Media: Chelsea z ofertą za Chamberlaina

Media: Chelsea z ofertą za Chamberlaina 11.08.2017, 12:14, n0thing 32 komentarzy Raporty medialne donoszą, że Chelsea złożyła kolejna ofertę opiewająca się na 35 milionów funtów za zawodnika Arsenalu - Alexa Oxlade'a-Chamberlaina.

Antonio Conte jest ponoć wielkim fanem talentu skrzydłowego Kanonierów i chętnie widziałby go tego lata w zespole ze Stamford Bridge. Mówi się nawet, że Chelsea wystosowała ofertę w wysokości 25 milionów funtów za Oxa, jednak włodarze Arsenalu stanowczo odrzucili te propozycję.

Obecna umowa Chamberlaina z Arsenalem wygasa w przyszłym roku i jeżeli nie dojdzie do porozumienia między samym zawodnikiem a klubem, wtedy skrzydłowy będzie mógł odejść z klubu jako wolny piłkarz latem 2018 roku. W ostatnim czasie nasiliły się informacje jakoby Alex zadeklarował Wengerowi, że nie jest zainteresowany podpisaniem nowej umowy z klubem z The Emirates i chciałby spróbować sił w nowym klubie.

Ponadto Antonio Conte wciąż wykazuje zainteresowanie na rynku transferowym. Włoch potwierdził, że zrobi wszystko w celu wzmocnienia swojego zespołu w trakcie bieżącego okienka transferowego.

- Klub doskonale zdaje sobie sprawę z mojego punktu widzenia na temat transferów. Mamy przed sobą występy w Lidze Mistrzów, a głównym celem jest poprawienie jakości drużyny - stwierdził Conte.

Antonio ConteChelsea FCSklep kibica Arsenalu autor: n0thing źrodło: express.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Dawid04111 komentarzy: 10608 newsów: 14 11.08.2017, 18:18

Moim zdaniem sprzedać. Ox jest całkiem nieefektywny, nie strzela goli, nie asystuje, wdaje sie w głupie dryblingi. Dużo szumu, mało efektów. Do tego dobitnie pokazuje, nawet swoim zachowaniem na boisku, że nie chce tu grać.

piootrek2 komentarzy: 1015 11.08.2017, 17:08

Ox jawnie mówi, że nie ma zamiaru przedłużyć kontraktu, a ludzie chcą, zeby został? Jeśli ma zostać to chyba tylko po to żeby caly sezon spedzic na trybunach. Potracilismy przez niego mase punktów, a on po jednej dobrej polowie sezonu chce odejść??? Nie szanuje takiego turtlesa...

KanonierTH1411 komentarzy: 4814 11.08.2017, 16:38

Teraz gdy Ox tak dobrze odnalazł się na wahadle, ma więcej miejsca na ofensywne wejścia i przestał być bezproduktywny to głupotą byłoby go sprzedawać. Dla mnie to zdecydowanie powinien grać w pierwszym składzie ale na prawym wahadle kosztem Bellerina, a po drugiej stronie Kolasinac. Gość ma dopiero 23 lata i należy o tym pamiętać. Wystarczy przytoczyć tutaj że Thierry na dobre odpalił właśnie mając 22-23 lata. To że gra u nas od tylu lat to oznaka że po prostu szybko osiągnął odpowiednią fizyczność i miał nieprzeciętny talent, a sprzedawać chłopa po tylu latach żeby najlepsze lata kariery grał u konkurencji to głupota...

Patys69 komentarzy: 28 11.08.2017, 15:59

Wdg mnie gdyby Bellerin grał słabo nikt by nie zabiegał o niego na rynku transferowym, dla mnie jeden z lepszych młodych zawodników. A co do Oxa to szkoda go sprzedawać bo czasem się przydawał a jest jeszcze młody i będziemy płakać jak za Gnabry'm. Z miłą chęcią bym sprzedał Walcotka

Malina komentarzy: 760 11.08.2017, 15:56

Witam, jak ktoś jest chętny aby dołączyć do ligi FPL head to head to zapraszam. 1266844-807584

Gryzek komentarzy: 2337 11.08.2017, 15:49

No way.

tyson880 (zawieszony) komentarzy: 8350 11.08.2017, 15:36

Bellerin był najlepszym PO w lidze, bo grał bardzo ofensywie i świetnie sobie radził po drugiej stronie boiska ale w defensywie po prostu grał słabo, więc czy zasłużenie miał taki status? Moim zdaniem nie.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 11.08.2017, 15:17

Taa... Widzę, że niżej doskonałe pomysły. Mahrez czy Brahimi na wahadle xD

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 11.08.2017, 15:15

@hot995: Przyjrzyj się dokładnie grze Bellerina. Jest ubogi technicznie, słabo gra w obronie, a już o dryblingu i dośrodkowaniach nie będe wspominał. Dla mnie jest to druga wersja Walcotta i dzięki łatce młodego talentu i dobremu wejściu do pierwszej drużyny ma pobłażane na k.com.

