Merson: Arsenal powinien kupić Mchitariana

Merson: Arsenal powinien kupić Mchitariana 13.01.2018, 20:10, Tomasz Kochański 18 komentarzy Były zawodnik Arsenalu - Paul Merson - określił Henricha Mchitariana mianem jednego z najlepszych w Premier League i stwierdził, że Arsenal powinien go zakontraktować, jeśli Alexis Sanchez i Mesut Özil opuszczą klub.

Mchitarian, który nie cieszy się zaufaniem Jose Mourinho, miałby zostać włączony do wymiany pomiędzy Kanonierami, a Manchesterem United.

Merson wierzy, ze taki obrót spraw to jedyna opcja zachowania twarzy w tej transferowej sadze dla Arsenalu, który prawdopodobnie pożegna się za darmo z dwoma najlepszymi zawodnikami latem.

- Myślę, że sprzedaż Sancheza do United i sprowadzenie Mchitariana w zamian byłoby dobrym posunięciem - powiedział w Soccer Saturday. Szczerze uważam, że jest on jednym z najlepszych zawodników w Premier League, a jego wiara w siebie została zachwiana w United.

- Jeśli w Arsenalu powróciłby do swojej dyspozycji z Borussii Dortmund, mieliby jednego z czołowych graczy w lidze. To byłby dobry interes, ponieważ Arsenal nie uzyska centa, jeśli Sanchezowi i Özilowi wygasną kontrakty.

Henrich MchitarianPaul Merson autor: Tomasz Kochański źrodło: Skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kanonier21afc komentarzy: 223215.01.2018, 12:21

Też mi się wydaje że to jedyna opcja by zachować twarz

dudekns komentarzy: 605015.01.2018, 09:12

Mchitarian za czasów gry w BVB - jak najbardziej tak.

Obecny Mchitarian z United - nie.

AaronLieber27 komentarzy: 605914.01.2018, 14:37

Niestety tylko takie nazwiska będą z nami tylko łączone Turan i Miki

Marioht komentarzy: 534614.01.2018, 11:46

"Szczerze uważam, że jest on jednym z najlepszych zawodników w Premier League"

Czego jak dotąd jeszcze nie zdołał udowodnić, a miał na to mnóstwo szans i czasu.

zly_kanonier komentarzy: 408313.01.2018, 23:52

Myślałem, że Paul już nie pije

Patrick1610 komentarzy: 42213.01.2018, 23:44

Głupi komentarz... 29 lat to najlepszy okres dla zawodnika, z resztą Sanchez jest starszy od Mychitariana.
Po co nam Lewy? przecież ma 29 lat...

P29LJ komentarzy: 57913.01.2018, 22:52

Nie. Po co nam 29 latek.

Patrick1610 komentarzy: 42213.01.2018, 22:49

Zważywszy na półroczny kontrakt sanchez wymiana miki-alexis byłaby super. Miki pasowałby do Arsenalu i myślę, że mógłby wrócić do formy z czasów bvb; to mogłoby wypalić, ale taki ruch jest bardzo wątpliwy.

Forever_gunner komentarzy: 228013.01.2018, 22:28

Jakoś mnie grubasek nie przekonuje. Ewidentnie sobie w Anglii nie poradził.

PiotrekAfc komentarzy: 6913.01.2018, 22:19

Malcom + Miki świetne skrzydła jeśli by został Ozil a Laca ogarnął formę mamy atak dość dobry może przy dobrej współpracy i nie chamienia się jak to było za czasów Alexisa możemy spokojnie grać o lm!

Nomad komentarzy: 158713.01.2018, 21:39

Następny inteligent. Kolejny po Wright'ie..

Idealnie to odwzorowuje, że oni nie mają żadnych horyzontów poza tą ligą. Dlatego każdy kto tu na chwile wpadnie kogokolwiek poprowadzić na chwile uzyskuje mega wyniki !!!

Miki to niewypał Mourinho i kolejny odpad United, którego zdecydowanie nie potrzebujemy

fabs126 komentarzy: 23713.01.2018, 21:19

Nie trawie i jednego i drugiego zainteresowanego klubu... ale jeżeli ta oferta MU jest prawdziwa, to dla mnie nie ma tematu. City niech sobie teraz na kant pędzla naskoczy, chcieli grajka tej klasy kupić za jakieś "grosze" w piłkarskim świecie. Mam nadzieje, że za to dziadowanie zostaną wydymani.

Gofer999 komentarzy: 888013.01.2018, 21:05

Nie dziękuję. Po co nam spasiony i leniwy zawodnik.

lordoftheboard komentarzy: 303613.01.2018, 21:04

Jak miki się zgodzi to brać

KedzioRRz komentarzy: 359813.01.2018, 20:44

Ciekawe czy zgodziłby sie na obnizke płac w zamian za grę w podstawie.

Wątpie ;)

AtheneWins komentarzy: 6315 newsów: 213.01.2018, 20:40

Weź się napij gościu bo ewidentnie ci czegoś brakuje..

Barney komentarzy: 1183613.01.2018, 20:25

ile mu dają diabły , Sanchez ma 130k.

Lepiej brać Mikiego za Sancheza niż te grosze City.
Malcoma nawet jak weźniemy to mu nie musimy dawać tak wielkiej tygodniówki jest młody ma czas.

Jacek1s komentarzy: 99313.01.2018, 20:20

Trzeba mu płacić, a Arsenal nie będzie mu dawał tyle kasy co Red Devils

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.07
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna