Media: Chelsea z ofertą za Chamberlaina

Media: Chelsea z ofertą za Chamberlaina 11.08.2017, 12:14, damiankrk 32 komentarzy Raporty medialne donoszą, że Chelsea złożyła kolejna ofertę opiewająca się na 35 milionów funtów za zawodnika Arsenalu - Alexa Oxlade'a-Chamberlaina.

Antonio Conte jest ponoć wielkim fanem talentu skrzydłowego Kanonierów i chętnie widziałby go tego lata w zespole ze Stamford Bridge. Mówi się nawet, że Chelsea wystosowała ofertę w wysokości 25 milionów funtów za Oxa, jednak włodarze Arsenalu stanowczo odrzucili te propozycję.

Obecna umowa Chamberlaina z Arsenalem wygasa w przyszłym roku i jeżeli nie dojdzie do porozumienia między samym zawodnikiem a klubem, wtedy skrzydłowy będzie mógł odejść z klubu jako wolny piłkarz latem 2018 roku. W ostatnim czasie nasiliły się informacje jakoby Alex zadeklarował Wengerowi, że nie jest zainteresowany podpisaniem nowej umowy z klubem z The Emirates i chciałby spróbować sił w nowym klubie.

Ponadto Antonio Conte wciąż wykazuje zainteresowanie na rynku transferowym. Włoch potwierdził, że zrobi wszystko w celu wzmocnienia swojego zespołu w trakcie bieżącego okienka transferowego.

- Klub doskonale zdaje sobie sprawę z mojego punktu widzenia na temat transferów. Mamy przed sobą występy w Lidze Mistrzów, a głównym celem jest poprawienie jakości drużyny - stwierdził Conte.

Antonio ConteChelsea FCSklep z gadżetami Arsenalu autor: damiankrk źrodło: express.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Dawid04111 komentarzy: 9956 newsów: 10 11.08.2017, 18:18

Moim zdaniem sprzedać. Ox jest całkiem nieefektywny, nie strzela goli, nie asystuje, wdaje sie w głupie dryblingi. Dużo szumu, mało efektów. Do tego dobitnie pokazuje, nawet swoim zachowaniem na boisku, że nie chce tu grać.

piootrek2 komentarzy: 973 11.08.2017, 17:08

Ox jawnie mówi, że nie ma zamiaru przedłużyć kontraktu, a ludzie chcą, zeby został? Jeśli ma zostać to chyba tylko po to żeby caly sezon spedzic na trybunach. Potracilismy przez niego mase punktów, a on po jednej dobrej polowie sezonu chce odejść??? Nie szanuje takiego turtlesa...

KanonierTH1411 komentarzy: 4773 11.08.2017, 16:38

Teraz gdy Ox tak dobrze odnalazł się na wahadle, ma więcej miejsca na ofensywne wejścia i przestał być bezproduktywny to głupotą byłoby go sprzedawać. Dla mnie to zdecydowanie powinien grać w pierwszym składzie ale na prawym wahadle kosztem Bellerina, a po drugiej stronie Kolasinac. Gość ma dopiero 23 lata i należy o tym pamiętać. Wystarczy przytoczyć tutaj że Thierry na dobre odpalił właśnie mając 22-23 lata. To że gra u nas od tylu lat to oznaka że po prostu szybko osiągnął odpowiednią fizyczność i miał nieprzeciętny talent, a sprzedawać chłopa po tylu latach żeby najlepsze lata kariery grał u konkurencji to głupota...

Patys69 komentarzy: 6 11.08.2017, 15:59

Wdg mnie gdyby Bellerin grał słabo nikt by nie zabiegał o niego na rynku transferowym, dla mnie jeden z lepszych młodych zawodników. A co do Oxa to szkoda go sprzedawać bo czasem się przydawał a jest jeszcze młody i będziemy płakać jak za Gnabry'm. Z miłą chęcią bym sprzedał Walcotka

Malina komentarzy: 717 11.08.2017, 15:56

Witam, jak ktoś jest chętny aby dołączyć do ligi FPL head to head to zapraszam. 1266844-807584

Gryzek komentarzy: 1792 11.08.2017, 15:49

No way.

tyson880 komentarzy: 7187 11.08.2017, 15:36

Bellerin był najlepszym PO w lidze, bo grał bardzo ofensywie i świetnie sobie radził po drugiej stronie boiska ale w defensywie po prostu grał słabo, więc czy zasłużenie miał taki status? Moim zdaniem nie.

Gunner012 komentarzy: 1763 11.08.2017, 15:17

Taa... Widzę, że niżej doskonałe pomysły. Mahrez czy Brahimi na wahadle xD

Gunner012 komentarzy: 1763 11.08.2017, 15:15

@hot995: Przyjrzyj się dokładnie grze Bellerina. Jest ubogi technicznie, słabo gra w obronie, a już o dryblingu i dośrodkowaniach nie będe wspominał. Dla mnie jest to druga wersja Walcotta i dzięki łatce młodego talentu i dobremu wejściu do pierwszej drużyny ma pobłażane na k.com.

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 15:09

Zobaczymy jak będzie grał na dłuższą metę jako wahadłowy

Barney komentarzy: 9825 11.08.2017, 14:16

Pierwsza oferta cfc i juz 40 baniek ojro niezle chodz ja bym go zatrzymal

kaman17 komentarzy: 2808 11.08.2017, 14:12

Talent niespełniony, każdy czeka co roku aż go w końcu pokaże, a on jakoś nie może się wybić.
Mimo wszystko wciąż jest jednym z najlepszych wahadłowych w lidze i na horyzoncie nie widać nikogo lepszego na zastępstwo.

mlody323323 komentarzy: 187 11.08.2017, 13:51

Nie nIe nie ! powienien zostać , i nawet musi ci co go krytykuja .. w sumie okej kazdy ma prawo ale on akurat jest nielicznym graczem który czy gra w podstawie od pierwszych minut czy wskasuje na zmiane , to robi róznice napewno ma biegane to trzeba mu przyznać potrzebujemy takich zawodników , typowych walczaków solidnych moze jest sredniakiem fakt ale ja osobiscie nawet za 40 Mln bym go nie sprzedawał czuję w nim duzy potecjal i licze ze w tym sezonie bedzie mial wiecej polotu i pokaze arsenowi ze warto na niego stawiac

badger79 komentarzy: 41 11.08.2017, 13:47

Natychmiast sprzedać za takie pieniądze - przecież to jeździec bez głowy, dobiega z piłką do linii końcowej boiska i w powietrze. Oczywiście to taki brytyjski Peszko. Sprzedawać i kupić z Porto Coronę (talent) lub Brahimiego. Jeszcze zostanie kilka funciakow a na jakości zyskamy.

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 13:18

@Koroniarz: dlatego trzeba go trzymać i podpisać kontrakt. Żaden zagraniczny klub się nim nie interesuje, zresztą chyba i on by nie chciał wyjeżdżać. Chyba że do "więcej niż klubu", ale do tego to mu daleko

Koroniarz komentarzy: 6788 11.08.2017, 13:15

Nie można go puścić do żadnego ligowego rywala

kdm komentarzy: 453 11.08.2017, 13:15

Conte wie co robi, jak kupi Oxa to nie będzie się musiał martwić o Mosesa, a reszte pozycji ma dobrze obsadzone. Druga sprawa, że osłabi Arsenal. Można z tego wyjść zwycięsko, ale trzeba by znaleźć topowego następcę. Tylko kogo?

sidtsw komentarzy: 1537 11.08.2017, 13:13

Teraz jak Ox zaczyna dobrze grac trzeba go zostawic. Ma ogromny potencjal i zaczyna go pokazywac w koncu

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 12:58

@entap: a na kogo byś wymienił?

entap komentarzy: 1064 11.08.2017, 12:55

za 35? sprzedać i z dopłatą. wymienić na lepszego..
AOC to solidny ligowy średniak, nic wiecej.

dudekns komentarzy: 4249 11.08.2017, 12:55

Niech zostanie - tylko, żeby formę ustabilizował.

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 12:54

@hot995: nie ma co zestawiać gry Bellerina w ustawieniu na 4 obrońców z grą Ox'a na wahadle. To są 2 zupełnie inne pozycje. Ox na prawej obronie by się nie odnalazł, a na wahadle bardziej sie odnajduje od Hiszpana. Wg mnie za krótko graliśmy w ustawieniu z wahadlami by cokolwiek oceniać, porównywać itp

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 12:51

@youngd: mahrez ktory w ogóle nie umie grać w obronie? Nie, nie, nie

hot995 komentarzy: 2658 11.08.2017, 12:44

Bellerin to dwie półki niżej, bo co, bo gra aktualnie gorzej? Bo jest pod formą? Hector ma 22 lata i jeszcze niedawno był najlepszym prawym obrońcą Premier League. Wtedy też tak pisałeś? Co w tym czasie osiągnął Chamberlain? Nic. Zagrał raptem kilka dobrych meczów pod koniec poprzednie sezonu. Słabo, jeżeli zestawimy to z kampanią 2015/2016 w wykonaniu Hiszpana.

youngd komentarzy: 395 11.08.2017, 12:42

Wojakus, Gunner012
Myślę że Mahrez by się nadał.
Ale zawsze powtarzałem że chce żeby OX został...

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 12:33

@adrianpilsczek2000: nie podpisze bo jest zły z powodu nie grania na jego ulubionej pozycji - środek pomocy

@Gunner012: no właśnie na razie przykładów mi brakuje

adrianpilsczek2000 komentarzy: 1246 11.08.2017, 12:31

Dobrze by było gdyby Ox jednak został i podpisał kontrakt. Na wahadle radzi sobie bardzo dobrze i głupio by było jakby teraz odszedł.

Gunner012 komentarzy: 1763 11.08.2017, 12:30

@Wojakus: Przykład? Bo Bellerin to dwie półki niżej.

Wojakus komentarzy: 4173 11.08.2017, 12:25

Jeżeli przyszedłby dobry zmiennik dla niego to czemu nie. Musiałby to być jednak ktoś lepszy i nadający się na wahadło

Gunner012 komentarzy: 1763 11.08.2017, 12:24

Jak Wenger go sprzeda to będzie idiotą. Spodziewać można się wszystkiego, bo Francuz nie jest mistrzem logiki.

Szebson komentarzy: 859 11.08.2017, 12:22

Jezeli mamy grac 3-4-3 (3-4-2-1), to Ox powinien zostac. Odnalazl sie na wahadle lepiej Bellerin, wiec powinien byc pierwszy wyborem na te pozycje. Jezeli troche popracuje, to odnajdzie sie po obu stronach.
Powinien zostac.

XandeR komentarzy: 4108 11.08.2017, 12:18

35 Milionów to świetna cena, ale pod warunkiem, że Ox zostałby wytransferowany do innej ligi. Jeśli mowa o CFC, to minimum 50mln imo.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Stoke City - Arsenal 19.08.2017 - godzina 18:30
? : ?