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 15:09

Zobaczymy jak będzie grał na dłuższą metę jako wahadłowy

Barney komentarzy: 11631 11.08.2017, 14:16

Pierwsza oferta cfc i juz 40 baniek ojro niezle chodz ja bym go zatrzymal

kaman17 komentarzy: 2960 11.08.2017, 14:12

Talent niespełniony, każdy czeka co roku aż go w końcu pokaże, a on jakoś nie może się wybić.
Mimo wszystko wciąż jest jednym z najlepszych wahadłowych w lidze i na horyzoncie nie widać nikogo lepszego na zastępstwo.

mlody323323 komentarzy: 359 11.08.2017, 13:51

Nie nIe nie ! powienien zostać , i nawet musi ci co go krytykuja .. w sumie okej kazdy ma prawo ale on akurat jest nielicznym graczem który czy gra w podstawie od pierwszych minut czy wskasuje na zmiane , to robi róznice napewno ma biegane to trzeba mu przyznać potrzebujemy takich zawodników , typowych walczaków solidnych moze jest sredniakiem fakt ale ja osobiscie nawet za 40 Mln bym go nie sprzedawał czuję w nim duzy potecjal i licze ze w tym sezonie bedzie mial wiecej polotu i pokaze arsenowi ze warto na niego stawiac

badger79 komentarzy: 44 11.08.2017, 13:47

Natychmiast sprzedać za takie pieniądze - przecież to jeździec bez głowy, dobiega z piłką do linii końcowej boiska i w powietrze. Oczywiście to taki brytyjski Peszko. Sprzedawać i kupić z Porto Coronę (talent) lub Brahimiego. Jeszcze zostanie kilka funciakow a na jakości zyskamy.

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 13:18

@Koroniarz: dlatego trzeba go trzymać i podpisać kontrakt. Żaden zagraniczny klub się nim nie interesuje, zresztą chyba i on by nie chciał wyjeżdżać. Chyba że do "więcej niż klubu", ale do tego to mu daleko

Koroniarz komentarzy: 7003 11.08.2017, 13:15

Nie można go puścić do żadnego ligowego rywala

kdm (zawieszony) komentarzy: 712 11.08.2017, 13:15

Conte wie co robi, jak kupi Oxa to nie będzie się musiał martwić o Mosesa, a reszte pozycji ma dobrze obsadzone. Druga sprawa, że osłabi Arsenal. Można z tego wyjść zwycięsko, ale trzeba by znaleźć topowego następcę. Tylko kogo?

sidtsw komentarzy: 1823 11.08.2017, 13:13

Teraz jak Ox zaczyna dobrze grac trzeba go zostawic. Ma ogromny potencjal i zaczyna go pokazywac w koncu

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 12:58

@entap: a na kogo byś wymienił?

entap komentarzy: 1150 11.08.2017, 12:55

za 35? sprzedać i z dopłatą. wymienić na lepszego..
AOC to solidny ligowy średniak, nic wiecej.

dudekns komentarzy: 6046 11.08.2017, 12:55

Niech zostanie - tylko, żeby formę ustabilizował.

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 12:54

@hot995: nie ma co zestawiać gry Bellerina w ustawieniu na 4 obrońców z grą Ox'a na wahadle. To są 2 zupełnie inne pozycje. Ox na prawej obronie by się nie odnalazł, a na wahadle bardziej sie odnajduje od Hiszpana. Wg mnie za krótko graliśmy w ustawieniu z wahadlami by cokolwiek oceniać, porównywać itp

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 12:51

@youngd: mahrez ktory w ogóle nie umie grać w obronie? Nie, nie, nie

hot995 komentarzy: 4151 newsów: 4 11.08.2017, 12:44

Bellerin to dwie półki niżej, bo co, bo gra aktualnie gorzej? Bo jest pod formą? Hector ma 22 lata i jeszcze niedawno był najlepszym prawym obrońcą Premier League. Wtedy też tak pisałeś? Co w tym czasie osiągnął Chamberlain? Nic. Zagrał raptem kilka dobrych meczów pod koniec poprzednie sezonu. Słabo, jeżeli zestawimy to z kampanią 2015/2016 w wykonaniu Hiszpana.

youngd komentarzy: 544 11.08.2017, 12:42

Wojakus, Gunner012
Myślę że Mahrez by się nadał.
Ale zawsze powtarzałem że chce żeby OX został...

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 12:33

@adrianpilsczek2000: nie podpisze bo jest zły z powodu nie grania na jego ulubionej pozycji - środek pomocy

@Gunner012: no właśnie na razie przykładów mi brakuje

adrianpilsczek2000 komentarzy: 1436 11.08.2017, 12:31

Dobrze by było gdyby Ox jednak został i podpisał kontrakt. Na wahadle radzi sobie bardzo dobrze i głupio by było jakby teraz odszedł.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 11.08.2017, 12:30

@Wojakus: Przykład? Bo Bellerin to dwie półki niżej.

Wojakus komentarzy: 5077 newsów: 2 11.08.2017, 12:25

Jeżeli przyszedłby dobry zmiennik dla niego to czemu nie. Musiałby to być jednak ktoś lepszy i nadający się na wahadło

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 11.08.2017, 12:24

Jak Wenger go sprzeda to będzie idiotą. Spodziewać można się wszystkiego, bo Francuz nie jest mistrzem logiki.

Szebson komentarzy: 3344 11.08.2017, 12:22

Jezeli mamy grac 3-4-3 (3-4-2-1), to Ox powinien zostac. Odnalazl sie na wahadle lepiej Bellerin, wiec powinien byc pierwszy wyborem na te pozycje. Jezeli troche popracuje, to odnajdzie sie po obu stronach.
Powinien zostac.

XandeR komentarzy: 5660 11.08.2017, 12:18

35 Milionów to świetna cena, ale pod warunkiem, że Ox zostałby wytransferowany do innej ligi. Jeśli mowa o CFC, to minimum 50mln imo.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna