Mertesacker o meczu z Fenerbahçe

Mertesacker o meczu z Fenerbahçe 21.08.2013, 08:14, Marcin Witkowski 14 komentarzy

Per Mertesacker uważa, że uciszenie fanów gospodarzy w pierwszych dwudziestu minutach spotkania będzie kluczem do pozytywnego rezultatu w starciu z Fenerbahçe.

Kanonierzy jadą na stadion Sükrü Saracoglu by rozegrać pierwszy mecz w walce o Ligę Mistrzów.

Mertesacker grał już w Turcji ze swoją reprezentacją i twierdzi, że utrzymanie pełnej koncentracji w tak wyjątkowych warunkach jest niezwykle ważne.

- Tam jest fantastycznie, więc musisz być przygotowany na pierwsze dwadzieścia minut meczu. Musisz utrzymywać kibiców gospodarzy w ciszy, co jest bardzo trudne – powiedział Niemiec.

- Należy grać konsekwentnie przez całe dziewięćdziesiąt minut i być bardzo skupionym na początku starcia. Musimy być gotowi i dobrze się bronić.

- Pierwszym celem w sezonie jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Wiem, że będzie to bardzo, bardzo trudne, zwłaszcza z dala od domu.

- Musimy przejść dalej będąc w formie i grając najlepiej jak potrafimy. Chcemy pokazać naszym kibicom, że jesteśmy gotowi do gry w Lidze Mistrzów – zakończył tymczasowy kapitan Arsenalu.

FenerbahçePer Mertesacker autor: Marcin Witkowski źrodło: arsenal.com
Yakub97 komentarzy: 574623.08.2013, 22:17

Dla mnie Sagna powinien grac z opaska albo Theo/Rosa/Jack/Kosa./..

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 321.08.2013, 19:37

Nie rozumiem, dlaczego BFG jest kapitanem.
To już prędzej bym dał Theo opaskę...

dawcio090909 komentarzy: 187221.08.2013, 15:27

Bedzie bardzo cięzko ale damy rade ;)

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.08.2013, 13:15

Pierwsze 20 minut z AV też było dobre i się skończyło jak skończyło :)

bartekko14 komentarzy: 14521.08.2013, 12:19

Ciekawe jaki wyniik będe

dudekns komentarzy: 605021.08.2013, 11:29

Ale fajnie, że mecz już dzisiaj. Nie mogę się doczekać, mam nadzieje, że chłopaki po ostatniej porażce z AV będą chcieli się zrehabilitować w czego rezultacie zagrają dobry mecz dla kibiców!

Verminator97 komentarzy: 1490021.08.2013, 11:23

Nie ma co kibice w Turcji to są fanatycy na maksa, atmosfera będzie gorąca, fajnie będzie się oglądało ten mecz, oczywiście jeśli go nie przegramy ;-)

lucasnoline komentarzy: 541521.08.2013, 11:16

Nie rozumiem czemu mają służyć takie wywiady? Irytują mnie takie wypowiedzi w stylu Captain Obvious.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078421.08.2013, 11:12

weźcie się za grę, a nie gadacie głupoty

AlexVanPersie komentarzy: 806421.08.2013, 10:59

Per gada o koncentracji...

Mistrz klopsów i spóźnień

gunners007 komentarzy: 954321.08.2013, 10:52

Znając Arsenal to przez pierwsze 20 min zdominujemy mecz, strzelimy bramkę i ... oddamy Turkom inicjatywę.

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 121.08.2013, 10:19

Już raz tam graliśmy i było tak strasznie, że z Fenerbache nie było co z zbierać.

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 221.08.2013, 09:09

Mam nadzieje ze jak verma wroci do swojej dobrej dyspozycji (oby) to merta pojdzie na lawe. Nie trawie goscia, jest strasznie wolny i malo zwrotny przy czym napastnicy szczegolnie szybcy robia go jak chca. obawiam sie jego wystepu

IPiotrek komentarzy: 213321.08.2013, 09:05

Przed każdym meczem te same farmazony, a coraz bardziej widać, że ten zespół, w tym składzie jest poprostu za słaby żeby w każdym spotkaniu prezentować wysoką jakość.
Za dużo zawodników nie dorasta do poziomu jaki powinien prezentować Arsenal.