzy: 67 17.10.2017, 22:54

Na tygodniówkę rzędu 350k zasługują zawodnicy, którzy w pojedynkę potrafią rozstrzygać o losach meczu. Alexis jest takim zawodnikiem, ale nie Ozil..

tom8203 komentarzy: 276 17.10.2017, 22:44

Jakis brukowiec !! Nie ma co sie jarac !!

majormati komentarzy: 303 17.10.2017, 22:15

Ten klub to jest naprawde biegajaca komedia. Nie sprzedajemy Alexisa/Ozila w lato bo walczymy o majstra, po czym jednak za smieszne pieniadza chcemy ich opchnac w zime. Pomijam samo doprowadzanie do sytuacji z konczacymi sie kontraktami bo to juz kazdy wie ,ze to jest smiech na sali...

Barney komentarzy: 10171 17.10.2017, 22:11

Super wiadomość niepotrzebni tu tacy gracze.

Nomad komentarzy: 561 17.10.2017, 22:10

Jak z Wengerem w tamtym sezonie :D

simson16 komentarzy: 1649 17.10.2017, 21:41

No i Pieknie, ten gosc u nas jest juz skonczony...

Argudo komentarzy: 4658 newsów: 3 17.10.2017, 21:39

To jest wręcz niepojęte, jak nieudolni jesteśmy na rynku transferowym. Już w tym okienku powinny zostać rozwiązane kwestie Ozila i Sancheza. Tymczasem o jakichkolwiek rozmowach nic nie słychać, a my zamiast przedłużyć, lub sprzedać, póki jeszcze są coś warci i kupić następców, puścimy ich za jakieś grosze albo za darmo. A nie ma pieniędzy, to i o następców będzie trudno.

aaddii9042 komentarzy: 690 17.10.2017, 21:28

i dobrze jak ma grać jakby grał za karę to niech sobie idzie jak najdalej

ProroK komentarzy: 71 17.10.2017, 21:21

Sprzedać moim zdaniem on już jest głową przy okienku styczniowym ..

praptak komentarzy: 4357 17.10.2017, 21:09

Niee, dajmy mu czas na aklimatyzacje ;(

Chlopek komentarzy: 321 newsów: 1 17.10.2017, 20:51

@thide: i będzie ławka.

Chlopek komentarzy: 321 newsów: 1 17.10.2017, 20:48

Bayer mógłby skorzystać:
- Tani zakup
- Grał w Bundeslidze
- 10 jak się patrzy
- Jupp może by go ruszył

Arsenal mógłby próbować ściągnąć Jamesa (Real go nie chce) za tanie pieniądze (doświadczony gracz) i ma ambicje. Widzę dobry interes po obu stronach za małą kasę.

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 17.10.2017, 20:46

@unreality: Sanchez jest już myślami w City, za 2 miesiące z groszami usłyszysz info, że podpisał kontrakt z nimi...

unreality komentarzy: 11 17.10.2017, 20:45

Niech idzie w pizdoo, jest bezużyteczny w PL, to nie liga dla niego. Dobrze byłoby zatrzymac Alexisa ale ja już Ozil odejdzie to Sanches tym bardziej będzie chciał uciekac, niestety

Artu komentarzy: 89 17.10.2017, 20:42

Sprzedać w zimie gdziekolwiek, obecnie jest to pilkarz który najbardziej irytuje swoim boiskowym lenistwem w AFC. I jeszcze zażyczył sobie kosmicznej tygodniówki, no way

gnabry_ komentarzy: 1806 17.10.2017, 20:37

Ile razy grał w jednym składzie z Alexem i Sanchezem?

thide komentarzy: 24859 newsów: 57 17.10.2017, 20:12

i bardzo dobrze. obecnie to zawodnik do średniaka BPL. musi się gdzieś odbudować, a gra głównie za nazwisko. 4 lata temu OZIL na plecach koszulki Arsenalu robiło wrażenie, a obecnie to jeden z wielu piłkarzy Arsenalu, a nie czołówki światowej. czy to jego wina, tego nie wiem, bo wszyscy pisali, że gra średnio przez atak i żyje z dogrywania perfekcyjnych piłek. dostał szybkie skrzydła i atak i jakoś nie błyszczy. zagrał 1 dobry sezon, ale to było jakiś czas temu. dla mnie jest on już zbędny w Arsenalu. w jego miejsce potrzeba kogoś zwinnego i pracowitego, a nie zawodnika, który znika w meczu, przebiegnie sporo, ale nic z tego nie wyniknie.

Dominik11 komentarzy: 10266 17.10.2017, 20:07

350 tyś chyba coś mu sie klepki w głowie pomieszały